A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK inex

01.06.2009 21:03:41 | Mončík
Mončík
Dobrý den,

má někdo zkušenost s CK inex? Prosím napište. Konkrétně se jedná o zájezd na Korfu, hotel Pantokrator.

Díky.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jerabci 09.11.2012 13:11
CK INEX  

Chystáme s touto CK do Thajska, doporučíte ?? Z textů níže váháme :(
Děkujeme všem za informace. Jeřábci :)

RoseinkaXXX
15.10.2012 20:09 90.178.188.***
Re: CK inex  

Všechno se zdálo být v pohodě, dokud kamarádka na dovolené ve Španělsku neonemocněla. Delegát zavolal doktora, který napsal recept na léky a kamarádku vyšetřil. Po navrácení do Čech nám odmítají proplatit účtenku za léky a ještě k tomu tvrdí, že jsme nebyli pojištění. Přitom v pokynech pro odbavení bylo jasně napsáno, že všechny zájezdy kromě hot minute (neměli jsme hot minute) jsou pojištěné komplexním cestovním pojištěním. S pokyny nám dokonce poslali kartičky s číslem pojištění. Navíc nás delegát neinformoval, že nám doktor musí dát potvrzení, že někoho z nás vyšetřil - nebylo to uvedené nikde. Nyní musí kamarádka zaplatit 100 euro za léčebné výlohy + jí nevrátí 20 euro za léky. Tato CK mě velice zklamala, nikdy bych s ní už nejela. Dávají klamavé informace ohledně pojištění. Pokud jim napíšete, co Váš zájezd zahrnuje v pojištění, pošlou Vám odkaz na všeobecné podmínky, ale konkrétně Vám neodpoví. Po telefonickém hovoru Vám zase řeknou, že se máte řídit tím, co Vám přišlo za podklady k odbavení, kde jasně bylo uvedené, že pojištění jsme. Pak si hrají na to, jak budou hledat hovor, který jste s nimi neuskutečnili, ale moc dobře si pamatuji, že hovor nebyl monitorován (musí se na to předem upozornit) a také že se nejednalo o volání přes operátora, ale rovnou na služební mobil. Už nikdy více!!!!!

kh
23.09.2012 21:22 213.192.60.***
Švýcarsko  

Zájezd vlaky po Švýcarsku byl velmi pěkný, výborná organizace, výborný průvodce. Doporučuji.

Herdovi
18.09.2012 19:40 85.160.26.***

S cestovní kanceláří jsme byli spokojeni.Zájezd jsme si objednali přes internet,vše úplně bez problému.Můžem jen doporučit a rozhodně bychom s touto cestovní kanceláří jeli znova.Cestovku nám doporučila švagrová,která byla také spokojena 8-)

Jan
26.07.2012 10:06 89.103.134.***

Připojím se s naší zkušeností . Letěli jsme na krétu - plakias, studia Apollo. Až 3 dny před odletem jsme dostali časy odletu, CK nám změnila den příletu - o den zájezd protáhla ale odlet byl v 9 ráno, což znamená 5 ráno odjezd z ubytování- tedy žádné prodloužení o jeden den dovolené, jak informovala CK, spíše zátěž. Příjezd o den později nám způsobil docela problémy. Studia nic moc, nejhorší ale byl nárazový vítr, který je , jak jsem pak zjistil na Plakias běžný, není to ale žádný příjemný ochlazující větříček , jak se píše ve všech materiálech cestovek. Ono je to jasné, kdo by tam pak jel. kdyby dopředu věděl, že v noci nebude spát a přes den mu bude dělat problém chodit po ulici. Delegát vcelku ok, nakonec jsem se domluvili , samozřejmě za plnou sazbu přestěhování na Bali. Moje dojmy z CK jsou rozporuplné, zejména kvůli neinformovanosti kvůli odletům a příletům. Podotknu, že jsem co týden CK kontaktoval , protože pro nás plánování času bylo docela důležité. Minulý rok jsme jeli s německou CK a tam nebyl vůbec žádný problém , vše bylo jak se dohodlo ve smlouvě. Přemýšlím, zdali je toto u českých CK normální, že si týden před odletem rozhodí klienty do zbývajících míst v letadlech a na smluvní ujednání kašlou.

Plzen
14.07.2012 22:11 89.24.89.***
CK Inex  

Muzete se vyjadrit k mistu a casu ubytovani? Dle mych informaci jste penize dostal zpet.

Marie
06.07.2012 17:05 80.188.178.***
CK Inex  

Dobrý den,
chceme jet s CK Inex na poznávací zájezd Nejkrásnější fjordy Norska. Nemáte někdo s tímto zájezdem zkušenost?
Děkuji

Rozárka
06.06.2012 10:43 195.113.153.***
Re: CK Inex  

Dobrý den,
Radime, prosím Vás, mohl byste mi dát kontakt na toho pana majitele? Veřejně to asi nebude vhodné, tak jesti to by to bylo možné na mail rozarka.n@seznam.cz. Moc děkuji.

Radim
03.01.2012 22:24 90.176.207.***
CK Inex  

Moje zkušenost byla rozporuplná, bohužel ta horší část zbyla na závěr. Pokud jde o koupi zájezdu, měl jsem sice problém z CK Inex získat včas přesné informace, ovšem kdykoliv se zadrhávala komunikace s jedním zaměstnancem (na emaily neodpovídal vůbec, sliby dané telefonicky neplnil), vše vždy zachránilo, když jsem napsal místo zaměstnanci panu majiteli. Pan Prach, který na mě působil jako skvělý podnikatel, byl velmi vstřícný a promptní. (Dovolenou jako takovou moc hodnit nechci, byla fajn a vše tak nějak odpovídalo očekáváním - až na delegáta, který se staral hlavně sám o sebe, a to i tehdy, když mělo letadlo při odletu poruchu a bylo potřeba rozmístit klienty na extra noc do hotelů v okolí. Delegát tuhle vyjímečnou situaci úplně vypustil. Nicméně se to zvládlo a tohle jde tak trochu za dopravcem spíš než za CK.) Ovšem vcelku dobrá zkušenost s panem majitelem a jeho zdánlivě profesionálním a férovým přístupem skončila po mém návratu, kdy jsem si dovolil reklamovat poplatky za výhled na moře, protože předplacený pokoj s výhledem jsem na místě nedostal. Delegát sliboval, že podá majiteli zprávu a poplatky mi budou vráceny. Pan majitel taky sliboval, že celou záležitost po ověření napraví. Nenapravil nikdo nic ani po mých mnoha urgencích. Takže CK Inex kasíruje za věci, které neposkytuje - čistá zlodějina, ale kvůli pár stovkám se s nimi soudit nebudu. Byl jsem dost zklamaný z takového přístupu, když na začátku to vypadalo tak slibně. Příště raději vycestuji s větší kanceláří, kde ten přístup budě méně osobní, ale snad bude odpovídat aspoň základním standardům podnikání. CK Inex tedy rozhodně nemůžu doporučit.

Eva Z.
22.07.2010 18:18 213.192.60.***
Inex  

S Inexem jsem byla na poznávačce vlaky po Švýcarsku. Byla jsem velmi spokojená, průvodce profesionální, všechno klapalo. Doporučuji.

Zpět na všechny diskuze