A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Fantasy Travel

09.09.2016 08:08:33 | Eli_Ko
Eli_Ko
Přeji hezký den, prosím má někdo zkušenosti s touto CK? Letíme s přítelem za 14 dní do Egypta a přemýšlím o této CK. Předem děkuji za Vaše zkušenosti - dobré i špatné. Eliška
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
12.09.2016 18:05 37.188.147.***
Re: CK Fantasy Travel  

Není zač. Kupte si klidně co chcete, jsou to vaše peníze, ale ceny zájezdů o něčem vypovídají taky.

Eli_Ko 12.09.2016 10:56

Díky za komentář, ale chtěla jsem radu od někoho, kdo tuto CK zná a ne řeči typu "vyhozené peníze" apod.. Takže ještě jednou díky za komentář, který je mi k ničemu. ;-)

Eli_Ko 12.09.2016 10:56

Chtěla jsem letět s jinou CK, ale zájezdy rychle mizely z nabídky. Samotnou mě překvapilo jaký je teď o Egypt velký zájem.. A nechávat to na pár dní před odletem není můj styl, navíc ceny ani nijak moc neklesnou, i když to člověk riskne.

Neregistrovaný uživatel
11.09.2016 16:02 82.117.130.***

Řekl bych, že ani ceny nemají nijak zajímavé. Jsou to katalogové ceny jiných CK, ale ty již ceny snížily. Zbytečně vyhozené peníze.

Neregistrovaný uživatel
11.09.2016 15:34 194.213.47.***

Jak vidno, raději bych se do toho nepouštěla, nezná nikdo.Proč neletíte s někým osvědčeným,v dnešní době volit neznámo?

Eli_Ko 09.09.2016 09:08
CK Fantasy Travel  

Přeji hezký den, prosím má někdo zkušenosti s touto CK? Letíme s přítelem za 14 dní do Egypta a přemýšlím o této CK. Předem děkuji za Vaše zkušenosti - dobré i špatné. Eliška

Zpět na všechny diskuze