A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Lotos Chvaletice

09.08.2015 12:19:41 | admin2
admin2
Informace o autobusu ale nejsou jediné klamání. Na webu CK lze nalézt mnoho polopravd, nefér napsaných skutečností, až vyloženě lží.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
07.01.2016 16:31 90.176.112.***
Re: CK LOTOS Chvaletice  

Taky by mě to zajímalo v čem je problém. Číst umím na internetu mají vše i s fotkama,, mě splnili vše co slíbili a co jsem měl zaplacené. Pokud jsem do cestovky volal kvůli objednání, dostal jsem naprosto vyčerpávající informace a byli na mne max. slušní. Autobus je normální zájezďák,ani starý, ani nový, pro mě podstatné, že mě dopravili bezpečně tam i zpět, Asi by fakt lidi měli používat mozek.Jestli chci luxusní nový autobus nejlépe Mercedes s obsluhou během jízdy, pomalu i vířivku na pokoji, tak taky nemůžu čekat, že to na 12 dní koupím za 6 tisíc. Ten který chce pobyt hlavně u moře se slušným hotelem tak je to naprosto vyhovující.

rasputin 24.08.2015 15:34

Uveď konkrétně , co máš na mysli. Pomlouvat umí kdejaká pavlačová drbna. Jaké polopravdy? Jaké lži?

rasputin 24.08.2015 15:31

Tolikt blábolů k jedné CK. A přitom by stačilo, aby lidi začali používat konečně mozky.

v
21.08.2015 16:11 85.207.96.***
Re: CK Lotos Chvaletice  

v

admin2 09.08.2015 13:19
CK Lotos Chvaletice  

Zakládám nové téma o této CK - prosím neuvádějte v ní už jména konkrétních zaměstnanců CK.

admin2 09.08.2015 13:15
admin - úprava příspěvku  

Dobrý den,

prosím neuvádějte do diskuze jména zaměstnanců CK. Posílám upravený poslední příspěvek od anonyma 46.13.214.***:

možná dovolená za babku ale musí to mít trochu uroven pí.R. má jednání trhovkyně a při jakémkoliv dotazu po telefonu si člověk připadá jak malé dítě autobus tragédie podiv že dojel sliby ohledně občerstvení na nic toaleta dodatečně zbudovaná na ukor zadních sedadel do bazénu nesmí děti skákat ačkoli je to u dětí běžné Řecko nádherné ale nikdy víc tato cestovka vedena člověkem který má o práci v cest.ruchu podivné představy

• Anonym (1)
  • rasputin
  • Anonym (1)
turista
13.07.2015 06:59 46.12.186.***
Re: podivná smlouva  

Mohu Vás ujistit, že mne zarazilo jen to,že v dnešní době si někdo stěžuje na nějaké podmínky ve smlouvě, kterou jste nota bene ani nepodepsala :.Máte přeci opravdu nepřeberné množství možností kde a od koho si cokoliv koupit. Pokud budu důchodce s volným časem, tak mi přeložení termínu asi vadit nebude a koukal jsem na internet, že oni se prezentují jako cestovka pro seniory a rodiny s dětmi. Ale jinak díky, poptám se v cestovce, jestli bych nedostal za tu odpověď honorář, když už jste mne k nim zařadila :-D

Neregistrovaný uživatel
09.07.2015 13:53 85.70.82.***

Děkuji cestovní kanceláři za vysvětlení, přesně poznávám jejich styl

• Anonym (2)
turista
01.07.2015 23:45 46.12.186.***

Jsem nepochopil o co jde? Kdo Vás nutí, aby jste si cokoliv kupovala jestliže Vám nevyhovují podmínky při koupi? Dnes je zcela běžné , že smlouva obsahuje nějaká ujednání a jestliže jsem svéprávný a nevyhovuje mi cokoliv, tak jí přeci neuzavřu. Pokud ano, nemám si následně na co stěžovat. :-P

• Anonym (4)
  • Anonym (1)
anonym
25.05.2015 15:08 85.70.82.***
podivná smlouva  

Tak já tedy nevím, ale kdybych si chtěla zájezd od této CK koupit, tak mě dost zaráží jejich podmínka a to ta, že pokud se zájezd nenaplní, je CK oprávněna termín mé dovolené přeložit na jiný termín a to tak, že pokud to bude do 12 dnů od mého objednaného zájezdu, nemám nárok na vrácení celé částky, ale pouze dle platných stornovacích poplatků. To je teda bomba, co ti lidé,kteří mají naplánovanou dovolenou již od zimy a s termínem nemohou hnout, protože se jim to v práci neumožní, k tomu by mě skutečně zajímal názor a vysvětlení této Ck

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze