A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Ck Ludor,Strážnice

03.08.2007 16:13:42 | PABU
Mám zamluvené ubytování přes c.k.Ludor.Jelikož je to menší c.k. zajímá mě jestli s ní někdo nemáte zkušenost?Díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Rumha
18.08.2015 13:56 62.77.88.***
Pozor na CK Ludor  

Bohužel, my máme špatné zkušenosti. Dovolená 7/2015 - Eraclea Mare - bungalovy Settebello. Neakceptovali voucher - museli jsme na místě nepovinný popletek 40 Euro, který tam byl uveden, uhradit. Apartmán měl plesnivou zeď vel.150 x 80 cm. Pro astmatika, atopika zdravý neakceptovatelné. V apartmánu byla jediná el. zásuvka při zemi, takže s konvicí a odpozuvačem hmyzu jsme také nepochodili. Záchodová mísa umístěna na dně sprchového koutu. Sice se mělo jednat o jednoduše zařízený apartmán, ale tohle bylo neobyvatelné. Reklamovali jsme, protože se nám 16 590 Kč/apartmán pro 2 osoby zdálo mnoho na to, že zde byla plíseň. Dostala se nám arogantní odpověď ve stylu, že jsme si vše vymysleli a na fotografie nebyl brán žádný ohled. Třeba mají i lepší ubytování, my jsme narazili.

A.K.
30.08.2011 15:42 89.103.5.***
Re: ck Ludor  

S ck ludor jsme byli loni v italii oblast abruzo a byla to jedna z nasich nejlepsich dovolenych .A.K. 8-)

• Anonym (1)
Jana01
15.08.2009 12:53 213.192.2.***
CK Ludor, závěrečný úklid v ceně  

Dobrý den, tak jsem náhodou jukla na rezidenci v Lido di Jesolu u CK Ludor a co nenašla:), závěrečný úklid v ceně.

Rezidence RUBIN: V ceně za apartmán je zahrnuto: 7x ubytování, spotřeba energií, závěrečný úklid, plážový servis. Za poplatek: ložní prádlo € 13,-/ osoba (nutno objednat při přihlášce). Kauce:€ 200,-/ apartmán.

Každá rezidence má své pravidla a pokud už je úklid v ceně, tak o to lépe:))))

veerii 13.08.2009 14:05
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: ck Ludor  

mila pani Korsiko,opravdu jsem svym prispevkem nechtelo kohokoliv urazit. Slove blbe- znamena opravdu BLBĚ, mela jsem tedy radeji napsat spatne. Jeste se tedy jednou omlouvam pokud to bylo mylne pochopeno. Jinak od CK Ludor jedu i letos v cene uklid opravdu neni.

• Anonym (11)
  • Anonym (1)
korsika
13.08.2009 11:13 81.90.173.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: ck Ludor  

Omlouvám se, že nejsem tak pozorná, abych si všimla, že někdo píše bez čárek i háčků. Vidím, že se budu muset ještě hodně učit. Přesto si myslím, že i slovo "blbě" sem nepatří. Ale to je věc názorů. Přeji všem jenom hezké dny.

pjajaj 13.08.2009 10:45
RE: RE: RE: RE: RE: ck Ludor  

milá paní korsiko, kdyby jste si povšimla příspěvku od veerii, tak si všimnete, že nikde nepíše čárky ani háčky, tudíž slovo blbe=blbě(TO JSI BLBĚ POCHOPIL....)takže myslim, že tady dotyčný nikoho neurážel..příště čtěte pozorněji, děkuji...

korsika
13.08.2009 10:24 81.90.173.***
RE: RE: RE: RE: ck Ludor  

Milá paní Veerii, není pravda, že některé cestovky nemají závěrečný úklid v ceně. Znám spoustu cestovek,kde tomu tak je. Věřte, že o tom něco vím.
Dále jsem se Vás chtěl zeptat, proč, prosím nazýváte pana Styda blbem. Třeba opravdu má v pokynech pro cestu a pobyt napsáno, že závěrečný úklid je v ceně. Myslím si, že tahle diskuze by měla klientům cestovek pomoci, aby se orientovali v zájezdech a nikoliv je urážet, pokud mají jiný názor než Vy.
Přeji hezký den a toho blba si, prosím příště odpusťte.

• Anonym (2)
veerii 12.08.2009 14:58
RE: RE: RE: ck Ludor  

To jsi blbe pochopil, zaverecny uklid nikdy v cene nebyl, pokud jedes do apartmanu musis predat v takovym stavu v jakem jsi ho prevzal. Za leta co jezdim s ruznymi CK nejen s CK Ludor,jsem tedy nikdy v cene uklid nemela. Uklid byl vzdy za poplatek,

Syd
11.08.2009 22:38 85.132.201.***
RE: RE: ck Ludor  

Tak nevím, 22. 8. s CK Ludor odjíždíme a už se jim podařilo mě nazvednout. Nemáte s tím někdo zkušenost? V ceně bylo uvedeno, že zahrnuje závěrečný úklid, v pokynech byly použity rozkazy s podtržením, co a jak máme uklidit. :-x Tak jen doufám, že můj přístí příspěvek bude odpovídat vašim. Určitě se ozvu, jak kancelář vyřizuje reklamace i jak proběhla dovolená, z níž mám nyní již obavy. Štěstí v duši všem Zdenka

veerii 11.08.2009 14:03
RE: ck Ludor  

Pripojuju se k Albee. S cestovkou velka spokojenost. Jezdime s ni nekolik let do Bibione a naprosto bezkonkurencni cena co se tyka blizkosti plaze.Mohu jen DOPORUČIT !!!!

• Anonym (12)
Zpět na všechny diskuze