A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

ck Idea tour???

11.05.2008 15:27:44 | xenie 77
xenie 77
Zdravím všechny cestovatele a mám prosbičku!!! Mátě někdo nějakou zkušenost s ck Idea tour z Pardubic??????????? Předem díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
26.07.2017 06:23 178.22.112.***
CK  

Dobrý den,
zřejmě máte asi mylné informace. Slečnu Hrbkovou znám osobně. Je to pracovitá, cílevědomá osoba. Ve Vašem kempu pracovala týden zdarma. Škrábala brambory, grilovala pro Vaše klienty, hrabala kemp, vozila kolečka s jehličím, umývala Vám auto, chodila každé ráno klientům pro bagety, umývala podlahu v kuchyni a také pomáhala svědomitě v té vaší hospůdce. Týden na dovolené zdarma rozhodně nebyla, na to má svědky atd. Pokud nebyla určena pro práci delegátky, jak jí bylo po zaučení slíbeno, nebylo nutné, aby ji to pan majitel předem sliboval. Slečna je průvodkyně, vystudovala cestovní ruch a není uklízečka ani pomocná síla. Pokyny Vaší delegátky, pokud se to tak dá nazvat respektovala do pátečních 10 hodin dopoledne. K odjezdu a ukončení této práce se rozhodla sama. Pan Novotný s ní sice autobusem nejel, ovšem viděl ji pracovat a spolu se svoji manželkou vyzvedl tam kde byla panem majitelem vyhozena a také ubytoval. Pokud tedy jela jen na zaučenou a jako s delegátkou s ní nebylo počítáno, pan majitel by měl zvažovat co slibuje. O Vašem kempu, jak to tam chodí se tady veřejně zminovat nebudu. Také o cestě zpět do ČR. Já ji obdivuji, že tam ten týden vůbec vydržela. Aneb každý strůjce svého štěstí. Přeberte si to podle sebe.

Neregistrovaný uživatel
21.07.2017 10:38 188.85.213.***
Re: CK  

tak si máte pane připlatit a nejezdit s pochybnout cestovkou do pochybnýho kempu.

Neregistrovaný uživatel
17.07.2017 18:30 90.179.36.***

Dobrý den,

slečna Hrbková jela do kempu nejdříve pouze na zaučenou a jako delegát nebyla ani určena, nepodala pravdivé informace o své kvalifikaci a neosvědčila se, bylo rozhodnuto majitelem CK, že se vrátí zpět do ČR - Praha (kde také nastupovala) - toto místo je určeno pro výstup a nástup klientů všech cestovních kanceláří.
Pan Novotný je nejspíše mylně informován o celé situaci a s paní Hrbkovou busem tam ani zpět necestoval. Ostatně ani pan Novotný neví, že paní Hrbková za svou týdenní dovolenou nezaplatila ani halíř a pokyny delegátky nerespektovala.

Neregistrovaný uživatel
10.07.2017 19:30 62.240.183.***

Dobrý den pane Novotný,chtěla jsem si u CK idea tour zakoupit zájezd,ale po přečtení Váší recenze se raději poohlédnu po jiné cestovní agenture...Jen jestli Vás mohu poprosit o zaslaní fotek na můj mail, at mám představu čeho jsem byla ušetřena manggoo@seznam.cz předem děkuji. O:-) S pozdravem

Jana Švejdová

Neregistrovaný uživatel
10.07.2017 06:57 78.45.16.***
CK  

Dobrý den, já jsem Daniel Novotný - klient CK,píši z notebooku paní Hrbkové, jelikož tu máme u nás doma slečnu delegátku Evu, kterou jsem původně potkal s hráběmi v kempu Roca Grossa společnosti Idea Tour. Tam dělala všechno možný od škrábání brambor a jiné zkažené zeleniny pro paní, která si říkala kuchařka a ke snídani nám dávala plesnivý chléb, nedovařené knedlíky a jiná jídla vhodná více méně do výkrmny prasat. Tato dovolená se stala životním zážitkem. Když jsme na to upozornili pana majitele, jak to s paní kuchařkou a stravou vypadá, tak nám bylo řečeno, že jídlo je naprosto v pořádku, je ho málo, protože lidem nesmírně chutná, dávají si dvakrát i více, ikdyž to tak nebylo. A následkem toho mladiství personál kempu vynášel dvakrát denně odpadkové koše, kde se samozřejmě nacházel celý výtvor paní kuchařky. A vrcholem všeho byla páteční obchůzka kolem jídelny, kde ležel chléb připravený k snídani a pod ním pytel s jedem na krysy, tak nadále chápu co návštěvníci kempu pro pana majitele znamenají. Komunikace s tímto pánem je velice problematická a doufám, že úřady v této republice tomu udělají konec. Přece jen jde o zdraví danových poplatníků. Následkem toho jsme museli paní delegátku odvézt k nám domů, protože byla cestou z kempu majitelem atakována, bylo ji vyhrožováno a v Praze byla vyhozena na rušnou dopravní tepnu, jen za to, že nehodlala podat zkažené potraviny ubytovaným klientům cestovní kanceláře Idea Tour. Na vyžádání máme fotografie.

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
09.12.2015 10:39 88.17.91.***
Re: ck Idea tour???  

no já se spíš divím,že někdo jede na dovolenou k moři,aby tam jedl český blafy a ještě tohle vyhledával. nezlobte se na mě,ale to je na palici? To máte zapotřebí hjíst u moře řízky a knedlíky? Bože, my jsme prostě národem balvanů a balíku a tak to bohužel zůstane

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
08.12.2015 19:05 188.246.99.***

Tak co bývalí číšník za totality :-) Nejlepší škola zlodějiny :-)

Neregistrovaný uživatel
08.12.2015 09:47 195.113.165.***

Já v CK taky kdysi makal a spolumajitel CK je psychopat :-X.

Neregistrovaný uživatel
07.12.2015 21:42 188.246.99.***

Dobrý den, jsem ten barman, který byl vyhozen. A myslím že stížnosti měli nejvíce lidé kteří si u mě dávali na sekeru a pak se ještě dožadovali po mém vyhazovu oficiální omluvu(pořád mě dlužíš zm*de).Co dodat.
Jo člověk v kiosku se prostě trochu odváže to nezastírám, ale určitě NE každý den. Určitě se pár akcí povedlo, škoda že si uplně nevybavuji konec. Třeba celovečerní happy hour přecházející do open bar all inclusive :-) těch peněz nelituji. Nebo Grilování stejků taky ať si každý sáhne do svědomí jestli mě nezaplatil. Možná se ještě uvidíme tak se připomeňte, teda jestli chutnaly nebo Hamburgery, SANGRIA, UTOPENCI, HERMELÍN, Klobásky ty ne byly od Hely reznika HNUS si nepamatuju a kdyz jsem je griloval tak horely. Ale kdyz ji typek chtel a ja nemel zrovna jinou po ruce zřeba ZD Rosice (nejlepší špekáčky) tak jsem ti ji poradne oflamboval :-( ReKLAMACE :-×OK. Já bych ji snědl. Pravidlo kuchaře č.1 nedávej lidem to co bys nikdy nejedl. Brouku. Kemp soudit nemohu jako byl jsem tam pouze jako zaměstnanec.Ale určitě bych byl raději odlechčit jídelníček. A odcházel jsem nerad ale už se to nedalo vydržet. Přeju dalším poctivým kioskářům pevné zdraví,a monoho happy hoirs:-) JS

bara
22.07.2014 12:18 78.41.22.***

Zdravím, máme zkušenost s pobytem v kempu Roca Grossa. Kdo není příznivcem kempového života a rád by poznal i okolí, je pro něj lepší zvolit ubytování ve větší blízkosti města Calella nebo počítat s delšími procházkami. Samotný kemp je pěkně vybavený, ale část vyhrazena pro cestovku je na tom znatelně hůře (jak stany, tak umývárna). "Česká část" kempu je umístěna na vrchní terase, takže je třeba počítat s tím, že pokud nestihnete traktor, čeká vás pořádný výšlap. Stany jsou bez podlážky, pouze plachta, místy rovnou hlína, navíc umístěné těsně vedle sebe. Pokud nejste přímo táborový typ a požadujete alespoň částečné soukromí, tento typ ubytování nedoporučujeme. Strava je průměrná, určitě není vhodná pro gurmány. Co se personálu týče, panuje tu spíše rodinná atmosféra, což určitě není na škodu, občas ale dochází k situacím, které nepůsobí příliš profesionálně, klientům nemusí být úplně příjemné a hází špatné světlo na samotnou cestovní kancelář. Denně opilý barman místní české hospůdky byl již po stížnostech klientů vyhozen a dle recenzí od předchozích klientů byla v dřívějších turnusech obsluha naprosto příjemná a bez problémů. Bohužel zkušenosti s ubytováním v hotelu s touto cestovkou nemáme, ale pokud bychom se do Španělska vydali příští rok znovu, volili bychom raději tuto variantu, ačkoli si nejsem jistá tím, že opět využijeme nabídku ck idea tour. Velkým pozitivem tohoto zájezdu je určitě velmi příznivá cena, která ale bohužel koresponduje s celkouvým dojmem z tohoto pobytu.

Zpět na všechny diskuze