A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Globtour?

21.03.2008 15:56:10 | Eva H.
Ahoj...Máte někdo zkušenost s touto cestovní kanceláří, popřípadě s její dopravou autobusy?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
13.01.2016 10:54 109.81.210.***
Neregistrovaný uživatel
07.12.2015 17:46 89.102.208.***
Re: CK Globtour?  

Nejhorší CK se kterou jsme někam jeli. Nikdy více!

Jana
22.07.2015 09:03 212.47.27.***
Černá Hora  

Před 3 dny jsme se vrátily z Černé Hory z Budvy. Musím říct, že to byla jedna z nejbáječnějších dovolených za posledních 5 let. Delegát byl fajn a jeho vědomosti byli neuvěřitelné. Opravdu člověk na svém místě. Takového delegáta kdyby měly všechny CK, to by bylo... Celkově dovolená báječná, vilu Tropico musím taky pochválit, za normální cenu, normální, čisté ubytování. Jídlo vynikající, polopenze. Plnou penzi bych ani nesnědla. Bohatě stačilo. Za mě prostě palec nahoru. Akorát doprava CK Vítkovice je celkem tragická,ale s tím nemá Globtour nic společného. ;-) :-) (((clap)))

VT
31.08.2014 23:03 5.104.20.***

Bohužel CK měla pravdu, příště lépe číst smlouvu a vědela by jste, že měli pravdu. ;-)

OLGA s rodinou
15.07.2014 10:39 89.176.168.***
Re:  

ta delegátka je Anna Smilovič jedna z nejlepších delegátek v Chorvatsku!!!!! @};--jely jsme s Globturem na Istria Poreč do Delfínu,díky jí jsme měly pokoj už v 7.30 ANO čtete dobře.Byla se podívat které pokoje jsou volné donesla nám klíče a ať se jdeme podívat zda nám pokoj vyhovuje.Super.Ostatní čekaly na ubytování a my chrupkaly jak nemluvňata a odpočinuti jsme odpoledne vyrazily k moři.Po celou dobu pobytu byla vždy k zastižení v hotelu,chtělo by to více takových delegátek Aničko děkujeme. @};--Ctělo by se to taky chovat jak lidi a né já si zaplatil tak jsem pánem.Přibalte si do kufru pomyslně dobré chování a budete se divit jaké nastanou změny.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
20.02.2014 20:15 89.103.197.***
Re: Dovolená 2012  

Tak to nás čeká překvapení. Letíme v červnu do Primorska od Globtouru pres Invii. A chceme jezdit na výlety. No, snad nám to dopadne lépe než vám. Jitra.

Václav Salač
14.01.2014 11:51 89.24.110.***

Váš příspěvek odpovídá mým zkušenostem s CK Globtour. Podle jejich chování soudím, že pracovnice této CK jsou příslušnice mentální spodiny. Píšu pracovnice, protože muže jsem v této CK nepotkal. Doporučuji si stěžovat u Asociace Cestovních Kanceláří. Upozorňuji, že v ČR jsou tyto asociace 2 a CK Globtour je členem pouze jedné z nich.

Gábina
01.09.2013 13:48 62.204.234.***

Letos jsme jeli na dovolenou s Globtourem do Chorvatska a vše proběhlo v pohodě. Delegátka Anna ochotná, příjemná a dosažitelná. ;-)

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
SUZANA KALNA
23.08.2013 21:35 109.80.75.***

k časům odletu....no já tedy nevím, ale lítáme stále každý rok i několikrát do roka a změna odletu bývá dost častá a pokud to víte i takto dopředu, tak mi přijde, že paní z CK má pravdu, navíc mi to přijde serozní, některé CK vám to ani neoznámí. A myslím že čas odletu a příletu v cestovní smlouvě není uveden a určitě se na to nevstahuje porušení poskytnutí služby. Neznám CK osobně, byli s ním naši známí, nenechají na ně dopustit, ale toto jednání a oznámení časů mi přijde velice seriozní.

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
23.08.2013 15:42 93.153.126.***

Doporučiji být opatrný, je to Slovenská cestovka, podle toho čekejte i uroven služeb..

• Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze