A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Hroch - aktivní dovolená

14.04.2010 09:12:38 | pulec
Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, jaké máte zkušenosti s CK Hroch - aktivní dovolená. Zaujal mě jejich zájezd do Skotska - turistika a cyklistika, ale nemůžu na ně najít žádné recenze. Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
17.09.2016 23:09 194.228.169.***
Re: CK Hroch - aktivní dovolená  

Letos jsem se zucastnila zajezdu do Slovinska a bohuzel cestovku v zadnem pripade doporucit nemohu. Organizace byla naprosto otresna a kvuli neschopnosti delegatu jsme zbytecne ztratili dva pul dny dovolene (z celkovych ctyr).Polopenze spocivala v ohrati zmrazenych jidel z Cech. Autobus stary a nepohodlny. Celkove cestovku hodnotim jako naprosty amaterismus.

Neregistrovaný uživatel
18.08.2016 09:14 109.80.106.***

Připojuji stejnou zkušenost! To je jejich styl - před termínem dělají "mrtvého brouka", nereagují vůbec na nic a nezajistí nic. Nespolehlivý tým, kterého nikomu nedoporučím!!!!!

Neregistrovaný uživatel
14.08.2016 10:27 90.178.84.***

Čerstvé zkušenosti naprosto děsivé !!! Měli jsme 23.7.2016 odcestovat na Kamčatku, týden před odletem se cestovka odmlčela a bez jakéhokoliv vyrozumnění klientům se zájezd nekonal. Organizátor a jednatel CK Hroch (resp. Adventure Company, World-trek) Pavel Brichta na výzvy ke vrácení peněz buď nereaguje, nebo mlží. ZÁSADNĚ NEDOPORUČUJI !!!

Neregistrovaný uživatel
20.06.2016 14:10 93.181.117.***
Re: Sportovní dovolená  

Já jsem s nima jela loni do Chorvatska a bylo to super. byl to příjemný pobyt, program byl pěkně pestrý a celá parta lidí byla v pohodě. Takže za mě velká spokojenost. Letos vybírám zase s nima. Chtěla jsem zase Chorvatsko, ale život je změna, takže asi vyberu něco u nás.

Neregistrovaný uživatel
07.06.2016 14:17 169.57.0.***
Sportovní dovolená  

Zdravím všechny, co plánují sportovní dovolenou. Najde se tu někdo, kdo už cestoval s CK capro? Chtěla bych jet s nima do Chorvatska, mají tam docela dost lákavou nabídku na pobyty se cvičením. Máte s nimi nějakou zkušenost?

jen
24.08.2010 22:11 193.179.169.***
RE: CK Hroch - aktivní dovolená  

Jezdím s nima už druhým rokem na kola a inlajny do reakouska a do německa a v zimě na lyže (mají v řadách výborný instruktory) a jsem spokojen...je to vždy velmi v pohodě a starají se o nás obětavě...můžu doporučučit

Janea
20.07.2010 09:16 84.42.150.***
CK Hroch  

S CK Hroch jsme byli asi před třemi lety na cyklozájezdu na Korsice (byla zde i možnost varianty pouze turistiky). Ačkoliv se nás na zájezd přihlásilo jen 8 klientů, zájezd se konal, a to mikrobusem. A nemůžu si stěžovat. Převládají kladné pocity, vytknout by se dal pouze malý vlek na kola, takže se některá odřela, a průvodce, který na Korsice nikdy nebyl, neboť původní se zúčastnit nemohl, tak vyslali jeho. My, jako cyklisti, jsme měli program úžasný, menší neshody se rychle urovnaly, zvláště když nás bylo tak málo, sami jsme si stavěli program. Situaci jsme nezáviděla 2 cestujícím, kteří s sebou neměli kola, chtěli pouze turistiku. Ty neustále jezdili autobusem na další stanoviště a na túře jsme všichni byli pouze jediný den. Ale ono se v tom vedru ani moc nedalo šlapat do kopců, což uznali sami.
Zatím to byl jediný zájezd s touto CK, ale sama se hodlám zúčastnit jiných zájezdů a doporučuji ji dál!
Ještě abych nezapomněla - nejlepší polopenze, co jsme kdy zažili. Ráno bohatý švédský stůl a čerstvé pečivo, večer předem připravené a zavexované jídlo z restaurace, zamražené a pouze ohřáté v mikrovlnce, ale výborné s velkým výběrem.
Tak doufám, že dobře vyberete a pokud cestujete letos s Hrochem, tak se nezklamete.
My byli ve Skotsku s Tripem, pouze na kolech se spaním v hostelu, a také úžasné :-)

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
pulec
14.04.2010 09:12 90.178.248.***
CK Hroch - aktivní dovolená  

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, jaké máte zkušenosti s CK Hroch - aktivní dovolená. Zaujal mě jejich zájezd do Skotska - turistika a cyklistika, ale nemůžu na ně najít žádné recenze. Děkuji

Zpět na všechny diskuze