A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Medina Tours

06.05.2009 19:37:37 | VěrkaL.
VěrkaL.
Letos letíme poprvé s touto CK.Máte s ní někdo zkušenost?
S delegátem?Díky V.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Turista
17.08.2013 21:14 188.167.246.***
Re: HRUZA  

Práve skrachovala slovenská CK Medina Tours:
Vážení klienti, vážení obchodní partneri,
s poľutovaním Vám musíme oznámiť, že v súvislosti s neočakávaným úpadkom materskej spoločnosti v zahraničí, ako aj zložitej situácie v Egypte, ktorý bol našou nosnou destináciou od vzniku našej spoločnosti , sme nútení ku dňu 17.8.2013 ku 21:00 hod. vyhlásiť platobnú neschopnosť a zároveň v zmysle zákona č. 281/2001 Z.z. ukončiť činnosť.
Ukončenie činnosti a uspokojenie oprávnených nárokov sa uskutoční v úzkej súčinnosti s Európskou cestovnou poisťovňou, ktorá na seba v zmysle zákona 281/2001 Z.z. a platnej zmluvy na poistenie zájazdu pre prípad úpadku cestovnej kancelárie, týmto okamihom preberá všetky oprávnené nároky klientov a partnerov CK Medina Tours s.r.o.
Zároveň informujeme spoločne s partnermi, ktorí zabezpečujú leteckú prepravu a pobyt v zahraničí, že:
a.) Klienti, ktorí sú momentálne v zahraničí, riadne bez akejkoľvek zmeny dočerpajú všetky nimi zaplatené služby vrátane dopravy do vlasti v plánovanom termíne,
b.) Klienti, ktorí do okamihu vyhlásenia platobnej neschopnosti ešte nevycestovali, si uplatnia svoje oprávnené nároky v Európskej cestovnej poisťovni. V zmysle dohody budú všetci klienti kontaktovaní priamo poisťovňou v priebehu najbližších dní.

Za vzniknutú situáciu sa všetkým ospravedlňujeme
S úctou
Cestovná kancelária Medina Tours s.r.o.

Je len otázka času, kedy to postihne aj pražskú sesterskú firmu, tak ako u CK Best Choice

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
dana
12.10.2011 14:29 80.242.33.***
Re: HRUZA  

Ja som sa vrátila 8.10. 2011 z Egypta, kde som bola s CK Medina. Nemôžem sa sťažovať. Boli sme ubytovaní v Madinat Makadi Bay v hoteli Oasis. Dovolenka splnila všetky moje očakávania, delegátka bola mladá volala sa Jana v priebehu pobytu sme mali 3x stretnutie. Problémy riešila promtne, lekára vybavila behom 10 minút. Sama nás upozornila aby sme si nekupovali lieky, pretože máme nárok na ošetrenie cez poisťovňu. Za Antinal 12 tbl chceli od nás v lekárni 7 eur a vďaka delegátke sme za štvorkombináciu liekov pre manžela neplatili nič. Ubytovanie bolo bez problémov, personál ochotný, úctivý a nečakal okato na bakšiš. Na výlete sme mali egyptského sprievodcu, ktorý hovoril česko-slovensky takže výkladu sme rozumeli. O zmene odletu z Hurgady nás delegátka informovala včas ako náhle sa o tejto zmene dozvedela písomne. :-) :-) Jediná negatívna vec bol úzky priestor medzi sedačkami v lietadle.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Lucka
28.08.2011 12:17 77.48.243.***
HRUZA  

Příbuzná měla dnes odletět ve 3:00 jestě stále je na letišti a odletí možná až v 15:00. Je unavená, nikdo jim není schopen poskytnout informace. Lidé od jiných CK odlétají jak na běžícím páse a oni nic. Není to naše první zkušenost co máme s odlety u CK Medina Tours problémy.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Nemooo 17.01.2011 17:13
RE: EGYPT S MEDINA TOURS  

Dobrý den, máte někdo "čerstvé" zkušenosti s CK Medina Tours? Jako jedni z mála nabízejí hotel Solymar Club Makadi v Egyptě - Hurghadě, který se mi velmi líbí. ;-)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
SUMAVA 19.10.2010 12:31
EGYPT S MEDINA TOURS  

18.10.2010 jsem se vrátila s touto ck s Egypta,po počátečním šoku při změně hotelu,naštěstí ještě v Čechách,mohu potvrdit bezproblémové jednání,vše OK,přístup,organizace,prostě vše.Ocenuji,že jezdí mín klientů a vše je rychlé,protože když pak přijede 180 lidí od velkých cestovek tak jsou na vše fronty.Koupeno na last min v pátek a v neděli odlet. ;-)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
inkab
30.08.2010 13:18 212.111.4.***
CK Medina Tours  

Má někdo zkušenost se slovenskou Ck Medina,
Mám rezervaci přes Invii?
Díky za každou zprávu.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
liborek 25.08.2010 15:29
Překvapivě skvělá  

Taky jsem měl celkem obavu, navíc zájezd do Egyptu koupen na LM, ale perfektní. Skvělá organizace a výborná delegátka.
DOPORUČUJI

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
petres 06.08.2010 21:17
bez problémů  

Medina mě mile překvapila. Absolutně bezproblémová dovolená - jednání cestovky na úrovni, informace dostatečné a včas, skvělá delegátka, prima cena :-) Moc děkujeme! :-)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Drahuška 14.07.2010 07:45
Skvělá volba  

Nedávno jsem se vrátila z Djerby, zájezd jsem zakoupila u CK Medina Tours a vše bylo na 1*. Zakoupení zájezdu na prodejně proběhlo bez problému, pracovnice této ck milé a ochotné. Delegátky na Djerbě byly bezkonkurenční, jedny z nejlepších, které jsem kdy zažila, moc jím tímto ještě jednou děkuji za nádhernou dovolenou :-D
Cestovala jsem již s několika ck a ck Medina Tours spolu s ck Exim Tours zaujímají u mne 1. příčku :-D
DOPORUČUJI ;-)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Veronika1
10.06.2010 12:01 62.240.178.***
RE: RE: Medina už nikdy!!!  

Musim podotknout,ze info o odletu opravdu odesila agentura,kde jste zajezd koupila,s tim CK nema nic spolecneho. a navic s tim musi clovek pocitat - ne,ze bych se jich chtela zastavat,ale jelikoz vim,jak to chodi,ctu si recenze a tak nenechavam nic nahode.Leteli jsme s CK medina letos - prvni tyden v cervnu a den pred odletem jsem psala jak prodavajici agenture,tak do CK maily,jeslit se nezmenili odlety,vecer pred odletem mi v 18:00,volali mi a ujistovali me,ze se nic nezmenilo, zvyraznila jsem jim do mailu cisla telefonu,na ktere kontaktovat,kdyby se neco zmenilo.telefony jsme meli u sebe,aby jsme je opravdu slysela.Hold musi se clovek jistit,nesmi se spolehat na nikoho. Navic nam zabere do Prahy cesta 3hodiny,tak oproto jsem je porad "otravovala" kdyby byla zmena,tak aby jsem tam opravdu stihli prijet... Jeste dodatek - za zmenu casu letu CK opravdu nemuze, s tim si letiste hybe jak jim to vyhovuje,takze nesvalujte vinu na CK ohledne casu odletu. A hold pouceni pro ostatni - hlidejte si sami,kdy letadlo leti,my se i na strankach letiste jeste v den odletu ujistovali,jeslti se opravdu let nezmenil..

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze