A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Fisher - nové praktiky

15.02.2008 11:28:58 | Tunisanka
Tunisanka
Dobrý den, omlouvám se, že zakládám nové téma, ale takto obecné jsem k CK Fischer tady nenašla. Vždycky jsem tuto CK považovala za spolehlivou, kvalitní a jednání jejich zástupců a partnerů za velmi solidní. V minulosti jsme s nimi asi 3 x cestovali a vždy bylo vše O.K. Letos se chci podělit o podivné manýry, které se v této CK objevily. V lednu si známý na moje doporučení vybral a telefonicky zarezervoval 5* hotel v Makadi Bay v Egyptě. Když jej šel druhý den zaplatit, byl asi hodinu přemlouván pracovníkem CK ke koupi jiného, 4* a přitom o 2 tis. dražšího hotelu v centru Hurghady, dokonce bez vlastní pláže. Když nepodlehl, byl pracovník CK velmi zklamán. Jak jsem zjistila, tento hotel se neprodal ani po několika slevách.
Druhá věc se přihodila po příletu do HRG na letišti. Delegát CK převzal od známého celý voucher ( neponechal k případné reklamaci ani jednu část ) oproti nalepení víza do pasu a podivnému potvrzení, které naskenované přikládám. Částku 17 dolarů za vízum pak vybírali v autobuse během transferu do hotelu. Setkali jste se už s tímto přístupem? Byli jsme loni v Egyptě s Čedokem a Firotourem a nic podobného jsme nezažili.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
schnauzer 20.01.2016 15:55
Re: Doba dovolené  

Berte holt v potaz, že cestovku nezajímá odkud jedete a jak dlouho, už vůbec ne, že máte domů ještě třeba 200 km. To je na vás. Prostě máte daný odlet v .... hodin, přílet to samé. V čem je problém?

• Sally
Fiš 20.01.2016 11:59

Jj,stejná zkušenost s nádražím.Když už rozhážeme prachy v zahraničí,tak budeme stát tak 3 hoďky před nádražím jako socky.Super závěr dovolené >:)

• Sally
iris1 20.01.2016 10:11
Re: CK Fischer  

Ale Michal se v následujícím příspěvku hned za ten rok omluvil.

Neregistrovaný uživatel
20.01.2016 01:46 78.102.208.***
Re: CK Fischer  

Pro Michala.
Prosím vás, než tady začnete psát pohádky, tak si napřed zjistěte od kdy CK Fisher působí v CZ. Od r. 1982? To se mi snad zdá. To by vás jedině musel odvézt na některé německé letiště sám Husák. Možná jste byl v té době tak akorát s Cedokem v nějakém bulharském kempu.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
14.11.2015 00:35 78.3.105.***

Vzhledem k tomu, že zákazníci se snaží vše koupit co nejlevněji, tak v rámci konkurenční boje, nezbývá CK nic jiného než objednat noční lety. Všechny služby, které tu jmenujete lze většinou zajistit, ale musíte si je také zaplatit. Early check in, late check out a letenku na pravidelném letu. CK na Vás nešetří, šetříte sám na sobě. Pravidla jsou stanovena jasně a platí celosvětově,, takže stačí si zaplatit a pokoj můžete mít podle Vaší vůle.

schnauzer 24.08.2015 19:31
Re: CK Fisher - nové praktiky  

Ve světě je běžné uvolnění pokojů do dvanácti hodin a ubytování po druhé. A ohledně letů - ať už je to Fischer nebo Exim nebo další česká cestovka, prostě využívají služeb téže letecké společnosti, snaží se naplnit letadlo. A že mají takové časy letů, holt s tím se musíte smířit. Jestli jste ale někdo na druhém konci republiky, než je letiště Praha nebo na Slovensku, zkuste jednou letět z Vídně. Ať už s rakouskou nebo německou cestovkou, které nabízejí i odety z Vídně. Normální letadlo a normální časy letů. Navíc se dá časově vybrat let, protože u každého nabízeného zájezdu jsou už uvedeny, tak se dá kombinovat. U dálkových letů i letecká společnost. :-)

• Jiří Kuchta
  • Sally
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
24.08.2015 16:26 78.102.37.***

Jo a na té Mallorce je to opravdu tak, pokoje uvolnit do 10.00 hod., ale za mírný obolus si můžete připlatit pozdější opuštění pokojů. Pokud vám to ale nevyhovuje - je to opět mezinárodní dohoda - pokoje uvolnit do 10.00 hod. nástup po 14.00 hod., tak můžete sedět doma na zadku.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
24.08.2015 16:24 78.102.37.***

Jestli umíte číst, tak si přečtěte všeobecné podmínky jakékoliv cestovky, abyste mohla zjistit, že první a poslední den dovolené je URČEN NA PŘEPRAVU a nikoliv na REKREACI ať ze sebe neděláte ještě většího blbce, než je třeba.

• Sally
  • Anonym (1)
Ema 24.08.2015 14:30

To samé dělá CK Fischer doposud, ale dlužno říci, že navlas totéž dělá Exim Tours. V září odlétáme s Fischerem na Mallorku v 19:20, v Palmě jsme za 2,5 hod., tedy kolem 22:00. To je první den dovolené, a to nás ještě čeká čekání na zavazadla a vyzvedávání a 40-minutový transfer do hotelu. Jsem zvědavá, dokdy budeme čekat na přidělení pokojů, zda se vůbec to noc vyspíme.

Zpět přiletíme v 01:20 hod. Skvělé, výborný den dovolené. Předpokládám, že odlet z Palmy bude tudíž v 22:40, na letiště nás, předpokládám odvezou již kolem 18:00 - 19:00 a nechají čekat. Doufám, že pokoje nebudeme muset opustit již v 10:00, to bych už opravdu organizovala vzpouru. Zjišťovala jsem si ale u Eximu, zájezd ve stejném termínu do stejného hotelu = stejný odlet i přílet. :-X

V únoru jsme byly na Zanzibaru - přílet do Prahy 00:15 ! Z letiště již nic nejede na nádraží, čili pokud jste z druhého konce země jako my nebo Slovenska, seďte na letišti a čekejte na východ slunce ! Pak můžete odjet na hl. nádraží, které je od půlnoci do rána zamčené. Si z nás ty CK dělají srandu, ne? :-$

• Sally
  • Anonym (1)
  • Anonym (5)
sym
23.04.2013 13:33 90.182.187.***
CK Fisher - zkušenosti s poznávacími zájezdy  

Dobrý den, máte někdo zkušenost s poznávacími zájezdy od CK Fisher? Padl mi od nich do oka podzimní poznávací zájezd na Kubu, ale vzhledem k nemalé částce, jakou za něj chtějí, bych nerada riskovala, popis může být lákavý, ale skutečnost vzdálená popisu... A vzhledem k tomu, že katalog poznávacích zájezdů pro letošní rok neměli údajně k dispozici ještě ani v únoru (poslali mi ho až někdy v březnu) a doteď nemají tento zájezd ani na svých internetových stránkách, natož na jiných, tak z toho mám trochu divný pocit...

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze