A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Globaltour

07.10.2010 21:41:25 | Mona01
od letošního září pořádá cestovka Globaltour 7- denní poznávací okruh Tureckem, V ceně je až na pojištění vše - letenka, transfery, ubytování i polopenze a navíc i vstupy a nějaký ten výlet. Za necelých 9 900,- se mi to zdá strašně levné a podvědomě v tom hledám nějakou kulišárnu. Žádné recenze jsem nevypátrala. Existuje někdo, kdo má osobní zkušenost? Díky Monika
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Helena Pošvářová
09.12.2010 16:26 90.180.238.***
RE: RE: CK Globaltour  

Dobrý den. Jsem majitelkou cestovní kanceláře GLOBALTOUR a mohu Vám říci, že se opravdu nejedná o přeprodaný zájezd od žádné jiné CK. Mimochodem, CK Neckermann vůbec poznávací zájezdy do Turecka neorganizuje. Zřejmě si to pletete s CK Nikal, která spolupracuje se zásilkovým obchodem Neckermann a organizuje s jiným tureckým partnerem obdobné poznávací zájezdy.
Ještě přidám vzkaz pro Mona01: v letošním roce se našla spousta klientů, kteří naší nabídku využili a žádnou kulišárnu nehledali. Moc mě potěšilo, že reakce těchto klientů byly v drutivé většině kladné.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Evelína 09.10.2010 15:17
RE: RE: CK Globaltour  

Já bych v tom žádnou kulišárnu nehledala, levné je to nejspíš proto, že už je v Turecku po sezóně.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Bernie
08.10.2010 23:24 83.208.157.***
RE: CK Globaltour  

Jsou to zájezdy, přeprodávané od CK NECKERMANN...

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Mona01
07.10.2010 21:41 88.103.5.***
CK Globaltour  

od letošního září pořádá cestovka Globaltour 7- denní poznávací okruh Tureckem, V ceně je až na pojištění vše - letenka, transfery, ubytování i polopenze a navíc i vstupy a nějaký ten výlet. Za necelých 9 900,- se mi to zdá strašně levné a podvědomě v tom hledám nějakou kulišárnu. Žádné recenze jsem nevypátrala. Existuje někdo, kdo má osobní zkušenost? Díky Monika

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze