A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Metal

03.10.2016 11:46:42 | Kudla1
Kudla1
Já mám s Expressbusem zkušenost dobrou. Jely jsme s kamarádkou a našimi dcerami do Bibione a všechno bylo v pořádku. Autobus byl v dobrém stavu, klimatizace fungovala jak měla, delegát nám dal po cestě spoustu dobrých tipů, řidiči byli sympaťáci... Místa jsme měly u sebe (objednaly jsme si na jednu cestovní smlouvu 4 místa, tudíž jsme měly místa u sebe) a dokonce jsme seděly na "čtyřce" se stolečkem mezi námi, z čehož měly hlavně holky ohromnou radost :-) Čas v Bibione jsme si zorganizovaly po svém, delegáta jsme přímo tam k ničemu nepotřebovaly, takže netuším, jaké byly jeho organizační schopnosti :-) Záleželo nám hlavně na bezpečnosti dopravy a to Expressbus splnil na sto procent.

S Expressbusem zase ráda pojedu :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
21.03.2017 07:57 193.228.234.***
Osvětim  

V sobotu 18.3.2017 jsme absolvovali s manželem zájezd do Osvětimi. Zájezd se nám líbil, ikdyž počasí stálo proti nám. O to byl zážitek autentičtější.
Úplně jsme byli fascinovaní z průvodkyň ,které nás překvapili svými znalostmi a sečtělostí. Velká pochvala oběma, hlavně paní Horákové, která měla vše vzorně připravené a zorganizované.

Čajánková

Neregistrovaný uživatel
27.02.2017 18:09 193.85.74.***
Zájezd Gyor  

Dobrý den, dne 18.2. jsem byla na zájezdu do Gyoru. Zájezd se mi moc líbil. Delegátka paní Horáková je opravdová profesionálka a její výklad rozhodně upoutá pozornost. Pan řidič byl ochotný. V samotných lázních je velmi příjemně.

Děkuji za zážitek.

Jaššáková Dagmar

Neregistrovaný uživatel
23.02.2017 14:54 194.228.216.***

minulý víkend 17.2.-19.2.2017 jsem absolvovala se svou tchýní výlet do Benátek za karnevalem. Byl to úžasný zážitek a obzvlášť bychom chtěly pochválit průvodce, pana Závodského. Byl velmi milý, profesionální a postaral se o to, abychom se kromě historických událostí dozvěděli i něco o kultuře karnevalu. Také pánové řidiči byli velmi příjemní, zábavní a velmi ochotně nabídli širokou škálu občerstvení cestujícím v autobusu. Byla jsem velmi spokojená a určitě Vaši společnost doporučím svým přátelům a známým. Ještě jednou děkujeme za krásný výlet. :-)

Neregistrovaný uživatel
15.02.2017 09:47 85.70.164.***
Zájezd do Paříže  

včera jsme přijeli z poznávacího valentýnského zájezdu z Paříže a chtěla bych vyjádřit obrovské díky paní delegátce Krejčířové, která nás po celou dobu cesty doprovázela. Jela jsem s dvěma dětmi a jak syn (17) ,tak i dcera (10) byli nadšeni. O paní průvodkyni bych mohla psát jen v superlativech, příjemná k cestujícím a s obrovskou profesionalitou vyřeší každý dotaz, nedorozumění případný problém. Mohu 100% doporučit každému cestovat s takovým týmem! Už se těším na další cesty s CK Metal

Neregistrovaný uživatel
16.01.2017 01:51 188.95.60.***
Vyjádření k průvodkyni Osičkové  

Dobrý den,

tento komentář není profesionální. Vždy je lepší kritizovat, ale jsme rádi, že s námi jezdí i zákazníci, kteří si váží průvodců a ocení jejich práci. Průvodci jsou zaplacení velmi dobře a paní Osičková je průvodce, který má přímo potvrzení od Ministerstva na zkoušky z průvodcování. Pokud se Vám její výklad nelíbil, meli jste možnost se vyjádřit a přímo jí to sdělit, ale vidíme, že jste se raději ani nepodepsal/a. Tato paní má velké znalosti a je to velký profesionál a my si za svými průvodci stojíme. Zdražovat nemusíme, máme kvalitní zájezdy s kvalitními průvodci a každý má možnost si založit svoji cestovní kancelář a určitě ocení takovéto recenze, které ocení náročnou práci průvodců, jelikož se jedná o práci s lidmi a každý slušný a ohleduplný člověk toto pochopí.

Tým cestovní kancelář Metal ;-)

• Anonym (5)
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
08.01.2017 11:13 46.135.20.***
Zájezd do Paříže  

Vážená paní Coufalíková,
s velkým zpožděním Vám píšu chválu na zájezd do Paříže s Vaší cestovkou. Moc se omlouvám, ale úplně jsem na to zapomněla. Proto Vám teď píšu, protože by mě moc mrzelo, kdybyste se nedozvěděla, jak jsme byli s manželem spokojení.
V Paříži jsme byli v červnu a byli jsme velmi spokojení s Vaší průvodkyní Stáňou Šedovičovou. Je velmi šikovná a hlavně praktická. Dala nám velmi mnoho praktických informací a dalo se s ní vždy pěkně o všem domluvit. Je vidět, že má Paříž zažitou a je tam jako doma. Viděli jsme spoustu zajímavostí a dostali jsme se na velmi zajímavá místa.
Moc děkujeme za skvělý zážitek a tuto průvodkyni si skutečně hýčkejte.
S pozdravem a přáním všeho dobrého v novém roce.
Hruškovi

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
07.01.2017 05:08 62.245.112.***
Re: Průvodce ??  

Paní Osičková není žádný průvodce !!! Až tato CK bude mít průvodce, tak zdraží ceny zájezdů, aby je zaplatili. 8-) :-D

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
27.11.2016 19:10 94.113.97.***
26.1-Mariazell  

Co se týče tohoto zájezdu neskutečná tragédie a ne profesionalita delegátky p.Menclové.Totalni chaos.S touto cestovkou už nikdy vic, z tohoto se budem vzpamatovává ještě dlouho.Nedoporucuji. Víťa.N. :'( :-X

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
21.11.2016 15:30 46.13.79.***
Kouzelná Paříž  

Naprosto super zájezd! Čekaly jsme , že za tak nízkou částku pojedeme trabantem a budeme spát v krabici.
Průvodkyně Simona, lepší jsem nezažila. Milá, vyzná se.
Řidiči Martin a Pavel opatrné, vtipné a profesionální.
A za ty peníze, krásný dvoupatrový autobus s WC, občerstvením, polohovací sedačkou a filmem, co si víc přát!
(((clap))) (((clap))) (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
03.11.2016 14:45 193.35.103.***

Hodnocení zájezdu Paříž a Disnyland 27.1O.2016
Doprava dobrá, slušní řidiči, hotel a snídaně lepší průměr, průvodce horší průměr, paní průvodkyně Osičková neuměla francouzky a Paříž neznala, asi tam byla poprvé.
S jinými ck jsme měli mnohem kvalitnější průvodce. M + M

Zpět na všechny diskuze