A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK inex

01.06.2009 21:03:41 | Mončík
Mončík
Dobrý den,

má někdo zkušenost s CK inex? Prosím napište. Konkrétně se jedná o zájezd na Korfu, hotel Pantokrator.

Díky.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
23.03.2014 12:38 88.116.0.***
Re: Poznávací zájezd Skotsko  

Hledali jsme kontakt na pana Malkuse a narazili na tuto referenci, která nás překvapila. S panem Malkusem jsme byli několikrát na horách a jednou letecky v Anglii, s jinými cestovními kancelářemi. Vždy jsme byli moc spokojeni, fundovaný výklad, zájem o lokality, informace i o běžném životě tamějších obyvatel, jazyková vybavenost, všeobecný přehled a hlavně - ač někdy možná trochu striktní - výborné organizační schopnosti a k jeho mladému věku - autorita. Paní stěžovatelka, nechť se sama zamyslí nad sebou, i co se písemného projevu týká, když zde zmiňuje špatnou češtinu. S panem Malkusem moc rádi opět na nějaký zájezd pojedeme, protože víme, že vše dopadne dobře a podle plánu. A i si s ním budeme mít o čem popovídat. J. Horáček

• Anonym (1)
karolina
14.08.2013 21:09 84.21.101.***
Re: CK inex  

Tato cestovka nas absolutne zklamala. Cas odletu nam zaslali az dva dny pred odletem as tim ze nas premystili do jineho hotelu,tak kde to jsme? Clovek se tesi na klidnou dovolenou a oni vas pak soupnou do hotelu,kde se kvuli velmi hlucnemu hotelu vedle nemate sanci vyspat..takze tuhle cestovku uz ani nahodou!!!! ;-)

Globík 31.07.2013 15:49

Vážený pane, poslední odstavec Vašeho "vyjádření", přesněji jeho druhá polovina je svým způsobem vrchol arogance. Nejde o to, co a jak se stalo a kdo je svým názorem v právu, ale o způsob argumentace:

Atmosféra zájezdu však byla od začátku velmi napjatá, od nedůvěry přešla ve značnou nepřátelskost. V té se opravdu těžce pracovalo, navíc stále v určitém traumatu způsobeném nehodou. Průvodcovské služby mnou poskytnuté byly přesto poskytnuty kvalitně, v běžném rozsahu, v souladu s licencemi a zákony. Pouze komunikace s naštvanými klienty byla omezena na minimum, aby nedošlo k vyřčení čehokoli nežádoucího či pro kteroukoli ze stran poškozujícího. Jakákali reklamace kvality průvodcovských služeb není oprávněná.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Vit Malkus
31.07.2013 10:04 82.132.218.***

Tento zajezd uspesne pruvodcuji od roku 2009. Oficialni vyjadreni k prubehu tohoto na www.apimalkus.cz . Vit Malkus

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
29.07.2013 00:16 80.188.201.***
Poznávací zájezd Skotsko  

Celkově byl asi zájezd naplánován dobře,ale mladý průvodce Vít Malkus absolutně nedosahuje kvalit,na jaké jsme u poznávacích zájezdů zvyklý.Množství informací,které podával v autobuse i během prohlídek bylo naprosto nedostatečné a jeho čeština hrozná.Doufáme,že CK Inex z toho vyvodí nějaké závěry,aby nepokazila zážitky účastníkům příštích zájezdů,pokud by tohoto průvodce opět angažovala.
P.S nejedná se poze o názor naší rodiny,ale celého autobusu

• Anonym (4)
Helena Tylsova
15.07.2013 12:57 77.87.228.***
2x skvělá dovolená  

Loni jsem u CK Geops zaplatila zájezd Neapolský záliv a pobřeží Amalfi. Když se ukázalo, že je to zájezd CK Inex, znejistěla jsem, protože jsem s Geopsem měla skvělou zkušenost. Ale mýlila jsem se. Vše bylo výborné, hlavně paní průvodkyně, dále řidiči a hlavně hotel. Výlety výborně organizované. A tak jsem se letos opět obrátila na Inex, neboť jsme se s dcerou chtěly do Neapolského zálivu vrátit, a to pobýt na Ischii. Byla jsem opět trochu, spíš dost překvapená, když jsem zjistila, že zájezd organizuje CK Osvěta z Hořovic. Naštěstí jsem se opět mýlila. Měli jsme skvělý a velmi pohodlný bus, řidiče profíky. Hotel byl výborný, milý personál a skvělé jídlo a obsluha. Příjemní a velmi vstřícní zástupci CK Lostar, která organizuje báječné výlety. Mohu opravdu jen chválit, vše předčilo mé i dceřino -11 let - očekávání. Příští rok jedeme rozhodně opět, možná i na delší pobyt.
Helena Tylšová

Trhlíkovi - Plzeň
30.06.2013 19:56 212.79.110.***
Lloret de mar  

Dobrý večer,

dnes jsme se vrátili ze Španělska, konkrétně Lloret de mar - hotel savoy. Byli jsme prvně s Inexem a velmi chválim!!! Řidiči zábavní a profíci. Vysadili nás přímo před hotelem brzy ráno. S hotelem jsme byli velmi spokojeni, splnilo to naše očekávání. Delegát Petr Froněk byl super, sympatický a velmi ochotný. Odjížděli jsme včera, odjezd byl naplánován na 17:30 a to opět před hotelem. Přijeli v 17:35, takže chválím dochvilnost!!! Cesta domů probíhala bez problémů a u nás v Plzni jsme byli ještě před 13 hodinou.

Takže my INEX doporučujeme :-)

• Anonym (1)
Pathy 10.06.2013 11:23

V pátek, sobotu a neděli jsme absolvovali poznávající zájezd s CK Inex do Berchtesgadenu, Salzburgu a Solné komory.
Cestování s touto kanceláří jednoznačně nedoporučuji i na tyto kratší výlety.
Autobus není zdaleka tak luxusní, jak je uvedeno. Nad cestujícími nejde vypnout klimatizace, sedadlo nejde vrátit do svislé polohy, záklopky držící stolky jsou pryč, dovnitř proniká smrad z výfuku.
Orlí hnízdo ještě ok, i když paní průvodkyně shromažďuje lid 10 minut před domluveným srazem (později zjistíte, že tím se průvodkyně vyznačuje, čas je její největší nepřítel, různě mění odjezdy a srazy). Příjezd na Königsee, záhy zjistíte, že o 15 minut vám nevyjde výlet lodí ke svatému Bartoloměji (je to jako kdybyste jeli do Prahy a nespatřili Hradčany). Ale pak přijedete o 30 minut dříve a zbytečně na ubytování. Pokoje nemají všechny stejnou úroveň, výhled do kraje nemají všichni cestující. Průvodkyně nevyjedná nic a ani se vám neomluví.
Večeře a snídaně se odehrávají v malé místnosti, u stolu máme k sobě hodně blízko. Druhý den trocha toho počátečního chaosu v Hellbrunnu a pak do Salzburgu, odpolední výlet lodí, paní opět změnila čas srazu, vždy je celá překvapená, jak funguje organizace v té které pokladně.
Další poznatek: Paní průvodkyně by mohla mít výrazně lepší němčinu. Stavba věty kulhá. Český přízvuk by jí člověk odpustil.
Sobotní večerní sezení na terase, přijde personál z hotelu a ptá se nás, jestli budeme chtít snídat zítra ve stejnou hodinu jako dnes, paní průvodkyně tak nějak zapomněla se domluvit...
Neděle, výjezd na Untersberg, jsme tam opět kratší dobu takže nedojdeme až na Salzburger Hochthron. Pak zbytečně dvě hodiny čumíme v St. Gilgen, St. Wolfgang samozřejmě nenavštívíme. Pak jedeme do Traunkirchenu, kde paní průvodkyně neví, kde se nachází místo odjezdu lodě, která nás má odvézt do Gmundenu. V Traunkirchenu si opět počučíme, loď jede cca za hodinu. Průvodkyně pokračuje ve své mlčenlivosti, neřekne, co je v Traunkirchenu zajímavé, kudy a jak dlouho vede cesta ke kapličce atd. Nalodíme se, jedeme do Gmundenu, kde máme zoufale málo času, ani ne hodinku, takže zámek Ort a ani pohodová prochajda po promenádě nehrozí. O Gmundenu opět nula informací od paní průvodkyně.
A na závěr bomba překvápko, jedeme přes Pasov a Deggendorf, protože šéf cestovky tak rozhodl. Tři objížďky, na té první jsme strávili dvě hodiny. Paní průvodkyně se do mikrofonu podivuje, proč je v Německu tak špatná dopravní situace. Zřejmě sleduje povodně jen na území ČR...
Podtrženo, sečteno, s CK Inex už nikam. Je to parta diletantů, kteří neumějí dělat dobře svoji práci.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
07.01.2013 14:52 78.45.169.***
Dovlená na Krétě  

Tuto CK doporučuji všem, kterým nezáleží na tom, co za svoje peníze dostanou. Letos jsem se přes Student Agency dostal do "spárů" této CK
Stručně rozeberu podepsanou cestovní smlouvu na dovolenou na ostrově Kréta :
- smluvní termín dovolené od 2. do 12. srpna byl na poslední chvíli změněn
- velmi nám bylo doporučeno ubytovnání v Krini beach hotelu - bohužel už nám nebylo "doporučeno", že CK INex se na jaře nedohodla s majiteli hotelu - pravděpodobně jako rukojmí jsme obdrželi pokoje, které víc připomínaly vězeňskou kobku, než hotel
- na základě velkých protestů jsme byli přemístěni do destinace Kavros - po získání následných referencí bychom toto nevolili ani náhodou
- nalákali nás i na možnost využít inzerovaný internet k práci -prakticky ne
-na zakoupených fakultativních zájezdech od partnera této CK jsme byli finančně okradeni

barny
20.11.2012 11:00 85.70.9.***

Nemůžu souhlasit s RoaeinkouXXX.Je obecně známo co dělat , když se přihodí pjistná událost. Já jsem onemocněla ve čtvrtek večer, v pátek byl odjezd v 5,30.Řešila jsem pojištění storna, CK byla velmi vstřícná a vše bylo OK. S outo CK jezdím už léta a mohu říci, že to je CK s lehce kolísavou úrovní průvodců - od vynikajícího p. Kašpara (jezdí Francii a Italii) po ty horší. V zásadě ale lze tuto CK doporučit.

Zpět na všechny diskuze