A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Metal

03.10.2016 12:46:42 | Kudla1
Kudla1
Já mám s Expressbusem zkušenost dobrou. Jely jsme s kamarádkou a našimi dcerami do Bibione a všechno bylo v pořádku. Autobus byl v dobrém stavu, klimatizace fungovala jak měla, delegát nám dal po cestě spoustu dobrých tipů, řidiči byli sympaťáci... Místa jsme měly u sebe (objednaly jsme si na jednu cestovní smlouvu 4 místa, tudíž jsme měly místa u sebe) a dokonce jsme seděly na "čtyřce" se stolečkem mezi námi, z čehož měly hlavně holky ohromnou radost :-) Čas v Bibione jsme si zorganizovaly po svém, delegáta jsme přímo tam k ničemu nepotřebovaly, takže netuším, jaké byly jeho organizační schopnosti :-) Záleželo nám hlavně na bezpečnosti dopravy a to Expressbus splnil na sto procent.

S Expressbusem zase ráda pojedu :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
nasraný cestující
14.03.2015 18:08 109.80.149.***
Re: kecáte  

to jste neměli sedačky proti sobě nebo jste liliputáni :P z 8 busů 3 poruchy?normál ne? :'( :-@ :-$ :-X

Eliška
09.03.2015 15:49 95.82.153.***
Re: Salzburg a sprievod certov  

Hromadně nevím, ale já sem podala podnět na ČOI, která to vyšetřila a můj podnět se potvrdil...takže alespoň takováto "výhra" a pokuta pro tuto CK...

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
admin2 27.02.2015 10:46
admin  

Dobrý den,

na popud Pavly jsem prověřila IP adresy, ze kterých sem chodí pozitivní recenze a několik podezřelých jsem promazala, včetně té poslední. Prosím respektujte naše pravidla a bez vědomí admina nepište z jedné IP adresy pod více neregistrovanými nicky. Děkujeme.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Pavla
26.02.2015 09:25 193.85.174.***
MAJITELÉ SI PÍŠÍ KLADNÉ RECENZE  

:'( Další kladná recenze napsaná paní ,,podnikatelkou" majitelkou CK. Je to úsměvné, ale nevadí, protože o kvalitu tady nejde, což je pochopitelné, když obchoduje pouze se slevovými portály a vozí ,,šetřící" klientelu. Na tohle by žádná rozumná CK nemohla přistoupit. Na tom, že dá slevu, není nic špatného, ale to, že s té zlevněné ceny odvede ještě dalších 20% - 30% slevovému portálu, to může být pro CK likvidační. Tak byste měli být lidi spíš rádi, že odjedete a nepříjdete o své peníze a nééé si tady furt na všechno stěžovat. Pokud se Vám to nelíbí, :'( :'( jeďte s Čedokem a za kvalitu si zaplaťte 3x víc. Hold, za kvalitu se platí.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Komárková Pavla
25.02.2015 14:54 88.101.79.***
4-denní zájezd - Valentýn  

Rádi bychom touto cestou poděkovali za Valentýna, ubytovaní jsme byli v pěkném hotelu a průvodkyně byla velmi ochotná.

Děkuji a příště zase znovu:-
Komárková Pavla

• Anonym (2)
Mex
25.02.2015 09:20 90.178.34.***
Paříž - Již nikdy více  

Náš čtyřdenní výlet do Paříže s touto cestovní kanceláří byl téměř peklem. Žádná organizace, nedodržený program (místa na která jsem se těšila jsme vůbec nejeli), ubytování se velmi markantně lišilo od toho, které bylo nabízeno. Řidiči autobusu byli arogantní, s jedním jsem se 2x pohádala (zřejmě pro ně neplatí, že pohodlí zákazníka je na prvním místě). Sepsala jsem dvoustránkovou stížnost s žádostí o vrácení peněz. Oba majitelé a všichni zaměstnanci mě zaignorovali, pouze mi odepsali, že vrácení peněz nepřipadá v úvahu a že si nikdo jiný nestěžoval (čemuž nevěřím, protože celé osazenstvo obou autobusů si celý zájezd pouze stěžovalo). Organizace žádná, nedodržení programu, změna ubytování (k horšímu), arogantní řidiči.
Pro příklad. Sraz byl s průvodcem v 13h. a v 13:50 jsme jej museli jít hledat, dorazil o dvě hodiny déle, bez vysvětlení....Jako proč?
NEDOPORUČUJI TUTO CESTOVNÍ KANCELÁŘ! Zbytek chvalných komentářů tu mají zřejmě zaplacených, protože já jsem četla i na jiných stránkách a ani jedna pochvala tam nebyla. :

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Matějíčkovi
22.02.2015 22:57 85.71.184.***
Benátky  

Dobrý den ,

Chtěla bych touto cestou poděkovat oběma řidičům ,za jejich ochotu a vstřícnost ačkoliv víme ,že se nedá každému zavděčit. Vyšli nám vstříc i co se týká občerstvení.
Dale bych chtěla poděkovat paní Mirce ,za vtipné podání historie a i současnosti Benátek a trpělivost s několika jedinci kterým stále do kola vysvětlovala a povídala stále do kola .
Matějíček Petr , Matějíčkova Irena Horní Slavkov sedadlo 69,70

• Anonym (1)
D. Halousková
17.02.2015 13:01 46.13.96.***
Valentýn v Paříži  

O uplynulém prodlouženém víkendu jsme s Vaší CK absolvovali 4denní zájezd do Paříže. Chtěla bych Vám moc poděkovat za servis a péči, kterou jste nám poskytli. Program byl skvěle sestavený tak, abychom toho hodně stihli ale zároveň si všechno v poklidu užili. Paní delegátka Šedovičová se o nás postarala s úžasným komfortem, vše předem zařídila, se vším nám poradila... Já vím, že toto má být standardem, ale zdaleka všude to tak není a proto si toho opravdu moc vážíme. A poslední díky patří i pánům řidičům, jejichž řidičské umění v úzkých pařížských uličkách jsme opravdu obdivovali.
Ještě jednou děkuji, určitě Vás doporučím a v budoucnu, pokud se někam vypravíme, budete naše první volba.
D. Halousková

• Anonym (2)
CKMetal 17.02.2015 12:53
Cestovní kancelář Metal  

Kvalitní poznávací zájezdy po Evropě www.ckmetal.cz

• Anonym (1)
Zlata Ninković
15.02.2015 19:14 46.135.22.***

Dobrý den, právě jsme se vrátili z Paříže, kde jsme strávili 2 krásné dny. Největší díky patří paní průvodkyni Stáně, která nám I za tak krátkou dobu stihla ukázat Paříž z více pohledů a myslím, že jsme opravdu stihli vidět a poznat maximum, které bylo fyzicky možné. Ještě jednou moc děkujeme a zase se těšíme s vámi do Říma a Florencie na Velikonoce. Zlata a Predrag Ninkovićovi

Zpět na všechny diskuze