A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK inex

01.06.2009 21:03:41 | Mončík
Mončík
Dobrý den,

má někdo zkušenost s CK inex? Prosím napište. Konkrétně se jedná o zájezd na Korfu, hotel Pantokrator.

Díky.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
23.11.2016 19:35 94.124.104.***
Re: Ck Inex  

Moje zkušenost s CK Inex
Byla jsem v srpnu na pobytovém zájezdu ve Španělsku. Objednaný jsme měli zahradní bungalov u hotelu Don Juan. Realita ale byla malá komůrka s oknem směřujícím do zdi, vzdálené cca 1m. Samozřejmě bez terasy. Delegátka se o nápravu nepostarala. Argumentovala, že pokoj splňuje naše požadavky, tj. je blízko našich přátel a "není do silnice". Kvalitu bydlení jsem reklamovala, ale CK doposud nereagovala. Hodně cestuji, ale tak špatné služby jsem ještě nezažila.

Neregistrovaný uživatel
21.11.2016 18:41 83.110.79.***
Ck Inex  

S touto ck budete spokojeni. Absolvovala jsem jiz spoustu poznavacek i pobytovek a vzdy to bylo super. A pokud jeste natrefite na pruvodkyni pani Janu Zaviacicovou, tak to je Rolls Royce mezi pruvodci.

Neregistrovaný uživatel
08.09.2016 11:00 77.240.103.***
Re: ck Inex  

Tak do Španělska se s nimi těšte. Mají výborné hotely a ubytování. My s nimi byli už tolikrát. JInak jsme zkoušeli do Španělska jet s jinýma cestovkama a dostali jsme nejhorší ubytování a hádali se tam s nima. Budete opravdu spokojeni. Hezkou dovolenou. :-)

Neregistrovaný uživatel
02.09.2016 14:36 193.17.251.***
S CK Inex v Turecku  

Dnes jsme se vrátili z Turecka,jsme spokojení,ck doporučuji,vše zorganizované,vše na čas,delegátka milá a ochotná.Nemám jedinou výhradu. ;-)Lenka

Neregistrovaný uživatel
26.08.2016 15:38 77.240.103.***
Londýn  

Dobrý den. Včera jsme se vrátili z Londýna a opravdu zájezd byl super. Léta s touhle cestovkou jezdíme a musím zde vyzdvihnout jednu věc, oni mají opravdu nejlepší ubytování všude ve světě. Jezdili jsme i s jinými cestovkami a ubytování byl problém. Pokud opravdu chcete výborné ubytování, jsou nejlepší. Jinak poznávačky jako všude jsou prostě maraton. Není tam moc klidu. Ale to všude. Chtějí, abychom hodně viděli. Jen zaměstnanci mi přijdou, že moc nejsou v obraze. My se ptali v cestovce jak funguje vlak v tunelu. Oni, že vystoupíme, půjdeme si sednout do vlaku a autobus tam najede. Ha , ani náhodou, nikde se tam nesedí a autobus tam najede i s lidma. Ty dívenky v prodeji moc o tom opravdu neví. Ani na internetu jsme to nenašli. Jinak ck Inex opravdu doporučuji, jen prosím nekoukejte na tu kolonku dole, doporučuje 25 liber na vstupy, tak to prosím v Londýně ani náhodou. 30 liber jen vstup na London Eye. Ale naštěstí chvilku před odjezdem poslali leták s cenami vstupů a ten se rozhodně s kolonkou v katalogu neshodoval. :-) :-D

Neregistrovaný uživatel
20.07.2016 10:10 176.102.128.***
ck Inex  

Dobrý den,

v září se chystáme do Španělska s CK Inex. Ještě než vše zaplatím, rád bych se zeptal, jestli má někdo zkušenosti s touto CK, zda můžu být v klidu. Díky moc.

Neregistrovaný uživatel
23.06.2016 08:43 193.86.146.***
S CK INEX V TURECKU???  

Byli jste s ck Inex někdo v Turecku?Vaše zkušenosti s delegáty atd...Děkuji,Lenka ;-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
17.06.2016 18:04 85.207.96.***
dovolená s dětmi  

Máte někdo tip na zajímavý hotel pro rodinu s dětmi, nejlépe Řecko nebo Bulharsko ?

Neregistrovaný uživatel
28.05.2016 20:50 93.99.228.***
Chorvatské národní parky  

Dobrý den. Byla jsem před 3 lety v Chorvatsku a byla jsem spokojená skoro se vším. I ubytování skvělé. Akorát mi vadilo to, že řidič při zpáteční jízdě nechtěl stavět na WC. Po ozvání cestujících zastavil až po 4 hodinách asi.

Helena
16.01.2015 12:39 90.179.149.***
Re: CK inex  

Dobrý den, hledám recenze na CK inex, píšete, že jste byla na jejich několika poznávacích zájezdech, já aktuálně hledám někoho, kdo má zkušenosti s poznávacím zájezdem do Benátek a Verony. Nemůže mi prosím pomoci. Díky

Zpět na všechny diskuze