A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Lastmoment

08.06.2010 14:51:09 | Safirka333
Ahoj, všimla jsem si, že zde nikde v diskusi není zmíněna ck Lastmoment (alespon jsem o ni nic nenasla). Vím, ze se nejedná o zatim prilis znamou spolecnost, a proto me zajima zda s ni nekdo mate nejake zkusenosti, pripadne jake.? Moje znama s nimi byla na dovolene uz dvakrat a pokazde byla moc spokojena. Piste prosim Vase dalsi zkusenosti. Zvazuji s nimi letos dovolenou, tak chci mit jistotu, ze bude vsechno v poradku. Dekuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Globík 08.06.2010 21:21
RE: CK Lastmoment  

Myslíš tato známá?:
Lucique
IP: 213.220.207.*
08.06.2010 14:35:57
http://cestovni-kancelare.orbion.cz/diskuse/s-jakou-ck-do-recka--7477/
Co má stejnou IP adresu? Na takovou lacinou reklamu tu nikdo neskočí.
Radši si tam nikdo nic nekupujte, když podvádějí tady na fóru, možná budou i v realitě.

Safirka333
08.06.2010 14:51 213.220.207.***
CK Lastmoment  

Ahoj, všimla jsem si, že zde nikde v diskusi není zmíněna ck Lastmoment (alespon jsem o ni nic nenasla). Vím, ze se nejedná o zatim prilis znamou spolecnost, a proto me zajima zda s ni nekdo mate nejake zkusenosti, pripadne jake.? Moje znama s nimi byla na dovolene uz dvakrat a pokazde byla moc spokojena. Piste prosim Vase dalsi zkusenosti. Zvazuji s nimi letos dovolenou, tak chci mit jistotu, ze bude vsechno v poradku. Dekuji

Zpět na všechny diskuze