A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Metal

03.10.2016 12:46:42 | Kudla1
Kudla1
Já mám s Expressbusem zkušenost dobrou. Jely jsme s kamarádkou a našimi dcerami do Bibione a všechno bylo v pořádku. Autobus byl v dobrém stavu, klimatizace fungovala jak měla, delegát nám dal po cestě spoustu dobrých tipů, řidiči byli sympaťáci... Místa jsme měly u sebe (objednaly jsme si na jednu cestovní smlouvu 4 místa, tudíž jsme měly místa u sebe) a dokonce jsme seděly na "čtyřce" se stolečkem mezi námi, z čehož měly hlavně holky ohromnou radost :-) Čas v Bibione jsme si zorganizovaly po svém, delegáta jsme přímo tam k ničemu nepotřebovaly, takže netuším, jaké byly jeho organizační schopnosti :-) Záleželo nám hlavně na bezpečnosti dopravy a to Expressbus splnil na sto procent.

S Expressbusem zase ráda pojedu :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
admin2 03.10.2016 12:40
CK Metal  

Dobrý den,

slučujeme diskuzní témata o této cestovní kanceláři.

Všem přejeme hezký den!

Neregistrovaný uživatel
03.10.2016 10:39 93.99.214.***
Provance  Dobrý den,

ve středu jsme se vrátili ze zájezdu po Provence s paní Lenkou Sobotčíkovou. Paní průvodkyně - super. Měla nejenom výborné znalosti o oblasti, ale byla i velmi dobrou navigátorkou v problematických uličkách. . Destinace také super. Jenom jedna vada na kráse. A tou vadou je umístění ubytování. První noc v pořádku, ale druhý hotel se nachází na velmi špatném místě.

Autobus musí couvat cca 200 m a pro nás cestující to není také zrovna příjemné, když musíme vystupovat do normální komunikace, protože jediné místo pro autobus je obsazené. Nehledě na to, že autobus tím pádem stojí v jízdním pruhu a cestující musí odebírat zavazadla v druhém jízdním pruhu, kde je normální provoz.
Jinak průvodkyně, řidiče i celý zájezd chválíme.
Manželé Pivoňkovi

Neregistrovaný uživatel
02.10.2016 16:02 89.24.158.***
 

Dobrý den,
ve dnech 7-11.9. jsem se zúčastnila zájezdu do Itálie. Všechno probíhalo v pořádku.
Celý zájezd byl velice dobře zorganizován. Chtěla bych tímto poděkovat za vstřícný přístup řidičů a průvodce.
Simona P.

Neregistrovaný uživatel
29.09.2016 16:26 78.102.17.***
Řím, Vesuv, Pompeje, Neapol, Capri  

Dobrý den,

včera jsme se vrátili ze zájezdu a jsem nadmíru spokojen. Zájezd je velice hezky naplánován, takže člověk vidí vše podstatné. Možnost samostatného pohybu mimo hlavní skupinu je skvělá. Vždy se nám dostalo jasného vysvětlení, kdy a jak se opět setkat. Řidiči i paní průvodkyně jsou velmi příjemní lidé s osvěžujícím smyslem pro humor. Paní Císařová je úžasná průvodkyně, vše ochotně vysvětlovala a to mnohdy i několikrát. Byla vždy ochotná poradit a bylo vidět, že je to člověk na svém místě. Zvládala s přehledem i kritické situace vznikající nedochvilností nebo zmatkováním jednotlivců.
Velice Vám děkuji a těším se zase někdy na shledanou. (((clap)))
Kamil K.

Neregistrovaný uživatel
27.09.2016 06:43 92.67.11.***
FRANCOUZSKA PROVANCE  

Dobrý den,


Velice rada bych Vám všem moc poděkovala za sebe i obě dcery za naprosto skvělý poznavaci zájezd.


Vyborna domluva v cestovce,dokonale vyladeny program, neuskuteční řidici a paní průvodkyně skutečný profil.


Díky za krásný zážitek. V.

Neregistrovaný uživatel
19.09.2016 13:49 178.255.168.***
Paříž  

Dobrý den, včera jsme se vrátili ze zájezdu do Paříže. Moc se nám to líbilo, program byl nabytý, počasí nic moc, ale díky paní průvodkyni Stáně a její profesionální organizaci a klidným a trpělivým přístupem k účastníkům zájezdu jsme vše zvládli v pohodě. Děkujeme, Hana a Pavel Svobodovi (((clap)))
______________________________________________________________

Neregistrovaný uživatel
19.09.2016 10:27 78.80.26.***
Provence - CK Metal  

Zájezd do Provence ve dnech 14. - 18.9.2016. Velká pochvala řidičům za hladký průběh a bezpečnou jízdu a velké poděkování paní průvodkyni Lence Sobočíkové. Paní průvodkyně dokázala zorganizovat všech 70 cestujících a její informace byly naprosto perfektně podané vždy včas a jasně. Milá paní a jedna z nejlepších průvodkyní, co jsme kdy měli. Poděkování i ostatním účastníkům zájezdu za velmi slušné a vzorné chování, zejména za dochvilnost.
Manželé Petráňovi ;-) (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
17.09.2016 22:43 147.229.9.***
Poznávací zájezd Itálie 7.-11.9.2016  

Dobrý den. Byli jsme účastníky poznávacího zájezdu do Itálie v termínu od 7.9. do 11.9.2016.Jednalo se pětidenní zájezd. Musím touto cestou vyjádřit poklonu řidičům p. Drahošovi a Romanovi, kteří přes vzniklé problémy s autobusem, při cestě za poznáním památek, ve kterém přepravovali zhruba na 78 osob a to navzdory tomu, že si někteří cestující během zajišťované opravy vymýšleli hledání něčeho v zavazadlech, se chovali přívětivě a nedali na sobě znát ani trochu naštvání nebo arogance. Takto příjemně se chovali během celého poznávacího zájezdu. Nebyl problém je požádat kdykoliv o nějaké občerstvení, vždy to bylo s dobrou náladou ze strany řidičů i když toho měli opravdu dost. Jen představa, že si někdo vzpomene na to, že by si chtěl něco vzít ze svého kufru, který je vespod zavazadlového prostoru a pan řidič musí ne zrovna lehké zavazadla přerovnat. Vždyť on vykonává práci řidiče a chce posádku dovést v pořádku do cíle. Buďme proto trochu ohleduplní a příjemní i my k nim. Tito dva páni řidiči byli perfektní, stejně jako pan průvodce. Nedali na sobě znát ani trochu nervozity i když se opět vyskytl problém při zpáteční cestě, prostě profesionálové ve svém oboru. Přejí p. Coufalíkovi takovéto zaměstnance a dobré pasažéry. Potom budeme rádi cestovat a spokojeně se vracet z takových zájezdů jaký byl tento. Jen ještě mohu dodat, že tuto spokojenost nevyjadřuji pouze za sebe, ale většinu účastníků zájezdu. Jen jedinou poznámku mám a to k zabezpečení noclehu, jedná se o první noc, na více pokojích byly nefunkční ledničky, které by v takovém počasí byly zapotřebí. S pozdravem Hotárkovi.

Neregistrovaný uživatel
13.09.2016 21:13 93.99.49.***
Poděkování za zážitek  

Dne 10.9.2016 jsme se zúčastnili s manželem jednodenního zájezdu na "Orlí hnízdo" v SRN Berchtesgadenu. Chtěli bychom jménem nejen naším, ale i dalších účastníků poděkovat za velmi krásný zážitek nejen vybranou tématikou, ale i doprovodem a skvělým přístupem i řidičů tří autobusů, vypravených CK Metal. Před 2 lety jsme byli rovněž s touto společností ve Francii na 3 denním pobytu a jelikož jsme byli maximálně spokojeni, vybrali jsme si zájezd pořádaný právě touto Cestovní kanceláří Coufalík.A byli jsme opravdu nadšeni přístupem všech, vynikajícím programem, ústícím návštěvou Solných dolů. Tuto CK bychom rádi doporučili i dalším zájemcům a přejeme jim, aby byli tak nadšeni, jako my. Manželé Dostálovi - Nepomuk - ZČ kraj. (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
13.09.2016 10:24 37.221.244.***
Poděkování  

Dobrý den,byli jsme s přítelkyní na poznávacím zájezdu od Vaší cestovní kanceláře ve dnech 7.-11.9.2016 - Řím, Florencie, Benátky a Verona. Tímto Vám chceme moc poděkovat a zároveň i pochválit paní průvodkyni Karolínu Osičkovou a pány řidiče, kteří nás vezli. Zájezd byl uchvacující, krásně zorganizovaný a nabitý tolika informacemi o historii památek, což nás vedlo k napsání tohoto poděkování. Velmi rádi podnikneme od Vaší cestovní kanceláře další poznávací zájezd a všude Vás budeme doporučovat.Ještě jednou moc díky za krásný výlet!!!!!Martin Beneš a Renata Šichanová

Zpět na všechny diskuze