A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Metal

03.10.2016 11:46:42 | Kudla1
Kudla1
Já mám s Expressbusem zkušenost dobrou. Jely jsme s kamarádkou a našimi dcerami do Bibione a všechno bylo v pořádku. Autobus byl v dobrém stavu, klimatizace fungovala jak měla, delegát nám dal po cestě spoustu dobrých tipů, řidiči byli sympaťáci... Místa jsme měly u sebe (objednaly jsme si na jednu cestovní smlouvu 4 místa, tudíž jsme měly místa u sebe) a dokonce jsme seděly na "čtyřce" se stolečkem mezi námi, z čehož měly hlavně holky ohromnou radost :-) Čas v Bibione jsme si zorganizovaly po svém, delegáta jsme přímo tam k ničemu nepotřebovaly, takže netuším, jaké byly jeho organizační schopnosti :-) Záleželo nám hlavně na bezpečnosti dopravy a to Expressbus splnil na sto procent.

S Expressbusem zase ráda pojedu :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
19.09.2016 13:49 178.255.168.***
Paříž  

Dobrý den, včera jsme se vrátili ze zájezdu do Paříže. Moc se nám to líbilo, program byl nabytý, počasí nic moc, ale díky paní průvodkyni Stáně a její profesionální organizaci a klidným a trpělivým přístupem k účastníkům zájezdu jsme vše zvládli v pohodě. Děkujeme, Hana a Pavel Svobodovi (((clap)))
______________________________________________________________

Neregistrovaný uživatel
19.09.2016 10:27 78.80.26.***
Provence - CK Metal  

Zájezd do Provence ve dnech 14. - 18.9.2016. Velká pochvala řidičům za hladký průběh a bezpečnou jízdu a velké poděkování paní průvodkyni Lence Sobočíkové. Paní průvodkyně dokázala zorganizovat všech 70 cestujících a její informace byly naprosto perfektně podané vždy včas a jasně. Milá paní a jedna z nejlepších průvodkyní, co jsme kdy měli. Poděkování i ostatním účastníkům zájezdu za velmi slušné a vzorné chování, zejména za dochvilnost.
Manželé Petráňovi ;-) (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
17.09.2016 22:43 147.229.9.***
Poznávací zájezd Itálie 7.-11.9.2016  

Dobrý den. Byli jsme účastníky poznávacího zájezdu do Itálie v termínu od 7.9. do 11.9.2016.Jednalo se pětidenní zájezd. Musím touto cestou vyjádřit poklonu řidičům p. Drahošovi a Romanovi, kteří přes vzniklé problémy s autobusem, při cestě za poznáním památek, ve kterém přepravovali zhruba na 78 osob a to navzdory tomu, že si někteří cestující během zajišťované opravy vymýšleli hledání něčeho v zavazadlech, se chovali přívětivě a nedali na sobě znát ani trochu naštvání nebo arogance. Takto příjemně se chovali během celého poznávacího zájezdu. Nebyl problém je požádat kdykoliv o nějaké občerstvení, vždy to bylo s dobrou náladou ze strany řidičů i když toho měli opravdu dost. Jen představa, že si někdo vzpomene na to, že by si chtěl něco vzít ze svého kufru, který je vespod zavazadlového prostoru a pan řidič musí ne zrovna lehké zavazadla přerovnat. Vždyť on vykonává práci řidiče a chce posádku dovést v pořádku do cíle. Buďme proto trochu ohleduplní a příjemní i my k nim. Tito dva páni řidiči byli perfektní, stejně jako pan průvodce. Nedali na sobě znát ani trochu nervozity i když se opět vyskytl problém při zpáteční cestě, prostě profesionálové ve svém oboru. Přejí p. Coufalíkovi takovéto zaměstnance a dobré pasažéry. Potom budeme rádi cestovat a spokojeně se vracet z takových zájezdů jaký byl tento. Jen ještě mohu dodat, že tuto spokojenost nevyjadřuji pouze za sebe, ale většinu účastníků zájezdu. Jen jedinou poznámku mám a to k zabezpečení noclehu, jedná se o první noc, na více pokojích byly nefunkční ledničky, které by v takovém počasí byly zapotřebí. S pozdravem Hotárkovi.

Neregistrovaný uživatel
13.09.2016 21:13 93.99.49.***
Poděkování za zážitek  

Dne 10.9.2016 jsme se zúčastnili s manželem jednodenního zájezdu na "Orlí hnízdo" v SRN Berchtesgadenu. Chtěli bychom jménem nejen naším, ale i dalších účastníků poděkovat za velmi krásný zážitek nejen vybranou tématikou, ale i doprovodem a skvělým přístupem i řidičů tří autobusů, vypravených CK Metal. Před 2 lety jsme byli rovněž s touto společností ve Francii na 3 denním pobytu a jelikož jsme byli maximálně spokojeni, vybrali jsme si zájezd pořádaný právě touto Cestovní kanceláří Coufalík.A byli jsme opravdu nadšeni přístupem všech, vynikajícím programem, ústícím návštěvou Solných dolů. Tuto CK bychom rádi doporučili i dalším zájemcům a přejeme jim, aby byli tak nadšeni, jako my. Manželé Dostálovi - Nepomuk - ZČ kraj. (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
13.09.2016 10:24 37.221.244.***
Poděkování  

Dobrý den,byli jsme s přítelkyní na poznávacím zájezdu od Vaší cestovní kanceláře ve dnech 7.-11.9.2016 - Řím, Florencie, Benátky a Verona. Tímto Vám chceme moc poděkovat a zároveň i pochválit paní průvodkyni Karolínu Osičkovou a pány řidiče, kteří nás vezli. Zájezd byl uchvacující, krásně zorganizovaný a nabitý tolika informacemi o historii památek, což nás vedlo k napsání tohoto poděkování. Velmi rádi podnikneme od Vaší cestovní kanceláře další poznávací zájezd a všude Vás budeme doporučovat.Ještě jednou moc díky za krásný výlet!!!!!Martin Beneš a Renata Šichanová

Neregistrovaný uživatel
12.09.2016 14:50 85.163.21.***
Re: Orlí hnízdo 10.9.2016  

Dobrý den. 10.9. sem jel s touto ck na Orlí hnízdo. Tady bylo něco špatně už na začátku. Z Brna skluz 15 minut,v Praze plus dalších 20minut. Na parkoviště pod Orlím hnízdem se dojelo ve 12.00!! A nahoru sme se dostaly v 13.00! A v 15.00 už sme zade mesely jet dolů k autobusu. Být dvě hodiny na vrcholu je dost málo. Člověk by tam nestihl ani poobědvat. Nechápu že se tam nedojede na 9.00. Vždyť jestli se vyjede z Brna už o půlnoci je docela jedno ale něco by se za ten den stihlo! Jezero Königsee které je v nabídce zájezdu jako druhý vrchol sme ani neviděly! Nechápu proč se vůbec jelo přes Prahu když sme tam nikoho nenabíraly! Autobus hrozný. Byl sem na mnoha poznávačkách a komfort byl úplně někde jinde. S tímto jezdit tak max po ČR. Celé to bylo neprofesionální. A nakonec se řidiči celou cestu dušovali že o půlnoci sme v Brně a nakonec byl příjezd v 1.15. Nikde žádná zácpa a přesto jim ani tohle nevyšlo. Sem znechucen že sme vlastně jen dvě hodiny byly na Orlím hnízdě a hodinu a půl v solném dole. Cca celkem tři a půl hodiny poznávacího zájezdu a zbytek na cestách a Königsee jen na papíře! Nedoporučuji tuhle CK!!!

  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
11.09.2016 23:47 195.113.143.***
Re: Florencie, Řím, Benátky s návštěvou Verony. Termín: 17.- 21.8.2016  

Dobrý večer. Příjemně nás potěšilo, že i CK má stejný pohled na toto téma. Pokud jde o nás řidiče, tak si jsem jistý, že nikdo z nás nebude mít problém se zveřejněním svého jména ani v případě negativní recenze, protože to je pro nás právě vodítko k tomu, abychom věděli v čem a jak se zlepšit k maximálně možné spokojenosti cestujících a potažmo i našich zaměstnavatelů. PS: Tuto diskusi jsem vyvolal právě z důvodu, aby cestující věděli s kým jezdí a koho mají příště chtít. Správně však podotýkáte, že se to samé týká i průvodců. S přáním hezkého večera M+O

  • A.sandra
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
11.09.2016 23:12 188.95.60.***
Re: Florencie, Řím, Benátky s návštěvou Verony. Termín: 17.- 21.8.2016  

Dobrý den,
také bychom rádi reagovali na vyjíměčné oddělání jmen z pochvaly. Jak řidiči tak i průvodci jsou rádi, když jsou pochváleni, jelikož často se spíše stává, že když je zákazník naštvaný, tak píše recenze, ale ten, který je spokojený, tak jezdí s cestovní kanceláří znovu a znovu a nemá potřebu psát, ale ti, kteří si tu práci opravdu dají a napíší i pochvalu, tak by jste tuto informaci ohledně jmen měli někdě vyvěsit, jelikož předtím tento problém nebyl a často se nás ptají zákazníci, zda pojede daný průvodce, který má tak dobré recenze, když ty jména tam nebudou, tak to je klamání zákazníka, můžeme i zajistit od průvodců a řidičů, na které dorazily pochvaly potvrzení, že souhlasí s uveřejněním jmen, ale byli bychom rádi, aby jste informace o průvodci a řidičích vrátili zpět. A my děkujeme za kladnou recenzi a za tu práci, kterou jste si dali a napsali na Orbion. Přejeme hezký den Tým CK Metal :-)

  • A.sandra
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
11.09.2016 23:03 188.95.60.***
Orlí hnízdo 10.9.2016  

Dobrý den,

rádi bychom reagovali na situaci. Paní T. mi již napsla i na email a já ji ihned odpověděla, jen bych chtěla podotknout, že nejsme chudá cestovní kancelář, ale pro vysvětlení, proč píšeme dopředu do pokynů, že mají mít roaming, tak je to z důvodu ztracení zákazníka, ze zkušenosti to víme, a proto to píšeme, není to rozkaz, ale průvodce se často dovolá k lidem do ČR a ti ztraceným účastníkům těžko pomohou. Zákazníce musí pochopit, že autobus vyjel později, ale proto že čekal na průvodce, který se nedostavil, protože onemocněl. Průvodkyně se omluvili, ale jen pro vysvětlení, paní obdržela veškeré materiály or průdodkyně na cestě na Orlí hnízdo, na místě také dostala odborný výklad a na cestě zpět již průvodce měla. Omlouváme se za průvodce, ale paní obdržela kompletní informace a to, že píšeme, že zákazník nemá volat před zájezdem průvodci než v den odjezdu, tak musí pochopit, že může být i na jiném zájezdu, nebo v práci. Paní byla odbavená, vše obdržela včas a vše bylo také dopředu objednáno. Paní průvodkyně odvedly velmi dobrou práci a paní také měl uvézt, že chce peníze všechny zpět, i když byla zajištěna doprava, odborný výklad průvodkyně, kompletní program. V češtině zajištěn výklad v solných dolech, proto nerozumíme stížnosti, nazpět s nimi jela průvodkyně, která doplnila a zkompletovala informace a pustila i odborný film. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den Tým Ck Metal :-)

  • Anonym (2)
  • A.sandra
Neregistrovaný uživatel
11.09.2016 21:55 85.163.21.***
Re: "Poznávací" zájezd do Londýna s návštěvou ateliérů Harry Potter  

Byl sem na tomto zájezdě a byla to jedním slovem neskutečná tragédie!

  • A.sandra
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze