A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

ck Likotour

26.06.2008 09:57:18 | Yvuška
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s touto ck?Zatím se zdá,že se jedná o slušnou ck,zajímalo by mě zda má někdo s touto brněnskou ck negativní zkušenost?Předem děkuji!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
autobusak
29.01.2011 15:08 46.13.20.***
:-)  

V sezóně 2010 jsme s touto vyškovskou CK byli v Itálii, Alba Adriatica-rezidence Riccione. Opravdu se nedá říct půl křivého slova. Doprava na velmi vysoké úrovni (zájezdový autobus s WC, televizemi a klimatizací-při přestávkách se prodávaly teplé i studené nápoje). Ubytování také, vše perfektně čisté, nově zařízené, perfektně vybavené. A přístup k lidem? Naprosto perfektní, jakmile bylo něco potřeba, většinu zařídili vynikající dělegáti. Opravdu mohu jen vřele doporučit. :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
cikita
23.03.2009 16:34 83.208.72.***
Likotour  

Dva roky po sobě jsem s touto cestovkou vyrazila a nevyskytl se opravdu žádný problém... Vše v pořádku-mohu jen doporučit ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
blamaz
18.03.2009 19:10 62.44.18.***
pozdrav  

Zdravím naše velmi pohodové,výborné a obětavé lidičky z CK Likotour.Moc si Vás vážime a máme Vás Rááááááááádi!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Balážovi

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Big Smile
23.11.2008 11:27 88.146.167.***
Likotour  

V žádné cestovce jsem nezažila že by se tak starali a lítali kolem nás. Bez váhání bych s nimi jela znova. Byla jsem v San Benedettu v rezidenci Touring.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Ajjjja
11.07.2008 09:37 77.48.132.***
RE: ck Likotour  

Dobrý den, já jsem s cestovkou byla.Jsou moc ochotní a milí,ještě s žádnou cestovkou se nám nestalo,že by se o klienty tak dobře starali.Vůbec žádný problém nebyl.Mají krásné ubytování,já byla na Palmové riviéře v Itálii ve vile Agostině.Moc pěkné ubytování na pláž je to kousek a město je plné zábavy...

Yvuška
26.06.2008 09:57 88.101.215.***
ck Likotour  

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s touto ck?Zatím se zdá,že se jedná o slušnou ck,zajímalo by mě zda má někdo s touto brněnskou ck negativní zkušenost?Předem děkuji!

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze