A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Karma tours

01.10.2010 13:51:31 | admin2
admin2
Dobry den, dovoluji si zalozit nove tema pro diskuzi o teto CK jako nahradu za uzamcene tema "Hruza a bes". Poprosim o pokracovani diskuze zde. Hezky den preji vsem!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
20.09.2012 14:01 193.86.230.***
Re: Thassos Studos Lina - nedoporučuji  

Divím se vůbec, že od nich někdo kupuje.Bu´dte ráda, že jste vůbec přiletěla a odletěla, v dnešní době to byl rysk jak blázen.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Lenka
13.09.2012 20:46 88.100.201.***
Thassos Studos Lina - nedoporučuji  

Včera jsme se vrátili z dovolené na Thasossu, studio Lina. Cestovní kancelář KarmaTours prakticky neposkytuje žádné služby, ani na ostrově neměla vlastní delgátku, ale měla nás na starosti delegátka z Kovotůru, která nám dávala dost najevo, že je to pro ní práce navíc.
Ubytování nebylo nic moc, rozhodně to moc neodpovídalo popisu a hlavně když jsme přijeli, tak jsme dostali jediný pokoj, který měl malou postel cca 120 a skleněné dveře ven na zahradu v přízemí, které se ani nedali pořádně zatáhnout, v koupelně nebylo okno a sprcháč neodtékal, prostě nejhorší pokoj v hotelu a samozřejmě ho dostali Češi, tak jsme si po dvou dnech vyjednali jiný pokoj, ale místo nás tam šli jiní Češi kteří s námi přiletěli a dokonce pro ně nebylo privní dva dny vůbec místo, neb to cestovka nějak neošefovala, takže museli jít jinam. Proč jim pak ale dali po nás tento hnusný pokoj, když po dvou dnech se hotel skoro vyprázdnil to opravdu nechápu, asi cestovka tlačí ceny hrozně dolů a pak to takhle dopadá. Úklid prakticky žádný a výměna ručníků taky ne, ještě že jsme se jednou stěhovali jinak jsme měli celý týden jedny:-(.
Jsem ráda, že jsme zájezd koupili na poslední chvíli, za katalogovou cenu bych se asi vztekla. Navíc opravdu nevím proč platit cestovce penize za absolutně nulové služby. Navíc nám ještě původně poskytli milné informace o tom, že let je přímý, nakonec jsme letěli přes Ostravu, kde jsme ještě hodinu čekali v letadle, což je teda fakt opruz s 1,5 letým dítětem.
Opravdu není jediný důvod abych tuto cestovku mohla doporučit.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Kristína
16.06.2012 11:33 212.79.110.***
dovolena v Egypte  

10.6.2012 jsme se vratily z dovolene z Hurgady,s touto cestovni kanvelari nebyl pred odletem vubec zadny problem,vse probihalo pres internet a i pres telefon,dekuji moc teto cestovce,pri priletu me velice mile prekvapil cekajici delegat SARWAT,ktery byl velice mily,hodny a ve vsem napomocen,s timto jsem se jeste nikde nesetkala,je to super clovicek a umi dobre cesky,takze zadna jazykova bariera,s timto clovekem bych se rada opet setkala,proste dovolena se nam velice libila i hotel ve kterem jsme byly EL PALACIO nemel chybu,vse bylo v naprostem poradku,proste vim,ze si dovolenou pokud to bude mozny zopakuji,dekuji cestovni kancelari a delegatovi v Egypte SARWAROVI,diky moc za hezkou dovcu Kristína (((clap))) :-) :-)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
jakjungr 26.04.2012 16:00
Bezva dovolená  

Tak jsem se vrátil s rodinkou z Egyptu .
Dal jsem zájezd dceři k prijetí na vš a moje volba padla na tuto CK.
Paní mi ochotně pomohla s výberem hotelu a což vážně oceňuju.
Cesta a počasko super. Rodinka se mi tam opravdu vyblbla a se službama jsem byl spokojena proto ještě uvažuju, že bych se s Karma tours podíval v létě do Řecka.
Jaroslav.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Jan
10.04.2012 15:37 92.61.92.***
Dovolená 2012  

Hezký den, letos jsme si jako cíl dovolené (po těžkém boji v rodině :-) ) vybrali Bulharsko. Bylo to na doporučení známých - kvalita hotelů a služby, to vše na vysoké úrovni, moře čisté a ceny jako za starých časů :-D . Máme dvě děti a proto nás zaujal hotel Astoria s all inclusive, protože má bar na pláži, a tak nemusíme s dětmi kvůli každé maličkosti běhat do hotelu. Také cena je super. Máme zakoupeno a už se můžeme jen těšit.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
08.04.2012 20:29 90.176.183.***
CK Karma tours  

Zdravím všechny milovníky slunného Egypta.Právě jsme se vrátili z Hurghady,hotel Le Pacha.Vše naprosto bez problémů,dovolená byla úžasná.Především chceme poděkovat kolektivu cestovní kanceláře Karma tours.Egypt navštěvujeme pravidelně dvakrát ročně,takže nějaké zkušenosti již máme.S touto CK jsme byli poprvé a opravdu jsme byli velmi spokojeni.Takže mohu jen doporučit.Dagmar :-) :-) :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
bigtraveler 28.03.2012 21:13
Dovča od Karma tours  

Dobrý den,

dnes jsem pro rodinu koupil zájezd na léto od Karma tours, četl jsem všelicos, ale přístup mě nakonec velmi pozitivně překvapil. Telefonát do CK s ochotnou paní, slečnou a domluvení si schůzky a osobního kontaktu v nové pobočce v Praze byl příjemný. Paní byla velmi ochotná, velmi hezky nám vysvětlila všechny postupy i výhody jednotlivých hotelů. Tak jen tak dál a už se těšíme na dovolenou.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
KARMA TOURS
05.10.2010 16:26 85.71.23.***
RE: RE: CK Karma tours  

Dobrý den,
informace jsou v sekci letenky:
http://karmatours.cz/flight.aspx

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Globík 02.10.2010 17:45
RE: CK Karma tours  

Pro Karma tours: Můžete uvést přesný link na stránku vašeho webu, kde jsou přesné informace o letecké dopravě?

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
admin2 01.10.2010 13:51
CK Karma tours  

Dobry den, dovoluji si zalozit nove tema pro diskuzi o teto CK jako nahradu za uzamcene tema "Hruza a bes". Poprosim o pokracovani diskuze zde. Hezky den preji vsem!

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze