A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Eva Šulcová

22.06.2011 21:08:25 | neskvik
neskvik
Ahoj,
rádi bychom s přítelem jeli letos na dovolenou, a líbí se nám nabídka CK Eva Šulcová :). Máte s touto CK někdo zkušenosti? děkuji moc za odpovědi :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
11.08.2016 13:37 37.188.236.***
dovolená  

Tak jako vloni, i letos jsme trávili dovolenou v Caorle s Ck Eva Šulcová.Absolutně na nic si nemůžeme stěžovat. Pěkné ubytování, skvělá strava,příjemný personál a velice ochotná sama p.Šulcová....celému personálu v čele s paní Evou z celého srdce za vše děkujeme a příští rok nebudeme volit jinak.Opět Caorle v Itálii s CK EVA ŠULCOVÁ.Všem vřele doporučuji,obzvláště rodinám a dětmi .Nad míru velká spokojenost. A pozdravem Lenka Chmielová a manželem.

Neregistrovaný uživatel
07.08.2016 00:39 82.58.215.***
dovolená  

Dovolená u paní Šulcové se nám docela líbila. Ale měl bych pár výtek. Na každém kroku se šetří, plastové lžičky v jídelně, nastříhané ubrousky, poplatek za klimatizaci, nefunkční wifi apod. Jídlo od pana kuchaře nám chutnalo, ale snídaně katastrofa. Másla a housky na příděl, pořád stejný výběr. Nejlevnější salám, sýr, hnusná káva z kávovaru. Personál ode mě dostává jedničku, ačkoli jde vidět neustálé napětí mezi mladým personálem a paní Šulcovou, několikrát jsem zažil, jak servírky či barmana zpražila. I na některé klienty nebyla zrovna nejpříjemnější. Méně je někdy více, možná by se vyplatilo méně hotelů, ale s kvalitnějšími službami.

marus1 18.11.2015 21:04
hotel teresa  

pekny vecer byla sem tento rok 2krat v kvetnu a zari a vubec si nemuzu stezovat.jidlo supr,personal taky a ubytovani skromne a ciste :-) :-)
hodne lidi si na neco stezuje ale vzdy musi vse resit na miste a pak az psat.
snidane je treba od 8hod do 9.30hod a pani prijde 9.20hod a snida treba pul hodiny a oni ji tam nechaj ja bych ji vyhodila at se nauci hodiny a jeste si vymejsli.nekdy me prijde ze lidi jezdi na dovolenou aby prudili ostatni a ne aby uzivali pohody,slunicka,more a klidu :-)
Kdyz sedite v autobuse pres noc nelite na sebe vonavky lidi okolo to muze odrovnat na celou dovolenou.

• Anonym (1)
Martináková
02.09.2015 21:22 80.251.241.***
dovolená 2015  

Pár poznámek k pobytu s CK Eva Šulcová - hotel Luiza - červenec 2015: ubytování - oprýskaná omítka na pokoji, neumyté patapety, nevysypaný popelník, nevynešený koš, utržená sprchová hadice, odpadávající ručka u sprchy, protékající umyvadlo, nefungující wifi, 1 český program na televizi. Jídlo - 2 malé bulky k snídani, k tomu výběr z velmi skromné nabídky jídla, slibovaná teplá snídaně jednou v podobě ohřátých párků, čaj z várnice smrděl. Placený plážový servis s problémy, které spočívaly v tom, že na stejný servis občas vycházelo několik lidí, kteří jej měli zaplacený. CK nabízela několik výletů - o některých na nabídce nebyla žádná informace, delegátka o nich také nic bližšího nevěděla, trvalo den, než zjistila nejzákladnější údaje, nakonec se mnoho z nich ani neuskutečnilo. Chybějící toaletní papír na WC pro odjíždějící klienty je detail, stejně jako auto - tranzit místo avizovaného autobusu pro odjezd z Nového Boru, o němž jsem se dozvěděla čistě náhodou, když jsem si volala do cestovky - tuto informaci bych čekala od ní, zvláště když v Novém Boru byly dopravní uzavírky a odjezd byl z jiného místa, než jsme byli informováni.
Není toho na jednu dovolenou až dost? Abych pořád nehaněla - Caorle je krásné historické město, kde se člověk nenudí a má stále co objevovat.

• Anonym (1)
Liana S
31.08.2015 23:36 176.114.240.***
Re: CK Eva Šulcová  

Dobry den.
Nedoporucuji. Od 15.7 snazim se objednat zajezd a nic. Pisou ze poslou cestovni smlouvu a dosud dnes je 31.8 nic jsem nedostala. Myslim ze kdyz tak kaslou na nove zajazniky nevim jaky bude zajezd....myslim nic dobreho nebude. >:)

Havířová
16.08.2015 14:57 80.243.97.***

Vracející se odpad z umyvadla jste měla hned reklamovat na místě a co se týče nevydání večeře při 2 hodinovém zpoždění - to má být kvůli Vám personál v kuchyni non-stop? Nezapomeňte, že se kuchyň po večeři uklízí. Když si koupíte jízdenku na autobus a přijdete k odjezdu o 2 hodiny později, je to také Vaše blblost a autobus se kvůli Vám nevrací.

Havířová
16.08.2015 14:41 80.243.97.***
Re: Caorle - CK Šulcová  

To mne překvapujete - já jsem byla v r. 2013 v hotelu Teresa a vloni v Luise a k naprosté spokojenosti, jídlo bohatě stačilo, pití za české koruny a velice dobré ceny. Byla to vždycky pohodová a bezstarostná dovolená. Nevím jak Vám, ale mně k snídani ty 2 housky (k tomu uzeniny sýry, zelenina, marmelády) bohatě stačí, doma toho také nesním víc. A co se večeří týče, vždycky bylo z čeho vybrat. Letos to už asi nevyjde, ale přiští rok plánuji jet opět s CK pí Šulcové.

Bílová
08.08.2015 18:04 89.102.198.***
Caorle - CK Šulcová  

Právě jsme se vrátili z Caorle (hotel Lusia) a náš postřeh je asi tento: pokud máte rádi retro a chcete se vrátit o několi desítek let zpět, vřele doporučujeme. Školní jídelna, dětský tábor nebo rekreace ROH jsou proti tomu slabý odvar. Je až neuvvěřitelné podnikat v dnešní době tímto stylem a udržet si stálou klientelu - nebo možná praávě proto?! K snídani (forma švédských stolů) 2 malé houstičky na osobu, jinak se musíte dojíst tvrdým chlebem dovezeným z Česka. Vánočka jako na bramborové brigádě nebo vojenském výcviku, čaj uvařený ve várnici (opět - to nám vozili na pole při sklizni). K večeři (údajně česko-italská kuchyně) jídlo inspirované Láďou Hruškou - vrcholem byly špagety s pestem uvařené nalámané na kousky, takže se to dalo jíst pouze lžicí, kterou jste ale nedostali. Ital by z toho omdlel. Po 3 dnech jsme to vzdali, nechali si vrátit peníze za večeře a chodili k Italům. Pokud se ptáte, proč jsme tam jeli, bylo nám to, bohužel, doporučeno, ale pokud nechcete toto absovovat - my rozhodně nedoporučujeme. :-(

Nováková
21.07.2015 23:03 85.70.73.***

Poslední zkušenost .....hrozné, hrozné....nedoporučuji.....

• ckevasulcova
  • Anonym (3)
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
27.04.2015 20:31 85.207.96.***

8-)

Zpět na všechny diskuze