A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK HELLO TOUR

08.11.2012 16:01:50 | Denziiik
Denziiik
Máte někdo zkušenosti? Jsem na vážkách. Děkuji za jakýkoliv názor :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
06.10.2016 08:53 85.70.137.***
Re: Den na překrásné pláži Lido di Jesolo s večerní návštěvou Benátek  

Dobrý den, na zájezdu, kterého jste se účastnil byla opravdu bohužel komplikace technického rázu, avšak Váš komentář mnohdy neodpovídá realitě. Poté, co byla zjištěna závada na autobusu, nastalo řešení s pojišťovnou v Itálii, která zajistila náhradní autobus, celá tato akce trvala cca 3 hodiny, které jste mohli využít k aktivitám v letovisku Lido di Jesolo. Hned po příjezdu jsme Vám i všem dalším klientům zaslali finanční kompenzaci, omluvu a nabídku nového termínu zájezdu za speciální cenu, které mnozí klienti využili. CK Hello Tour

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
02.10.2016 20:43 89.102.35.***
Doporučení  

Byla jsem před týdnem rozlučka s mořem v Rabacu -Chorvatsko a za me jen sama + pro CK ;-)

Neregistrovaný uživatel
20.09.2016 14:57 85.70.137.***
Re: CK HELLO TOUR  

Dobrý den, cestovní kanceláře v administraci Slevomatu možnost mazání příspěvků nemá. Pokud máte podezření, tak se prosím obraťte na Slevomat. Zdraví CK Hello Tour

Neregistrovaný uživatel
18.08.2016 09:31 94.142.238.***
CK HELLO TOUR  

CK MAŽE PŘÍSPĚVKY S NEGATIVNÍMI ZKUŠENOSTMI NA SLEVOMATU, TUDÍŽ JEJÍ HODNOCENÍ A PŘÍSPĚVKY S POZITIVNÍMI RECENZEMI NEJSOU DŮVĚRYHODNÉ.

Neregistrovaný uživatel
17.08.2016 00:20 94.142.238.***
Den na překrásné pláži Lido di Jesolo s večerní návštěvou Benátek  

BOHUŽEL, ZDÁ SE ŽE DBAJÍ VÍCE NA KVANTITU, NEŽ NA KVALITU. CESTA BYLA ZBYTEČNĚ DLOUHÁ (NEZKUŠENOST A DEZORIENTACE ŘIDIČE). STARÝ, NEPOHODLNÝ AUTOBUS VYPOVĚDĚL SLUŽBU NA PLÁŽI. MÍSTO OKAMŽITÉHO ZAJIŠTĚNÍ NÁHRADNÍHO BUSU JSME 6H. ČEKALI NA OPRAVU A NÁSLEDNĚ ZAJIŠTĚNÍ NÁHRADNÍHO BUSU. MÍSTO BENÁTEK NÁS ODVEZLI ZPĚT DO ĆR NÁHRADNÍM BUSEM. SAMOZŘEJMĚ SE PORUCHA STÁT MŮŽE, ALE ŘEŠENÍ PROBLÉMU BYLO VELMI NEPROFESIONÁLNÍ A LAXNÍ. VÝSLEDEK 26H. NA CESTĚ K VŮLI 9H. NA PŘEPLNĚNÉ PLÁŽI SE OPRAVDU NEVYPLATILO. CK DOSTANE NÁHRADU Z POJIŠTĚNÍ. KDO ZAPLATÍ FINANČNÍ ZTRÁTY, ZTRACENÝ ČAS A ENERGII ZÁKAZNÍKA, O ZTRACENÉ DŮVĚŘE NEMLUVĚ?!

Neregistrovaný uživatel
21.07.2016 09:08 88.101.205.***

Dobrý den,
byla jsem s touto CK třikrát na zájezdu a pokaždé v pohodě, bez problému, profesionálně zvládnuté, řidiči bezvadní, často nakouknu na jejich nabídku a těším se , až zase vyrazím.
M.Červenková :-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
11.05.2016 13:59 199.64.75.***

Byla jsem s touto cestovkou několikrát na jednodenním zájezdu a v Rabacu na prodlouženém víkendu. Vždy to bylo velmi pěkné, dobře organizované, průvodkyně vstřícné. Jednou jsem musela kvůli nemoci zrušit již zaplacený zájezd a ochotně mi ho přebukovali na jiný. Ráda s nimi pojedu znova.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
20.01.2016 18:29 85.207.96.***
Re: Vánoční zájezd do Drážďan a na Konigstein 19.12.2015  

n

Neregistrovaný uživatel
27.12.2015 20:13 94.242.69.***
Vánoční zájezd do Drážďan a na Konigstein 19.12.2015  

Naprostá spokojenost, bezvadný bus, milá a ochotná průvodkyně, rozhodně s touto CK pojedeme znovu. Jezdíme velmi často s různými cestovkami, takže můžeme srovnávat.
Díky
Eva a Slávek z Prahy

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
22.12.2015 18:01 85.70.137.***
Re:  

Dobrý den, peníze za neuskutečněný zájezd (poté co akci zrušil pořadatel ve Schladmingu) jsme zákazníkům, kteří zájezd hradili na náš účet, vraceli obratem. Zákazníci, kteří hradili přes slevový portál si platbu vyžádali zpět buď přes něj, nebo v případě portálu Kouzelný děda dochází ke kontrole všech stornovaných kuponů tímto portálem, následně pak k úhradě naší CK, která obratem poukazuje platbu na účet klientů. Pokud jste peníze zpět nedostal, může to být ze dvou důvodů, buď jste o storno voucherů nepožádal, nebo patříte mezi klienty, jejichž kupony ověřuje právě zmíněný portál. Můžeme Vás ubezpečit, že v naší cestovní kanceláři dosud nikdo o své peníze nepřišel. Děkujeme a přejeme krásné svátky. CK Hello Tour

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze