A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Metal

03.10.2016 12:46:42 | Kudla1
Kudla1
Já mám s Expressbusem zkušenost dobrou. Jely jsme s kamarádkou a našimi dcerami do Bibione a všechno bylo v pořádku. Autobus byl v dobrém stavu, klimatizace fungovala jak měla, delegát nám dal po cestě spoustu dobrých tipů, řidiči byli sympaťáci... Místa jsme měly u sebe (objednaly jsme si na jednu cestovní smlouvu 4 místa, tudíž jsme měly místa u sebe) a dokonce jsme seděly na "čtyřce" se stolečkem mezi námi, z čehož měly hlavně holky ohromnou radost :-) Čas v Bibione jsme si zorganizovaly po svém, delegáta jsme přímo tam k ničemu nepotřebovaly, takže netuším, jaké byly jeho organizační schopnosti :-) Záleželo nám hlavně na bezpečnosti dopravy a to Expressbus splnil na sto procent.

S Expressbusem zase ráda pojedu :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
29.09.2017 19:16 195.113.143.***
Re: CK Metal - Monako  

ANO. ☺ Vjezd s parkovnym do Monaca stoji skutecne 160 € za autobus. Neškodilo by se ptat CK, kde končí rozdil z 490€, ktere vybere v autobusu cestou. Urcite jsou tyto penize řádně zdanene a dokonce je na ne vystaven příjmový doklad, ze? Stale se tu omílá dokola, ze CK takto vydělává tzv. cerne penize, ale nikdo s tim nic nedela. Za sezonu to musi byt miliony, ktere utíkají zdanění. Staci jen trochu cist, zjišťovat a počítat. Hezky den vsem. ☺

  • Anonym (5)
Neregistrovaný uživatel
29.09.2017 12:43 37.48.36.***
Re: CK Metal - Monako  

ANO. Za vjezd do Monaka vybírá delegátka 10 Eur, leč celková zaplacená cena delegátkou /vynásobeno počtem cestujících/ byla opravdu o dost nižší!!! Byl jsem toho přímo očitým svědkem /sedícím vpředu autobusu :)
Žádná jiná CK na vjezd do Monaka nevybírá. Něco jiného je vstup do Casina za 10E.
Jinak celý zájezd do Provence byl pohodový, oba řidiči s pí průvodkyní sršeli humorem a dobrou náladou, všichni účastníci zájezdu byli také pozitivní, vše klaplo včetně slunného počasí.
Škoda, že si Metal kazí pověst těmito výběry navíc.
Třeba by to mohl v budoucnu vynahradit opravdu delšími poznávačkami do této úžasné země! Zájem by byl! :-)
J.

Neregistrovaný uživatel
07.09.2017 21:10 46.135.73.***
Re: Kouzelná Provence 26-30.7. 2017  

Dobrý den. Možná opět pojedete s touto CK do dalších destinací, ale s jinými řidiči. Podle mých informací u této firmy Jirka s Jarkou nepracují, což mrzí i nás, protože jsme s nimi byli vždy spokojení. :-(

Jana a Markéta

Neregistrovaný uživatel
07.09.2017 17:19 109.164.120.***
Kouzelná Provence 26-30.7. 2017  


Dobrý den paní Konvalinková (Coufalíková),

ve dnech 26-30.7.2017 jsem absolvoval zájezd Kouzelná Provence a Azurové pobřeží . Hnedka na začátku, než jsme odjížděli se stal menší problém s autobusem (defekt , brzdy) nejdříve 2 hod zpoždění, konečné zpoždění trvalo 5 hodin, místo odjíždění z Brna v 9 hod jsme odjížděli až ve 2 hod odpoledne. Ale stává se to, autobus je taky jenom stroj, může se pokazit, cestovka se nevyjadřovala k tomu, když jsme volali co se děje, tak toto nás všechny znepokojilo, ale pak jako kompenzaci nás pozvali do starobrněnské pivnice, kde jsme si vše vysvětlili. Jezdím s touto cestovní kanceláří už pátým rokem a vždy bylo vše na velice kvalitní úrovni. Poznal sem hodně cestovních kanceláří, ale tato ck metal má nejlepší zájezdy do všech destinací a velice solidní ceny. Kdyby se nestal na začátku problém s autobusem, vše proběhlo od začátku zájezdu do konce skvěle. Pan řidič Jirka a paní řidička Jaroslava vše zvládli, jak měli a proto jim patří poděkování, že nás dovezli v pořádku na místo. Poděkovat bych chtěl taky skvělé, kvalitní průvodkyni Lence Sobočíkové, která od začátku do konce zájezdu nám vše důležitého sdělila a byla nápomocná pro další prosby všech. Takže když zhodnotím celý zájezd, tak byl skvělý, až na incident na začátku než jsme jeli.

Minulý rok jsme byli na zájezdě Provence, Marseille, ostrov If i Cannes a Monaco, tento rok na zájezdu Kouzelná Provence a Azurové pobřeží, ale i tak je strašně moc míst, co jsme v těchto zájezdech neviděli a nenavštívili za těch 5 dní. Tímto jsme se chtěli zeptat, jestli nechystáte další zájezd do Provence i vícedenní (6 a více), myslíme si, že je tam ještě strašně moc míst a věcí na poznání, které se nevlezli do vašich dvou zájezdů, co nabízíte do Provence. Protože už minulý rok nám říkala paní průvodkyně, že jste po ní chtěla, aby vymyslela program na 6 denní Provence a v tu dobu už si od ní bralo hodně lidí kontakty, kdyby se to realizovalo, že by se nám ozvala. Dívali jsme se, jestli se tato varianta neobjeví v katalogu na podzim a nikoliv. Hodně lidí co absolvovali tento termín 26-30.7.2017 říkali, že by chtěli poznat další místa Provence a okolí, že už absolvovali vaše dva zájezdy, co nabízíte do Provence a chtěli by nový program. Jenom co jsme se bavili, tak by mělo přes 15 lidí zájem o vydání nového programu na Provence, pokud by se vypsal, určitě by jeli tak i my.
Takže ještě jednou děkujeme a věříme, že i příští rok pojedeme s vaší ck metal na nějaký zájezd.

Předem děkuji za odpověď.

S přáním hezkého zbytku léta.

Rudolf

Neregistrovaný uživatel
04.09.2017 19:29 85.237.234.***
Řím, Vatikán, Vesuv, Pompeje - Herculaneum, Capri a Neapol 30.8. - 3.9.  

Z cestovnou kancelariou mame velmi dobru skusenost, zajadz sa nam velmi pacil.

Vsetko islo podla rozpisu a planu, tempo sice bolo rychle, ale malo to dovod videli sme naozaj vsetko :-)

Pan sprievodza p. HEGR bol uzasny zasypal nas kopou informacii, a mal vysoku odbornu kapacitu v danej problematike.

Miestami nas pobavili aj vtipne vsuvky. Ddbal na bezpecnost aj na dodrziavanie pitneho rezimu :-)

Neviem povedat co sa nam pacilo viac :-) urcite si pozrite vsetko aj ked uz nohy nebudu vladat stoji to zato :-)

Neapole sme ochutnali tu najuzasnejsiu pizzu a ladovu triezt ´´GRANITU ´´ v horucave Vas to uzasne osviezi.

Na cestu autobusom doporucujem urcite deku, tiez vankus pre lepsie pohodlie :-)

Ak idete v lete nezabunite na dostatok vody v Rime je dusno.

O rok sa tesime znovu :-)

Neregistrovaný uživatel
04.09.2017 13:40 46.173.195.***
Provence, Marseille, ostrov If i Cannes a Monaco  

Ráda bych se vyjádřila k zájezdu, který jsem absolvovala společně se svou kamarádkou v předchozích 5ti dnech,
První komplikace nastala ihned při nástupu do autobusu v Brně, kde nás delegátka neměla na seznamu cestujících, po asi 15ti minutách co se slečna snažila spojit s CK Metal a vyřešit tuto situaci, nám bylo sděleno, že to někdo v cestovce popletl a napsal nám nástupní místo v Praze. Důsledně upozornuji, že ve smlouvě jsme měli nástupní místo Brno, číslo autobusu, čas i jméno delegátky odpovídal.
Delegátka byla naštěstí milá a usadila nás se zbytkem do autobusu. Následně nám tvrdila, že tedy můžeme jet s ní až do Francie, že to je vlastně nakonec "jedno", s kým pojedeme. V momentě, kdy jsme přijeli do Prahy, nám bylo sděleno, že to tak bohužel nakonec nejde a musíme si přesednout do jiného autobosu. To už jsme byly opravdu docela naštvané, protože jsme stále přesedaly, tahaly se s těžkými zavazadli, navíc nehledě na to, že jsme si koupili za PŘÍPLATEK 200 Kč místenky v autobuse. Jediné, čeho jsme se dočkaly, byla nějaká provizorní místa, nepříjemní píni řidiči, kteři potřebovali vyrazit, aby splnili svůj čas příjezdu a odjezdu a následně tvrdé sedačky, asi 15 cm místo na nohy, místy nefungující klimatizace, autobus začal dokonce někdy topit (v létě). Delegátka nás uklidnovala tím, že je to tak nastaveno automaticky a řidiči nemohou s klimatizací manipulovat. Narvat 80 lidí do obrovské krabice na kolech, kde není možné otevřít si ani okno, je opravdu docela hnus. Vzduch po 15ti hodinách na cestě byl hrozný, přirovnala bych to k opičárně dohromady s alkoholovými výpary.Na 20ti hodinové cestování prostě katastrofa. O tom, že v autobuse se nenecházela žádná WIFI, ani DVD přehrávače, zásuvky a podobně, jak psali ve smlouvě, se radši ani nezminuju.
Další věc, která mě vytočila a utvrdila v neprofesionalitě této CK bylo, když průvodkyně začala vybírat poplatek za vjezd do Monaca s tím, že má lidi, kteří částku (10 euro) uhradili již předem na učet vyznačené v seznamu. Samozřejmě, že jsme podle tohoto seznamu nezaplatily. Paní průvodkyně se snažila řešit tuto situaci s CK a nechala si od nich potvrdit, že jsme dle jejich "záznamů" skutečně nezaplatily. Naše protestování a žádosti, aby si v CK vyjeli výpis z bankovního účtu (otázka několika minut) se v tento moment zdály být marné a částku jsme tedy uhradily znovu. Bylo vidět, že CK s delegátkou absolutně nekomunikuje a podává jim naprosto nepřesné nebo nepravdivé informace. Shodly jsme se s kamarádkou, že je to problém CK a nechtěly jsme to tedy delegátce více komplikovat.
Dále zde byly už jen nějaké maličkosti, jako nedochvilnost řidičů autobusu (nechali nás asi další pul hodinu čekat než se jelo na hotel), málo času na koupání, naopak ve městě, kde nebylo skoro nic moc k vidění bylo času až moc. Například v Monacu, které je celkově samo o sobě dost malé a neni tu až tolik věcí k vidění, jsme měli 9 hodin volného času. Vše hrozně dlouho trvalo, pro klíče k hotelu jsme museli stát tak pul hodiny frontu, než se na nás dostalo. Při tak velkém počtu lidí to chápu, ale je to celkově nedomyšlené,
Velký počet lidí se odrážel i na benzinkach, kde jsme měli přestávky, kdy se sjeli dva autobusy se 160ti lidmi, dokážete si tedy přestavit, jaké byly fronty na WC.
Zájezd na mě celkově pusobil dojmem, že CK chce co nejvíc vydělat a pošle na jeden zájezd tak obrovský počet lidí, který je kapacitně naprosto nevyhovující.
Delegátku slyšeli jen lidi, kteří stái v její těsné blízkosti, měla sem celou dobu pocit, že jsem na školním výletě. Pořád se na někoho čekalo.
Shrnu-li to, od začátku naprosto hrozná komunikace s CK, několikrát jsme je museli urgovat, aby nám zaslali smlouvu, Následně jsme měli jinou částku ve smlouvě a jinou nám strhli z účtu. Doprava příšerná, program nedomyšlený. Jediné plus bych dala paní delegátce, která se snažila nám vyjít vstříc a byla vždy milá. Ubytování bylo čisté a snídaně taky OK.
Za mě je Francie krásná a stojí za návštěvu, ale CK Metal se příště vyhneme dlouhým obloukem.

  • Anonym (1)
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
31.08.2017 17:16 80.90.128.***
Pochvala CK Metal - fantastická Itália  

Moc děkujeme za super výlet. Cestovka nám vyšla s místy na nohy. Autobus byl luxusní. Průvodkyně velmi znalá. To, co mělo být viděno jsme viděly.
Moc Vám děkujeme a příště s námi znovu počítejte
Milada Farská a Daniela Meternnová

Neregistrovaný uživatel
31.08.2017 17:11 80.90.128.***
Neregistrovaný uživatel
30.08.2017 20:08 89.176.170.***
Zájezd do Italie na 5 dnů  

Kupovali jsme s maminkou zájezd do Italie na 5 dnů. S průvodkyně jsme byli úplně spokojeni, byla moc příjemná a hodná. Ale doprava byla strašná!!! Dostali jsme poslední místa v autobusu, úplně vzadu. Byl to starý autobus, žádné zásuvky, dvakrát řidič něco opravoval po cestě, žádná klimatizace!!! A je to při 40 stupních v Italii. Když jsme říkali řidičům, že už nemůžeme tam dýchat, zapínal klimatizace. Fungovalo to 5 min a pak zase nic!! A za celou cestu jsme to říkali 20 krát a bylo to úplně stejně. I když u sebe, tady si myslím začátek autobusu, měli pořad zapnutou klimatizace. Pak jsme do Říma jeli 22 hodiny, a to jenom 7 hodin po ČR. Nikam to nespíchal. Mysleli jsme, že už nepřežijeme tuto cestu. Nechápu, PROČ NA TAKOVOU VZDALENOST CESTUJOU STARÝMI AUTOBUSY!!! Kupujeme zájezdy za peníze a dostáváme takové podmínky na cestu!!! Dvakrát jsme ubytovali v různých hotelech a cesta do každého hotelu trvala 3 hodiny!! POZOR, necestujte s touto kanceláři.

  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
28.08.2017 18:20 81.201.48.***
Amsterdam 24.-27-8.2017  

Tímto způsobem bych se ráda vyjádřila k zájezdu do Nizozemska ve dnech 24.-27.8.2017..
Na této akci byly dobré jen tři věci a to páni řidiči, kteří nás bezpečně dopravili na všechna místa, destinace jako samotná a v poslední řadě hotel, kterému bych vytkla jen vzdálenost od Amsterdamu (cca 2 hodiny cesty, příjezd na hotel byl asi ve 23:00)..
Dále již vůbec nedošlo k večeři nabízené a zmiňované v programu zájezdu..
CK absolutně nesplnila mé očekávání, organizace byla téměř nulová a co se týče paní průvodkyně Šulcové, k tomu bych se snad ani nevyjadřovala..
Zmíním se jen na okraj.. První den jsme kolem 8. hodiny ráno přijeli do Alkmaaru na sýrový trh, který začínal až od 10h, což p.průvodkyně zjistila až na místě.. ale abychom dopřáli řidičům 9 hodinovou pauzu, museli jsme z města zmizet již krátce po desáté..
Dále kolem poledne příjezd do Amsterdamu a oznámení, něco ve smyslu: Tamhle si můžete koupit mapu a v 21:00 večer je sraz u autobusu.. aha..
Zmínila bych se hlavně o tom, že v DRUHÉM dni programu jsou zapsány prohlídky muzeí v Amsterdamu.. o čemž se paní průvodkyně zmínila PRVNÍ den hned několikrát a upozorňovala, že jsou prohlídky v plánu samozřejmě až DRUHÝ den, ať si lístky do muzeí hned PRVNÍ den zakoupíme. Já se držela programu, spoléhala jsem na to, že druhý den budou nějaké skupinové organizované prohlídky. Ovšem druhý den jsme do Amsterdamu přijeli až kolem 15. hodiny a 2/3 muzeí, na která jsme si lístky koupili, zavírali v 17.00 a navíc byli dost vzdálené místu, kde jsme byli vysazeni.. tudíž jedno muzeum jsme na úkor druhého museli vynechat a lístky nám tím pádem propadli..
Co se týče p.průvodkyně, ano, jisté znalosti o Holandsku měla, ale dát informace do souvislé věty, byl velký problém, natož mluvit hlasitě a srozumitelně (informace slyšelo vždy asi 15 lidí z celkových 70...)
Celé její účinkování na tomto zájezdu spočívalo především v tom, říct nám, kdy bude sraz autobusu, načež se čas ještě 3x změnil a nakonec sama přišla cca o 20 minut později.

Počítala jsem s tím, že jedu do Holanska s CK a průvodcem, že se dozvím zajímavé informace a uvidím zajímavá místa.. na procházení Amsterdamu jsme měli čas téměř 18 hodin.. ale další místa jako například Zaanse Schanz či Alkmaar nebo přístav Volendam? Maximální trvání rozchodu byly dvě hodiny a to ještě přeháním...
Poznávací zájezd tohoto typu jsem absolvovala vůbec poprvé a
celkově pro mě byl zájezd zklamáním a uvažuji i o reklamaci zájezdu. :-(

  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze