A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK INTER ZBIROH

24.03.2009 14:15:43 | Nemooo
Nemooo
Dobrý den, máte někdo nějakou zkušenost s Ck Inter Zbiroh? V dubnu jedu s touto CK na poznávací zájezd do Holandska. Předem díky za Vaše postřehy.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
08.11.2018 11:21 85.70.238.***
CK INTER ZBIROH  

Tak čtu recenze na Ck Inter Zbiroh.Za sebe mohu napsat že jsem byla vždy spokojená až na jeden zájezd na Moravu za vínem který se nepovedl ale po návratu jsme si řekli že nám vlastně bylo dobře.Byla jsem s touto cestovkou několikrát na poznávacích zájezdech a vždy naprostá spokojenost.Obdivuji pány řidiče ,musejí mít dobré nervy.A paní delegátka nebo delegát vždy naprosto v pohodě.Není co vytknout.Pokud se někam vypravím na poznávací zájezd tak určitě s CK Zbiroh.A ti lidé kteří jsou nespokojení by měli sedět doma a neotravovat ostatní svojí náladou.

 • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
08.10.2018 13:44 195.113.123.***
Savojské Alpy a Provence 25.9. - 30.9.2018  

Děkuji za velmi vydařený poznávací zájezd. Příjemná a profesionální průvodkyně paní Denisa, která nás seznamovala s místy, kterými jsme projížděli a co nás čeká.
Pohodoví řidiči.
Tuto CK doporučuji¨
Vor.

Neregistrovaný uživatel
30.08.2017 17:21 46.23.62.***
Re: CK INTER ZBIROH  

Před čtyřiceti lety jsem navštívil Kyjev, Moskvu a tehdy ještě Leningrad. Sídlo ruských carů. Ermitáž, Carskoje Selo.......!

Léta jsem sliboval manželce, že se tam spolu jednou podíváme.

Náhoda. Známí hovořili o cestovní kanceláři ve Zbirohu. Teelefon, obratem zaslán
katalog.
Senzační nabídka - zájezd č.91987 - Prázdninový Petrohrad. Přes Němesko, Dánsko, ˇSvédsko, Finsko, Rusko - Petrohrad.

Nádhera. Ale - je vůbec tato CK schopna zorganizovat tak složitou, náročnou, přes pět států vedoucí trasu bez komplikací?

Stalo se! Perfektní průjezd včetně trajektů, ubytování na lodích. Skvělá práce řidičů.
Dokonalá znalost historie Skandinávie, s kterou nás seznamovala naše delegátka ve Stockholmu, Helsinkách a především v Petrohradu si zaslouží obdiv a uznání. M.j. proloženo laskavým humorem při dlouhých přejezdech
a procházkách.

CK INTER Zbiroh připravila perfektní zájezd.
Díky vysoce profesionální práci řidičů, pánů Milanů Nájemníka a Knolla,
obdivuhodným znalostem a perfektnímu podání delegátky našeho busu paní Báry Stlukové, jsme prožili nezapomenutelné.

Končíme slovy - s touto "cestovkou" , pokud zdraví a finance dovolí, "kamkoliv
a kdykoliv"
A díky, cestovko ze Zbirohu.

S pozdravem a přáním dalších skvělých zájezdů
Vlastimila a Josef Kellichovi z Pušperku

 • Anonym (7)
Neregistrovaný uživatel
21.07.2017 19:05 62.77.85.***
Velká cesta Bretaní 3.-9.7.2017  

Vydařený zájezd, logisticky perfektně zvládnutý, viděli jsme snad všechna zajímavá místa v Bretani v tak krátkém čase.
Mám jen drobné připomínky: zbytečně dlouhý čas k návštěvám měst, např. " na konci světa" jsme trávili pouhou hodinu, v Carnacu na menhirech také jen hodinka. A co jsem vůbec nepochopila při přejezdech nám průvodkyně paní Bára četla pohádky připadala jsem jako na zájezdu mateřské školy. Bohužel nás neinformovala o místech, kterými jsme projížděli. Občas nepočkala až všichni vystoupí z autobusu a tak jsme nevěděli kam se vydat.
Přes drobnosti to byl vydařený zájezd, určitě tu CK doporučuji a možná, že pojedu znovu.....Vor.

Neregistrovaný uživatel
08.05.2017 19:52 90.181.26.***
italsko-švýcarské jezera  

krása,krása mohu jen doporučit,počasí sice nic moc,ale vůbec to nevadilo.Děkujeme pánům řidičům ,bravůrní jízda hlavně po Itálii.Paní Musílková průvodkyně též perfektní
vše znala ,pomohla ,poradila bez problémů.Dobře připravená,společenská a hlavně usměvavá.Za sebe tuto cestovku mohu jen doporučit.Určitě jsem nejela naposledy.S pozdravem Hrušková <3

 • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
27.01.2017 13:34 90.179.155.***
CK Zbiroh  

Nebyla jsem spokojená se zájezdem, napsala jsem to ten týden po návratu, s argumenty, co mi vadilo, na ck. Hned ten den, během 2 hodin jsem dostala od cestovky odpověd, že litují a at příště jezdím s jinou ck...to pro mě mluví za vše. Žádné připuštění pochybení, žádná diskuze.

 • Anonym (7)
 • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
04.01.2017 20:33 89.177.151.***
RE: CK Inter Zbiroh  

Byli jsme v létě na zájezdu Itálie (Benátsko, Murano, Burano, Terst). Po stránce administrativní vše ok. Na zájezdu jsme viděli vše, co jsme vidět měli. Všechno bylo však velmi hektické, prohlížení čehokoli se počítalo na minuty, koupání v malebném zálivu se rovnalo koupačce v Rimini (o tom, že se k moři nedalo zajet!a my jsme se drápali lesem strmým kopcem tam i zpáky ani nehovořím), jídlo bylo chudé, personál námi zcela zjevně dosti opovrhoval... Poslední den (po Benátkách) jsme se před odjezdem domů neměli kde ani vykoupat!, plánované "opláchnutí v moři" bylo nemožné, jak bylo moře v tom místě ošklivé , sprchy žádné,vůbec nic. nedomyšlené . Cestu nám ztrpčovala ještě nepříjemná manželka jednoho z pánů řidičů.
8-)

 • Anonym (1)
 • Anonym (1)
Nemooo 13.12.2016 13:11
Re: CK INTER ZBIROH  

Tak koukám, různými názory se to tu poslední dobou jen hemží.
Co člověk, to originál a zavděčit se všem, to prostě nejde!
S CK jezdím více, než 10 let, minimálně jednou ročně. Letos Bretan a teď na podzim Benátky.
Ano, u obou zájezdů se vyskytly drobné chybky, ale o to větší adrenalin to byl a já osobně si to velmi užila!
Cestou do Bretane se rozbila klima. Paní průvodkyně Bára dala hlasovat, zda se bus na 2,3 dny odstavi a udělá se náhradní plán a nebo se pojede dle programu a hold ty přejezdy člověk nějak přežije a vydrží ... Jedna jediná paní hlasovala pro to, aby se bus dal opravit.
Nechápu proto ty klienty, kteří v průběhu zájezdu drzkovali, že se v buse nedá dýchat, že je vedro a tak. Hluboce smekám před pány řidiči Pavlem a Martinem, kteří na tom byli úplně nejhůř, než kdokoli jiný z klientů a nedali to na sobě znát a chovali se velmi profesionálně, lidský, kamaradsky.
Zájezd byl excelentne připraven a už jednání s CK při objednávce zájezdu hovoří o tom, že nejde jen o to, jenom prodat, ale hlavně o to, aby klient něco nového poznal, zažil a dobila baterky.
Bretan má kouzelnou, malebnou přírodu, výbornou kuchyni, víno a přátelské obyvatelé. Když se tohle všechno dá dohromady, tak nějaká rozbitá klima přece nikoho nemůže rozházet, nebo ano?
A podzimní zájezd do Benátek s paní průvodkyni Janou Andelovou a panem řidičem Vaškem také naprosto dokonalá!
Byla trochu aqua alta - vysoká voda, ale mě osobně to přišlo velmi zajímavé a zvláštní, to doma neuvidím ...
Paní průvodkyně po dobu vysoké vody měla vymyšlený náhradní plán, jak se zatopenym místům vyhnout, tak super!
Navštívila s klienty různá muzea a Dozeci palác a já měla vlastní plány, takže za mě paráda!
Vždyť nikde není napsané, že musíte hodit za průvodkyni jako stádo, naopak, i v jednotlivci si lze takový poznávací zájezd náramně užít i po svém, když vás neberou muzea, jako třeba mě ...
A ještě musím poznamenat jedno ... když už teda musíte mít ke všemu připomínky, zkuste si promítnout, co práce mají ti, co zájezd připravují, aby byl klient co nejspokojenejsi a vždy se najde nějaký rypak, který to za zdí úplnou, ale úplnou kravinou.
Sakra, lidi,, když chcete prudit, tak sedte doma a ne otravujte okolí a klienty, kterým se zájezd a vše okolo líbí, akorát sirite negativní energii, která se pak přenáší na ostatní a to není nic dobrého.
A teď do mě

 • Anonym (4)
 • joskyn
 • Anonym (10)
Neregistrovaný uživatel
04.12.2016 18:15 217.30.65.***
Re: CK INTER ZBIROH  

Dobrý den, nedá mně to a musím zareagovat na diskuzi CK Zbiroh. S touto CK jsme byli letos na přelomu září a října na poznávacím zájezdu v Andaluzii. Zájezd byl naprosto dokonale připraven a dokonce v nejlepší roční dobu - již není spalující vedro, ale horko stále bylo a na koupání a výlety ideální.Průvodce pan Rezler byl nejlepší, kterého jsme mohli dostat. Měl dokonalé znalosti o Španělsku, ať o historii, tak o místních poměrech, i geografii, o přírodě, celou cestu vždy ve vhodnou chvíli říkal zajímavosti ze země a upozorňoval na krajinu (např. na pomerančové a olivovníkové plantáže apod). Mezitím promítal filmy o dané tématice (např. historie), ne nějaké akční filmy, jak cestovky dělají.
Po cestě byly dvě ubytování (než jsme dorazili až na jih),takže žádné únavné noční přejezdy. Ubytování bylo nádherné v krásném hotelu u moře a s bohatou polopenzí, ze kterého jsme pak dělali výlety.Navštívili jsme ty nejkrásnější a nejvýznamnější památky jako např. Granadu a s tím spojenou Alhambru.Dokonce jsme byli až na Gibraltaru. Za velmi přijatelnou cenu jsme viděli maximum z Andaluzie (včetně Malagy a Cordoby)a nevím o ničem, ani o sebemenší maličkosti, kterou bych mohla vytknout.Cesta byla bezpečná, řidiči spolehliví. V zájezdu s námi byl 78letý pán , který s touto CK jel už po šestnácté a téměř všichni účastníci byli s touto CK vícekrát.Tuto CK mohu jen doporučit a dokonce jsme si jí vybrali na cestu do Španělska na základě skvělých recenzí, které jsme získali právě zde na Orbionu. Určitě bychom chtěli jet s nimi zase.Jak píše paní níže, že je honil manžel autem a že se muselo odjíždět od hotelu v 8, tak snad je jasné, když někam jedu, že si v první a i v poslední řadě a znova ještě před odchodem z domova zkontroluji doklady, peníze, případně voucher, to se zkrátka zapomenout nesmí, co kdyby letěla a nejela busem?. A od hotelu jsme my odjížděli v 9.00, příp. v 9.30, aby se lidi v klidu nasnídali a bylo to akorát.Tak se měla paní napřed zeptat v CK. Já se na vše zeptala podrobně, než jsem do toho šla, volala jsem do CK 2x a bez problémů se mnou vše prohovořili a vysvětlili a byli velmi příjemní.

 • Anonym (3)
 • Anonym (5)
Neregistrovaný uživatel
04.12.2016 15:30 93.91.49.***
Re: CK INTER ZBIROH  

Jo a připravte se na to, že Vám tady jistě fan club této cestovky vynadá, že jste vybíravá a nemáte si nic zapomínat, že je to Vaše chyba.

 • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze