A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Metal

03.10.2016 12:46:42 | Kudla1
Kudla1
Já mám s Expressbusem zkušenost dobrou. Jely jsme s kamarádkou a našimi dcerami do Bibione a všechno bylo v pořádku. Autobus byl v dobrém stavu, klimatizace fungovala jak měla, delegát nám dal po cestě spoustu dobrých tipů, řidiči byli sympaťáci... Místa jsme měly u sebe (objednaly jsme si na jednu cestovní smlouvu 4 místa, tudíž jsme měly místa u sebe) a dokonce jsme seděly na "čtyřce" se stolečkem mezi námi, z čehož měly hlavně holky ohromnou radost :-) Čas v Bibione jsme si zorganizovaly po svém, delegáta jsme přímo tam k ničemu nepotřebovaly, takže netuším, jaké byly jeho organizační schopnosti :-) Záleželo nám hlavně na bezpečnosti dopravy a to Expressbus splnil na sto procent.

S Expressbusem zase ráda pojedu :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
04.09.2017 13:40 46.173.195.***
Provence, Marseille, ostrov If i Cannes a Monaco  

Ráda bych se vyjádřila k zájezdu, který jsem absolvovala společně se svou kamarádkou v předchozích 5ti dnech,
První komplikace nastala ihned při nástupu do autobusu v Brně, kde nás delegátka neměla na seznamu cestujících, po asi 15ti minutách co se slečna snažila spojit s CK Metal a vyřešit tuto situaci, nám bylo sděleno, že to někdo v cestovce popletl a napsal nám nástupní místo v Praze. Důsledně upozornuji, že ve smlouvě jsme měli nástupní místo Brno, číslo autobusu, čas i jméno delegátky odpovídal.
Delegátka byla naštěstí milá a usadila nás se zbytkem do autobusu. Následně nám tvrdila, že tedy můžeme jet s ní až do Francie, že to je vlastně nakonec "jedno", s kým pojedeme. V momentě, kdy jsme přijeli do Prahy, nám bylo sděleno, že to tak bohužel nakonec nejde a musíme si přesednout do jiného autobosu. To už jsme byly opravdu docela naštvané, protože jsme stále přesedaly, tahaly se s těžkými zavazadli, navíc nehledě na to, že jsme si koupili za PŘÍPLATEK 200 Kč místenky v autobuse. Jediné, čeho jsme se dočkaly, byla nějaká provizorní místa, nepříjemní píni řidiči, kteři potřebovali vyrazit, aby splnili svůj čas příjezdu a odjezdu a následně tvrdé sedačky, asi 15 cm místo na nohy, místy nefungující klimatizace, autobus začal dokonce někdy topit (v létě). Delegátka nás uklidnovala tím, že je to tak nastaveno automaticky a řidiči nemohou s klimatizací manipulovat. Narvat 80 lidí do obrovské krabice na kolech, kde není možné otevřít si ani okno, je opravdu docela hnus. Vzduch po 15ti hodinách na cestě byl hrozný, přirovnala bych to k opičárně dohromady s alkoholovými výpary.Na 20ti hodinové cestování prostě katastrofa. O tom, že v autobuse se nenecházela žádná WIFI, ani DVD přehrávače, zásuvky a podobně, jak psali ve smlouvě, se radši ani nezminuju.
Další věc, která mě vytočila a utvrdila v neprofesionalitě této CK bylo, když průvodkyně začala vybírat poplatek za vjezd do Monaca s tím, že má lidi, kteří částku (10 euro) uhradili již předem na učet vyznačené v seznamu. Samozřejmě, že jsme podle tohoto seznamu nezaplatily. Paní průvodkyně se snažila řešit tuto situaci s CK a nechala si od nich potvrdit, že jsme dle jejich "záznamů" skutečně nezaplatily. Naše protestování a žádosti, aby si v CK vyjeli výpis z bankovního účtu (otázka několika minut) se v tento moment zdály být marné a částku jsme tedy uhradily znovu. Bylo vidět, že CK s delegátkou absolutně nekomunikuje a podává jim naprosto nepřesné nebo nepravdivé informace. Shodly jsme se s kamarádkou, že je to problém CK a nechtěly jsme to tedy delegátce více komplikovat.
Dále zde byly už jen nějaké maličkosti, jako nedochvilnost řidičů autobusu (nechali nás asi další pul hodinu čekat než se jelo na hotel), málo času na koupání, naopak ve městě, kde nebylo skoro nic moc k vidění bylo času až moc. Například v Monacu, které je celkově samo o sobě dost malé a neni tu až tolik věcí k vidění, jsme měli 9 hodin volného času. Vše hrozně dlouho trvalo, pro klíče k hotelu jsme museli stát tak pul hodiny frontu, než se na nás dostalo. Při tak velkém počtu lidí to chápu, ale je to celkově nedomyšlené,
Velký počet lidí se odrážel i na benzinkach, kde jsme měli přestávky, kdy se sjeli dva autobusy se 160ti lidmi, dokážete si tedy přestavit, jaké byly fronty na WC.
Zájezd na mě celkově pusobil dojmem, že CK chce co nejvíc vydělat a pošle na jeden zájezd tak obrovský počet lidí, který je kapacitně naprosto nevyhovující.
Delegátku slyšeli jen lidi, kteří stái v její těsné blízkosti, měla sem celou dobu pocit, že jsem na školním výletě. Pořád se na někoho čekalo.
Shrnu-li to, od začátku naprosto hrozná komunikace s CK, několikrát jsme je museli urgovat, aby nám zaslali smlouvu, Následně jsme měli jinou částku ve smlouvě a jinou nám strhli z účtu. Doprava příšerná, program nedomyšlený. Jediné plus bych dala paní delegátce, která se snažila nám vyjít vstříc a byla vždy milá. Ubytování bylo čisté a snídaně taky OK.
Za mě je Francie krásná a stojí za návštěvu, ale CK Metal se příště vyhneme dlouhým obloukem.

  • Anonym (1)
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
31.08.2017 17:16 80.90.128.***
Pochvala CK Metal - fantastická Itália  

Moc děkujeme za super výlet. Cestovka nám vyšla s místy na nohy. Autobus byl luxusní. Průvodkyně velmi znalá. To, co mělo být viděno jsme viděly.
Moc Vám děkujeme a příště s námi znovu počítejte
Milada Farská a Daniela Meternnová

Neregistrovaný uživatel
31.08.2017 17:11 80.90.128.***
Neregistrovaný uživatel
30.08.2017 20:08 89.176.170.***
Zájezd do Italie na 5 dnů  

Kupovali jsme s maminkou zájezd do Italie na 5 dnů. S průvodkyně jsme byli úplně spokojeni, byla moc příjemná a hodná. Ale doprava byla strašná!!! Dostali jsme poslední místa v autobusu, úplně vzadu. Byl to starý autobus, žádné zásuvky, dvakrát řidič něco opravoval po cestě, žádná klimatizace!!! A je to při 40 stupních v Italii. Když jsme říkali řidičům, že už nemůžeme tam dýchat, zapínal klimatizace. Fungovalo to 5 min a pak zase nic!! A za celou cestu jsme to říkali 20 krát a bylo to úplně stejně. I když u sebe, tady si myslím začátek autobusu, měli pořad zapnutou klimatizace. Pak jsme do Říma jeli 22 hodiny, a to jenom 7 hodin po ČR. Nikam to nespíchal. Mysleli jsme, že už nepřežijeme tuto cestu. Nechápu, PROČ NA TAKOVOU VZDALENOST CESTUJOU STARÝMI AUTOBUSY!!! Kupujeme zájezdy za peníze a dostáváme takové podmínky na cestu!!! Dvakrát jsme ubytovali v různých hotelech a cesta do každého hotelu trvala 3 hodiny!! POZOR, necestujte s touto kanceláři.

  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
28.08.2017 18:20 81.201.48.***
Amsterdam 24.-27-8.2017  

Tímto způsobem bych se ráda vyjádřila k zájezdu do Nizozemska ve dnech 24.-27.8.2017..
Na této akci byly dobré jen tři věci a to páni řidiči, kteří nás bezpečně dopravili na všechna místa, destinace jako samotná a v poslední řadě hotel, kterému bych vytkla jen vzdálenost od Amsterdamu (cca 2 hodiny cesty, příjezd na hotel byl asi ve 23:00)..
Dále již vůbec nedošlo k večeři nabízené a zmiňované v programu zájezdu..
CK absolutně nesplnila mé očekávání, organizace byla téměř nulová a co se týče paní průvodkyně Šulcové, k tomu bych se snad ani nevyjadřovala..
Zmíním se jen na okraj.. První den jsme kolem 8. hodiny ráno přijeli do Alkmaaru na sýrový trh, který začínal až od 10h, což p.průvodkyně zjistila až na místě.. ale abychom dopřáli řidičům 9 hodinovou pauzu, museli jsme z města zmizet již krátce po desáté..
Dále kolem poledne příjezd do Amsterdamu a oznámení, něco ve smyslu: Tamhle si můžete koupit mapu a v 21:00 večer je sraz u autobusu.. aha..
Zmínila bych se hlavně o tom, že v DRUHÉM dni programu jsou zapsány prohlídky muzeí v Amsterdamu.. o čemž se paní průvodkyně zmínila PRVNÍ den hned několikrát a upozorňovala, že jsou prohlídky v plánu samozřejmě až DRUHÝ den, ať si lístky do muzeí hned PRVNÍ den zakoupíme. Já se držela programu, spoléhala jsem na to, že druhý den budou nějaké skupinové organizované prohlídky. Ovšem druhý den jsme do Amsterdamu přijeli až kolem 15. hodiny a 2/3 muzeí, na která jsme si lístky koupili, zavírali v 17.00 a navíc byli dost vzdálené místu, kde jsme byli vysazeni.. tudíž jedno muzeum jsme na úkor druhého museli vynechat a lístky nám tím pádem propadli..
Co se týče p.průvodkyně, ano, jisté znalosti o Holandsku měla, ale dát informace do souvislé věty, byl velký problém, natož mluvit hlasitě a srozumitelně (informace slyšelo vždy asi 15 lidí z celkových 70...)
Celé její účinkování na tomto zájezdu spočívalo především v tom, říct nám, kdy bude sraz autobusu, načež se čas ještě 3x změnil a nakonec sama přišla cca o 20 minut později.

Počítala jsem s tím, že jedu do Holanska s CK a průvodcem, že se dozvím zajímavé informace a uvidím zajímavá místa.. na procházení Amsterdamu jsme měli čas téměř 18 hodin.. ale další místa jako například Zaanse Schanz či Alkmaar nebo přístav Volendam? Maximální trvání rozchodu byly dvě hodiny a to ještě přeháním...
Poznávací zájezd tohoto typu jsem absolvovala vůbec poprvé a
celkově pro mě byl zájezd zklamáním a uvažuji i o reklamaci zájezdu. :-(

  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
28.08.2017 15:00 95.82.135.***
Nizozemsko a Amsterdam 24.-27.8. 2017  

Ráda bych moc poděkovala pánům řidičům za milý a ochotný přístup k zázazníkům a hlavně za bezvadnou a bezpečnou jízdu! Paní průvodkyně taktéž skvělá, velmi znalá destinace, předala nám spoustu užitečných a zajímavých informací. Teď ale i ty špatné věci. Zájezd jsme zařizovali přes společnost Invia, takže jsme na smlouvu nečekali, na rozdíl od jiného námi koupeného zájezdu, kdy nám 3x špatně poslali smlouvu se špatnými údaji a po naléhání, peníze za vrácení zájezdu vrátili. Taktéž komunikace s Ck a mezi pruvodkyni špatná a celkově špatná komunikace s Ck, kdy chyběly informace např.o hotelu. Nakonec část zajezdu spala v Rotterdamu, část ještě za Rotterdamem. Takže hodnotím takto: Paní průvodkyně a řídiči skvělé, CK špatné.

  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
28.08.2017 14:03 46.135.200.***
Re: Pochvala Provence  

Jako většinu zde kladných recenzí. Je jen divné, že stále beztrestně "jedou" dál, když tu bylo několikrát zmiňované, že okrádají klienty přeprodejem vstupenek apod. Asi má nekdo dobré známé.

  • Anonym (5)
Neregistrovaný uživatel
28.08.2017 13:03 195.113.70.***
Pochvala Provence  

188.95.60.*** Tak tuto recenzi si napsala CK Metal sama..evidentně podle IP adresy :-)))

  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
27.08.2017 09:35 188.95.60.***
Pochvala Provence  

Moc děkujeme za fantasticky zájezd a průvodkyni Lence Sobocikove. Sice náročný ale krásný zájezd. Hotely utulne, autobus luxusní,

Jste profesionálové a víte, jak mit vsechno dobre naplánovat, znovu jsme se přesvědčili, ze si vybereme zase u Vas zájezd
Fišerová

Neregistrovaný uživatel
26.08.2017 20:14 195.235.52.***
STÍZNOST NA DELEGÁTA PARÍZ 15.8.2017  

Podavame touto formou stiznost na delegatku ck Metal na zajezdu do Parize pi. Salakovou. Delegatka se chovala nevhodne a arogantne, jednala povysene a ironicky a dokonce vulgarne. Upozornujeme timto cestovni kancelar na podivne praktiky s vybiranim penez na vstupy do pamatek. Tato pani zkazila dovolenou nasi rodine uz podruhe. Tentokrat, kdy jsme se museli stat svedky neuveritelnych hadek mezi branicimi se zakazniky pred neomalenym pocinanim delegatky a podruhe pred nekolika mesici na zajezdu take do Parize s ck Metal, ktereho se ucastnila dcera s manzelem. Tam delegatka prodavala predrazene jizdenky. Ceny jsme si zjistili na internetu. Pani delegatka Salakova je urcite profesionalka, ale pouze v tom, jak osidit zakaznika ck Metal. Jeji profesionalita je ale velmi nizka, to co jsme se od ni dozvedeli nema s odbornym vykladem rozhodne nic spolecneho. Jeji radoby vtipne lec trapne rozpravky vsechny zucastnene obtezovaly. Trapne vtipky by se spis hodili na pavlac nebo do klubu duchodcu, ale ne na poznavaci zajezd.
Pokud ji prace s lidmi nebavi a dava jim jen najevo jak ji obtezuji, at toho radeji necha. Kdyz zakazniky obira o penize, mohla by byt na ne alespon mila a ne je stale peskovat a jednat s nimi jak s podradnymi a delat stale dusno. Zkazila nam uz druhy zajezd s ck Metal. Na dalsi uz nepojedeme, protoze bysme se mohli setkat znovu s touto osobou. A to bysme opravdu nechteli. Doporucujeme vsem, kteri maji odvahu cestovat s ck Metal, aby si predem zjistili informace o delegatovi nebo budete mit zkazeny zajezd jako my. Nikdo nechce byt na dovolene ponizovan a peskovan jak maly harant.
Zklamani zakaznici ck Metal

  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze