A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK inex

01.06.2009 22:03:41 | Mončík
Mončík
Dobrý den,

má někdo zkušenost s CK inex? Prosím napište. Konkrétně se jedná o zájezd na Korfu, hotel Pantokrator.

Díky.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Mlejnková
07.08.2014 09:09 82.142.96.***
Re: CK inex  

Dobrý den,
zakoupila jsem si zájezd přes INVII a po zkušenosti vím, že bych si ho raději koupila rovnou přes CK INEX. Parkovné na letišti zdarma na které jsem měla nárok mi INVIA zamlčela a nabídla za 800,-Kč na týden. Díky CK INEX se vše vyřešilo a já jsem jim nesmírně vděčná. Oceňuji vstřícný přístup a ochotu. Příště rozhodně s CK INEX.

• Anonym (2)
marta
24.05.2014 22:20 178.248.60.***

s ck inex jsme cestovali v roce 2013 do Španělska,konkrétně do Tossy de Mar.Autobus postarší,ale skvělí řidiči,organizace na jedničku s hvězdičkou,ck vyhověla veškerým našim požadavkúm ohledně míst vautobuse i ubytování,delegátka i průvodkyně na výletě do Barcelony byly velice příjemné.Krásná dovolená a ck Inex můžu jen doporučit:-) :-) :-) Děkuji
i

Rybářová 12.05.2014 12:40

Já osobně mám s CK Inex velmi dobré zkušenosti. S touto cestovní kanceláří jsem byla několikrát na poznávacích zájezdech a vše bylo OK. Profesionální řidiči, zkušené průvodkyně, hezké ubytování. Oceňuji rovněž i postup cestovní kanceláře v případě zrušeného zájezdu. Manažerka včas informovala o této skutečnosti, nabídla alternativní zájezd se slevou nebo možnost vrácení peněz (velmi ochotná a vstřícná paní Fremundová). Jsem spokojená a s touto cestovkou pojedu příště zase.

Neregistrovaný uživatel
23.03.2014 12:38 88.116.0.***
Re: Poznávací zájezd Skotsko  

Hledali jsme kontakt na pana Malkuse a narazili na tuto referenci, která nás překvapila. S panem Malkusem jsme byli několikrát na horách a jednou letecky v Anglii, s jinými cestovními kancelářemi. Vždy jsme byli moc spokojeni, fundovaný výklad, zájem o lokality, informace i o běžném životě tamějších obyvatel, jazyková vybavenost, všeobecný přehled a hlavně - ač někdy možná trochu striktní - výborné organizační schopnosti a k jeho mladému věku - autorita. Paní stěžovatelka, nechť se sama zamyslí nad sebou, i co se písemného projevu týká, když zde zmiňuje špatnou češtinu. S panem Malkusem moc rádi opět na nějaký zájezd pojedeme, protože víme, že vše dopadne dobře a podle plánu. A i si s ním budeme mít o čem popovídat. J. Horáček

• Anonym (1)
karolina
14.08.2013 21:09 84.21.101.***

Tato cestovka nas absolutne zklamala. Cas odletu nam zaslali az dva dny pred odletem as tim ze nas premystili do jineho hotelu,tak kde to jsme? Clovek se tesi na klidnou dovolenou a oni vas pak soupnou do hotelu,kde se kvuli velmi hlucnemu hotelu vedle nemate sanci vyspat..takze tuhle cestovku uz ani nahodou!!!! ;-)

Globík 31.07.2013 15:49

Vážený pane, poslední odstavec Vašeho "vyjádření", přesněji jeho druhá polovina je svým způsobem vrchol arogance. Nejde o to, co a jak se stalo a kdo je svým názorem v právu, ale o způsob argumentace:

Atmosféra zájezdu však byla od začátku velmi napjatá, od nedůvěry přešla ve značnou nepřátelskost. V té se opravdu těžce pracovalo, navíc stále v určitém traumatu způsobeném nehodou. Průvodcovské služby mnou poskytnuté byly přesto poskytnuty kvalitně, v běžném rozsahu, v souladu s licencemi a zákony. Pouze komunikace s naštvanými klienty byla omezena na minimum, aby nedošlo k vyřčení čehokoli nežádoucího či pro kteroukoli ze stran poškozujícího. Jakákali reklamace kvality průvodcovských služeb není oprávněná.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Vit Malkus
31.07.2013 10:04 82.132.218.***

Tento zajezd uspesne pruvodcuji od roku 2009. Oficialni vyjadreni k prubehu tohoto na www.apimalkus.cz . Vit Malkus

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
29.07.2013 00:16 80.188.201.***
Poznávací zájezd Skotsko  

Celkově byl asi zájezd naplánován dobře,ale mladý průvodce Vít Malkus absolutně nedosahuje kvalit,na jaké jsme u poznávacích zájezdů zvyklý.Množství informací,které podával v autobuse i během prohlídek bylo naprosto nedostatečné a jeho čeština hrozná.Doufáme,že CK Inex z toho vyvodí nějaké závěry,aby nepokazila zážitky účastníkům příštích zájezdů,pokud by tohoto průvodce opět angažovala.
P.S nejedná se poze o názor naší rodiny,ale celého autobusu

• Anonym (4)
Helena Tylsova
15.07.2013 12:57 77.87.228.***
2x skvělá dovolená  

Loni jsem u CK Geops zaplatila zájezd Neapolský záliv a pobřeží Amalfi. Když se ukázalo, že je to zájezd CK Inex, znejistěla jsem, protože jsem s Geopsem měla skvělou zkušenost. Ale mýlila jsem se. Vše bylo výborné, hlavně paní průvodkyně, dále řidiči a hlavně hotel. Výlety výborně organizované. A tak jsem se letos opět obrátila na Inex, neboť jsme se s dcerou chtěly do Neapolského zálivu vrátit, a to pobýt na Ischii. Byla jsem opět trochu, spíš dost překvapená, když jsem zjistila, že zájezd organizuje CK Osvěta z Hořovic. Naštěstí jsem se opět mýlila. Měli jsme skvělý a velmi pohodlný bus, řidiče profíky. Hotel byl výborný, milý personál a skvělé jídlo a obsluha. Příjemní a velmi vstřícní zástupci CK Lostar, která organizuje báječné výlety. Mohu opravdu jen chválit, vše předčilo mé i dceřino -11 let - očekávání. Příští rok jedeme rozhodně opět, možná i na delší pobyt.
Helena Tylšová

Trhlíkovi - Plzeň
30.06.2013 19:56 212.79.110.***
Lloret de mar  

Dobrý večer,

dnes jsme se vrátili ze Španělska, konkrétně Lloret de mar - hotel savoy. Byli jsme prvně s Inexem a velmi chválim!!! Řidiči zábavní a profíci. Vysadili nás přímo před hotelem brzy ráno. S hotelem jsme byli velmi spokojeni, splnilo to naše očekávání. Delegát Petr Froněk byl super, sympatický a velmi ochotný. Odjížděli jsme včera, odjezd byl naplánován na 17:30 a to opět před hotelem. Přijeli v 17:35, takže chválím dochvilnost!!! Cesta domů probíhala bez problémů a u nás v Plzni jsme byli ještě před 13 hodinou.

Takže my INEX doporučujeme :-)

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze