A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK inex

01.06.2009 22:03:41 | Mončík
Mončík
Dobrý den,

má někdo zkušenost s CK inex? Prosím napište. Konkrétně se jedná o zájezd na Korfu, hotel Pantokrator.

Díky.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
15.04.2018 17:57 89.24.131.***
Re: CK inex  

Dcera nedavno obsolvovala zájezd s cestovní kanceláří Inex. Stěžovala si na jednání paní delegátky. Prý se k nim chovala neslušně, zřejmě proto, že jsou děti. To mě ale jako důvod nepřijde. Dcera přijela celá ubrečená, že prý na ni paní delegátka křičela, protože nepochopila co ni ji chce. Není to poprvé co jsem s delegáty u teto cestovky nespokojena. NEDOPORUČUJI.

Neregistrovaný uživatel
07.01.2018 17:44 217.197.37.***

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli někdo absolvoval s CK Inex svoz z Ostravy, čím se sváží a do jakého města jestli do Prahy nebo Plzně, nebo alespoň jestli někdo už absolvoval svoz z nějakého místa.. děkuji.

Neregistrovaný uživatel
19.12.2017 20:24 80.82.145.***

Letos s CK Inex poprvé a naposledy. Dovolená do Španělska nás místo odpočinku spíš skoro připravila o nervy. Delegáti naprosto neschopní, ve všem chaos, domluva s nimi otřesná. Průvodkyně na celodenním výletě drzá jak opice. Platíte v podstatě jen za to, že z vás dělají vola, takže příště raději bez CK.

Neregistrovaný uživatel
27.09.2017 11:46 89.103.105.***
Re: Macík  

Já nechápu, že lidi jezdí s takto malými CK, které stejnak nemohou cenou konkurovat těm, co vše berou ve velkém.

Neregistrovaný uživatel
25.09.2017 17:43 78.102.24.***
Macík  

Tato cestovní kancelář dělá z lidí hlupáky. Na stránkách na Maledivy, na určitý termín, velice příznivá cena, ale při objednávání zjistíte, že cena je o 10 000 víc. Na jejich stránkách nízká cena stále zůstává. Je třeba volit cestovní kancelář která nedělá z lidí hlupáky!!

Neregistrovaný uživatel
02.08.2017 10:58 81.30.229.***

CK Inex shání letenky na poslední chvíli, stejně tak i ubytování od zahraničních partnerů. Vše na poslední chvíli. Ale někdy jim to vyjde. Zažila jsem také, že měli klienti mezi sebou přeházená jména a příjmení a na letišti je nechtěli pustit do letadla. Naštěstí se vše vyřešilo. Ale ty nervy!

Neregistrovaný uživatel
16.02.2017 20:41 78.102.66.***
CK INEX  

Vloni jsem si koupila u této CK zájezd na Krétu, hotel Silver Beach, Kavros, s odjezdem v srpnu. V červnu mi CK oznámila, že nevěděla o změně majitele hotelu, a protože nový majitel nepotvrdil CK pobyty, musela jsem si vybrat ze 4 nabídnutých hotelů. Zvolila jsem Themis Beach, Kokkini Hani, i když do původně vybraného, klidného hotelu na krásné, široké pláži, měl daleko. Tím ale vše neskončilo - 8 h před odletem jsem náhodou našla mail, ve kterém mi CK oznámila, že ani tento hotel pro mne nemá volný pokoj, ubytují mne v Herssonisu, h. Golden Beach. Delegátka skvělá, snažila se napravit, co šlo. Hotel ve městě, pláž kamenitá, přístup do vody přes plata. Nikdo nebral ohled ani na to, že jsem od začátku hlásila zhoršenou hybnost (ZTP). Ze strany CK bylo rozhodující, že je splněný počet *, víc je nezajímalo. Reklamaci zájezdu jsem musela řešit přes ČOI. Hotel má i v letošní nabídce foto zrušené sluneční terasy a bazénu na střeše...
S touto CK poprvé a naposledy.

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
21.12.2016 15:10 82.142.98.***
Re: ck Inex  

Jezdíme s touto Ck již přes 10 let každý rok. Poznávačky i pobytovky. Jinou Ck bych si rozhodně nevybrala. :-)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Neregistrovaný uživatel
23.11.2016 19:35 94.124.104.***
Re: Ck Inex  

Moje zkušenost s CK Inex
Byla jsem v srpnu na pobytovém zájezdu ve Španělsku. Objednaný jsme měli ***** bungalov u hotelu Don Juan. Realita ale byla malá komůrka s oknem směřujícím do zdi, vzdálené cca 1m. Samozřejmě bez terasy. Delegátka se o nápravu nepostarala. Argumentovala, že pokoj splňuje naše požadavky, tj. je blízko našich přátel a "není do silnice". Kvalitu bydlení jsem reklamovala, ale CK doposud nereagovala. Hodně cestuji, ale tak špatné služby jsem ještě nezažila.

Neregistrovaný uživatel
21.11.2016 18:41 83.110.79.***
Ck Inex  

S touto ck budete spokojeni. Absolvovala jsem jiz spoustu poznavacek i pobytovek a vzdy to bylo super. A pokud jeste natrefite na pruvodkyni pani Janu Zaviacicovou, tak to je Rolls Royce mezi pruvodci.

Zpět na všechny diskuze