A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Metal

03.10.2016 12:46:42 | Kudla1
Kudla1
Já mám s Expressbusem zkušenost dobrou. Jely jsme s kamarádkou a našimi dcerami do Bibione a všechno bylo v pořádku. Autobus byl v dobrém stavu, klimatizace fungovala jak měla, delegát nám dal po cestě spoustu dobrých tipů, řidiči byli sympaťáci... Místa jsme měly u sebe (objednaly jsme si na jednu cestovní smlouvu 4 místa, tudíž jsme měly místa u sebe) a dokonce jsme seděly na "čtyřce" se stolečkem mezi námi, z čehož měly hlavně holky ohromnou radost :-) Čas v Bibione jsme si zorganizovaly po svém, delegáta jsme přímo tam k ničemu nepotřebovaly, takže netuším, jaké byly jeho organizační schopnosti :-) Záleželo nám hlavně na bezpečnosti dopravy a to Expressbus splnil na sto procent.

S Expressbusem zase ráda pojedu :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Pavel Cigler
04.08.2015 16:24 212.79.110.***
Re: admin  

Dobrý den.
Trochu nechápu Váš dotaz.
Proto bych se chtěl nejprve zeptat, CK Metal Vám potvrdila, že s jejich cestovkou nikdo mého jména necestoval ?
Děkuji za odpověď.
P.Cigler

admin2 02.08.2015 11:13
admin  

Dobrý den,

pane Ciglere, můžete mi prosím napsat, o co tady jde? Ověřila jsem si situaci u CK, kde potvrdili, že nikdo tohoto jména s nimi necestoval. Vy však cestovku opakovaně v diskuzích negativně komentujete. Mohu se zeptat proč? Neradi bychom někoho bezdůvodně poškozovali.

Děkujeme za odpověď.

Zuzana

Pavel Cigler
31.07.2015 14:59 212.79.110.***
Re: hodnocení zájezdu 5-denní paříž,versailles,la defence 22.26.7.2015  

Dobrý den.
Tak to jste měli štěstí, ale ne všem se tento zájezd vydařil -
- http://najisto.centrum.cz/1964082/expressbus/hodnoceni/

Dana Šolková
29.07.2015 20:41 88.100.150.***
Zájezd Paříž 22.7.-26.7.2015  

S CK Metal jsem absolvovala uvedený zájezd.Pokyny na cestu jsem obdržela po urgencích den před odjezdem. Zájezd provázely od počátku technické problémy patrového autobusu, který byl starý a na tak dlouhou cestu technicky nevyhovující. Odjezd z Plzně, kde jsem nastupovala, se zpozdil téměř o dvě hodiny, k opravě autobusu došlo již v průběhu jeho cesty z Brna do Prahy - tím pádem měl skluz i první den pobytu v Paříži, protože jsme se dostali do ranní špičky. Následující program v Paříži a Versailles byl úžasný, dobře sestavený, viděli jsme všechna důležitá místa.Nepříjemnost nastala večer při odjezdu na ubytování, kdy nebyl zajištěn CK deklarovaný hotel, ale ubytovaní jsme byli v F1 /CK obratem klientům finančně kompenzovala/. Další problém díky stavu autobusu nastal při odjezdu, kdy došlo k tak závažné poruše, že ji nebylo možno spravit. Delší dobu jsme čekali, jak oprava dopadne /naštěstí u Eiffelovy věže v centru Paříže/, až jsme byli všichni dopraveni do hotelu na okraji Paříže, kde jsme si pobyt nedobrovolně prodloužili o jeden den.Velký dík a obdiv patří průvodkyni p. Janě Amadou, která se o nás skvěle postarala a která veškeré problémy byla nucena okamžitě řešit.Tato průvodkyně má i výborné znalosti o Paříži, dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací.
Shrnutí -dobře sestavený zájezd díky špatnému technickému stavu autobusu a chaosu v CK byl částečně pokažen, je škoda, že CK nevěnovala jeho přípravě větší pozornost. Přesto je celkový dojem pěkný, Paříž mne uchvátila.

Peterová Hedvika Kladno
29.07.2015 19:37 176.222.228.***
Řím,Pompeje,Vesuv,Capri 22-26.7 2015  

Chválím pány řidiče,byli velmi ochotný,veselý a zkušený! Paní průvodkyně p.Císařova obohatila zájezd o své velké zkušenosti,vyprávěla i v době odpočinku,prostě byla skvělá!Celý zájezd byl vydařený!

• Anonym (3)
Blanka Kynclova
27.07.2015 20:25 178.216.83.***
Orli hnízdo  

S Vaší cestovní kanceláři jsme tuto sobotu 25.7. 2015 absolvovali zájezd na Orlí hnízdo, který byl neskutečně dokonalý . Odjezd jsme měli z Prahy autobus č. 2 s průvodcem panem Plockem.
Pan Plocek má velikou pochvalu, měl vše bezvadně vymyšlený, vše navazovalo, velice chytrý člověk, stále se nám pěkné věnoval, prostě super, super,!!!
Řidiči autobusu taktéž bezvadní, klidná jízda, super vybaveni občerstvení, opět žádný námitek!!!
Určité Vaší cestovku budu využívat častěji . Už plánují další výlet .

Ještě jednou moc děkuji Vaší cestovní kanceláři, že má tak schopné lidi.

• Anonym (1)
jan mencl
27.07.2015 16:15 78.128.179.***
hodnocení zájezdu 5-denní paříž,versailles,la defence 22.26.7.2015  

Dobrý den,

chtěl bych ocenit kvalitu a dobrou organizaci zájezdu do Paříže, kterého jsem se zůčastnil 22.-26.7.2015. Zájezd byl nejlepší v poměru cena/výkon jaky jsem kdy absolvoval. Nemalé zásluhy patří zejména průvodkyni paní Sobočíkové, která měla zájezd perfektně zorganizovaný a bylo vidět že je profesionální průvodce. Pokud bych měl zájezdu něco vytknout byla by to až příliš skromná snídaně, ale hotel byl hezký,pohodlný a čistý.Děkuji a rád využiji vašich služeb i v budoucnu.

• Anonym (1)
Martin Müller
24.07.2015 14:18 83.208.151.***
exkurze do výrobny motorek BMW  

Výlet stál opravdu za to. Po příjezdu na vrátnici závodu BMW v Berlíně se zjistilo, že jsme přijeli pozdě. Otočili jsme se a jeli zpět. Je mi líto cestujících z Ostravy, Brna a Slovenska. CK Metal slíbila vrátit peníze chtěla č.ú. ale zatím nic nepřišlo. Takže pozor v žádném případě nepodléhejte dojmu, že jde o celodenní výlet, protože měla být prohlídka závodu až v 17:30 a my přijeli v 19:10 a už nás nevzali :-)

• Anonym (3)
Karel Hofman
24.07.2015 10:35 195.113.166.***
Re: ???  

Je to zřejmě kvůli tomu, že na předešlé diskuzi je mnohu nespokojených.

Topinková
21.07.2015 10:59 109.81.211.***
4-denní Disneyland pochvala znovu:-)  

Dobrý den,

byla jsem s dcerou a neteří v Disneylandu a bylo to neskutečné. I když jsem jela spíše jako doprovod, tak můžu řict, že sama jsem byla překvapena parkem a nabídkou atrakcí:-). Průvodkyně Slámová byla suprová, připravená snad na všechno, připadla jsem si jak ve školce, byli jsme jak její děti, ještě by pro nás měla svačinu a bylo by to kompletní a to myslím v dobrém.
Pan Cígler je asi klasický stěžovatel a už jsem si ho také všimla.Pane jelikož jsem již byla 5x s cestovkou na zájezdu a vždy spokojena, tak nechci také psát do diskuze, která je spíše pro Vás chat. Poprosila bych Vás, aby jste na moji recenzi nereagoval, jedná se o zájezd a ne o komunikaci s Vámi. Orbionu děkuji, že již můžeme psát na tuto recenzi, jelikož jsou zde slušní lidé, kteří si váží zájezdů a že mohou jezdit i za velmi slušné peníze.

Přeji Vám mnoho úspěchů
2x děvčata Topinková a 1x Mourková :-)

Zpět na všechny diskuze