A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

ck GEOS

19.01.2010 15:27:38 | kvikvam
Zdravim všechny cestovatele. Sháním jakékoliv informace o CK GEOS Praha. Mají v nabídce celkem zajímavé ceny na pobyty ve Španělsku. Pokud máte s touto cestovkou nějaké zkušenosti, tak prosím napište.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
kvikvam
13.04.2010 19:03 77.48.106.***
RE: RE: RE: RE: ck GEOS  

Děkuji za informace, nakonec vyhrála CK Campana. Byl jsem s nimi vloni v Pinedě de Mar a vše v pohodě.

• Anonym (3)
dědouch
13.04.2010 01:23 78.136.150.***
RE: RE: RE: ck GEOS  

S CK Geos jsem byl vloni v Bibione a nemám k této CK žádné výhrady, velmi dobrá komunikace, autobus (sice postarší Mercedes soukromého dopravce) pohodlný, jel tak, jak měl, ubytování v apartmánu dle slíbených propozic, včasné ubytování, služby delegátky také bezproblémové. Zkrátka, levná dovolená, od které jsem stejně nečekal žádné zázraky (5-ti letá vnučka jela poprvé k moři, takže nám Bibione připadalo jako vcelku strategické letovisko z hlediska vzdálenosti a koupání pro neplavce a my, s babičkou, jsme nostalgicky vzpomínali na 1. dovolenou u moře v roce 1993, samozřejmě v Bibione), ze strany Geosu dobře zajištěná a zorganizovaná. Celá řada "účastníků zájezdu" byla s touto CK na dovolené opakovaně, jedna rodina dokonce v Bibione po 17. Až trochu doroste vnuk, rozhodně pojedu opět s touto CK.

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
barnabáš
08.02.2010 16:53 85.70.9.***
RE: RE: RE: ck GEOS  

byla jsme ve Španělsku 3x a nejlepší ceny a servis byl s CK Intertrans Plzeň - o 2 000 na osobu méně než stejný termín a hotel s ck idealtour praha.barnabáš

• Anonym (2)
kvikvam
30.01.2010 12:32 77.48.106.***
RE: RE: ck GEOS  

Děkuji za informace, ale zajímá mě spíše osobní zkušenost s touto cestovkou nebo nějaké reference. Byl jsem ve Španělsku s ck idea Pardubice, Campana, ideal Praha,vše v pohodě, ale CK GEOS má nižší ceny hotelů, tak sháním nějaké informace. Zdají se mi proti ostatním ck dosti levnější.

• Anonym (1)
  • Anonym (4)
Bernard Hanus
29.01.2010 15:47 79.98.72.***
RE: ck GEOS  

Adresa: Sokolovská 42, Praha 8, tel. 283 871 921, jednatel RNDr. Jiří Kopal.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
kvikvam
19.01.2010 15:27 77.48.106.***
ck GEOS  

Zdravim všechny cestovatele. Sháním jakékoliv informace o CK GEOS Praha. Mají v nabídce celkem zajímavé ceny na pobyty ve Španělsku. Pokud máte s touto cestovkou nějaké zkušenosti, tak prosím napište.

• Anonym (4)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze