A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Metal

03.10.2016 11:46:42 | Kudla1
Kudla1
Já mám s Expressbusem zkušenost dobrou. Jely jsme s kamarádkou a našimi dcerami do Bibione a všechno bylo v pořádku. Autobus byl v dobrém stavu, klimatizace fungovala jak měla, delegát nám dal po cestě spoustu dobrých tipů, řidiči byli sympaťáci... Místa jsme měly u sebe (objednaly jsme si na jednu cestovní smlouvu 4 místa, tudíž jsme měly místa u sebe) a dokonce jsme seděly na "čtyřce" se stolečkem mezi námi, z čehož měly hlavně holky ohromnou radost :-) Čas v Bibione jsme si zorganizovaly po svém, delegáta jsme přímo tam k ničemu nepotřebovaly, takže netuším, jaké byly jeho organizační schopnosti :-) Záleželo nám hlavně na bezpečnosti dopravy a to Expressbus splnil na sto procent.

S Expressbusem zase ráda pojedu :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
23.08.2017 22:47 94.112.42.***
Re: Vysvětlení CK Metal  

mazání medu :(

Neregistrovaný uživatel
23.08.2017 22:21 94.112.42.***
Re: CK Metal, Expressbus, Paříž  

když jede 60 a více lidí a u každého třeba jen 5 E navíc ,tak je potom někdo pěkně v balíku.A točí se to nejmín 1 krát týdně. Přemýšlej magore a nééé že je to pár eur. To může napsat jen tydýt :(

  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
23.08.2017 19:50 37.48.4.***
Re: všechny recenze na zájezd 15-20.8. Paříž  

My taky seděli na hoře takže všechny pozitivní recenze nejsou od lidi dole.

Neregistrovaný uživatel
23.08.2017 14:05 83.208.250.***
recenze na zájezd 15-20.8. Paříž  

Musím říct, že po zmiňovaném konfliktu s cenami vstupenek se atmosféra v autobuse opravdu zhoršila, nikomu nebyla příjemná a nikdo o ni nestál. Cestující se totiž rozdělili na 3 tábory – jedni hájili své peněženky, druzí zase paní průvodkyni a třetím to bylo zcela jedno. Pokud uznáme, že k dispozici nebyli skupinové vstupenky, budeme ignorovat nápis „groupe adulte“ na zadní straně a řekněme, že i ony zmiňované ženy dobře neporozuměly informaci, kterou podle jejich tvrzení dostaly přímo u pokladen, dostaneme se k tomu, že alespoň studentům sleva na lístek poskytnuta být mohla. Studentské lístky se totiž prodávají i pro jednotlivce, jak si jistě každý dokáže na oficiálních stránkách přečíst. (https://www.tourmontparnasse56.com/en/practical-information/rates/) Problém se studentskou slevou se ovšem netýkal jen vstupenky na Montparnasse. Musím ale podotknout, že v jednom případě se studenti dokázali obhájit a paní průvodkyně slevu vyjednala dodatečně. Je třeba také říct, že nikdo nenapadal přímo osobu paní průvodkyně jako takovou, ženy od ní pouze žádaly vysvětlení. Uznávám, že ne přívětivým tónem, ovšem ani z druhé strany konverzace na toto téma nebyla reakce podávána nejlepším možným způsobem. Dále pokud tady někdo mluví o hrubém chování vůči paní průvodkyni ze strany „ztracených“, ten už si opravdu nevidí do pusy. :-(
P.S. Také nejsem z těch, kteří by na někoho během zájezdu řvali.

  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
23.08.2017 08:51 86.61.212.***
Re: všechny recenze na zájezd 15-20.8. Paříž  

Já na nikoho nervala, taky mluvím jako 3. osoba co seděla nahoře. Takže mi nenadavejte O:-)

Neregistrovaný uživatel
23.08.2017 08:33 94.143.232.***
Re: všechny recenze na zájezd 15-20.8. Paříž  

Pozitivní reakci jsem psala a seděla jsem nahoře s Vámi. Paní průvodkyně se rozbrečela protože jste na ní řvaly přes celý autobus, že Vás okradla což nebyla pravda.Řešily jste to 2 dny a nedáte pokoj ani teď. To oslovení k... sedí. :-(

Neregistrovaný uživatel
23.08.2017 08:09 86.61.212.***
RE: všechny recenze na zájezd 15-20.8. Paříž  

Ráda bych se také vyjádřila k zájezdu a k vám, kteří zde urážíte některé účastníky. Paní rozhodně nechodily pozdě, jediný kdo přišel pozdě byl už níže zmíněný pár, který byl poté seřván paní průvodkyní jako malé dítě. (Poté jsme jeli už jen na ubytování- o žádný další program jsme kvůli nim nepřišli, nevím co to tady vykládáte). To, že se paní průvodkyně "rozbrečela" bylo velmi směšné, neboť se jí jen pár lidí nahoře snažilo vysvětlit, že když je na lístku napsáno GROUP ADULT (skupinový lístek), a že lístky byly koupeny 1.4.2017, tak je snad logické, podle selského rozumu, že lístky byly prodány se slevou. Což si paní průvodkyně nedokázala vysvětlit. To, že na nás nahoře určité dámy, které seděly v dvoupatrovém autobuse dole, řvaly, že jsme "kundy" sem už nikdo nenapíše. Ano, máte pravdu, že pro každého to bylo "jen" pár €, ale když si to sečtete, tak to je 400-500€ jen na náš zájezd. To vám pořád přijde málo? Všechny tyto pozitivní recenze jsou od lidí co seděli dole, neustále flirtovali s řidiči (za což pak dostávali kafe, čokoládu zdarma) a lezli pí. Salákové, jak se říká, do zadku. Nevím, jestli jim to za to sstalo, nejspíš ano. My jsme si navzdory všemu zájezd užili, Paříž byla úžasná, ale příště pojedeme samy nebo s jinou cestovkou než CK metal. A také si předem radši zjistíme průvodkyni.

  • Dee Dee 11
  • Anonym (2)
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
22.08.2017 21:14 89.190.90.***
Re: CK Metal, Expressbus, Paříž  

Tahle paní, co tohle psala, patřila na výše zmíněném zájezdu, mezi pár samolibých, arogantních a psychicky nepříliš vyvinutých lidských bytostí, kterým se na tomto zájezdu nic nelíbilo, vše napadaly a kazily celý chod zájezdu. Chodily pozdě a jediné co udělaly bylo to, že řvaly na celý autobus jejich opravdu zvláštní buranské projevy nedovršeného mentálního vývinu. Nedokázaly pochopit, že fungující organizace zájezdu je jednoduše důležitý základ pro splnění přání všech cestujících, stihnout toho co nejvíc a bezpečně. Pro napadení cestovní kanceláře i jejich delegátů by si našly cokoliv, takže nemá cenu argumentovat, protože na každé čehý je hot. Tyto ženy nedokázaly unést to, že jim delegátka vytkla jejich pozdní příchod a že nereflektovaly organizačních pokynů paní Salákové. A pak už se chovaly neurvalým způsobem neustále a vše bylo špatně. Zhrzené ego dokáže pokazit opravdu spoustu věcí. Nedokázaly s tím přestat ani když se paní Saláková rozbrečela z jejich neustálého napadání. Zkazily svým jednáním průběh jinak skvělého zájezdu. Paní Salákové vyčítaly nějakých pár Eur, ale jedna z těch paní v tom křiku zmínila, že v mrakodrapu radši neplatila kartou, ale že si šla vybrat.. Každý normální člověk ví, že za výběr z bankomatu v cizině se platí od 100 kč výše a za platbu kartou nic.. Ale křičí kvůli pár penězům..? Směšné? Ano! Někdo to prostě má v hlavě poskládané jinak, nebo v tomto případě dokonce vůbec. Srážka s hlupákem je vždy bolestivá a tyhle dámy byly a zůstanou učebnicovým příkladem. Určitě mají právo na lepší komfort, ale ať si za něj připlatí jinde, u jiné CK nebo ať raději nejezdí nikam.

  • Anonym (2)
  • Dee Dee 11
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
22.08.2017 20:19 94.143.232.***
Re: Paříž 15-20.8.  

přesně tak :-)

Neregistrovaný uživatel
22.08.2017 12:49 94.143.232.***
Paříž 15-20.8.2017  

Dobrý den, chtěla bych se ještě vyjádřit k této recenzi a další na Slevomatu. Paní Saláková byla terčem agresivního chování několika účastnic zájezdu, kdy na ní řvaly přes celý autobus, že jim prodala drahé lístky na Montparnass. Paní Saláková jim v klidu vysvětlila jak a za kolik nakoupila, na vlastní náklady druhý den jela na Montparnass, aby se sama přesvědčila, za kolik se lístky prodávají. Znovu druhý den vše vysvětlovala a i přes to, že zjistila , že informace na netu jsou staré z roku 2013, byla neustále napadána skupinou žen. V autobuse bylo pár dospívajících dětí ne plno, jak psaly v recenzi. Daleko horší než, okřiknutí, aby držely už hubu, bylo jejich chování, které bylo vzorem právě pro tyto dospívající děti.
Paní Saláková, se nám snažila ušetřit za skupinové lístky každé Euro a vracela každému do posledního centu co vybrala navíc.
Ještě k tomu, že jsme je neodvezli 4km na zastávku autobusu. To už je do nebe volající drzost. Byl to jejich náhradní program do Disneylandu a měly si tudíž samy zajistit dopravu a ne chtít po celém autobusu, aby se jim přizpůsobil.
Průvodkyně od začátku nastavila pravidla na včasný příchod zpět do autobusu z toalet, abychom se nezdržovali a včas přijeli na místo, což je v pořádku a při skoro 80ti lidech se čas dodržovat musel. Stihnout se to dalo. Kdybychom přijeli pozdě určitě by si zase tyto paní zgustly na tom, že jsme přijely pozdě. A zkuste vzpomenout na film Účastníky zájezdu, kdy se řidiči dohadovali kolik minut jim dáme. Dáme 30 nebo 40 a stejně nepřijdou. :-)
Přeji pěkné dny a méně takových kauz.
Rykířová Kamila

  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze