A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Metal

03.10.2016 12:46:42 | Kudla1
Kudla1
Já mám s Expressbusem zkušenost dobrou. Jely jsme s kamarádkou a našimi dcerami do Bibione a všechno bylo v pořádku. Autobus byl v dobrém stavu, klimatizace fungovala jak měla, delegát nám dal po cestě spoustu dobrých tipů, řidiči byli sympaťáci... Místa jsme měly u sebe (objednaly jsme si na jednu cestovní smlouvu 4 místa, tudíž jsme měly místa u sebe) a dokonce jsme seděly na "čtyřce" se stolečkem mezi námi, z čehož měly hlavně holky ohromnou radost :-) Čas v Bibione jsme si zorganizovaly po svém, delegáta jsme přímo tam k ničemu nepotřebovaly, takže netuším, jaké byly jeho organizační schopnosti :-) Záleželo nám hlavně na bezpečnosti dopravy a to Expressbus splnil na sto procent.

S Expressbusem zase ráda pojedu :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
09.05.2017 16:19 90.180.207.***

Dobrý den,
naše skupina by chtěla poděkovat za velmi zdařilý zájezd do Holandska. Průvodčí si vedl skvěle a dozvěděly jsme se mnoho zajímavých informací o místech, které jsme navštívily.
S pozdravem Popovičová, Mudra, Kolomiyets, Bobruško, Salyuk, Conycec.

Neregistrovaný uživatel
03.05.2017 18:41 217.197.147.***
Re: Londýn + Oxford + Stonehenge (13. - 17.4.2017)  

dobrý den, na tomto zájezdu jsem byla, nemohu souhlasit s ničím. pan Závodský možná měl znalosti, ale v porovnání s jinými průvodci, kteří nás provázeli ve Francii, Holandsku podotýkám z jiných CK, tak se nedá pan Aleš vůbec srovnávat. Prodával mapy, který někde získal zdarma, při snídani se choval nevhodně, pět hrníčků s kávou, několik pk řidičůmlných talířů. Ale co je nejhorší, vybírat za vstupenky plnou cenu a pak nakupovat vstupné se slevou a rozdíl je kde? odpověď pana průvodce zněla, že rozdíl má CK. jediná pochvala patří řidičům.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
03.05.2017 18:34 217.197.147.***
Re: Holandsko 28.4.-1.5.2017  

Dobrý den, včera jsem zde dala hodnocení, v němž jsem vyslovila souhlas s Hrdou Češkou. Bohužel moje hodnocení se nehodí někomu do krámu. Píši již několikáté hodnocení této CK a pokaždé je smazáno. Nechápu proč, když při komunikaci mi CK uvedla, že oni nic neporušují. Příklad: pan průvodce Aleš v autobuse prodával mapy. Na upozornění cestujících, že tyto mapy jsou zdarma, začal vracet peníze. Čímž podle mého názoru potvrdil, že cestující mají pravdu a skutečně mapy někde sebral - jak jsem uvedla v minulém hodnocení tak se pan průvodce jevil jako kleptoman. Dále vybral od všech cestujících plné vstupné na památky a následně nakupoval vstupenky se slevami. Na naši otázku komu zůstává rozdíl, tak nám sdělil, že peníze odevzdává CK a té zůstává rozdíl. někde nakupoval i se slevou 50%. Na toto jsem se dotázala vedoucí CK a ta mi odpověděla, že převody plateb něco stojí. Ale dělá to 20 - 50 % vstupenky? Na toto jsem již odpověď nedostala. Z vlastní zkušenosti z jiných poznávacích zájezdů vím, že lze zakoupit PASS, kde máte ušetřenou nemalou částku. TOto CK nenabízí. Proč asi? a pan průvodce Aleš? asi bude dál dělat ostudu v zahraničí. Snídali jsme vedle nej, hrůza, 5 hrníčků s kávou, kterou pak přeléval do jednoho, několik plných talířů, do batohu nacpané lupínky a Actimely. S touto CK už nepojedeme. I negativní zkušenost je zkušenost.

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
02.05.2017 14:05 94.199.44.***
Holandsko 28.4.-1.5.2017  

Dobrý den,
objednala jsem si zájezd na 4 dny do Holandska. Ráda bych napsala něco pozitivního, kdy by se určitě něco našlo, ale veškeré zážitky překonal velmi nepříjemný a trapný zážitek na hotelu u snídaně, kde jsme nocovali, kdy hotel byl na velmi dobré úrovni, pokoje nádherné, čisté, snídaně bohatá.

Začnu asi tím, že už v Praze, kde jsme nastupovali, jsem byla v šoku z pána, který se motal u autobusu. Nejprve jsem si myslela, že je to nějaký místní povaleč, který jde za řidiči autobusu škemrat o kávu nebo o něco jiného. Když jsem posléze zjistila, že dotyčný pán je průvodce Vaší CK, který nás bude provázet celou dobu po Holandsku, myslela jsem si, že si ze mě páni řidiči dělají legraci. Ne! Nebyla to legrace. Tenhle člověk byl opravdu průvodce. K jeho vzezření se raději nebudu vyjadřovat. Co se týče informací, které nám četl z nějakého papíru, tak toto by mohl číst i druhý řidič, který právě neřídil, případně někdo z cestujících. Zkrátka jsme se nedozvěděli nic nového, ani zajímavého, vše lze najít na Wikipedii. Za mě jako průvodce nestál za nic.

Ale k jádru problému u snídaně:
Byla jsem u snídaně mezi prvními, kdy u stolu seděli řidiči a s nimi u stolu byl i „průvodce“ Asi měl velkou žízeň, neboť před ním na stole stálo 5 nebo 6 hrníčků, kdy jejich obsah jsem neviděla. Asi měl také velký hlad, protože tolik jídla normální člověk nemůže sníst. Zda si dělal zásobu na celý den nevím, ale asi ano, dostanu se k tomu níže. Vrcholem ovšem bylo, když přišel ke skříňce, která byla na stole vedle kávovaru a ve které byly zásobníky na čaj a kávu a začal si doslova cpát do jeho batohu tyto sáčky. Rozhlédla jsem se kolem sebe na ostatní přítomné, kdy jejich výrazy v obličeji nelze popsat. Bohužel si tohoto jeho počínání všimla zřejmě vedoucí nebo provozní hotelu a šla k němu. Neumím sice anglicky, ale pochopila jsem, že mu říkala, že se jí nelíbí jeho chování (myslím, že toto je velmi jemný a velmi slušný překlad). Během toho, co na něj mluvila a přitom gestikulovala rukama se „průvodce“ sehnul k jeho batohu, vyndal z něj ty sáčky a položil je na stůl. Po tomto se paní otočila a odešla. Dotyčný pán odcházel také, ale ještě stačil ty sáčky ze stolu vzít a opět je dát do batohu. Zkrátka neskutečná drzost.
Ale zpět k jeho velkému hladu:
Tolik jídla opravdu normální člověk nedokáže sníst. Ani nelze popsat, kolik pečiva, sýrů, másla, uzenin a ovoce měl ten člověk na stole před sebou (a vzhledem k tomu jak velmi napěchovaný batoh měl, se lze mnohé domnívat, ale toto nebudu raději dále rozvádět, protože je to má domněnka).
Co říci závěrem? Jeví se mi dvě možnosti (dvě teorie).
1) Dotyčný pan průvodce je zřejmě kleptomann, což je bohužel nemoc a je třeba ji léčit, otázka, jak úspěšně
2) CK svým průvodcům platí asi natolik málo, že se chovají tak, jak se choval náš „průvodce“ Aleš, vzezřením ubožáka a tímto svým chováním dělá akorát ostudu.
To, že průvodce dělá ostudu Vaší CK, je problém, který se mě přímo netýká, ale to, že dělá ostudu celému národu je věc, která by se měla týkat každého hrdého Čecha a proto jsem se
také rozhodla napsat tento dopis, aby k něčemu takovému v budoucnu již nedocházelo.
PS. Ráda s Vaší CK pojedu i na jiný zájezd, ale prosím o slušného, k věci řádně informovaného, sečtělého průvodce.

Děkuji, s pozdravem Hrdá Češka.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
27.04.2017 10:16 193.35.103.***
STÍŽNOST NA HOLANDSKO 19.-23.4.17  

Chceme vědět proč jste nás vozili autobusem večer na hotel několik hodin někam do horoucích pekel na druhý konec Holandska a druhý den zase zpátky do stejného místa. Ztracený čas jsme mohli využít rozhodně líp než sezením v nepohodlném autobusu.
To nám naznačovala i vaše delegátka paní Salaková která se k nám chovala arogantně a povýšeně přitom její "znalosti" Holandska nebyly ani na úrovni základní školy.
I cestovka i delegát dělá z lidí blbce!
NESPOKOJENOST A ZKLAMÁNÍ!
Luky

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
19.04.2017 17:16 62.24.84.***
Holandsko Amsterdam 14.4.-16.4.2017  

Dobrý den,
zájezd byl krásný, Jen jediné mínus ck Metal, že neobstará pro průvodkyni mikrofon a sluchátka pro klienty. Provádět 70 lidi bez sluchátek prostě nejde nikdo nic neslyšel.
Díky.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
19.04.2017 13:44 89.24.126.***
Paříž 23.-26.3.2017  

Ten zájezd byl fajn a mohl být ještě lepší, kdyby fungovala klimatizace v patrovém autobusu. Takhle tam bylo nedýchatelno a vedro, už od začátku zájezdu. Jestlipak to nechali po příjezdu opravit? Čekala bych, že se řidiči budou snažit opravu klimatizace zařídit ve Francii, ale to se nestalo:-(
Ubytování bylo bez chyby, čekala jsem něco daleko horšího. Snídaně obsahovala jen zlomek toho, co hotel sliboval na svých stránkách. Žádný sýr, žádný jogurt.
Průvodkyně p. Šedovičová toho znala spoustu, jen nám pořád nějak nedávala slibovaný telefon na ni (francouzské číslo). Proto jsme měli nahnáno, když jsme se tak trochu ztratili, ale na poslední chvíli jsme se našli.
Jela bych zase, přece nemůžu mít takovou smůlu a příště bude určitě autobus v pořádku.

Neregistrovaný uživatel
18.04.2017 09:25 195.178.83.***
Londýn + Oxford + Stonehenge (13. - 17.4.2017)  

Zájezd do Londýna s výletem na Stonehenge a do Oxfordu se mi moc líbil. Průvodce pan Závodský byl profesionál, bylo vidět, že Londýn i okolí dobře zná. Viděla jsem opravdu vše, co bylo v programu a co jsem vidět chtěla. Na dobré úrovni byl i hotel se snídaní, která mi chutnala a najedla jsem se na celý den. Tuto cestovku můžu doporučit - byla jsem s nimi na více zájezdech (Paříž a Versailles, Řím + Vesuv + Pompeje + Ischia) a vždy jsem byla spokojená a plánuji s nimi jet příště. Poděkování za bezpečnou cestu patří i řidičům.

Gabriela

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
10.04.2017 14:25 217.64.9.***
Belgie + Holandsko 5-9.4  

Zájezd do Belgie a Holandska byl prostě úžasný. Počasí nám přálo, našlapáno mnoho kilometrů, ale stálo to za to. Průvodce pan Závodský nás perfektně provázel po Bruselu, Antwerpách, Amstelu, Amsterodamu, Zaanse Schans i Kaukenhofu. A měl s námi trpělivost, díky mu vše. Páni řidiči taky skvělí, takže mohu jen vřele doporučit. Příště si z nabídky CK Metal zase něco vybereme.. Díky L. Musil, spokojený zákazník (((clap)))

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
21.03.2017 07:57 193.228.234.***
Osvětim  

V sobotu 18.3.2017 jsme absolvovali s manželem zájezd do Osvětimi. Zájezd se nám líbil, ikdyž počasí stálo proti nám. O to byl zážitek autentičtější.
Úplně jsme byli fascinovaní z průvodkyň ,které nás překvapili svými znalostmi a sečtělostí. Velká pochvala oběma, hlavně paní Horákové, která měla vše vzorně připravené a zorganizované.

Čajánková

Zpět na všechny diskuze