A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK inex

01.06.2009 22:03:41 | Mončík
Mončík
Dobrý den,

má někdo zkušenost s CK inex? Prosím napište. Konkrétně se jedná o zájezd na Korfu, hotel Pantokrator.

Díky.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Rozárka
06.06.2012 10:43 195.113.153.***
Re: CK Inex  

Dobrý den,
Radime, prosím Vás, mohl byste mi dát kontakt na toho pana majitele? Veřejně to asi nebude vhodné, tak jesti to by to bylo možné na mail rozarka.n@seznam.cz. Moc děkuji.

Radim
03.01.2012 22:24 90.176.207.***
CK Inex  

Moje zkušenost byla rozporuplná, bohužel ta horší část zbyla na závěr. Pokud jde o koupi zájezdu, měl jsem sice problém z CK Inex získat včas přesné informace, ovšem kdykoliv se zadrhávala komunikace s jedním zaměstnancem (na emaily neodpovídal vůbec, sliby dané telefonicky neplnil), vše vždy zachránilo, když jsem napsal místo zaměstnanci panu majiteli. Pan Prach, který na mě působil jako skvělý podnikatel, byl velmi vstřícný a promptní. (Dovolenou jako takovou moc hodnit nechci, byla fajn a vše tak nějak odpovídalo očekáváním - až na delegáta, který se staral hlavně sám o sebe, a to i tehdy, když mělo letadlo při odletu poruchu a bylo potřeba rozmístit klienty na extra noc do hotelů v okolí. Delegát tuhle vyjímečnou situaci úplně vypustil. Nicméně se to zvládlo a tohle jde tak trochu za dopravcem spíš než za CK.) Ovšem vcelku dobrá zkušenost s panem majitelem a jeho zdánlivě profesionálním a férovým přístupem skončila po mém návratu, kdy jsem si dovolil reklamovat poplatky za výhled na moře, protože předplacený pokoj s výhledem jsem na místě nedostal. Delegát sliboval, že podá majiteli zprávu a poplatky mi budou vráceny. Pan majitel taky sliboval, že celou záležitost po ověření napraví. Nenapravil nikdo nic ani po mých mnoha urgencích. Takže CK Inex kasíruje za věci, které neposkytuje - čistá zlodějina, ale kvůli pár stovkám se s nimi soudit nebudu. Byl jsem dost zklamaný z takového přístupu, když na začátku to vypadalo tak slibně. Příště raději vycestuji s větší kanceláří, kde ten přístup budě méně osobní, ale snad bude odpovídat aspoň základním standardům podnikání. CK Inex tedy rozhodně nemůžu doporučit.

Eva Z.
22.07.2010 18:18 213.192.60.***
Inex  

S Inexem jsem byla na poznávačce vlaky po Švýcarsku. Byla jsem velmi spokojená, průvodce profesionální, všechno klapalo. Doporučuji.

Majka N.
20.07.2010 17:46 213.211.44.***
Perfektní dovolená  

S CK Inex jsme byli v Beneluxu. Byla to naše nejlepší "poznávačka".

Majka N.
20.07.2010 17:46 213.211.44.***
Perfektní dovolená  

S CK Inex jsme byli v Beneluxu. Byla to naše nejlepší "poznávačka".

shagya 20.07.2010 09:57
Pohodová dovolená  

Ahoj, právě jsem se vrátila ze Španělska s CK Inex a mohu ji vřele doporučit. Bezvadný přístup už při kupování zájezdu, doprava bez problémů, profesionální ridiči, žádný problém s ubytováním, skvělý delegát. A hlavně - tato CK splní, co slíbila, žádná změna letoviska apod. Mohu ji vřele doporučit.

Rybča 25.07.2009 00:46
RE: To:menima  

Jo, jo Jíra.azd má pravdu, byla jsem s nimi na 2 poznávacích a 1 pobytovém zájezdu, takže jejich stránky znám dobře :-P .

jirka79 24.07.2009 14:33
To:menima  

ano Tvůj odkaz je CK Inex, ale to není agentura, to co myslíš Ty a já + :-P :-D ;-) Rybča je jedna a tatáž CK!

• Anonym (1)
menima 24.07.2009 13:24
RE: RE: RE: RE: CK inex  

Omlouvám se za mylnou imformaci.U nás má sídlo agentura Inex.
http://agentura-inex.cz/

• Anonym (1)
jirka79 23.07.2009 23:05
RE: Knedlíky  

já na to koukám tak, že jet k moři na dovču a cpát se tam knedlem vepřem zelem.. je poněkud podivný a ehmm neni to nic pro mě, když jedu na dovču chci co nejvíc poznat tamní kulturu, takže se cpu i místním papů, knedlo vepřo si můžu dát doma.. ale máš pravu, někomu to vyhovuje, já si radši dám tzatziky a řeckej salátek a k tomu výbornej mythos.. :-D

Zpět na všechny diskuze