A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

ck Idea tour???

11.05.2008 14:27:44 | xenie 77
xenie 77
Zdravím všechny cestovatele a mám prosbičku!!! Mátě někdo nějakou zkušenost s ck Idea tour z Pardubic??????????? Předem díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
09.12.2015 10:39 88.17.91.***
Re: ck Idea tour???  

no já se spíš divím,že někdo jede na dovolenou k moři,aby tam jedl český blafy a ještě tohle vyhledával. nezlobte se na mě,ale to je na palici? To máte zapotřebí hjíst u moře řízky a knedlíky? Bože, my jsme prostě národem balvanů a balíku a tak to bohužel zůstane

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
08.12.2015 19:05 188.246.99.***

Tak co bývalí číšník za totality :-) Nejlepší škola zlodějiny :-)

Neregistrovaný uživatel
08.12.2015 09:47 195.113.165.***

Já v CK taky kdysi makal a spolumajitel CK je psychopat :-X.

Neregistrovaný uživatel
07.12.2015 21:42 188.246.99.***

Dobrý den, jsem ten barman, který byl vyhozen. A myslím že stížnosti měli nejvíce lidé kteří si u mě dávali na sekeru a pak se ještě dožadovali po mém vyhazovu oficiální omluvu(pořád mě dlužíš zm*de).Co dodat.
Jo člověk v kiosku se prostě trochu odváže to nezastírám, ale určitě NE každý den. Určitě se pár akcí povedlo, škoda že si uplně nevybavuji konec. Třeba celovečerní happy hour přecházející do open bar all inclusive :-) těch peněz nelituji. Nebo Grilování stejků taky ať si každý sáhne do svědomí jestli mě nezaplatil. Možná se ještě uvidíme tak se připomeňte, teda jestli chutnaly nebo Hamburgery, SANGRIA, UTOPENCI, HERMELÍN, Klobásky ty ne byly od Hely reznika HNUS si nepamatuju a kdyz jsem je griloval tak horely. Ale kdyz ji typek chtel a ja nemel zrovna jinou po ruce zřeba ZD Rosice (nejlepší špekáčky) tak jsem ti ji poradne oflamboval :-( ReKLAMACE :-×OK. Já bych ji snědl. Pravidlo kuchaře č.1 nedávej lidem to co bys nikdy nejedl. Brouku. Kemp soudit nemohu jako byl jsem tam pouze jako zaměstnanec.Ale určitě bych byl raději odlechčit jídelníček. A odcházel jsem nerad ale už se to nedalo vydržet. Přeju dalším poctivým kioskářům pevné zdraví,a monoho happy hoirs:-) JS

bara
22.07.2014 12:18 78.41.22.***

Zdravím, máme zkušenost s pobytem v kempu Roca Grossa. Kdo není příznivcem kempového života a rád by poznal i okolí, je pro něj lepší zvolit ubytování ve větší blízkosti města Calella nebo počítat s delšími procházkami. Samotný kemp je pěkně vybavený, ale část vyhrazena pro cestovku je na tom znatelně hůře (jak stany, tak umývárna). "Česká část" kempu je umístěna na vrchní terase, takže je třeba počítat s tím, že pokud nestihnete traktor, čeká vás pořádný výšlap. Stany jsou bez podlážky, pouze plachta, místy rovnou hlína, navíc umístěné těsně vedle sebe. Pokud nejste přímo táborový typ a požadujete alespoň částečné soukromí, tento typ ubytování nedoporučujeme. Strava je průměrná, určitě není vhodná pro gurmány. Co se personálu týče, panuje tu spíše rodinná atmosféra, což určitě není na škodu, občas ale dochází k situacím, které nepůsobí příliš profesionálně, klientům nemusí být úplně příjemné a hází špatné světlo na samotnou cestovní kancelář. Denně opilý barman místní české hospůdky byl již po stížnostech klientů vyhozen a dle recenzí od předchozích klientů byla v dřívějších turnusech obsluha naprosto příjemná a bez problémů. Bohužel zkušenosti s ubytováním v hotelu s touto cestovkou nemáme, ale pokud bychom se do Španělska vydali příští rok znovu, volili bychom raději tuto variantu, ačkoli si nejsem jistá tím, že opět využijeme nabídku ck idea tour. Velkým pozitivem tohoto zájezdu je určitě velmi příznivá cena, která ale bohužel koresponduje s celkouvým dojmem z tohoto pobytu.

kikina
17.07.2013 11:13 77.87.235.***

s touto kanceláří mám nemilé zkušenosti, spali jsme sice pod stanem, je to dobré tak akorát když si chete představit že jste na táboře ale v jiné zemi, strava byla fádní, bez kousku zeleniny,tučná jídla po dni stráveném na sluníčku, k snídani vánočka s kakaem,do kempu ke stanu cca 2 km do kopce(přes den rozváží traktor ale jen do 20.00 takže když se chcete dostat z města po osmé musíte šlapat ve vedru do kopce, a to pomíjím to že je vše velmi daleko od kempu,není zde vyžití,v kempu ano ale akce začínají v 22.00 a končí v 00.00 jelikož majitelka kempu si žáda po dvanácté noční klid.čekala jsem více, byli jsme dva týdny a ke konci už jsme se vážně těšili domů.

• Anonym (1)
  • Anonym (14)
Papet 30.11.2008 08:48
RE: ck idea tour  

Dobrý de.Chci s Idea tour příští rok do kempu ve Španelsku poradíte jestli je vše ok??Dekuji

• Anonym (3)
  • Anonym (6)
IM
13.08.2008 20:08 212.80.75.***
RE: ck Idea tour???  

Zkušenost mám jsou super jezdíme s nima asi po páté a bez problémů. DOPORUĆUJI :-)

• Anonym (4)
  • Anonym (5)
lenda
06.08.2008 21:40 217.77.165.***
RE: RE: ck idea tour  

vsem doporucuji potapeni,super zazitek a instruktor je v poho i kdyz se budete bat,ja se bala mooooc

• Anonym (3)
  • Anonym (5)
lenda
06.08.2008 21:36 217.77.165.***
RE: ck idea tour  

super personal :-)

• Anonym (3)
  • Anonym (6)
Zpět na všechny diskuze