A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Metal

03.10.2016 11:46:42 | Kudla1
Kudla1
Já mám s Expressbusem zkušenost dobrou. Jely jsme s kamarádkou a našimi dcerami do Bibione a všechno bylo v pořádku. Autobus byl v dobrém stavu, klimatizace fungovala jak měla, delegát nám dal po cestě spoustu dobrých tipů, řidiči byli sympaťáci... Místa jsme měly u sebe (objednaly jsme si na jednu cestovní smlouvu 4 místa, tudíž jsme měly místa u sebe) a dokonce jsme seděly na "čtyřce" se stolečkem mezi námi, z čehož měly hlavně holky ohromnou radost :-) Čas v Bibione jsme si zorganizovaly po svém, delegáta jsme přímo tam k ničemu nepotřebovaly, takže netuším, jaké byly jeho organizační schopnosti :-) Záleželo nám hlavně na bezpečnosti dopravy a to Expressbus splnil na sto procent.

S Expressbusem zase ráda pojedu :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
12.09.2016 14:50 85.163.21.***
Re: Orlí hnízdo 10.9.2016  

Dobrý den. 10.9. sem jel s touto ck na Orlí hnízdo. Tady bylo něco špatně už na začátku. Z Brna skluz 15 minut,v Praze plus dalších 20minut. Na parkoviště pod Orlím hnízdem se dojelo ve 12.00!! A nahoru sme se dostaly v 13.00! A v 15.00 už sme zade mesely jet dolů k autobusu. Být dvě hodiny na vrcholu je dost málo. Člověk by tam nestihl ani poobědvat. Nechápu že se tam nedojede na 9.00. Vždyť jestli se vyjede z Brna už o půlnoci je docela jedno ale něco by se za ten den stihlo! Jezero Königsee které je v nabídce zájezdu jako druhý vrchol sme ani neviděly! Nechápu proč se vůbec jelo přes Prahu když sme tam nikoho nenabíraly! Autobus hrozný. Byl sem na mnoha poznávačkách a komfort byl úplně někde jinde. S tímto jezdit tak max po ČR. Celé to bylo neprofesionální. A nakonec se řidiči celou cestu dušovali že o půlnoci sme v Brně a nakonec byl příjezd v 1.15. Nikde žádná zácpa a přesto jim ani tohle nevyšlo. Sem znechucen že sme vlastně jen dvě hodiny byly na Orlím hnízdě a hodinu a půl v solném dole. Cca celkem tři a půl hodiny poznávacího zájezdu a zbytek na cestách a Königsee jen na papíře! Nedoporučuji tuhle CK!!!

 • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
11.09.2016 23:47 195.113.143.***
Re: Florencie, Řím, Benátky s návštěvou Verony. Termín: 17.- 21.8.2016  

Dobrý večer. Příjemně nás potěšilo, že i CK má stejný pohled na toto téma. Pokud jde o nás řidiče, tak si jsem jistý, že nikdo z nás nebude mít problém se zveřejněním svého jména ani v případě negativní recenze, protože to je pro nás právě vodítko k tomu, abychom věděli v čem a jak se zlepšit k maximálně možné spokojenosti cestujících a potažmo i našich zaměstnavatelů. PS: Tuto diskusi jsem vyvolal právě z důvodu, aby cestující věděli s kým jezdí a koho mají příště chtít. Správně však podotýkáte, že se to samé týká i průvodců. S přáním hezkého večera M+O

 • A.sandra
 • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
11.09.2016 23:12 188.95.60.***
Re: Florencie, Řím, Benátky s návštěvou Verony. Termín: 17.- 21.8.2016  

Dobrý den,
také bychom rádi reagovali na vyjíměčné oddělání jmen z pochvaly. Jak řidiči tak i průvodci jsou rádi, když jsou pochváleni, jelikož často se spíše stává, že když je zákazník naštvaný, tak píše recenze, ale ten, který je spokojený, tak jezdí s cestovní kanceláří znovu a znovu a nemá potřebu psát, ale ti, kteří si tu práci opravdu dají a napíší i pochvalu, tak by jste tuto informaci ohledně jmen měli někdě vyvěsit, jelikož předtím tento problém nebyl a často se nás ptají zákazníci, zda pojede daný průvodce, který má tak dobré recenze, když ty jména tam nebudou, tak to je klamání zákazníka, můžeme i zajistit od průvodců a řidičů, na které dorazily pochvaly potvrzení, že souhlasí s uveřejněním jmen, ale byli bychom rádi, aby jste informace o průvodci a řidičích vrátili zpět. A my děkujeme za kladnou recenzi a za tu práci, kterou jste si dali a napsali na Orbion. Přejeme hezký den Tým CK Metal :-)

 • A.sandra
 • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
11.09.2016 23:03 188.95.60.***
Orlí hnízdo 10.9.2016  

Dobrý den,

rádi bychom reagovali na situaci. Paní T. mi již napsla i na email a já ji ihned odpověděla, jen bych chtěla podotknout, že nejsme chudá cestovní kancelář, ale pro vysvětlení, proč píšeme dopředu do pokynů, že mají mít roaming, tak je to z důvodu ztracení zákazníka, ze zkušenosti to víme, a proto to píšeme, není to rozkaz, ale průvodce se často dovolá k lidem do ČR a ti ztraceným účastníkům těžko pomohou. Zákazníce musí pochopit, že autobus vyjel později, ale proto že čekal na průvodce, který se nedostavil, protože onemocněl. Průvodkyně se omluvili, ale jen pro vysvětlení, paní obdržela veškeré materiály or průdodkyně na cestě na Orlí hnízdo, na místě také dostala odborný výklad a na cestě zpět již průvodce měla. Omlouváme se za průvodce, ale paní obdržela kompletní informace a to, že píšeme, že zákazník nemá volat před zájezdem průvodci než v den odjezdu, tak musí pochopit, že může být i na jiném zájezdu, nebo v práci. Paní byla odbavená, vše obdržela včas a vše bylo také dopředu objednáno. Paní průvodkyně odvedly velmi dobrou práci a paní také měl uvézt, že chce peníze všechny zpět, i když byla zajištěna doprava, odborný výklad průvodkyně, kompletní program. V češtině zajištěn výklad v solných dolech, proto nerozumíme stížnosti, nazpět s nimi jela průvodkyně, která doplnila a zkompletovala informace a pustila i odborný film. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den Tým Ck Metal :-)

 • Anonym (2)
 • A.sandra
Neregistrovaný uživatel
11.09.2016 21:55 85.163.21.***
Re: "Poznávací" zájezd do Londýna s návštěvou ateliérů Harry Potter  

Byl sem na tomto zájezdě a byla to jedním slovem neskutečná tragédie!

 • A.sandra
 • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
11.09.2016 21:41 109.71.213.***
Re: "Poznávací" zájezd do Londýna s návštěvou ateliérů Harry Potter  

Poznávací zájezd do Německa na Orlí hnízdo a solné doly dne 10. 9. 2016:
Zaplatili jsme si zájezd s tím, že se na místo dopravíme sami vlastním autem a ke skupině se připojíme v Německu před prohlídkou. Chtěli jsme prohlídku absolvovat s průvodcem a podotýkám, že po cestovce CK metal Coufalík Brno, jsme nepožadovali peníze za cestu odpočítat. Požadovali jsme pouze informaci v kolik hodin a kde máme být. Tuto informaci jsem z nich vyrazila až po několika urgencích dva dny před odjezdem. Bylo mi řečeno, že si jen nepředali informace, což se běžně prý stává.
Vůbec nečetli můj požadavek uvedený na smlouvě, aby mi dali tuto informaci. Ve smlouvě uvádějí, že každý účastník musí mít rooming. Nevím, co si to dovolují diktovat takové podmínky. Také je na smlouvě napsáno, že nemáme v žádném případě kontaktovat delegáta dříve než v den zájezdu. Když už jsem z nich konečně vyrazila v kolik hodin a kde máme být, žádala jsem o jméno a telefon delegáta u kterého se máme hlásit. Bylo mi řečeno, že je to jedno u kterého ze tří se budeme hlásit, že o nás budou vědět všichni. Taky jsem slušně požádala, pokud by měli větší zpoždění, aby nám delegát zavolal, abychom na místě zbytečně netrčeli a nečekali. Bylo mi s neochotou řečeno, že v žádném případě nám nikdo volat nebude. Na to, že jsme jim nechali peníze za dopravu, což byl samozřejmě jen náš problém, ale za ty peníze by mohli být alespoň slušní. Je vidět, že je to opravdu chudá cestovka, která nemá ani na telefon. Když v určený čas autobus nedorazil, po půl hodině jsem volala jednoho z delegátů. První telefon vůbec nebral, druhý řekl, že o nás neví a vůbec není na tomto zájezdu. U třetího telefonátu nám delegátka řekla, že o nás neví, ale asi se ptala řidiče, který jí řekl, že jsme ti co cestují vlastním autem. Řekla nám, že dorazí asi tak za deset minut. Dorazili za půl hodiny. Po příjezdu autobusu ve 12 hodin místo v určených 11 hodin jsme pochopili, že s touto CK opravdu není nic v pořádku. Z autobusu vystoupili otrávení cestující a ještě otrávenější řidič. Místo tří průvodců jeli jen dva, protože dle průvodkyně ten třetí ***** nedorazil. Paní cestující autobusem, s kterou jsme mluvili, říkala, že vyjeli o půl hodiny déle než měli, průvodci jsou zmatení a cestující otrávení. Rovněž se pozastavovala nad jejich chováním a prý nejen ona. Mysleli jsme, že když si objednáváme zájezd s cestovkou a bude nás provázet průvodce s odborným výkladem, ale průvodkyně koupila jen hromadné vstupenky a žádný výklad se nekonal, dokonce se někam ztratila a viděli jsme jí zase až u autobusu. Zaplatili jsme autobus, se kterým jsme nejeli a průvodce, kterého jsme jen viděli. Je to směšné, kdyby nás to nestálo vyhozené dva tisíce korun za nic. Takže pozor, s touto cestovkou už nikdy nikam, jsou neprofesionální.... Helena T. :-!

 • A.sandra
 • Anonym (1)
 • Anonym (6)
Neregistrovaný uživatel
07.09.2016 17:54 195.113.143.***
Re: Florencie, Řím, Benátky s návštěvou Verony. Termín: 17.- 21.8.2016  

Dobrý den. No, když myslíte, že je příspěvek beze změn, tak tam máte asi nějakého šotka, protože původní příspěvek i se jmény řidičů mám okopírovaný, tak proto jsem se podivil nad jejich zmizením. Nicméně si myslím, že pokud je recenze kladná, což v tomto případě je, tak by se za zveřejnění jejich jmen řidiči určitě nezlobili. Přeji hezký zbytek dne.

 • A.sandra
Neregistrovaný uživatel
06.09.2016 19:56 78.45.96.***
s CK Metal? Nikdy  

Už před zájezdem nás deprimovaly dopisy typu: pokud do ...neodešlete smlouvu, nebude vám vystaven poukaz nebo zadali jsme si dárkový voucher s věnováním, po telefonním rozhovoru kdy jej dcera která dostala zájezd k narozeninám dostane...to si vyřiďte s tou společností - nějakou jinou na kterou jste si u nás zájezd objednávali...nechápu nebo chcete doobjednat pojištění? my vám pošleme novou smlouvu, žádná nepřišla, tak jsme se pojistili jinde, zato přišel dopis...když jste neodeslali tu novou vyplněnou smlouvu tak nemáte žádné pojištění...apod., to bylo nervů než jme vůbec vyrazili...po cestě...záchod se nesmí používat a jestli ho budete používat tak ho zamkneme...jeli jste někdy den a noc bez toho že by vám někdo řekl za jak dlouho bude další zastávka? Samozřejmě, že jsme na ten záchod chodili, ale nepřejte si slyšet ty řeči do mikrofonu a do cizích uší 70 lidí: jestli to tady někdo už nemůže vydržet tak ať zadupe, ale jestli nezadupe budeme zastavovat až za hodinu...apod??? Další perla, průvodkyně několika lisem řekla špatně místo setkání, když jsme jí volali abychom se v Paříži ujistili jestli čekáme na správném místě, řekla nám, že ona si ten telefon platí sama(nechápu, volali jsme my), a že máme volat jenom v případě nouze a dalším lidem, kteří taky stáli na špatném místě prostě ujela...když volali, že čekají a kde je autobus, řekla jim špatně adresu hotelu, takže oni nejen, že utratili na taxík, ale ten taxikář ten hotel na tom místě nenašel a další dvě hodiny s nimi jezdil a hledal hotel za Paříží. Už vás nechci unavovat, průvodkyně byla nepříjemná a jednala s námi jako s malými spratky, pořád nás za něco drbala, pořád jsme někde stáli na výhni a čekali nevím na co, pak nás vzala do "české" hospody prý na francouzské jídlo...hmmmmmmm....za takové jídlo by se francouzi hanbou propadli, připomínalo to spíž školní jídelnu za totáče a jako třešničku na dortu nad námi stála tleskala a volala pojďte pojďte, máme další program, takže jsme tam museli nechat zmrzlinu o kafi nemluvě...tak a teď vám řeknu poslední perlu a to se už ani nebudete smát: když jsem se s dcerami pěkně nastrojila a vyrážely jsme na večer do Paříže...proto jsme tam taky jely...tak autobusák večeřící před autobusem párky na náš pozdrav odpověděl: Holky jdou do práce...???!!!
na to už fakt nemám co říct, jenom ještě jednou, s touhle společností opravdu už nikdy...

admin2 05.09.2016 17:46
Re: Florencie, Řím, Benátky s návštěvou Verony. Termín: 17.- 21.8.2016  

Dobrý den,

v této diskuzi jsme pokud si dobře pamatuji nic neměnili, ale je pravdou, že v souvislosti s ochranou osobnosti by se jména pracovníků v diskuzi objevit neměla. Děkujeme za pochopení.

 • A.sandra
 • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
04.09.2016 19:49 194.228.20.***
Re: Florencie, Řím, Benátky s návštěvou Verony. Termín: 17.- 21.8.2016  

To je zvláštní. Pokud se nepletu, tak v příspěvku byla původně i jména řidičů. Kam a na čí přání se poděla? :-):-):-)

Zpět na všechny diskuze