A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

ck Inex

18.08.2008 19:45:56 | xenie 77
xenie 77
Zdravím všechny cestovatele:) chtěla jsem se zeptat zdali máte někdo zkušenosti s touto cestovkou a delegátem Petrem Froňkem?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
nada 22.08.2009 22:32
Island  

S touto CK jsme byli před dvěma lety na Islandu, zájezd jako takový neměl chybu, organizace zájezdu na jedničku, od setkání v Praze, přes program na Islandu a odlet zpět do Prahy, vše klapalo a fungovalo po celou dobu pobytu.
Ale při koupi zájezdu jsme dostali naprosto scestné informace o organizaci ubytování během zájezdu a mít informace v době nákupu pravdivé, zájezd jsme nekoupili. Nakonec i ubytování jsme "rozchodili" (dozvěděli jsme se o reálném stavu až v okamžiku obdržení letenek), ale příště bych si u této CK dala pozor.

• Anonym (2)
  • Anonym (5)
jajaš
21.08.2009 00:29 62.245.118.***
Inex už ne  

S delegátem zkušenost nemám,ale s CK ano.Cestovali jsme osmičlenná skupina z Brna na zájezd do Dysneylandu a Asterix parku v Paříži.Jen několik hodin před odjezdem jsme byli telefonicky informováni o změně času a místa odjezdu.To by až tak nebyl problém.Nastal však hned po příjezdu autobusu,který byl běžnou linkou a my očekávali svozový dopravní prostředek CK.Ve 2,45 hod jsme nastoupili a hned nás čekalo překvapení.CK nám nerezervovala místenky.Po trapném dohadování s cestujícími,kteří převážně seděli po jednom,ovšem zabírajícím obě sedadla a nehodlali je uvolnit ,jsme požádali řidiče o sjednání nápravy.Podařilo se mu usadit vedle sebe dvě z pěti dětí,které ve skupině cestovaly.Ostatní seděli rozstrkaní po celém autobuse.Nutno podotknout,že téměř všichni spolucestující byli z řad našich nepřizpůsobivých spoluobčanů.Během tříhodinové cesty do Prahy jsem bohužel neuhlídala svůj mobilní telefon.Rozčarování nás čekalo v Plni-svoz z Pardubic byl zajištěn taxíkem.Již nikdy nemíním cestovat s touto CK.Nedokáže pro některé zákazníky zajistit důstojný způsob přepravy na odjezdové místo.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Rybča 30.07.2009 00:03
RE: RE: RE: RE: RE: ck Inex  

Není zač. Ráda pomůžu, když můžu :-P .

• Anonym (1)
Radka P. 28.07.2009 17:49
RE: RE: RE: RE: ck Inex  

Díky ;-)

• Anonym (1)
Rybča 28.07.2009 16:42
RE: RE: RE: ck Inex  

Pro Radku P.
S CK Inex jsem byla dvakrát na poznávačce ve Francii a bez problémů. Jen jak jsou jejich programy naplněné, tak jsem občas nestíhala a potřebovala bych mít víc času. Ale líbilo se mi to a klidně bych s nimi jela zas. Myslím, že jejich ceny jsou opravdu dobré, obzvlášť pokud se využijí slevy za brzký nákup. Se zájezdy do Švýcarska ale zkušenosti nemám, takže v tom Vám nepomůžu.

• Anonym (1)
Radka P. 28.07.2009 10:44
RE: RE: ck Inex  

Našla jsem i další téma o této CK, tak se omlouvám, že jsem psala sem, ale nenapadlo mě, že to tu bude víckrát ;-)

• Anonym (6)
Radka P. 28.07.2009 10:15
RE: ck Inex  

Ráda bych se i já zeptala, zda s touto CK máte někdo zkušenosti a jaké (moc jsem toho nenašla)? Zaujaly mě jejich poznávačky, hlavně po Švýcarsku v kombinaci s vlakem. Díky ;-)

• Anonym (1)
xenie 77 18.08.2008 19:45
ck Inex  

Zdravím všechny cestovatele:) chtěla jsem se zeptat zdali máte někdo zkušenosti s touto cestovkou a delegátem Petrem Froňkem?

• Anonym (2)
  • Anonym (8)
Zpět na všechny diskuze