A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Geops máte zkušenost?

03.08.2008 22:24:36 | Ostravanka
Dobrý den, bohužel jsem na těchto stránkách nenašla žádné reference týkající se CK Geops. Plánuji vyrazit s touto CK na dovolenou, budu ráda, pokud se podělíte o Vaše osobní zkušenosti. Za odpovědi a názory děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
12.07.2016 18:47 37.221.250.***
Madarsko  

V neděli jsme se vrátili z dovolené z termálních kázni Harkany v Maďarsku. Krásné ubytováni v hotelu Forrage, výborná kuchyně a skvělá delegatka Nelly, která se mám po dobu pobytu věnovala. Radi se na toto místo vrátíme. Dovolenou z CK Geops mohu jen doporučit. Lada

Neregistrovaný uživatel
01.10.2015 09:23 195.113.79.***
Andalusie  

Dpbrý den,
byli jsme s CK Geops v září 2015 na poznávacím zájezdu v Andalusii. Průvodkyně Martina byla skvělá, pohodová, s velkými znalostmi, které se nadají vyčíst z průvodců. Zájezd neměl chybu. Simona

• Anonym (1)
Jana
20.03.2015 16:07 46.167.205.***
Hotel na Ischii  

Dobrý den,
prosím, nemáte někdo zkušenost, v jakém hotelu na Ischii ubytovává CK Geops? Mám na mysli polohu na ostrově, úroveň...? Přemýšlíme, že bychom vyrazili....
Děkuji moc Jana

Pohodářka
06.01.2015 21:50 194.228.20.***
CK Geops  

Zájezdy pořádané CK Geops mají kvalitní program, promyšlený, pestrý, přiměřeně obsáhlý. Zájezdy odjíždějí odpoledne-večer, proto se hodně účastní i klienti vzdálenější od Prahy. Často i jednotlivci. Řidiči jsou super, hotely jsou vybírány v centrech měst. Průvodkyně Ing. Alena Frčková má zvláštní dar, vytváří pokojné společenství. Informuje v průběhu celého dne, bývá i večerní program. Byla jsem s ní ve Francii, Itálii, Portugalsku-má OBDIVUHODNÉ jazykové znalosti, odhad času, organizační zkušenosti. S nadhledem a trpělivostí vyřešila i nečekaný zdravotní problém. Díky!

• Anonym (5)
Evelína 24.11.2014 16:30
Re: CK Geops máte zkušenost?  

Jakou máte zkušenost s touto CK při poznávacích zájezdech do Itálie? Byl jste někdo s nimi?

• Anonym (10)
  • Anonym (1)
Marie Sohrová
18.11.2014 23:44 89.201.186.***
Re: CK Geops máte zkušenost?  

K saunám: ještě před několika lety jsem velmi často jezdila lyžovat do Val di sole v severní Itálii. Hotel tam poskytoval saunu a další "wellness"bez omezení zdarma, a cestovní kancelář se o tom v nabídce vůbec nezmiňovala. Těžko věřit, že by takový hotel tam byl jediný.
Co se týče překladu: tlumočit výklad místního slovinského průvodce přes angličtinu je přinejmenším kuriózní.

Neregistrovaný uživatel
02.10.2013 20:26 77.48.233.***
Re: Ischia  

Taky jsem byla s touto CK a byla jsem velmi spokojena! Můžu se zeptat, kteří řidiči vám jeli?

• Anonym (2)
Eva
01.10.2013 12:57 185.7.47.***
Ischia  

Byli jsme na 8denním zájezdu na Ischii a vše proběhlo k naší velké spokojenosti. Od vynikající organizace samotné cesty, přes zajištění fakultativních výletů až po zakoupení vstupenek, jízdenek, ... Můžeme jen doporučit! :-)

• Anonym (14)
  • Anonym (6)
29.08.2013 12:10 77.48.233.***

je tu někdo kdo se zúčastnil zájezdu do Toskánska 19.-25.8.?

• Anonym (3)
  • Anonym (6)
Neregistrovaný uživatel
02.11.2012 15:45 31.130.168.***
Re: Bylo to strašné  

No, tak nevím. Od skutečně nezapomenutelného adventního zájezdu do Norimberka uplynul již skoro rok a příslib, že CK Geops vše prověří, zůstal pouze příslibem. Zkrátka podle hesla "sem tam nějaký slib neuškodí" a "vždy se najde někdo, kdo to s námi ještě nezkusil". Prostě je v tom vidět ta 21-letá zkušenost v českých poměrech...

Hanka

Zpět na všechny diskuze