A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

ck jokratour

28.03.2010 00:18:42 | markapone333
markapone333
Dobrý den!
Chtěla bych se zeptat, jestli máte nějaké zkušenosti s CK Jokratour. Našla jsem naštěstí zatím jenom kladné zkušenosti.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
09.11.2016 09:33 85.13.98.***
ck jokratour  

Velka skoda,ze v pristim roce cm neporada zajezdy do Recka.Byli jsme s co nekolikrat a velka spokojenost!!!Bohuzel budeme muset hledat jinou co.Skoda!!!

Neregistrovaný uživatel
02.09.2016 13:31 194.169.252.***
Re: ck jokratour  

Dobrý den.
Pátram po nějaké dovče za pár kaček, kterou bych si jako samoživitelka s 2 dětmi do 12 let mohla dovolit. Počítám s rozpočtem okolo 15tis. . Nemám auto a jsme velice nenároční. Padlo mi do oka Cesenatico, ale nevím jak je cenově v sezoně ( červen- červenec 2017).
Za odpověd předem dík.

Azuritek 25.08.2016 23:02
Bez cestovky  

Ahojky, no ja tuhle cestovku neznam, ale osobne, na ruznych portalech najdete letenky a par korun a k tomu nejaky ubytko, nejlip primo od majitele... chci tim rict, pokud nejedete nekam, kde je to vzhledem k bezpecnosti lepsi, jet pres cestovku, volila bych variantu, kde si vse zorganizujete sami. Ted jsme tak projeli rakousko, konkrétně Korutany, Slovinsko, Blédská jezera a Ljubljaň a teď jsme v Chorvatsku, na Istrii. Na každou zemi hledám ubytko jianak, ale vždy bez nějakých zprostředkovatelů, jako jsou booking a trivago atd... Třeba do Chorvatska jezdíme už asi osm let a ubytko si hledáme na http://www.ubytovanivchorvatsku.cz a vždy spokojenost. Máme tak nějak zjištěno, že ušetříme těch 15-30% co si berou různé agentury atd.... Kdyby jste chtěla více info, jak hledám ubytování, stačí napsat. ;-)

janunulinka 25.08.2016 09:03
vždy bez problémů  

Jezdím s touto CK již několik let a vždy bez problémů. Letos volba padla na Chorvatsko - vilu Dramalj. Ubytování v pokoji s balkonem, nově udělaná koupelna. Vše super. Na stravu jsme docházeli do hotelu a také bez problémů, velký výběr a chutné jídlo. Cesta autobusem bez problémů, večer jsme vyjeli a ráno 5:15 jsme byli na místě.

Neregistrovaný uživatel
15.08.2016 13:43 77.95.196.***
už NE  

Včera jsem se vrátil z dovolené s touto CK a jsem krajně nespokojený s poskytnutými službami.Bydlet v pokoji 3x3 metry s toaletou přes chodbu?Ano ta toaleta byla psaná v dispozicích,ale ten pokoj byla naprostá hrůza a výsměch.Místo fr.okna okno obyčejné,které šlo sotva otevřít,bylo znát už ode dveří,že se jednalo o nějaký předělaný kumbál.Dveře měly 60 cm.Když si vezmu,že ostatní měly WC a sprchu na pokoji a platily stejnou cenu,tak jsem opravdu naštvaný.WIFI naprosto nevyhovující,díky obrovskému množství připojených lidí.Slova delegáta mne dostali...vždyť jste na dovolené.Co to je?Něco si zaplatím a nedostanu to?Cesta do místa určení,zpoždění 6 hodin...inu OK,porucha,ale mohly nám dát aspoň grátis kafe...a proč jsme zpět měli 4x zastávku po 30ti minutách?Aby řidiči nahonily výkon?Faktem je,že papír snese mnoho a realita kulhá.S touto CK už ne

Neregistrovaný uživatel
07.08.2016 16:35 194.228.20.***
Vřele doporučuji! (Chorvatsko, Crikvenica)  

Dnes jsme se vrátili z dovolené z Crikvenice, hotel Mediteran, Chorvatsko. Byla to naše první zkušenost s CK Jokratour a byli jsme nadšení! Vše probíhalo hladce, bylo o nás postaráno od A do Z a my jsme si díky tomu mohli užít dovolenou na maximum. Děkujeme a CK Jokratour jednoznačně doporučujeme!!! Mnoho úspěšných let přejí spokojení zákazníci. (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
27.07.2016 10:32 95.129.244.***
Hotel Mediteran Crikvenica  

S ck jokratour jsme cestovali po prvé a vše bylo na jedničku. Doprava autobusem , služby delegáta přímo na místě, hotel, :-) strava ....vše vysoká úroveň. Mohu jen doporučit

Neregistrovaný uživatel
06.04.2016 22:15 193.179.147.***
Jokratour  

Pane Kramoliš

Moc Vás tímto zdravím. Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za spoustu Vámi uskutečněných zájezdů, kterých jsem mohl být součástí !! Kvalita služeb byla vždy na velice vysoké úrovni a konkrétně Itálii mohu jen doporučit.... Je vidět, že i v dnešní době se dá něco dělat poctivě..... Děkuji já i spoustu lidí, kterým jsem Vaší cestovku doporučil :-). Spokojený zákazník Ondřej Sciskala

Neregistrovaný uživatel
13.11.2015 10:36 91.221.212.***
Re:  

Zkrácený termín nám až tolik nevadil, vzali jsme si spojené dva termíny.
Pokud náklady na Thassos vzrostly hlavně kvůli trajektu, tak na ten bychom si rádi i připlatili. Pokud vím, tak z toho, že už Thassos nebude, je velmi mnoho klientů moc zklamaných a bojím se, že o tyto cestovka přijde. Ale asi jí to tolik nevadí.

• Anonym (4)
Neregistrovaný uživatel
13.11.2015 10:26 91.221.212.***
Re:  

Na Thassosu jsme s Jokrou byli již 13x . Vždy velmi spokojeni. Letos jsme vzali tzv. "z nouze ctnost" a jeli na Polichrono. Pokud bychom dali na pomyslnou misku vah Thassos (Skala Potamia) a Polichrono, jednoznačně jako vítěz vychází Thassos. A proto budeme pro příště hledat jinou cestovku, která tam bude jezdit.
Je mi to moc líto, protože s Jokrou jsme byli moc spokojeni. I jejich řidiči jsou moc prima. Ale to ke spokojené dovolené bohužel nestačí.

• Anonym (4)
Zpět na všechny diskuze