A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK KOMPAS PRAHA

08.06.2009 09:33:53 | Jana Hlaváčková
Dobrý den,

10.července odjíždíme s CK KOMPAS PRAHA do Chorvatska. Konkrétně do Baška Voda, do penzionu MEDITERANEO. Máte někdo zkušenosti s touto cestovní kanceláří nebo s penzionem?
Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Darina Huspeková
19.07.2009 22:24 89.24.125.***
Návrat z Mediteranu  

Tak jsme se dnes vrátili, z Mediterana a pocity jsou smíšené-Baška, pláže a noční život-paráda,ale to ubytování a jídlo a ten neštastný kopec, to už je horší-
Rozhodně nám to tam jednou stčilo!!!! :-(

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
AnelaAlena
17.07.2009 19:34 90.177.136.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PROSÍM O RADU  

možná to byl kilometr ale 400metrů je opravdu málo, uvidíte sami.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
AnelaAlena
17.07.2009 19:33 90.177.136.***
RE: RE: CK KOMPAS PRAHA  

Ano kopec je příšerný, párkrát jsme si zaplatili radši taxi nebo se vzdali večeře na penzionu která stejně nestála za nic.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
AnelaAlena
17.07.2009 19:31 90.177.136.***
RE: RE: RE: RE: CK KOMPAS PRAHA  

Škoda že podobný přístup nemá také CK Kompas-na naši reklamaci odepsali že nikdo jiný si nestěžoval a že se tím tedy nebudou zabývat! 8-O

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
AnelaAlena
17.07.2009 19:28 90.177.136.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PROSÍM O RADU  

Tak to se máte opravdu na co těšit tady je to do kopce tak 1,5km do kopce a ke konci do velmi strmého kopce.

• Anonym (1)
  • Anonym (5)
AnelaAlena
17.07.2009 19:26 90.177.136.***
Mediteraneo  

S přítelem jsme letos byli ubytování v penzionu Mediteraneo. Byla jsem v Chorvatsku již po šesté a letošní zážitek byl opravdu hrozný.Je mi líto ale je to tak.Už bychom tam nejeli.Už při příchodu do pokoje jsem v koupelně viděla něco rozlitého-zaschlého-asi krém a černé vlasy-jsem blond.Celkově špína.Deky bez povlečení obalené vlasy. Při snídani jsme měli pocit jako když jíme zbytky i když občas žena z kuchyně přišla a HOLOU rukou po jednom kolečku doplňovala salám.Rozteklé máslo a přeslazený džus, tak bych popsala snídani.Otrávený číšník obsluhoval s cigaretou v ruce.Poloha:vedle hlučné silnice-magistrály a i když si myslím že máme s přítelem dobrou kondici tak teda dlouhý kopec od moře a ještě ve vedru bych rozhodně nenazvala příjemnou pocházkou.Chvíli jdete i do kopce opravdu strmého.Dále musíme zkritizovat i CK Kompas-nedali nám ani vědět. že se jede do Čech o hodinu dříve než bylo v pokynech.A stěžovali si i ostatní cestující. 8-O

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Darina Huspeková
09.07.2009 08:51 89.24.236.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: PROSÍM O RADU  

Máte pravdu, odjíždíme ve 13h. Já mam taky strach z toho kopce, minulý rok jsme byli kousek od Trogiru a do kopce na hotel jsme to měli jen pár metrů, ale když bylo kolem 30st., tak jsme fakt pěkně funěli a průšvih byl, když někdo něco zapomněl na pokoji, tak to ted bude platit 3krát!
Taky se trochu bojím toho množství lidí, mě to nevadí, ale manžel to nemusí. No uvidíme-věci už jsou zbalený, děcka natěšený, tak snad to bude ok!!

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Jana Hlaváčková
09.07.2009 06:03 195.248.252.***
RE: RE: RE: RE: RE: PROSÍM O RADU  

Ten penzion si myslím, že bude v pohodě, je po rekonstrukci a i paní z cestovky se za něj zaručovala. Spíš mám strach z tý vzdálenosti od moře a z toho strašného kopce k penzionu. V kolik hodin odjíždíte z Plzně? Když nás budou nabírat u nás ve 13,30 h, tak vy z Plzně pojedete kolem 13 h?

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Darina Huspeková
08.07.2009 15:47 89.24.127.***
RE: RE: RE: RE: PROSÍM O RADU  

Nejhorší je, že se stalo přesně to, co jsem čekala--mi to byli zaplatit teprve včera a mě dnes přišla nabídka do hotelu, který jsem měla už před tím vyhlídnutý, ale byl moc drahý a ted to spadlo tak dolu, že by nás to vyšlo levněji, než ta Baška, ach jo.
No, ale nedá se už nic dělat, budu se fakt modlit, aby ten náš společný pension nebyl až tak hrozný, jako jsem ladaskde četla!!!
A i kdyby, myslím, že to místo by nám to vykompenzovalo, protože o Bašce mluví každý v superlativech....

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Jana Hlaváčková
08.07.2009 09:42 195.248.252.***
RE: RE: RE: PROSÍM O RADU  

Tak to jsme skoro stejně staré, mně je 38 let, jedu se svojí dcerou (9 let), se svojí mami a ta sebou bere vnuka (je mu 13 let a je to syn mé sestry). Můj manžel se mnou bohužel nejede, protože jezdí jako technik s jednou pražskou rockovou skupinou a tím, že s nima absolvuje různá turné, už žádnou dovolenou nemá. My jsme původně měli nastupovat v Plzni, za to jsme si taky připlatili, ale nakonec jsem se domluvila v CK, že nás naberou cestou. Bydlíme totiž v Seči a ta leží na hlavní silnici z Plzně do Českých Budějovic, tak nás budou nabírat tam v pátek ve 13,30 h. Pak nás odvezou do Písku a tam přesedneme na ten správný autobus.
To povlečení a ručníky bych neřešila, beru to jako samozřejmost, že tam budou.

• Anonym (1)
  • Anonym (5)
Zpět na všechny diskuze