A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK inex

01.06.2009 21:03:41 | Mončík
Mončík
Dobrý den,

má někdo zkušenost s CK inex? Prosím napište. Konkrétně se jedná o zájezd na Korfu, hotel Pantokrator.

Díky.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Mončík 01.06.2009 21:03
CK inex  

Dobrý den,

má někdo zkušenost s CK inex? Prosím napište. Konkrétně se jedná o zájezd na Korfu, hotel Pantokrator.

Díky.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
ha
13.07.2009 17:00 213.150.1.***
RE: CK inex  

My jsme se právě vrátili z Kréty z Apolla Plakias (v katalogu Inexu uvádí jako Apollon) a ubytování bylo příšerné, neodpovídalo ceně zájezdu.ˇBydleli jsme na pokoji 105: švábi, špína, malý pokoj, rozvrzaná postel, slyšet bylo naprosto všechno...nebrat!

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Rybča
14.07.2009 00:01 90.178.62.***
RE: CK inex  

S CK Inex jsme byli také na Krétě, ale je to už dva roky, ubytovaní docela šlo, jídlo horší, ale nejsme příliš nároční, takže jsme byli spokojení, nádhera Kréty vše vynahradila. Co ale bylo zcela krizové, byl výlet do Knossu zakoupený právě od cestovky. Cena naprosto neodpovídala kvalitě, organizace příšerná a průvodkyně :-( ?! Ta byla výsměchem, nic nevěděla, znalosti nulové a vrcholem bylo, když nás v Heraklionu mylně informovala o místě nástupu do busu zpět do hotelu a na tuto chybu ani nepřišla, upozornila ji na ni až má maličkost ;-), ale až poté, co se všichni rozešli 8-O ?! Vzhledem k tomu, že tato CK má velmi dobré poznávací zajezdy se dost divím, že si nezkontrolují i tyto průvodkyně. Takže s touto CK možná ano, ale rozhodně bez výletu (jinak zdá se mi, že cena hotelů je v porovnání s kvalitou nadsazená).

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Mončík 14.07.2009 23:37
RE: RE: CK inex  

Musím bohužel konstatovat, že z mého těšení se na dovolenou nezbylo zhola nic, moc jste mě nepotěšili...

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
jirka79 23.07.2009 09:22
RE: RE: RE: CK inex  

já můžu říct, že s ck Inex jsem jel již 2x a to do španělska - Benidormu GH Bali**** a do Salou Hotel Best Negresco**** cena byla sice trochu vyšší, ale u obou zájezů odpovídala kvalitě ubytování i stravy.. jediný mínus by pro někoho mohla být naprostá absence někoho, kdo by se o vás staral (delegát) v obou případech jsme jej viděli pouze na letišti a pak už vůbec, což mě sice vůbec nevadí, ale někomu by mohlo.. jinak této ck dávám tak 90% spokojenosti a zároveň ještě můžu doporučit ck Alex tam je spokojenost 100% a delegáti se vždy vzorně starali.. ;-) jinak CK alex dělá hezké Korfu a Pargu, můžu doporučit.. ps: co jsem slyšel od známé co byla s Inexem na Korfu, tak si pochvalovala, že tam vaří a obsluhují přímo v tomhle hotelu i češi.. 8-O

• Anonym (1)
menima 23.07.2009 15:32
RE: RE: RE: CK inex  

Inex je cestovní agentura,tzn. že prodává zájezdy jiných ck.
Na Korfu bych volila ck která se specializuje na Řecko.

jirka79 23.07.2009 19:57
RE: RE: RE: RE: CK inex  

nee Inex je CK a má svoje vlastní katalogy, ČR, exotika, poznávací, pobytové, vl.dopravou.. atd.. není to agentura ;-)

Rybča 23.07.2009 21:23
RE: RE: RE: RE: RE: CK inex  

Inex je opravdu CK, myslím, že došlo k mýlce s Invií, která prodává zájezdy jiných.
Pro Mončíka: Vůbec bych se na dovču těšit nepřestala, pokud má hotel dobrá hodnocení, určitě bude v pohodě, my jsme byly celkem spokojené, jen s tím zmiňovaným výletem ne.

Globík 23.07.2009 21:58
Knedlíky  

Jak je vidět, díky takovýmto lidem, jako je Tvoje známá, kvete v českém cestovním trhu poskytování stravování načerno. Načerno dovezené potraviny, načerno skladované a připravané jídlo, namísto místní kuchyně, která dotváří atmosféru vepřo knedlo zelo. Možná tomu tam bylo jinak, ale pokud vaří a obsluhují Češi, je tomu z 99% takto. A lidi jsou z toho ještě nadšeni... Předpokládám, že Tvůj vykulený smajlík znamená, že Ty se na to díváš jinak než ona ;-)

jirka79 23.07.2009 23:05
RE: Knedlíky  

já na to koukám tak, že jet k moři na dovču a cpát se tam knedlem vepřem zelem.. je poněkud podivný a ehmm neni to nic pro mě, když jedu na dovču chci co nejvíc poznat tamní kulturu, takže se cpu i místním papů, knedlo vepřo si můžu dát doma.. ale máš pravu, někomu to vyhovuje, já si radši dám tzatziky a řeckej salátek a k tomu výbornej mythos.. :-D

Zpět na všechny diskuze