A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Metal

03.10.2016 12:46:42 | Kudla1
Kudla1
Já mám s Expressbusem zkušenost dobrou. Jely jsme s kamarádkou a našimi dcerami do Bibione a všechno bylo v pořádku. Autobus byl v dobrém stavu, klimatizace fungovala jak měla, delegát nám dal po cestě spoustu dobrých tipů, řidiči byli sympaťáci... Místa jsme měly u sebe (objednaly jsme si na jednu cestovní smlouvu 4 místa, tudíž jsme měly místa u sebe) a dokonce jsme seděly na "čtyřce" se stolečkem mezi námi, z čehož měly hlavně holky ohromnou radost :-) Čas v Bibione jsme si zorganizovaly po svém, delegáta jsme přímo tam k ničemu nepotřebovaly, takže netuším, jaké byly jeho organizační schopnosti :-) Záleželo nám hlavně na bezpečnosti dopravy a to Expressbus splnil na sto procent.

S Expressbusem zase ráda pojedu :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
19.04.2017 17:16 62.24.84.***
Holandsko Amsterdam 14.4.-16.4.2017  

Dobrý den,
zájezd byl krásný, Jen jediné mínus ck Metal, že neobstará pro průvodkyni mikrofon a sluchátka pro klienty. Provádět 70 lidi bez sluchátek prostě nejde nikdo nic neslyšel.
Díky.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
19.04.2017 13:44 89.24.126.***
Paříž 23.-26.3.2017  

Ten zájezd byl fajn a mohl být ještě lepší, kdyby fungovala klimatizace v patrovém autobusu. Takhle tam bylo nedýchatelno a vedro, už od začátku zájezdu. Jestlipak to nechali po příjezdu opravit? Čekala bych, že se řidiči budou snažit opravu klimatizace zařídit ve Francii, ale to se nestalo:-(
Ubytování bylo bez chyby, čekala jsem něco daleko horšího. Snídaně obsahovala jen zlomek toho, co hotel sliboval na svých stránkách. Žádný sýr, žádný jogurt.
Průvodkyně p. Šedovičová toho znala spoustu, jen nám pořád nějak nedávala slibovaný telefon na ni (francouzské číslo). Proto jsme měli nahnáno, když jsme se tak trochu ztratili, ale na poslední chvíli jsme se našli.
Jela bych zase, přece nemůžu mít takovou smůlu a příště bude určitě autobus v pořádku.

Neregistrovaný uživatel
18.04.2017 09:25 195.178.83.***
Londýn + Oxford + Stonehenge (13. - 17.4.2017)  

Zájezd do Londýna s výletem na Stonehenge a do Oxfordu se mi moc líbil. Průvodce pan Závodský byl profesionál, bylo vidět, že Londýn i okolí dobře zná. Viděla jsem opravdu vše, co bylo v programu a co jsem vidět chtěla. Na dobré úrovni byl i hotel se snídaní, která mi chutnala a najedla jsem se na celý den. Tuto cestovku můžu doporučit - byla jsem s nimi na více zájezdech (Paříž a Versailles, Řím + Vesuv + Pompeje + Ischia) a vždy jsem byla spokojená a plánuji s nimi jet příště. Poděkování za bezpečnou cestu patří i řidičům.

Gabriela

Neregistrovaný uživatel
10.04.2017 14:25 217.64.9.***
Belgie + Holandsko 5-9.4  

Zájezd do Belgie a Holandska byl prostě úžasný. Počasí nám přálo, našlapáno mnoho kilometrů, ale stálo to za to. Průvodce pan Závodský nás perfektně provázel po Bruselu, Antwerpách, Amstelu, Amsterodamu, Zaanse Schans i Kaukenhofu. A měl s námi trpělivost, díky mu vše. Páni řidiči taky skvělí, takže mohu jen vřele doporučit. Příště si z nabídky CK Metal zase něco vybereme.. Díky L. Musil, spokojený zákazník (((clap)))

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
21.03.2017 07:57 193.228.234.***
Osvětim  

V sobotu 18.3.2017 jsme absolvovali s manželem zájezd do Osvětimi. Zájezd se nám líbil, ikdyž počasí stálo proti nám. O to byl zážitek autentičtější.
Úplně jsme byli fascinovaní z průvodkyň ,které nás překvapili svými znalostmi a sečtělostí. Velká pochvala oběma, hlavně paní Horákové, která měla vše vzorně připravené a zorganizované.

Čajánková

Neregistrovaný uživatel
27.02.2017 18:09 193.85.74.***
Zájezd Gyor  

Dobrý den, dne 18.2. jsem byla na zájezdu do Gyoru. Zájezd se mi moc líbil. Delegátka paní Horáková je opravdová profesionálka a její výklad rozhodně upoutá pozornost. Pan řidič byl ochotný. V samotných lázních je velmi příjemně.

Děkuji za zážitek.

Jaššáková Dagmar

Neregistrovaný uživatel
23.02.2017 14:54 194.228.216.***

minulý víkend 17.2.-19.2.2017 jsem absolvovala se svou tchýní výlet do Benátek za karnevalem. Byl to úžasný zážitek a obzvlášť bychom chtěly pochválit průvodce, pana Závodského. Byl velmi milý, profesionální a postaral se o to, abychom se kromě historických událostí dozvěděli i něco o kultuře karnevalu. Také pánové řidiči byli velmi příjemní, zábavní a velmi ochotně nabídli širokou škálu občerstvení cestujícím v autobusu. Byla jsem velmi spokojená a určitě Vaši společnost doporučím svým přátelům a známým. Ještě jednou děkujeme za krásný výlet. :-)

Neregistrovaný uživatel
15.02.2017 09:47 85.70.164.***
Zájezd do Paříže  

včera jsme přijeli z poznávacího valentýnského zájezdu z Paříže a chtěla bych vyjádřit obrovské díky paní delegátce Krejčířové, která nás po celou dobu cesty doprovázela. Jela jsem s dvěma dětmi a jak syn (17) ,tak i dcera (10) byli nadšeni. O paní průvodkyni bych mohla psát jen v superlativech, příjemná k cestujícím a s obrovskou profesionalitou vyřeší každý dotaz, nedorozumění případný problém. Mohu 100% doporučit každému cestovat s takovým týmem! Už se těším na další cesty s CK Metal

Neregistrovaný uživatel
16.01.2017 01:51 188.95.60.***
Vyjádření k průvodkyni Osičkové  

Dobrý den,

tento komentář není profesionální. Vždy je lepší kritizovat, ale jsme rádi, že s námi jezdí i zákazníci, kteří si váží průvodců a ocení jejich práci. Průvodci jsou zaplacení velmi dobře a paní Osičková je průvodce, který má přímo potvrzení od Ministerstva na zkoušky z průvodcování. Pokud se Vám její výklad nelíbil, meli jste možnost se vyjádřit a přímo jí to sdělit, ale vidíme, že jste se raději ani nepodepsal/a. Tato paní má velké znalosti a je to velký profesionál a my si za svými průvodci stojíme. Zdražovat nemusíme, máme kvalitní zájezdy s kvalitními průvodci a každý má možnost si založit svoji cestovní kancelář a určitě ocení takovéto recenze, které ocení náročnou práci průvodců, jelikož se jedná o práci s lidmi a každý slušný a ohleduplný člověk toto pochopí.

Tým cestovní kancelář Metal ;-)

• Anonym (6)
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
08.01.2017 11:13 46.135.20.***
Zájezd do Paříže  

Vážená paní Coufalíková,
s velkým zpožděním Vám píšu chválu na zájezd do Paříže s Vaší cestovkou. Moc se omlouvám, ale úplně jsem na to zapomněla. Proto Vám teď píšu, protože by mě moc mrzelo, kdybyste se nedozvěděla, jak jsme byli s manželem spokojení.
V Paříži jsme byli v červnu a byli jsme velmi spokojení s Vaší průvodkyní Stáňou Šedovičovou. Je velmi šikovná a hlavně praktická. Dala nám velmi mnoho praktických informací a dalo se s ní vždy pěkně o všem domluvit. Je vidět, že má Paříž zažitou a je tam jako doma. Viděli jsme spoustu zajímavostí a dostali jsme se na velmi zajímavá místa.
Moc děkujeme za skvělý zážitek a tuto průvodkyni si skutečně hýčkejte.
S pozdravem a přáním všeho dobrého v novém roce.
Hruškovi

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze