A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Metal

03.10.2016 12:46:42 | Kudla1
Kudla1
Já mám s Expressbusem zkušenost dobrou. Jely jsme s kamarádkou a našimi dcerami do Bibione a všechno bylo v pořádku. Autobus byl v dobrém stavu, klimatizace fungovala jak měla, delegát nám dal po cestě spoustu dobrých tipů, řidiči byli sympaťáci... Místa jsme měly u sebe (objednaly jsme si na jednu cestovní smlouvu 4 místa, tudíž jsme měly místa u sebe) a dokonce jsme seděly na "čtyřce" se stolečkem mezi námi, z čehož měly hlavně holky ohromnou radost :-) Čas v Bibione jsme si zorganizovaly po svém, delegáta jsme přímo tam k ničemu nepotřebovaly, takže netuším, jaké byly jeho organizační schopnosti :-) Záleželo nám hlavně na bezpečnosti dopravy a to Expressbus splnil na sto procent.

S Expressbusem zase ráda pojedu :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
11.09.2016 21:55 85.163.21.***
Re: "Poznávací" zájezd do Londýna s návštěvou ateliérů Harry Potter  

Byl sem na tomto zájezdě a byla to jedním slovem neskutečná tragédie!

• A.sandra
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
11.09.2016 21:41 109.71.213.***
Re: "Poznávací" zájezd do Londýna s návštěvou ateliérů Harry Potter  

Poznávací zájezd do Německa na Orlí hnízdo a solné doly dne 10. 9. 2016:
Zaplatili jsme si zájezd s tím, že se na místo dopravíme sami vlastním autem a ke skupině se připojíme v Německu před prohlídkou. Chtěli jsme prohlídku absolvovat s průvodcem a podotýkám, že po cestovce CK metal Coufalík Brno, jsme nepožadovali peníze za cestu odpočítat. Požadovali jsme pouze informaci v kolik hodin a kde máme být. Tuto informaci jsem z nich vyrazila až po několika urgencích dva dny před odjezdem. Bylo mi řečeno, že si jen nepředali informace, což se běžně prý stává.
Vůbec nečetli můj požadavek uvedený na smlouvě, aby mi dali tuto informaci. Ve smlouvě uvádějí, že každý účastník musí mít rooming. Nevím, co si to dovolují diktovat takové podmínky. Také je na smlouvě napsáno, že nemáme v žádném případě kontaktovat delegáta dříve než v den zájezdu. Když už jsem z nich konečně vyrazila v kolik hodin a kde máme být, žádala jsem o jméno a telefon delegáta u kterého se máme hlásit. Bylo mi řečeno, že je to jedno u kterého ze tří se budeme hlásit, že o nás budou vědět všichni. Taky jsem slušně požádala, pokud by měli větší zpoždění, aby nám delegát zavolal, abychom na místě zbytečně netrčeli a nečekali. Bylo mi s neochotou řečeno, že v žádném případě nám nikdo volat nebude. Na to, že jsme jim nechali peníze za dopravu, což byl samozřejmě jen náš problém, ale za ty peníze by mohli být alespoň slušní. Je vidět, že je to opravdu chudá cestovka, která nemá ani na telefon. Když v určený čas autobus nedorazil, po půl hodině jsem volala jednoho z delegátů. První telefon vůbec nebral, druhý řekl, že o nás neví a vůbec není na tomto zájezdu. U třetího telefonátu nám delegátka řekla, že o nás neví, ale asi se ptala řidiče, který jí řekl, že jsme ti co cestují vlastním autem. Řekla nám, že dorazí asi tak za deset minut. Dorazili za půl hodiny. Po příjezdu autobusu ve 12 hodin místo v určených 11 hodin jsme pochopili, že s touto CK opravdu není nic v pořádku. Z autobusu vystoupili otrávení cestující a ještě otrávenější řidič. Místo tří průvodců jeli jen dva, protože dle průvodkyně ten třetí ***** nedorazil. Paní cestující autobusem, s kterou jsme mluvili, říkala, že vyjeli o půl hodiny déle než měli, průvodci jsou zmatení a cestující otrávení. Rovněž se pozastavovala nad jejich chováním a prý nejen ona. Mysleli jsme, že když si objednáváme zájezd s cestovkou a bude nás provázet průvodce s odborným výkladem, ale průvodkyně koupila jen hromadné vstupenky a žádný výklad se nekonal, dokonce se někam ztratila a viděli jsme jí zase až u autobusu. Zaplatili jsme autobus, se kterým jsme nejeli a průvodce, kterého jsme jen viděli. Je to směšné, kdyby nás to nestálo vyhozené dva tisíce korun za nic. Takže pozor, s touto cestovkou už nikdy nikam, jsou neprofesionální.... Helena T. :-!

• A.sandra
  • Anonym (1)
  • Anonym (6)
Neregistrovaný uživatel
07.09.2016 17:54 195.113.143.***
Re: Florencie, Řím, Benátky s návštěvou Verony. Termín: 17.- 21.8.2016  

Dobrý den. No, když myslíte, že je příspěvek beze změn, tak tam máte asi nějakého šotka, protože původní příspěvek i se jmény řidičů mám okopírovaný, tak proto jsem se podivil nad jejich zmizením. Nicméně si myslím, že pokud je recenze kladná, což v tomto případě je, tak by se za zveřejnění jejich jmen řidiči určitě nezlobili. Přeji hezký zbytek dne.

• A.sandra
Neregistrovaný uživatel
06.09.2016 19:56 78.45.96.***
s CK Metal? Nikdy  

Už před zájezdem nás deprimovaly dopisy typu: pokud do ...neodešlete smlouvu, nebude vám vystaven poukaz nebo zadali jsme si dárkový voucher s věnováním, po telefonním rozhovoru kdy jej dcera která dostala zájezd k narozeninám dostane...to si vyřiďte s tou společností - nějakou jinou na kterou jste si u nás zájezd objednávali...nechápu nebo chcete doobjednat pojištění? my vám pošleme novou smlouvu, žádná nepřišla, tak jsme se pojistili jinde, zato přišel dopis...když jste neodeslali tu novou vyplněnou smlouvu tak nemáte žádné pojištění...apod., to bylo nervů než jme vůbec vyrazili...po cestě...záchod se nesmí používat a jestli ho budete používat tak ho zamkneme...jeli jste někdy den a noc bez toho že by vám někdo řekl za jak dlouho bude další zastávka? Samozřejmě, že jsme na ten záchod chodili, ale nepřejte si slyšet ty řeči do mikrofonu a do cizích uší 70 lidí: jestli to tady někdo už nemůže vydržet tak ať zadupe, ale jestli nezadupe budeme zastavovat až za hodinu...apod??? Další perla, průvodkyně několika lisem řekla špatně místo setkání, když jsme jí volali abychom se v Paříži ujistili jestli čekáme na správném místě, řekla nám, že ona si ten telefon platí sama(nechápu, volali jsme my), a že máme volat jenom v případě nouze a dalším lidem, kteří taky stáli na špatném místě prostě ujela...když volali, že čekají a kde je autobus, řekla jim špatně adresu hotelu, takže oni nejen, že utratili na taxík, ale ten taxikář ten hotel na tom místě nenašel a další dvě hodiny s nimi jezdil a hledal hotel za Paříží. Už vás nechci unavovat, průvodkyně byla nepříjemná a jednala s námi jako s malými spratky, pořád nás za něco drbala, pořád jsme někde stáli na výhni a čekali nevím na co, pak nás vzala do "české" hospody prý na francouzské jídlo...hmmmmmmm....za takové jídlo by se francouzi hanbou propadli, připomínalo to spíž školní jídelnu za totáče a jako třešničku na dortu nad námi stála tleskala a volala pojďte pojďte, máme další program, takže jsme tam museli nechat zmrzlinu o kafi nemluvě...tak a teď vám řeknu poslední perlu a to se už ani nebudete smát: když jsem se s dcerami pěkně nastrojila a vyrážely jsme na večer do Paříže...proto jsme tam taky jely...tak autobusák večeřící před autobusem párky na náš pozdrav odpověděl: Holky jdou do práce...???!!!
na to už fakt nemám co říct, jenom ještě jednou, s touhle společností opravdu už nikdy...

admin2 05.09.2016 17:46

Dobrý den,

v této diskuzi jsme pokud si dobře pamatuji nic neměnili, ale je pravdou, že v souvislosti s ochranou osobnosti by se jména pracovníků v diskuzi objevit neměla. Děkujeme za pochopení.

• A.sandra
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
04.09.2016 19:49 194.228.20.***

To je zvláštní. Pokud se nepletu, tak v příspěvku byla původně i jména řidičů. Kam a na čí přání se poděla? :-):-):-)

Neregistrovaný uživatel
04.09.2016 16:40 81.201.60.***
Re: Provence 1.-5.7  

Obviňování zákazníků ze lživých informací vypovídá o úrovni CK a neustálé tvrzení o stáří autobusu pět let, je nechutně směšné a nebo velice smutné. Když jsou všude recenze o rozbitých autobusech již z počátku roku 2015...Proberte se a nevydělávejte ne důvěřivých zákaznících za každou cenu!

• A.sandra
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
01.09.2016 11:01 85.132.160.***
Provence 27-31.7.2016  

V termínu 27.7-31-7.2016 jsem byl s CK Metal na zájezdu v Provence a opět bylo vše naprosto perfektní. Jak naplánovaný program, tak pán řidič Svoboda, který nás po cestě bavil svými vtipnými připomínkami a svou ochotou byl na více než profesionální úrovni, i když při dešti na nás trochu kapala voda z okna, snažil se to vyřešit, ale chápu že taková situace se v těchto podmínkách řeší dost těžko, nicméně byl velice ochotný. Dále bych chtěl velmi pochválit paní průvodkyni Lenku Sobočíkovou, její znalosti a organizační schopnosti jsou ohromné, práce jí baví a jde to na ní vidět, všem se snažila vyjít vstříc a všem být co nejvíce nápomocná, i když není lehké zvládnout skupinu 76 lidí vše zvládla na jedničku. S jejím "vedením" jsou zájezdy velmi kvalitní. Byl jsem s Vámi už 3x na zájezdu a nemám si na co stěžovat vždy bylo vše perfektní. 7-11.9 jedu opět s Vaší cestovkou do 5ti denní Paříže. Děkují a těším se na další spolupráci.

• A.sandra
Neregistrovaný uživatel
01.09.2016 09:31 89.29.99.***
"Poznávací" zájezd do Londýna s návštěvou ateliérů Harry Potter  

S touto CK už nikdy víc..! Do Londýna jsem jela poprvé a záměrně s CK, abych se něco dozvěděla.. Průvodkyně nás ale vždy, skoro během, odvedla na místo, kde nám dala rozchod a pověděla, kde a kdy se sejdeme.. A já s mými orientačními schopnostmi, bych opravdu nerada sama bloudila po Londýně, nehledě na to, že by mě ani nikdo nehledal. Paní průvodkyně si nikdy ani nezaznamenala, kdo chce po Londýně putovat na vlastní pěst, a kdo musí.. Příklad: sraz 14:45 - "je za dvě minuty tři čtvrtě, předpokládám, že jsme všichni, pokud ne, ostatní se do Eustonu nějak dopraví" !!!! Od samého počátku nás od zájezdu odrazovala, místo toho, aby nás nabudila. Hlavní náplní sobotního odpoledne bylo nakupování na Oxford Street - což mi taky přišlo vcelku nepatřičné.. A to hlavní - návštěvy studií - KATASTROFA!!! Na prohlídku jsme měli asi pouze dvě a půl hodiny a to nám navrhovala, abychom to ještě o hodinu zkrátili. Ve studiích bych byla schopna strávit celý den, takže takto krátká doba byla opravdu nedostačující. Předpokládám, že lístky, které jsme měli zaplatit asi dva měsíce dopředu CK sháněla až týden před zájezdem, až naplnila dva autobusy.. Další mínus bylo, že v autobuse plném "Potterheadů" neměli ani jeden jediný film s Harry Potterem a průvodkyně o Harrym nevěděla lautr nic! Očekávala bych lespoň nějakou snahu si o něm něco vyzjistit, ale jediná zajímavost (Alan Rickman zemřel), která nám o tomto byla sdělena, nám samozřejmě všem byla známá.. Jen doufám, že se mi někdy podaří do Londýna vycestovat a peníze znovu investovat do návštěvy studií a vše si v klidu projít a přečíst, ne jen ateliéry proběhnout a fotit, abych si alespoň fotky mohla doma prohlídnout, když už přímo na místě nebyl čas. Nikde jsem žádnou recenzi k tomuto zájezdu nenašla, tak snad bude alespoň někomu užitečná a k návštěvě této skvělé nádherné úžasné atrakce si vybere jinou cestovní kancelář!!!

• A.sandra
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
23.08.2016 14:38 90.183.133.***
Zájezd do Osvětimi 20.8.2016  

Chtěli bychom s přítelkyní poděkovat CK METAL za parádní výlet,vše bez problémů pruvodce skvělý člověk s ohromujícími znalostmi Brna a jeho okolí směr do Osvětimi.Počítejte s námi,rádi si vybereme z Vaší nabídky a do budoucna si vybereme CK METAL. děkujeme Sedlák a Unčovská ;-) ;-)

• A.sandra
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze