A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Juhász

28.12.2008 16:14:48 | Pavluš
Pavluš
Ahojky, na příští rok chystáme s přítelem svatební cestu na Korsiku. Po letech strávených v Chorvatsku bychom chtěli poznat něco jiného a na Korsiku čteme jen samou chválu. Máme u CK Juhász vybrán zájezd ze začátku září. Je to poznávací zájezd s pobytem u moře (busem), takže od každého něco - moře i hory, což se nám zdá ideální.
Chtěla bych poprosit ty, co již byly na dovolené tohoto typu s touto cestovní kanceláří, aby dali vědět, jak byli spokojeni. Další dotaz se týká ubytování, doslova je v katalogu uvedeno "ubytování ve 2 lůžkových ložnicích kvalitního mobilhomu s  kompletním vybavením v mobilhomech", proto bych se chtěla zeptat, jestli už někdo má zkušenost s bydlením tohoto typu. Další dotaz je ohledně stravování s touto cestovkou. V ceně zájezdu je i polopenze, v katalogu uvedeno "polopenze v naší expediční kuchyni" a my netušíme, co si pod tím představit. Z toho vyplývá i další dotaz - za kolik se zde dají pořídit potraviny (nebo se najíst v restauraci). A jsou zde vůbec nějaké supermarkety? Nechci, abychom vypadali moc "fajnově", ale bude to naše svatební cesta:-) a nerada bych byla s něčím zklamaná. Máme už špatné zkušenosti z cestovkama, zejména nás zklamala CK České kormidlo, ale to už je na jinou diskusy. Moc děkuju za odpověď!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jura A 29.03.2009 18:49
RE: CK Juhász  

Na korsice jsem nebyl, neboť mi to časově nevychází. S Juhászem jsem však byl už 5x a v podstatě jsem byl vždy velmi spokojen. 4x to však byly hory s vařením na místě. Tam kde vařila česká kuchařka ( 2x ), bylo jídlo vždy skvělé , jako na svatbě !!!! Když jsme byli na poznávačce v Norsku, vařilo se v expediční kuchyni ( 1 kuchařka, výpomoc řidiče ), servírovalo do ešusů, takže strava turistická - ale klobouk dolů, uvařit za hodinu pro 40 lidí, chtěl bych vidět ty kritiky, jak by to zvládli - a za ty peníze ? Nabízí snad někdo něco lepšího ? Dejte vědět, na Juhász nedám dopustit, jedu letos znovu.
A informace o tom, jak to bude na Korsice vypadat, určitě přiblíží CK Juhász na telefonický dotaz ..

• Anonym (4)
  • Anonym (3)
Mates67
15.01.2009 09:07 79.127.241.***
corse  

Ahojky.Několikrát jsem na korsice byl a je super.Potraviny nebudeš potřebovat,naše kuchařka maruška vaří perfektně.Já jsem totiž řidič busu.Těš se bude to super.

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Pavluš 05.01.2009 22:59
RE: CK Juhasz  

Ahoj Astrid, díky za upozornění, naštěstí od této cestovky zatím nemáme rezervovaný žádný zájezd :-). My teda sníme cokoliv, ale konzervy se nám opravdu jíst nechce a riskovat to, že se z naslibovaných výletů uskuteční jen část, tak to by nás fakt naštvalo. Celkem mě to mrzí, jejich zájezdy vypadaly hodně zajímavě (ale hory doly naslibují i jiné cestovky a chudáci klienti, jak potom dopadli, že). Tak my budeme hledat dál!

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Astrid
05.01.2009 15:42 193.179.2.***
CK Juhasz  

Na Korsice jsme byli v roce 98 s touto cestovkou a musím říct, že to bylo asi to nejhorší co jsme bohužel zažili a mohu říct, že jsme toho doposud procestovali celkem dost.
Já osobně už bych nikdy s touto CK nikam nejela.
My jsme měli zaplacený pobytový zájezd v apartmánech s polopenzí. Polopenze měla být ryze korsická a francouzská kuchyně, což bylo zhruba asi polovinu pobytu. Poté přijel do ubytovacích kapacit bus z Brna plný důchodců, kteří chtěli českou stravu, majitelé se začli snažit vařit naši stravu, což bylo děsné. I když jsme si stěžovali u delegátky, že tuto stravu nechceme, nic s tím neudělala.
Z výletů, které byly v nabídce se uskutečnila jen část a cestovka si je přizpůsobila dle sebe. Např. 1/2 denní výlet do Ajacia zrušili (zřejmě byl pro ně nevýhodný, protože byl levnější) a nabízeli jen celodenní, druhou poloviny dne měli klienti strávit nákupy v supermarketu 8-O a bylo toho mnohem více.
Co se týče výrazu „polopenze v naší expediční kuchyni“ tak to chápu takto : moje kamarádka byla s touto CK v Alpách, měli taky zaplacenou polopenzi, cestovka měla v Rakousku české kuchaře, kteří vařili českou kuchyni, navíc říkala, že mili samé konzervované potraviny a luštěniny, taky prý nic moc.
Asi bych se snažila vybírat s více nabídek různých cestovních kanceláří.

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Pavluš 28.12.2008 16:14
CK Juhász  

Ahojky, na příští rok chystáme s přítelem svatební cestu na Korsiku. Po letech strávených v Chorvatsku bychom chtěli poznat něco jiného a na Korsiku čteme jen samou chválu. Máme u CK Juhász vybrán zájezd ze začátku září. Je to poznávací zájezd s pobytem u moře (busem), takže od každého něco - moře i hory, což se nám zdá ideální.
Chtěla bych poprosit ty, co již byly na dovolené tohoto typu s touto cestovní kanceláří, aby dali vědět, jak byli spokojeni. Další dotaz se týká ubytování, doslova je v katalogu uvedeno "ubytování ve 2 lůžkových ložnicích kvalitního mobilhomu s  kompletním vybavením v mobilhomech", proto bych se chtěla zeptat, jestli už někdo má zkušenost s bydlením tohoto typu. Další dotaz je ohledně stravování s touto cestovkou. V ceně zájezdu je i polopenze, v katalogu uvedeno "polopenze v naší expediční kuchyni" a my netušíme, co si pod tím představit. Z toho vyplývá i další dotaz - za kolik se zde dají pořídit potraviny (nebo se najíst v restauraci). A jsou zde vůbec nějaké supermarkety? Nechci, abychom vypadali moc "fajnově", ale bude to naše svatební cesta:-) a nerada bych byla s něčím zklamaná. Máme už špatné zkušenosti z cestovkama, zejména nás zklamala CK České kormidlo, ale to už je na jinou diskusy. Moc děkuju za odpověď!

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze