A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK inex

01.06.2009 21:03:41 | Mončík
Mončík
Dobrý den,

má někdo zkušenost s CK inex? Prosím napište. Konkrétně se jedná o zájezd na Korfu, hotel Pantokrator.

Díky.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Majka N.
20.07.2010 17:46 213.211.44.***
Perfektní dovolená  

S CK Inex jsme byli v Beneluxu. Byla to naše nejlepší "poznávačka".

Majka N.
20.07.2010 17:46 213.211.44.***
Perfektní dovolená  

S CK Inex jsme byli v Beneluxu. Byla to naše nejlepší "poznávačka".

shagya 20.07.2010 09:57
Pohodová dovolená  

Ahoj, právě jsem se vrátila ze Španělska s CK Inex a mohu ji vřele doporučit. Bezvadný přístup už při kupování zájezdu, doprava bez problémů, profesionální ridiči, žádný problém s ubytováním, skvělý delegát. A hlavně - tato CK splní, co slíbila, žádná změna letoviska apod. Mohu ji vřele doporučit.

Rybča 25.07.2009 00:46
RE: To:menima  

Jo, jo Jíra.azd má pravdu, byla jsem s nimi na 2 poznávacích a 1 pobytovém zájezdu, takže jejich stránky znám dobře :-P .

jirka79 24.07.2009 14:33
To:menima  

ano Tvůj odkaz je CK Inex, ale to není agentura, to co myslíš Ty a já + :-P :-D ;-) Rybča je jedna a tatáž CK!

• Anonym (1)
menima 24.07.2009 13:24
RE: RE: RE: RE: CK inex  

Omlouvám se za mylnou imformaci.U nás má sídlo agentura Inex.
http://agentura-inex.cz/

• Anonym (1)
jirka79 23.07.2009 23:05
RE: Knedlíky  

já na to koukám tak, že jet k moři na dovču a cpát se tam knedlem vepřem zelem.. je poněkud podivný a ehmm neni to nic pro mě, když jedu na dovču chci co nejvíc poznat tamní kulturu, takže se cpu i místním papů, knedlo vepřo si můžu dát doma.. ale máš pravu, někomu to vyhovuje, já si radši dám tzatziky a řeckej salátek a k tomu výbornej mythos.. :-D

Globík 23.07.2009 21:58
Knedlíky  

Jak je vidět, díky takovýmto lidem, jako je Tvoje známá, kvete v českém cestovním trhu poskytování stravování načerno. Načerno dovezené potraviny, načerno skladované a připravané jídlo, namísto místní kuchyně, která dotváří atmosféru vepřo knedlo zelo. Možná tomu tam bylo jinak, ale pokud vaří a obsluhují Češi, je tomu z 99% takto. A lidi jsou z toho ještě nadšeni... Předpokládám, že Tvůj vykulený smajlík znamená, že Ty se na to díváš jinak než ona ;-)

Rybča 23.07.2009 21:23
RE: RE: RE: RE: RE: CK inex  

Inex je opravdu CK, myslím, že došlo k mýlce s Invií, která prodává zájezdy jiných.
Pro Mončíka: Vůbec bych se na dovču těšit nepřestala, pokud má hotel dobrá hodnocení, určitě bude v pohodě, my jsme byly celkem spokojené, jen s tím zmiňovaným výletem ne.

jirka79 23.07.2009 19:57
RE: RE: RE: RE: CK inex  

nee Inex je CK a má svoje vlastní katalogy, ČR, exotika, poznávací, pobytové, vl.dopravou.. atd.. není to agentura ;-)

Zpět na všechny diskuze