A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Ko-Tour

08.03.2010 19:01:11 | ppreisner
Zdravím. V létě se s touto CK chystáme do Španělska autobusem. Chci se zeptat, jaké máte zkušenosti s touto společností. Jaká je doprava (bus, řidiči, atd.), ubytování a průvodce v místě pobytu. Budu rád za každou zkušenost.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
13.10.2016 17:54 94.113.165.***
Re: ck ko-tour  

Je fajn, že si i poděkujete

Neregistrovaný uživatel
13.10.2016 16:54 88.101.230.***
Re: ck ko-tour  

díky za recenzi

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
13.10.2016 16:53 88.101.230.***
Re: CK Ko-Tour  

ROK 2016
Dobrý den, s CK KO-TOUR jsem N E B Y L s p o k o j e n . Dopravce n e d o d r ž e l t o c o b y l o v e s m l o u v ě. Měl poslat dopředu sms s hodinou odjezdu a místo toho volali TEN DEN RÁNO a sdělili, že pokud nedorazíme za 5 minut k autobusu, odjíždí .
Nebylo nakoupeno na cestu do ČR - na 28 hodin jízdy, uklizen apartmán nebyl tak se platilo PENÁLE !!! , byli jsme v pyžamu. A ten přístup ! Zaplatit CK dovolenou - ihned, jejich nasmlouvané SLUŽBY pak už oni dodržovat nemusí !!!
Kompenzace ? Ž Á D N Á . Píši pravdu, tak doufám, že recenze zůstane.
Pavel

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
09.03.2016 17:06 194.228.32.***
ck ko-tour  

Už je tomu asi 5 let, co jsem se rozhodla s touto CK odjet do Chorvacka-Trpanj. Nyní se tomu už jen směji, ale předtím mi bylo do pláče :) Nikdy by mě nenapadlo, že nás takovou dálku poveze stará Karosa, bez klimatizace, záchodu, opěrky hlavy atd. Řidič měl asi kolem 70 let a buď byl nalitý nebo slepý, ale na dálnici se nedokázal udržet ve svým pruhu :D naštěstí s ním jel ještě jeden, tak jsem se vždy modlila ať na něj dává pozor. Naše cesta trvala okolo 23 hodin, jelikož se soudruzi řidiči v rámci šetření dálničních známek po okrskových silnicích. Když jsme dojeli na místo neměla půlka z nás ubytování. Tak nás šoupli jinam. Pohoda . Výlety jsme si naštěstí dělali sami, tak během pobytu nebyl žádný problém. Ten nastal až v den odjezdu, kdy nás v 8 ráno vypakovali z pokojů a autobus pro nás přijel až o 15 hodin později. 3/4 nás jelo jedním autobusem a zbytek druhým. Já seděla v prvním a bohužel špatná volba autobusu. My totiž nejeli domů, ale vyzvednout pár dovolenkářů v Černé Hoře. Spěchali a na záchod nás pustili až po 4 hodinách, kdy jedné paní po operaci málem počůrala. (chuděra i brečela) :'( . Pak už jsme naštěstí jeli opravdu domů a jelikož páni řidiči spěchali, tak jsme to stihli urazit za 16 hodin ;-)
Co dodat? Nezapomenutelný zážitek :-) , který ale už nepotřebuji zopakovat ;-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
09.03.2016 17:06 194.228.32.***
ck ko-tour  

Už je tomu asi 5 let, co jsem se rozhodla s touto CK odjet do Chorvacka-Trpanj. Nyní se tomu už jen směji, ale předtím mi bylo do pláče :) Nikdy by mě nenapadlo, že nás takovou dálku poveze stará Karosa, bez klimatizace, záchodu, opěrky hlavy atd. Řidič měl asi kolem 70 let a buď byl nalitý nebo slepý, ale na dálnici se nedokázal udržet ve svým pruhu :D naštěstí s ním jel ještě jeden, tak jsem se vždy modlila ať na něj dává pozor. Naše cesta trvala okolo 23 hodin, jelikož se soudruzi řidiči v rámci šetření dálničních známek po okrskových silnicích. Když jsme dojeli na místo neměla půlka z nás ubytování. Tak nás šoupli jinam. Pohoda . Výlety jsme si naštěstí dělali sami, tak během pobytu nebyl žádný problém. Ten nastal až v den odjezdu, kdy nás v 8 ráno vypakovali z pokojů a autobus pro nás přijel až o 15 hodin později. 3/4 nás jelo jedním autobusem a zbytek druhým. Já seděla v prvním a bohužel špatná volba autobusu. My totiž nejeli domů, ale vyzvednout pár dovolenkářů v Černé Hoře. Spěchali a na záchod nás pustili až po 4 hodinách, kdy jedné paní po operaci málem počůrala. (chuděra i brečela) :'( . Pak už jsme naštěstí jeli opravdu domů a jelikož páni řidiči spěchali, tak jsme to stihli urazit za 16 hodin ;-)
Co dodat? Nezapomenutelný zážitek :-) , který ale už nepotřebuji zopakovat ;-)

Neregistrovaný uživatel
03.12.2015 09:51 194.228.11.***

Byli jsme s nimi v Řecku a vše OK.

Neregistrovaný uživatel
20.11.2015 11:21 89.24.223.***

Dobrý den, letos jsme s nimi byli v Trpanji a už máme objednáno na příští rok. Za nás naprostá spokojenost.

...NIKDY..
25.02.2015 19:06 37.221.248.***
NIKDY JIŽ NIKDY VÍCE! KATASTROFA!!  

JIŽ NIKDY VÍCE VYVARUJTE SE TÉTO STRAŠNÉ CESTOVKÝ! NIC JSME JIM OFICIÁLNĚ NEPODEPSALI POUZE JSME JIM DALI ZÁLOHU , PAK VŠAK SE U MĚ VYSKYTLI ZDRAVOTNÍ KOMPLIKACE A TAK JSME ŘEKLI ŽE NIKAM NEPOJEDEME STÁLE V DOBĚ PŘED ZAPLACENÍM DOPLATKU A ONI PO NÁS I PŘESTO ŽE NIKAM NEPOJEDEME CHTĚLI! VYVARUJTE SE JÍ!!! :-@

Květa
27.01.2015 19:38 78.108.152.***
Poznávací zájezd do Řecka  

V říjnu 2014 jsem jela s CK Ko tour na poznávací zájezd do Řecka, Zájezd mohu jen chválit, žádné problémy se nevyskytly. Průvodce Lukáš se snažil všem vyhovět ze zájezdu jsem měla původně obavy, protože v r. 2013 jsem byla na poznávacím zájezdu v Maroku s CK Eximtours a více účastníků bylo nespokojeno s průvodcem.
Proto jsem byla velmi příjemně překvapena s průvodcem Lukášem a řidiči s CK Ko tour, kteří se snažili zpříjemnit pobyt účastníkům zájezdu. Mohu doporučit tento zájezd

osvaldová
04.10.2014 19:59 83.208.175.***
X.O.  

Asi jsme měli štěstí. Cestovali jsme s touto CK do Leptokarie /15.9. - 2.10. 2014/ a mohu jen chválit. Řidiči spolehliví, ochotní, komunikativní, cesta s pravidelnými přestávkami, problémy žádné. Velmi ochotné byly i pracovnice CK KO-tour. Pobyt bez problémů, ubytování odpovídalo informacím, které jsme dostali. Já mohu s klidným svědomím doporučit. 8-)

Zpět na všechny diskuze