A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Marine TOUR

17.07.2009 19:28:47 | Ajasi
Jedeme letos na Krétu - Hersonissos hotel Dimitrion kdo má nějaké zkušenosti s tímto hotelem prosím ozvěte se.Dík
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
katka-ko
15.08.2009 10:37 83.208.31.***
marine tour  

Ajasi, s ck MARINE TOUR jsme byli minulý rok v Turecku a byla to krásná dovolená, letos jsme s nimi jela do Řecka, konkrétně do Dimitrionu a hotel je spíš pro mladé lidi, co se chtějí bavit a na můj vkus je to taková horší trojka.Dřevěné stoly a židle nic moc, ale delegátka se snažila,všichni z cestovky se nám snažili vyjít vstříc, takže jsme nakonec byli spokojeni, ale Řecko mi celkově přijde horší než Turecko. Dimitrion je i dál od pláže a na pláži hlavně nic není.Jinak ale ck je fajn,Turecko má vážně bezkonkurenční, tam s nimi poletím příští rok zase, ale Dimitrion mě trochu zklamal. ;-)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Ajasi
17.07.2009 19:28 92.62.224.***
CK Marine TOUR  

Jedeme letos na Krétu - Hersonissos hotel Dimitrion kdo má nějaké zkušenosti s tímto hotelem prosím ozvěte se.Dík

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze