A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Krasim tou

20.06.2008 18:42:16 | elliss
Chtěla bych se zeptat na zkušenosti s CK Krasim tour z Jihlavy.Jedeme s nima do Bulharska a absolutně nevím,co mám očekávat..
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Lahorka 19.08.2015 15:21
Re: CK Krasim tour  

Dobrý den, Katko. Byli jsme s CK Krasim Tour v Bulharsku začátkem srpna. Zájezd jsme měli zamluvený už od prosince. Navíc má dcera bezlepkovou dietu, tak jsme si do letadla přes cestovku zamlouvali bezlepkové jídlo. Vše klaplo, na letišti byla delegátka s cedulí Krasim, po cestě autobusem do Primorska nám sdělila potřebné informace - vše bylo tak, jak řekla. Kdo chtěl, mohl si už v autobuse u této delegátky vyměnit eura na leva v kurzu 1,91 (tento kurz byl v řadě směnáren také). My jsme měli možnost v hotelu Tropicana vyměnit eura ještě v lepším kurzu 1,92, což bylo fajn. Delegáta jsme měli v kanceláři přímo u Tropicany každý pracovní den navečer a nebo byli i celý den na telefonu. Když jsem musela dceři zavolat lékaře kvůli bolesti ucha, dovolala jsem se delegátce hned - řekla, že lékař přijede na pokoj do hodiny. Dorazil za půl hodiny a mluvil opravdu slušně česky. Jediné, v čem nám CK nevyšla vstříc, bylo umístění pokoje. Zaplatili jsme si apartmán s kuchyňkou (jediný v hotelu - v 5. patře) a požadovali jsme, zda bychom mohli být vedle ségry, která měla mít dvoulůžkový pokoj. Když jsme přijeli na hotel, zjistili jsme, že ségra je ve 4. patře na druhé straně hotelu, takže jsme se neviděli ani na balkónech. Obsluha recepce nám řekla, že to rozmísťuje CK a delegát řekl, že je to divné, když jsme si zajišťovali ubytování tak brzo, že by měli vyjít vstříc. Ale jinak s ubytováním a Bulharskem naprostá spokojenost. Cesta zpátky zase v pohodě, jak bylo řečeno, tak se i stalo. Dokonce se nám povedlo nechat v autobuse co nás vezl na letiště mobil, volali jsme rychle delegátovi a než nás odbavili, tak nám jej přinesl, ačkoliv už se mezitím autobus přesunul na jiné místo na letišti. Tak příjemnou dovolenou!

• Anonym (1)
Katka
30.07.2015 17:42 79.142.150.***
Re: CK Krasim tou  

Jé to se omlouvám koukám až teď že jste se ptala před 7 lety :-D

• Anonym (1)
Katka
30.07.2015 17:39 79.142.150.***
Re: CK Krasim tou  

Dobrý den ellise, mohu ze zeptat na vaše zkušenosti CK Krasim? My jedeme s němi koncem srpna a taky poprvé. moc děkuji O:-)

• Anonym (1)
Badal
06.06.2015 20:57 188.175.230.***
Kubrtovi
10.08.2014 07:45 87.120.147.***
Hotel TROPICANA  

Děkuji za skvělou dovolenou, ochota delegátů, skoro každý den měli otevřenou kancelář a byli ochotni a nápomocni, při jakýchkoliv problémech.
Jedinou skvrnou byl/nyní již víme kdo to je/ postarší muž,(jednou se představil jako turista a podruhé jako majitel), který bydlel také na Tropicaně, velice hlučný a každý den naháněl turisty a vnucoval jim, že všechno ví a provede je městem. I když jsme jeho služby nežádali, přesto se vnutil a zavedl nás do restaurace, že je výborná. Potud vše OK až došlo ke placení, zmizel. To by ani tak nevadilo, naše chyba. Ale při posezení s přáteli jsme dali řeč a zjistilo se, že to stejné dělá i jiným? Poukazujeme na to ještě před naším odletem, aby si další turisté dávali pozor.
CK KRASIM včele doporučujeme.

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
16.07.2014 22:17 90.176.56.***
Re: Hotel Yavor  

vrátily jsme se s rodinou 2 + 2 děti 12 a 13 let 13.7.2014. Byly jsme spokojeni po všech stránkách. Spaly jsme v hotelu Yavor.

bobr
02.07.2014 19:06 91.219.240.***
Hotel Yavor  

Chtěla bych se zeptat, máte někdo skušenosti s ubytováním v hotelu Yavor??
Je tam čisto? A jak se o vás starají?

elluma
29.01.2014 12:27 109.80.68.***

Byla jsem s Krasim tour 2013 a nemůžu si stěžovat. Můj syn potřeboval lékařskou péči a delegát vše zařídil a ještě s námi byl každý den na kontrole. Super hotel i personál. Vše na jedničku. :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
26.01.2014 17:25 90.176.135.***
Re: Hotel Amfora Sluneční pobřeží,  

Já jsem byla s ck Krasim tour v r. 2011 a v r. 2013 a byla jsem spokojena .Letos jedeme dokonce 2 krát :-) forejtarová d.

• Anonym (3)
Matyková Marta
21.08.2013 08:54 82.100.7.***
Hotel Amfora Sluneční pobřeží,  

Hotel Amfora jídlo super, ubytování a služby v hotelu v pořádku, služby delegáta v pořádku, musela jsem navštívit chirurgii, kde mě provedli menší zákrok - také v pořádku včetně služby pojišťovny.
ALE CO POVAŽUJI ZA HOROR jsou TECHNO PARTY DO 7 HODIN RÁNO, takže kdo neholduje této hudbě, tak se opravdu nevyspí a má dovolenou zkaženou !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nejezdí tam pouze mladí, kteří se chtějí bavit, ale také rodiny s malými dětmi a starší rekreanti!

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze