A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Hroch - aktivní dovolená

14.04.2010 10:12:38 | pulec
Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, jaké máte zkušenosti s CK Hroch - aktivní dovolená. Zaujal mě jejich zájezd do Skotska - turistika a cyklistika, ale nemůžu na ně najít žádné recenze. Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
18.10.2017 21:51 185.125.224.***
Opatrnost je na místě  

Z vlastní zkušenosti je musím označit za nesolidní a nespolehlivé - objednaný zájezd zrušili (Kamčatka 2016), peníze za zájezd jsme z nich tahali soudně a do dneška ještě nejsme úplně vyrovnaní ...

Neregistrovaný uživatel
23.07.2017 15:17 81.92.148.***
Skvělá zkušenost c CK Hroch  

Dobrý den, děkuji za krásný zájezd do Albánie CK Hroch a za skvělého průvodce+řidiče Ondřeje Věcheta. O této CK jsem předtím nikdy neslyšela, našla jsem si ji na internetu a mile mně překvapila. Tento zájezd vřele doporučuji.
S pozdravem Eva Vítková

Neregistrovaný uživatel
13.02.2017 13:09 93.99.176.***
Skvělá zkušenost s CK Hroch  

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat za úžasný zájezd Laos, Kambodža, Thajsko, který jsme v minulých dnech s manželem a jeho taťkou podnikli s CK Hroch.Pprůvodce Luboš byl naprosto skvělý, dokázal s podporou týmu operativně pozměnit na naše přání trasu i destinace. Vůbec nic nebyl problém. Určitě je to veliká výzva pro vaši společnost v nabídce zájezdů na míru cestovatelům. Dostali jsme se mezi domorodce, poznali jejich způsob života, dopravovali se místní dopravou a okusili pravou Asii. Určitě doporučuji všem a myslím, že se polečností CK Hroch zase v budoucnu vyrazíme. Dííky!!!

s pozdravem
Martina

Neregistrovaný uživatel
09.01.2017 14:47 90.176.34.***
CK Hroch - velká ostražitost  

Zúčastnila jsem se zájezdu do Barmy. Zajímavé je, že jako u předchozího komentáře tam byl průvodce TAKÉ poprvé, protože zaskakoval za někoho jiného. Jinak komunikace s CK zmatečná a amatérská. Od špatně vyhotovené smlouvy, po neschopnost přiřadit platby za zájezd a zmatek při obstarávání víz. Pokud pojedete s touto cestovkou, vše kontrolovat, případně si dělat archiv zpráv a komunikace s CK.

Neregistrovaný uživatel
17.09.2016 23:09 194.228.169.***
Re: CK Hroch - aktivní dovolená  

Letos jsem se zucastnila zajezdu do Slovinska a bohuzel cestovku v zadnem pripade doporucit nemohu. Organizace byla naprosto otresna a kvuli neschopnosti delegatu jsme zbytecne ztratili dva pul dny dovolene (z celkovych ctyr).Polopenze spocivala v ohrati zmrazenych jidel z Cech. Autobus stary a nepohodlny. Celkove cestovku hodnotim jako naprosty amaterismus.

Neregistrovaný uživatel
18.08.2016 09:14 109.80.106.***

Připojuji stejnou zkušenost! To je jejich styl - před termínem dělají "mrtvého brouka", nereagují vůbec na nic a nezajistí nic. Nespolehlivý tým, kterého nikomu nedoporučím!!!!!

Neregistrovaný uživatel
14.08.2016 10:27 90.178.84.***

Čerstvé zkušenosti naprosto děsivé !!! Měli jsme 23.7.2016 odcestovat na Kamčatku, týden před odletem se cestovka odmlčela a bez jakéhokoliv vyrozumnění klientům se zájezd nekonal. Organizátor a jednatel CK Hroch (resp. Adventure Company, World-trek) Pavel Brichta na výzvy ke vrácení peněz buď nereaguje, nebo mlží. ZÁSADNĚ NEDOPORUČUJI !!!

Neregistrovaný uživatel
20.06.2016 14:10 93.181.117.***
Re: Sportovní dovolená  

Já jsem s nima jela loni do Chorvatska a bylo to super. byl to příjemný pobyt, program byl pěkně pestrý a celá parta lidí byla v pohodě. Takže za mě velká spokojenost. Letos vybírám zase s nima. Chtěla jsem zase Chorvatsko, ale život je změna, takže asi vyberu něco u nás.

Neregistrovaný uživatel
07.06.2016 14:17 169.57.0.***
Sportovní dovolená  

Zdravím všechny, co plánují sportovní dovolenou. Najde se tu někdo, kdo už cestoval s CK capro? Chtěla bych jet s nima do Chorvatska, mají tam docela dost lákavou nabídku na pobyty se cvičením. Máte s nimi nějakou zkušenost?

jen
24.08.2010 22:11 193.179.169.***
RE: CK Hroch - aktivní dovolená  

Jezdím s nima už druhým rokem na kola a inlajny do reakouska a do německa a v zimě na lyže (mají v řadách výborný instruktory) a jsem spokojen...je to vždy velmi v pohodě a starají se o nás obětavě...můžu doporučučit

Zpět na všechny diskuze