A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Metal

03.10.2016 12:46:42 | Kudla1
Kudla1
Já mám s Expressbusem zkušenost dobrou. Jely jsme s kamarádkou a našimi dcerami do Bibione a všechno bylo v pořádku. Autobus byl v dobrém stavu, klimatizace fungovala jak měla, delegát nám dal po cestě spoustu dobrých tipů, řidiči byli sympaťáci... Místa jsme měly u sebe (objednaly jsme si na jednu cestovní smlouvu 4 místa, tudíž jsme měly místa u sebe) a dokonce jsme seděly na "čtyřce" se stolečkem mezi námi, z čehož měly hlavně holky ohromnou radost :-) Čas v Bibione jsme si zorganizovaly po svém, delegáta jsme přímo tam k ničemu nepotřebovaly, takže netuším, jaké byly jeho organizační schopnosti :-) Záleželo nám hlavně na bezpečnosti dopravy a to Expressbus splnil na sto procent.

S Expressbusem zase ráda pojedu :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Ivánková 4x
24.08.2015 12:32 78.99.145.***
Magická paríž  

20-23.8
Výlet do Paríža bol úžasný. Naša sprievodkyňa p. Slámová bola úžasná. Paríž poznala veľmi dobre každú uličku o všetkých pamiatkach vedela rozprávať zo všetkým nám vedela poradiť, kde nájdeme toalety, obchody kde si zakúpime jedlo. Všetko mala vypočítané aby sme všetky pamiatky postíhali a boli tam včas a veľmi sme jej boli vďačný že nám vybavila na všetky pamiatky vstupenky a nemuseli sme čakať v tých dlhýýých radách. Vodiči boli skvelý, stáli každé 3hod. ako nám slúbili, k batožine nás pustili kedykoľvek, raňajky nám pripravili v autobuse (párečky), cesty v paríži tiež poznali výborne. S CK Metal som bola nadmieru spokojná, komunikácia bola výborná. Hotel Ibis bol krásny.
Určite ich služby využijem aj nabudúce.
Veľké ĎAKUJEM za krásny výlet do Paríže. (((clap))) (((clap))) <3

K+A
22.08.2015 06:14 213.180.53.***
Holandsko, Alkmaar 13. -16.8.2015  

Dobrý den,
se zájezdem jsme byli s přítelem moc spokojeni. Sice byl program značně pozměněn - dle paní průvodkyně, která zhodnotila program a dle svého uvážení upravila (za což moc děkujeme, jelikož jsme stihli spousty památek). S paní průvodkyní jsme byli naprosto spokojeni (podala nám spoustu informací o zemi, byla nám kdykoliv k dispozici, milá, příjemná, usměvavá...jedním z důvodů, proč bychom se rozhodli příště jet je právě ona).
Příště bychom rádi strávili více času v blízkých vesničkách jako Alkmaar či Vollendam, na které zbylo jen málo času, což byla škoda.
Autobus byl skvěle klimatizován, řidiči - nemám připomínek - bez problémů.
Děkujeme za krásný zájezd a těším se příště na viděnou :-)

Holky ze Šumperka
18.08.2015 12:21 88.103.225.***
5-denní Paříž, Versailles a Remeš  

Dobrý den,

byly jsme na zájezdu 5-denní Paříž, Versailles a Remeš v termínu 5. -9.8.2015. Zájezd byl super. Ubytování pěkné, čisté, moderní. Snídaně dostačující, jen bychom asi uvítaly i výběr salám/ sýr, ne každý rád snídá sladké :-). Autobus by mohl být lépe klimatizovaný, ale odvezl a přivezl nás v pořádku, takže dobré. Chtěly bychom touto cestou moc poděkovat pánům řidičům. Taktéž velké díky paní Šedovičové za ochotu, pěkný program a dobrou náladu při občas zrovna nezáviděníhodné práci. Na všechno jsme měly dostatek času, s čím jsme potřebovaly, nám poradila. Příště zase.

S pozdravem

Holky ze Šumperka
Dáša, Monika, Petra a Angelika

Svoboda
16.08.2015 18:07 78.156.128.***
Orlí hnízdo 25.7.2015  

Zájezd se nám moc líbil ,organizace na 100% ,průvodce pan Mader nám popsal každou památku kolem které jsme projížděli.Dekujeme CKMetal za krásné zážitky z Orliho hnízda i ze Solných dolů.Ještě bych poděkoval oboum řidičům,byli super.

Groligovi
11.08.2015 17:50 88.100.56.***
magická Paříž 6.8.-9.8.2015  

Chtěli bychom vám moc poděkovat za perfektně zorganizovaný zájezd do Paříže.
Informace před odjezdem dostatečné, mapky rozdané v autobusu potěšující.
Průvodkyně-paní Slámová byla úžasná, nejen, že znala perfektně vše o Paříži a její historii, měla vše výborně zorganizované, ale i zcela nepochopitelně si během prvního dne zapamatovala jména všech účastníků zájezdu.
Oba řidiči byli 100% profesionálové a navíc vtipní, příjemní a zábavní pánové. Cestu znali bezvadně, orientovali se v Paříži jako doma a vše s grácií.
Bylo to super a i při největší snaze se nedá nic vytknout.
Autobus čistý, příjemně vyklimatizovaný, hotel Ibis na Orly čistý, příjemný a navzdory tomu, že byl na letišti, tak byl klid a výborně se spalo.
Večeře velmi chutná, personál příjemný v milém prostředí.
Paříž a její památky jsou prostě úchvatné, jen velký počet povalujících bezdomovců byl překvapivý, ale to CK neovlivní .

Měli jsme štěstí i na počasí, zatímco v Brně byly pařáky, tak v Paříži bylo příjemně.

Ještě jednou moc děkujeme, lepší už to být nemohlo 

Neregistrovaný uživatel
07.08.2015 15:01 93.135.144.***
Re:  

Omluva: paní Slámové =-O

Neregistrovaný uživatel
07.08.2015 15:00 93.135.144.***
 

Zájezd do Paříže od 21.7. do 26.7. pod vedením paní Slávové se nám moc líbil. Během několika dnu jsme poznali nejvýznamnější budovy v Paříži a sídla francouzských králů. Vynikající byly i znalosti paní průvodkyně ke všemu, co jsme zhlédli. Člověk musel obdivovat klid, který zachovala i v nepříjemných situacích od tak velké skupiny cestujících, na které byla sama! Velká pochvala i na oba řidiče autobusu, kteří nás ve zdraví, bez problémů a s dobrou náladou všude přepravovali a pomohli cestujícím jiného rozbitého autobusu primo v Paříži.

Ještě jednou mockrát děkujeme !! E+K Červený ;-)

Pavel Cigler
05.08.2015 22:58 212.79.110.***
Re: Vyjádření k ten kdo ví, p. Cíglerovi a Orbionu  

Dobrý den.
Uveďte alespoň jeden konkrétní příklad, kdy jsem na foru napsal něco, co by nebyla pravda !!
P.Cigler

Jirka Souček
05.08.2015 20:02 77.92.217.***
Pochvala Paříž 21.-26.7. 2015  

Dobrý den,
předem bychom chtěli vyzdvihnout perfektní organizaci průvodkyně Slámové, měla hezky připravený program a díky tomu jsme byli opravdu nadšeni z Paříže. Litujeme chudáky z druhého autobusu, kterým se porouchal, ale chápeme, že to je jen technika. Díky rychlé organizaci cestovky, která se domluvila s řidiči našeho autobusu, mohli odvézt druhou skupinu do hotelu. Samozřejmě jak to bývá, češi se nezapřou, někteří jedinci měli problém s tím, aby se druhé skupině pomohlo. By mě zajímalo, kdyby byli v jejich kůži, co by dělali. Určitě by rádi seděli na kufrech až do druhého dne a nechtěli, aby se jim pomohlo.
Za mě s manželkou zasílám pochvalu a s CK METAL jsem byl spokojen a těšíme se na další zájezd

  • Anonym (2)
admin2 05.08.2015 19:04
admin  

Dobrý den,

ráda bych věci uvedla na pravou míru. V prvé řadě se velmi omlouvám CK Metal, se kterou jsem si při komunikaci nerozuměla - bylo řečeno, že se pan Cígler neúčastnil zájezdu do Paříže, ne že nevyužil její služby nikdy.

Dále prosím nekomolte úmyslně v diskuzích názvy CK a pro úplnost - já samozřejmě nejsem úzce spjata s žádnou cestovkou, jinak bychom nemohli být nezávislý cestovatelský portál.

Děkujeme za pochopení a nadále prosím, hodnoťte zájezdy, jichž jste se zúčastnili, abychom předešli zbytečným dohadům.

Zdraví Zuzana

Zpět na všechny diskuze