A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

ck guliver

22.07.2009 16:13:55 | matysek2425
matysek2425
nemáte prosím někdo aktuální zkušenost s touto CK,eventuelně s pobytem v kempu dalmacija v zaostrogu?děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
barboraseveckova 16.04.2015 17:14
Re: ck guliver  

nedoporučuji

krk
13.04.2015 19:39 217.197.159.***
Re: nikdy  

I já musím souhlasit že katastrofa,táhnou to samy s přítelem který vaří,v uvozovkách.např segedinský guláš -což bylo ster.zelí a trochu masa,nedopečené kuře atd.jídlo jedním slovem hnus,dále zapáchající apartmány,rozvrzané postele.SZe slíbených výlettu se uskutečnil jen jeden ,další nebyli,neboť majitelka dluží kam se podívá.Přirovnal bych to k filmu trhala fialky dynamitem.Určitě nedoporučuji

vlada
27.12.2014 19:02 213.129.138.***
nikdy  

Guliver už nikdy.Letos Chorvatsko katastrofa!! Zarezervovaný apartmán pul roku dopředu se psem že prý bez problému.Po príjezdu na místo mě bylo zděleno at psa nějak schovám že majitelka apartmánu tam psa nechce.Při tom me byl na místě delegatkou vyměněný voucher za jiný od jiné cestovky.kde už pes napsaný nebyl.(nejspíše majitelka Chorvatka nechtěla už z cestovkou Guliver nic mít).Byla mě nabídnuta chatka ve vedlejši vesničce Zaostrog kde pes nevadí,souhlasil jsem se změnou nebod uz jsem měl za sebou 1300km.v kempu se me snažily nacpat do chatky která do té doby sloužila jako skladiště.když jsem se presunul do chatky jiné prázdné po tel.soukasu delegatky,me po chvili telefonovala delegatka která mě měla v chatce ubytovat a ani nedorazila co si to dovoluju prestehovat se z nejhorší chatky co tam mely do chatky s výhledem na moře.

• Anonym (2)
maja
25.04.2014 20:19 77.48.52.***
Re: Zaostrog 2012  

rada bych vedela vic je to mozne dekuji
:-)

Neregistrovaný uživatel
09.11.2013 09:36 46.33.112.***

Velké zklamání s CK již nikdy více!

• Anonym (1)
  • Anonym (25)
Petra Riedlová
02.10.2013 09:44 88.208.94.***
příspěvek  

CK My Guliver jsou opravdu podvodníci a paní Velentová je vysmátá potvora, která dluží na každém rohu, tak pozor na vaše zálohy na pobyty.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
13.05.2013 14:53 88.102.220.***

jsou to podvonici

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
IVA JIRASKOVA
25.09.2012 13:24 46.33.112.***
Re: ck guliver  

MUSÍM S VÁMI SOUHLASIT.JIŽ NIKKDY ZAOSTROG.JEDINĚ POKUD NEJSTE ANI TROCHU NÁROČNÍ.

• Anonym (1)
Šebrlik
04.09.2012 10:39 89.203.212.***
Zaostrog 2012  

Zdravím všechny,chtěl bych tímto poděkovat celému kolektivu CK Guliver za velmi krásnou dovolenou v letovisku Zaostrog.Ubytování bylo vyhovující,toalety čisté,jídlo skvělé,personál velmi ochotný.Z chaty výhled na moře,co více si za tak nízkou cenu přát.Příští rok v srpnu se chystáme znovu,tak doufám,že to bude stejně super jako tento rok.S pozdravem Šebrlík >:)

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
21.08.2012 21:42 90.181.215.***
Zaostrog  

Zaostrog je menší vesnice,ale nabízí vše,posezení v hospůdkáchh i krásnou pláž a vycházku do nedalekého Drveníku.Před kempem je sice pláž přeplněná ,ale stačí jít kousek dál.Pavilony jsou vybydlené a o pořádku se nedá mluvit.Je to ubytování,opravdu pro velmi nenáročnou klientelu.Jídlo nebylo špatné,ale podává se v restauraci,kde bylo nesnesitelné vedro.Třetí den,jsme dostali celý zájezd průjem,nevím,zda to bylo tím horkem,nebo jídlem.Kemp je dost rušný,takže kdo se chce vyspat,at´si vybere jinou destinaci.Do Zaostrogu bych jela,ale jen do apartmánu.Za ty peníze,co dovolená stála,už jsem zažila lepší služby ,hlavně ubytování.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze