A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK inex

01.06.2009 21:03:41 | Mončík
Mončík
Dobrý den,

má někdo zkušenost s CK inex? Prosím napište. Konkrétně se jedná o zájezd na Korfu, hotel Pantokrator.

Díky.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
20.07.2016 10:10 176.102.128.***
ck Inex  

Dobrý den,

v září se chystáme do Španělska s CK Inex. Ještě než vše zaplatím, rád bych se zeptal, jestli má někdo zkušenosti s touto CK, zda můžu být v klidu. Díky moc.

Neregistrovaný uživatel
23.06.2016 08:43 193.86.146.***
S CK INEX V TURECKU???  

Byli jste s ck Inex někdo v Turecku?Vaše zkušenosti s delegáty atd...Děkuji,Lenka ;-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
17.06.2016 18:04 85.207.96.***
dovolená s dětmi  

Máte někdo tip na zajímavý hotel pro rodinu s dětmi, nejlépe Řecko nebo Bulharsko ?

Neregistrovaný uživatel
28.05.2016 20:50 93.99.228.***
Chorvatské národní parky  

Dobrý den. Byla jsem před 3 lety v Chorvatsku a byla jsem spokojená skoro se vším. I ubytování skvělé. Akorát mi vadilo to, že řidič při zpáteční jízdě nechtěl stavět na WC. Po ozvání cestujících zastavil až po 4 hodinách asi.

Helena
16.01.2015 12:39 90.179.149.***
Re: CK inex  

Dobrý den, hledám recenze na CK inex, píšete, že jste byla na jejich několika poznávacích zájezdech, já aktuálně hledám někoho, kdo má zkušenosti s poznávacím zájezdem do Benátek a Verony. Nemůže mi prosím pomoci. Díky

Mirek
29.08.2014 18:25 92.240.169.***
moje zkušenost c CK Inex  

Dne 11.11.2013 jsem prostřednictvím CA Orbis Česká Lípa podepsal cestovní smlouvu na pobyt na Korfu ve středisku Achavari, studia Sun Rose Vilas, v době od 28.6.do 9.7.2014. Vzhledem k tomu, že vznikly pochybnosti s odletem, kontaktoval jsem dne 2.6.2014 mailem CK Inex, odkud mně bylo sděleno, že termín odletu a místo pobytu se nemění. Jaké bylo naše překvapení, když jsme dne 17.6.2014 obdrželi pokynu k odletu se strohým sdělením " z důvodu rotace letů" se náš odlet posouvá na 25.8. Toto jsme z pracovních důvodů nemohli akceptovat. Nakonec nám CK Inex nabídla pobyt na Krétě s odletem dne 29.6. a návrat dne 10.7. s polopenzí za naši cenu. Ještě před odletem jsem však zjistil, že dne 28.6. v 18:30 hod. letadlo společnosti Travel Service odletělo na Korfu. Proto jsem ihned po návratu poslal na CK Inex reklamaci, kterou postavil na skutečnosti, že dne 28.6. v našem původně plánovaném odletu se let na Korfu uskutečnil. CK se vůbec v 30 denní lhůtě nenamáhala reklamaci vyřídit a vzhledem k tomu, to samé nám CK Inex provedla i v loňském roce, postoupil jsem tuto záležitost ČOI Plzeňského kraje, což jsem dal na vědomí i CK Inex. Je sice pravdou, že CK Inex poté ihned reagovala, nabízela slevu na příští zájedz, ale tuto jsem odmítl s tím, že u nich nemám záruku, že se dostanu na místo, které jsem si vybral. :-(

• Anonym (2)
Martin
27.08.2014 15:48 217.112.166.***
Švýcarsko - Horskými vlaky nad Ženevským jezerem  

Musíme jen a jen chválit. Autobus pěkný a čistý, jízda plynulá, ubytování, strava i program exkluzivní.
Za zmínku stojí i perfektní, profesionální a bezchybný výkon průvodce. Jeho přístup, přehled, informovanost a přístup k nám zákazníkům byl excelentní, s takovým výkonem jsem se doposud nesetkal! Skvělý zážitek!

Mlejnková
07.08.2014 09:09 82.142.96.***

Dobrý den,
zakoupila jsem si zájezd přes INVII a po zkušenosti vím, že bych si ho raději koupila rovnou přes CK INEX. Parkovné na letišti zdarma na které jsem měla nárok mi INVIA zamlčela a nabídla za 800,-Kč na týden. Díky CK INEX se vše vyřešilo a já jsem jim nesmírně vděčná. Oceňuji vstřícný přístup a ochotu. Příště rozhodně s CK INEX.

• Anonym (2)
marta
24.05.2014 22:20 178.248.60.***

s ck inex jsme cestovali v roce 2013 do Španělska,konkrétně do Tossy de Mar.Autobus postarší,ale skvělí řidiči,organizace na jedničku s hvězdičkou,ck vyhověla veškerým našim požadavkúm ohledně míst vautobuse i ubytování,delegátka i průvodkyně na výletě do Barcelony byly velice příjemné.Krásná dovolená a ck Inex můžu jen doporučit:-) :-) :-) Děkuji
i

Rybářová 12.05.2014 12:40

Já osobně mám s CK Inex velmi dobré zkušenosti. S touto cestovní kanceláří jsem byla několikrát na poznávacích zájezdech a vše bylo OK. Profesionální řidiči, zkušené průvodkyně, hezké ubytování. Oceňuji rovněž i postup cestovní kanceláře v případě zrušeného zájezdu. Manažerka včas informovala o této skutečnosti, nabídla alternativní zájezd se slevou nebo možnost vrácení peněz (velmi ochotná a vstřícná paní Fremundová). Jsem spokojená a s touto cestovkou pojedu příště zase.

Zpět na všechny diskuze