A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Metal

03.10.2016 11:46:42 | Kudla1
Kudla1
Já mám s Expressbusem zkušenost dobrou. Jely jsme s kamarádkou a našimi dcerami do Bibione a všechno bylo v pořádku. Autobus byl v dobrém stavu, klimatizace fungovala jak měla, delegát nám dal po cestě spoustu dobrých tipů, řidiči byli sympaťáci... Místa jsme měly u sebe (objednaly jsme si na jednu cestovní smlouvu 4 místa, tudíž jsme měly místa u sebe) a dokonce jsme seděly na "čtyřce" se stolečkem mezi námi, z čehož měly hlavně holky ohromnou radost :-) Čas v Bibione jsme si zorganizovaly po svém, delegáta jsme přímo tam k ničemu nepotřebovaly, takže netuším, jaké byly jeho organizační schopnosti :-) Záleželo nám hlavně na bezpečnosti dopravy a to Expressbus splnil na sto procent.

S Expressbusem zase ráda pojedu :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
27.11.2016 19:10 94.113.97.***
26.1-Mariazell  

Co se týče tohoto zájezdu neskutečná tragédie a ne profesionalita delegátky p.Menclové.Totalni chaos.S touto cestovkou už nikdy vic, z tohoto se budem vzpamatovává ještě dlouho.Nedoporucuji. Víťa.N. :'( :-X

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
21.11.2016 15:30 46.13.79.***
Kouzelná Paříž  

Naprosto super zájezd! Čekaly jsme , že za tak nízkou částku pojedeme trabantem a budeme spát v krabici.
Průvodkyně Simona, lepší jsem nezažila. Milá, vyzná se.
Řidiči Martin a Pavel opatrné, vtipné a profesionální.
A za ty peníze, krásný dvoupatrový autobus s WC, občerstvením, polohovací sedačkou a filmem, co si víc přát!
(((clap))) (((clap))) (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
03.11.2016 14:45 193.35.103.***

Hodnocení zájezdu Paříž a Disnyland 27.1O.2016
Doprava dobrá, slušní řidiči, hotel a snídaně lepší průměr, průvodce horší průměr, paní průvodkyně Osičková neuměla francouzky a Paříž neznala, asi tam byla poprvé.
S jinými ck jsme měli mnohem kvalitnější průvodce. M + M

Neregistrovaný uživatel
01.11.2016 15:45 88.100.55.***
Poděkování za úžasný zážitek.......  

Dobrý den,

dovolte mi abych Vám poděkoval za příjemný 5-denní zájezd do Paříže a Versailles v termínu 26. - 30.10.2016 s vaší CK Metal. Chtěl bych zvláště poděkovat paní Průvodkyni a oboum řidičům - speciálně paní Zuzaně, která byla příjemnou společnicí na obou cestách (tam i zpět).

Těším se na další zájezd s Vaší CK Metal do Benátek v únoru a věřím, že se s paní řidičkou i paní průvodkyní opět setkám a strávíme s nimi další krásné příjemné chvíle.

Ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchu.

S přátelským pozdravem

Mgr. Alois Dvořák

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
31.10.2016 22:17 193.150.24.***
CK METAL  

Právě jsme se vrátili ze zájezdu do Paříže a návštěvou Disneylandu, vše proběhlo v naprosté pohodě, hlavně díky profesionalitě, vědomostí a ochotě paní průvodkyně Bc. Karolíny Osičkové, moc děkujeme a určitě Paříž ještě navštívíme. S pozdravem Kadlecová

Neregistrovaný uživatel
11.10.2016 08:43 86.61.234.***
Poděkování  

Zdravím vás,děkuji za zážitek z Osvětimy,jel jsem v buse č.2,řidič i pruvodkyně za 1,děkuji moc,J.Bauer

Neregistrovaný uživatel
10.10.2016 20:10 46.175.178.***
Re: Řím, Vesuv, Pompeje, Neapol, Capri  

Dobrý den.
Také jsem se tohoto skvělého zájezdu zúčastnil a musím jen souhlasit, že to
byl jeden z nejlepších, ne li nejlepších poznávaček, kdy se sejde tak výborný složení. Řidiči opravdu bavili celý autobus. Pavel s Martinem je vážně supr
dvojka. Co se týče průvodkyně, nebyla to p. Císařová, Měla sice s námi jet,
ale jela Vlaďka, příjmení bohužel nevím. Nicméně, opravdu, milá, příjemná,
velmi ochotná vše vysvětlit, někdy to bylo náročnější, bylo nás přece jen víc,
ale pořád s úsměvem na rtech. Ještě se musím zmínit o nočním koupání
v moři, kam nás vzali. Byla to nádhera. Všem děkuju za krásný zážitky
a zas snad někdy na snad někdy zase naviděnou.
Luboš Smrž Velká Bíteš

admin2 03.10.2016 12:40
CK Metal  

Dobrý den,

slučujeme diskuzní témata o této cestovní kanceláři.

Všem přejeme hezký den!

Neregistrovaný uživatel
03.10.2016 10:39 93.99.214.***
Provance  

Dobrý den,

ve středu jsme se vrátili ze zájezdu po Provence s paní Lenkou Sobotčíkovou. Paní průvodkyně - super. Měla nejenom výborné znalosti o oblasti, ale byla i velmi dobrou navigátorkou v problematických uličkách. . Destinace také super. Jenom jedna vada na kráse. A tou vadou je umístění ubytování. První noc v pořádku, ale druhý hotel se nachází na velmi špatném místě.

Autobus musí couvat cca 200 m a pro nás cestující to není také zrovna příjemné, když musíme vystupovat do normální komunikace, protože jediné místo pro autobus je obsazené. Nehledě na to, že autobus tím pádem stojí v jízdním pruhu a cestující musí odebírat zavazadla v druhém jízdním pruhu, kde je normální provoz.
Jinak průvodkyně, řidiče i celý zájezd chválíme.
Manželé Pivoňkovi

Neregistrovaný uživatel
02.10.2016 16:02 89.24.158.***

Dobrý den,
ve dnech 7-11.9. jsem se zúčastnila zájezdu do Itálie. Všechno probíhalo v pořádku.
Celý zájezd byl velice dobře zorganizován. Chtěla bych tímto poděkovat za vstřícný přístup řidičů a průvodce.
Simona P.

Zpět na všechny diskuze