A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK inex

01.06.2009 22:03:41 | Mončík
Mončík
Dobrý den,

má někdo zkušenost s CK inex? Prosím napište. Konkrétně se jedná o zájezd na Korfu, hotel Pantokrator.

Díky.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
25.09.2017 17:43 78.102.24.***
Macík  

Tato cestovní kancelář dělá z lidí hlupáky. Na stránkách na Maledivy, na určitý termín, velice příznivá cena, ale při objednávání zjistíte, že cena je o 10 000 víc. Na jejich stránkách nízká cena stále zůstává. Je třeba volit cestovní kancelář která nedělá z lidí hlupáky!!

Neregistrovaný uživatel
16.02.2017 20:41 78.102.66.***
CK INEX  

Vloni jsem si koupila u této CK zájezd na Krétu, hotel Silver Beach, Kavros, s odjezdem v srpnu. V červnu mi CK oznámila, že nevěděla o změně majitele hotelu, a protože nový majitel nepotvrdil CK pobyty, musela jsem si vybrat ze 4 nabídnutých hotelů. Zvolila jsem Themis Beach, Kokkini Hani, i když do původně vybraného, klidného hotelu na krásné, široké pláži, měl daleko. Tím ale vše neskončilo - 8 h před odletem jsem náhodou našla mail, ve kterém mi CK oznámila, že ani tento hotel pro mne nemá volný pokoj, ubytují mne v Herssonisu, h. Golden Beach. Delegátka skvělá, snažila se napravit, co šlo. Hotel ve městě, pláž kamenitá, přístup do vody přes plata. Nikdo nebral ohled ani na to, že jsem od začátku hlásila zhoršenou hybnost (ZTP). Ze strany CK bylo rozhodující, že je splněný počet *, víc je nezajímalo. Reklamaci zájezdu jsem musela řešit přes ČOI. Hotel má i v letošní nabídce foto zrušené sluneční terasy a bazénu na střeše...
S touto CK poprvé a naposledy.

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
21.11.2016 18:41 83.110.79.***
Ck Inex  

S touto ck budete spokojeni. Absolvovala jsem jiz spoustu poznavacek i pobytovek a vzdy to bylo super. A pokud jeste natrefite na pruvodkyni pani Janu Zaviacicovou, tak to je Rolls Royce mezi pruvodci.

Neregistrovaný uživatel
02.09.2016 14:36 193.17.251.***
S CK Inex v Turecku  

Dnes jsme se vrátili z Turecka,jsme spokojení,ck doporučuji,vše zorganizované,vše na čas,delegátka milá a ochotná.Nemám jedinou výhradu. ;-)Lenka

Neregistrovaný uživatel
26.08.2016 15:38 77.240.103.***
Londýn  

Dobrý den. Včera jsme se vrátili z Londýna a opravdu zájezd byl super. Léta s touhle cestovkou jezdíme a musím zde vyzdvihnout jednu věc, oni mají opravdu nejlepší ubytování všude ve světě. Jezdili jsme i s jinými cestovkami a ubytování byl problém. Pokud opravdu chcete výborné ubytování, jsou nejlepší. Jinak poznávačky jako všude jsou prostě maraton. Není tam moc klidu. Ale to všude. Chtějí, abychom hodně viděli. Jen zaměstnanci mi přijdou, že moc nejsou v obraze. My se ptali v cestovce jak funguje vlak v tunelu. Oni, že vystoupíme, půjdeme si sednout do vlaku a autobus tam najede. Ha , ani náhodou, nikde se tam nesedí a autobus tam najede i s lidma. Ty dívenky v prodeji moc o tom opravdu neví. Ani na internetu jsme to nenašli. Jinak ck Inex opravdu doporučuji, jen prosím nekoukejte na tu kolonku dole, doporučuje 25 liber na vstupy, tak to prosím v Londýně ani náhodou. 30 liber jen vstup na London Eye. Ale naštěstí chvilku před odjezdem poslali leták s cenami vstupů a ten se rozhodně s kolonkou v katalogu neshodoval. :-) :-D

Neregistrovaný uživatel
20.07.2016 10:10 176.102.128.***
ck Inex  

Dobrý den,

v září se chystáme do Španělska s CK Inex. Ještě než vše zaplatím, rád bych se zeptal, jestli má někdo zkušenosti s touto CK, zda můžu být v klidu. Díky moc.

Neregistrovaný uživatel
23.06.2016 08:43 193.86.146.***
S CK INEX V TURECKU???  

Byli jste s ck Inex někdo v Turecku?Vaše zkušenosti s delegáty atd...Děkuji,Lenka ;-)

• Anonym (1)
Mirek
29.08.2014 18:25 92.240.169.***
moje zkušenost c CK Inex  

Dne 11.11.2013 jsem prostřednictvím CA Orbis Česká Lípa podepsal cestovní smlouvu na pobyt na Korfu ve středisku Achavari, studia Sun Rose Vilas, v době od 28.6.do 9.7.2014. Vzhledem k tomu, že vznikly pochybnosti s odletem, kontaktoval jsem dne 2.6.2014 mailem CK Inex, odkud mně bylo sděleno, že termín odletu a místo pobytu se nemění. Jaké bylo naše překvapení, když jsme dne 17.6.2014 obdrželi pokynu k odletu se strohým sdělením " z důvodu rotace letů" se náš odlet posouvá na 25.8. Toto jsme z pracovních důvodů nemohli akceptovat. Nakonec nám CK Inex nabídla pobyt na Krétě s odletem dne 29.6. a návrat dne 10.7. s polopenzí za naši cenu. Ještě před odletem jsem však zjistil, že dne 28.6. v 18:30 hod. letadlo společnosti Travel Service odletělo na Korfu. Proto jsem ihned po návratu poslal na CK Inex reklamaci, kterou postavil na skutečnosti, že dne 28.6. v našem původně plánovaném odletu se let na Korfu uskutečnil. CK se vůbec v 30 denní lhůtě nenamáhala reklamaci vyřídit a vzhledem k tomu, to samé nám CK Inex provedla i v loňském roce, postoupil jsem tuto záležitost ČOI Plzeňského kraje, což jsem dal na vědomí i CK Inex. Je sice pravdou, že CK Inex poté ihned reagovala, nabízela slevu na příští zájedz, ale tuto jsem odmítl s tím, že u nich nemám záruku, že se dostanu na místo, které jsem si vybral. :-(

• Anonym (2)
Martin
27.08.2014 15:48 217.112.166.***
Švýcarsko - Horskými vlaky nad Ženevským jezerem  

Musíme jen a jen chválit. Autobus pěkný a čistý, jízda plynulá, ubytování, strava i program exkluzivní.
Za zmínku stojí i perfektní, profesionální a bezchybný výkon průvodce. Jeho přístup, přehled, informovanost a přístup k nám zákazníkům byl excelentní, s takovým výkonem jsem se doposud nesetkal! Skvělý zážitek!

marta
24.05.2014 22:20 178.248.60.***

s ck inex jsme cestovali v roce 2013 do Španělska,konkrétně do Tossy de Mar.Autobus postarší,ale skvělí řidiči,organizace na jedničku s hvězdičkou,ck vyhověla veškerým našim požadavkúm ohledně míst vautobuse i ubytování,delegátka i průvodkyně na výletě do Barcelony byly velice příjemné.Krásná dovolená a ck Inex můžu jen doporučit:-) :-) :-) Děkuji
i

Zpět na všechny diskuze