A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Metal

03.10.2016 12:46:42 | Kudla1
Kudla1
Já mám s Expressbusem zkušenost dobrou. Jely jsme s kamarádkou a našimi dcerami do Bibione a všechno bylo v pořádku. Autobus byl v dobrém stavu, klimatizace fungovala jak měla, delegát nám dal po cestě spoustu dobrých tipů, řidiči byli sympaťáci... Místa jsme měly u sebe (objednaly jsme si na jednu cestovní smlouvu 4 místa, tudíž jsme měly místa u sebe) a dokonce jsme seděly na "čtyřce" se stolečkem mezi námi, z čehož měly hlavně holky ohromnou radost :-) Čas v Bibione jsme si zorganizovaly po svém, delegáta jsme přímo tam k ničemu nepotřebovaly, takže netuším, jaké byly jeho organizační schopnosti :-) Záleželo nám hlavně na bezpečnosti dopravy a to Expressbus splnil na sto procent.

S Expressbusem zase ráda pojedu :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
11.10.2016 08:43 86.61.234.***
Poděkování  

Zdravím vás,děkuji za zážitek z Osvětimy,jel jsem v buse č.2,řidič i pruvodkyně za 1,děkuji moc,J.Bauer

Neregistrovaný uživatel
10.10.2016 20:10 46.175.178.***
Re: Řím, Vesuv, Pompeje, Neapol, Capri  

Dobrý den.
Také jsem se tohoto skvělého zájezdu zúčastnil a musím jen souhlasit, že to
byl jeden z nejlepších, ne li nejlepších poznávaček, kdy se sejde tak výborný složení. Řidiči opravdu bavili celý autobus. Pavel s Martinem je vážně supr
dvojka. Co se týče průvodkyně, nebyla to p. Císařová, Měla sice s námi jet,
ale jela Vlaďka, příjmení bohužel nevím. Nicméně, opravdu, milá, příjemná,
velmi ochotná vše vysvětlit, někdy to bylo náročnější, bylo nás přece jen víc,
ale pořád s úsměvem na rtech. Ještě se musím zmínit o nočním koupání
v moři, kam nás vzali. Byla to nádhera. Všem děkuju za krásný zážitky
a zas snad někdy na snad někdy zase naviděnou.
Luboš Smrž Velká Bíteš

admin2 03.10.2016 12:40
CK Metal  

Dobrý den,

slučujeme diskuzní témata o této cestovní kanceláři.

Všem přejeme hezký den!

Neregistrovaný uživatel
03.10.2016 10:39 93.99.214.***
Provance  Dobrý den,

ve středu jsme se vrátili ze zájezdu po Provence s paní Lenkou Sobotčíkovou. Paní průvodkyně - super. Měla nejenom výborné znalosti o oblasti, ale byla i velmi dobrou navigátorkou v problematických uličkách. . Destinace také super. Jenom jedna vada na kráse. A tou vadou je umístění ubytování. První noc v pořádku, ale druhý hotel se nachází na velmi špatném místě.

Autobus musí couvat cca 200 m a pro nás cestující to není také zrovna příjemné, když musíme vystupovat do normální komunikace, protože jediné místo pro autobus je obsazené. Nehledě na to, že autobus tím pádem stojí v jízdním pruhu a cestující musí odebírat zavazadla v druhém jízdním pruhu, kde je normální provoz.
Jinak průvodkyně, řidiče i celý zájezd chválíme.
Manželé Pivoňkovi

Neregistrovaný uživatel
02.10.2016 16:02 89.24.158.***
 

Dobrý den,
ve dnech 7-11.9. jsem se zúčastnila zájezdu do Itálie. Všechno probíhalo v pořádku.
Celý zájezd byl velice dobře zorganizován. Chtěla bych tímto poděkovat za vstřícný přístup řidičů a průvodce.
Simona P.

Neregistrovaný uživatel
29.09.2016 16:26 78.102.17.***
Řím, Vesuv, Pompeje, Neapol, Capri  

Dobrý den,

včera jsme se vrátili ze zájezdu a jsem nadmíru spokojen. Zájezd je velice hezky naplánován, takže člověk vidí vše podstatné. Možnost samostatného pohybu mimo hlavní skupinu je skvělá. Vždy se nám dostalo jasného vysvětlení, kdy a jak se opět setkat. Řidiči i paní průvodkyně jsou velmi příjemní lidé s osvěžujícím smyslem pro humor. Paní Císařová je úžasná průvodkyně, vše ochotně vysvětlovala a to mnohdy i několikrát. Byla vždy ochotná poradit a bylo vidět, že je to člověk na svém místě. Zvládala s přehledem i kritické situace vznikající nedochvilností nebo zmatkováním jednotlivců.
Velice Vám děkuji a těším se zase někdy na shledanou. (((clap)))
Kamil K.

Neregistrovaný uživatel
27.09.2016 06:43 92.67.11.***
FRANCOUZSKA PROVANCE  

Dobrý den,


Velice rada bych Vám všem moc poděkovala za sebe i obě dcery za naprosto skvělý poznavaci zájezd.


Vyborna domluva v cestovce,dokonale vyladeny program, neuskuteční řidici a paní průvodkyně skutečný profil.


Díky za krásný zážitek. V.

Neregistrovaný uživatel
19.09.2016 13:49 178.255.168.***
Paříž  

Dobrý den, včera jsme se vrátili ze zájezdu do Paříže. Moc se nám to líbilo, program byl nabytý, počasí nic moc, ale díky paní průvodkyni Stáně a její profesionální organizaci a klidným a trpělivým přístupem k účastníkům zájezdu jsme vše zvládli v pohodě. Děkujeme, Hana a Pavel Svobodovi (((clap)))
______________________________________________________________

Neregistrovaný uživatel
19.09.2016 10:27 78.80.26.***
Provence - CK Metal  

Zájezd do Provence ve dnech 14. - 18.9.2016. Velká pochvala řidičům za hladký průběh a bezpečnou jízdu a velké poděkování paní průvodkyni Lence Sobočíkové. Paní průvodkyně dokázala zorganizovat všech 70 cestujících a její informace byly naprosto perfektně podané vždy včas a jasně. Milá paní a jedna z nejlepších průvodkyní, co jsme kdy měli. Poděkování i ostatním účastníkům zájezdu za velmi slušné a vzorné chování, zejména za dochvilnost.
Manželé Petráňovi ;-) (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
17.09.2016 22:43 147.229.9.***
Poznávací zájezd Itálie 7.-11.9.2016  

Dobrý den. Byli jsme účastníky poznávacího zájezdu do Itálie v termínu od 7.9. do 11.9.2016.Jednalo se pětidenní zájezd. Musím touto cestou vyjádřit poklonu řidičům p. Drahošovi a Romanovi, kteří přes vzniklé problémy s autobusem, při cestě za poznáním památek, ve kterém přepravovali zhruba na 78 osob a to navzdory tomu, že si někteří cestující během zajišťované opravy vymýšleli hledání něčeho v zavazadlech, se chovali přívětivě a nedali na sobě znát ani trochu naštvání nebo arogance. Takto příjemně se chovali během celého poznávacího zájezdu. Nebyl problém je požádat kdykoliv o nějaké občerstvení, vždy to bylo s dobrou náladou ze strany řidičů i když toho měli opravdu dost. Jen představa, že si někdo vzpomene na to, že by si chtěl něco vzít ze svého kufru, který je vespod zavazadlového prostoru a pan řidič musí ne zrovna lehké zavazadla přerovnat. Vždyť on vykonává práci řidiče a chce posádku dovést v pořádku do cíle. Buďme proto trochu ohleduplní a příjemní i my k nim. Tito dva páni řidiči byli perfektní, stejně jako pan průvodce. Nedali na sobě znát ani trochu nervozity i když se opět vyskytl problém při zpáteční cestě, prostě profesionálové ve svém oboru. Přejí p. Coufalíkovi takovéto zaměstnance a dobré pasažéry. Potom budeme rádi cestovat a spokojeně se vracet z takových zájezdů jaký byl tento. Jen ještě mohu dodat, že tuto spokojenost nevyjadřuji pouze za sebe, ale většinu účastníků zájezdu. Jen jedinou poznámku mám a to k zabezpečení noclehu, jedná se o první noc, na více pokojích byly nefunkční ledničky, které by v takovém počasí byly zapotřebí. S pozdravem Hotárkovi.

Zpět na všechny diskuze