A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Eva Šulcová

22.06.2011 21:08:25 | neskvik
neskvik
Ahoj,
rádi bychom s přítelem jeli letos na dovolenou, a líbí se nám nabídka CK Eva Šulcová :). Máte s touto CK někdo zkušenosti? děkuji moc za odpovědi :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
27.08.2018 13:50 47.63.41.***
Re: RECENZE Srpen 2018  

Starší ženy jiné rasy? Madam jsme v 21.století.Stačila jste si toho všimnout? Jak tohle můžete napsat!!!!!!!!!!!!! Je mi z vás na blití.

Neregistrovaný uživatel
26.08.2018 18:33 87.15.46.***
RECENZE Srpen 2018  

Dobrý den toto léto jsem byla ubytována na hotelu Luisa a nepřináším si moc hezké vzpomínky. Narozdíl od minulého roku, kdy jsem ve své posteli našla šváby, letos mě překvapilo něco jiného. Byla to jejich uklízečka. Myslim si že to není vhodné a ani milé "překvapení" od starší ženy jiné rasy. Dohodli jsme se aby to zůstalo jen mezi námi, ale po dalších nemilých příhodách jsem se to rozhodla zde napsat:(koupelna neuklizená celý týden, viditelná vrstva prachu na policích, špína pod postelí, pavučiny v rozích pokoje, špinavé okna, ne moc voňavé ručníky a ke tomu všemu jsem si musela kupovat vlastní toaletní papír). Hrůza!

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
18.09.2017 15:17 85.132.149.***
poděkování paní šulcové  

nebyli jsme klienti ck eva šulcová,maminka měla těžký uraz,ležela v nemocnici a paní šulcová nám pomáhala tlumočit,velké díky této dámě a příští rok určitě budeme cestovat s touhle cestovkou.Michaela Slavkov.

Neregistrovaný uživatel
24.07.2017 10:00 37.48.50.***
Re: CK Eva Šulcová  

Jestli můžu poradit z místa pobytu, jeďte s jinou CK .

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
23.07.2017 19:03 78.45.207.***

Jde vidět, jak se všude a na všem šetří. Když jsme přišli půl hodiny po začátku na snídani, už nebylo pečivo...nemluvě o tom, že nebylo žádné pití (když už se dopil ten práškový džus, nebyla doplnena ani obyčejná kohoutková voda). "Vyborne" kafe si michate plastovými lžičkami a sprchujete se s nohou v záchodové míse, abyste se tam vešli. A ano, je to levná dovolená...ale klasika, Češi sebou nechávají orat. Jakmile jsem delegace říkala, že tohle už není možné, od té doby jsme byli v jejím hledáčku a vše byl problém...My to vyřešili po svém a snídaní ani večeři jsme v hotelu Teresa nevyužívali, na "hotel" jsme se chodili sotva vyspat a dovolenou jsme si užili...ale služeb této kanceláře již rozhodně nevyužijeme.... Co ale mohu pochválit je nasmlouvaných autobusový dopravce....bez chybičky

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
12.07.2017 13:40 87.2.243.***
Super dovolená  

Úžasná dovolená,jídlo, hotel, personál, služby a hlavně paní Eva Šulcová, která splní každé přání klienta. Doporučuji :-)

Neregistrovaný uživatel
24.06.2017 19:02 188.120.195.***
ok  

Dnes návrat z Caorle,naproso bezproblémový pobyt,p.Šulcová vstřícná a ochotná,za nás palec nahoru.

Neregistrovaný uživatel
16.06.2017 11:42 193.179.220.***
skvělá dovolená v Caorle  

Minulou sobotu jsme se vrátili z dovolené z Caorle- byly jsme tam s kamarádkou a byli jsme velice spokojené - jak co se týká cesty,ubytování a veškerého bezproblémového servisu týkající se našeho pobytu. Velmi vstřícná a ochotná byla paní recepční na hotelu Terasa, která vyřešila každý náš problém. Také jídlo bylo velice chutné. Určitě se příští rok zase vrátíme a využijeme opět služeb p. Šulcové. :-) :-) :-) :-) :-))

Neregistrovaný uživatel
01.06.2017 23:47 46.135.149.***
Re: Skvela dovolena v Caorle 2017  

Zapomněla jsem se podepsat. Betka Andrea a malá Berenika <3

Neregistrovaný uživatel
01.06.2017 23:04 46.135.149.***
Skvela dovolena v Caorle 2017  

Vcera jsme se vratili z dovolene v Caorle, kterou jsme měli přes paní šulcovou. absolutně Na nic si nemůžeme stěžovat vše bylo přesně jak jsme se domluvili. vzhledem k tomu že jsme cestovali s malým dítětem (21mesicu) nemusela jsem brát kočárek ani postýlku vše bylo připraveno na apartmánu kousek od nás byl Hotel Luisa Kde je malý dětský koutek na hotelu je k dispozici WiFi zdarma na pláž jsme to měli Maximálně 7 minut a taktéž do centra. můžu říct že to byla skvělá dovolená a určitě se ráda vrátím příští rok ikdyž zvažuji že bych přijela s kamarádkou a prckem ještě v září.
ještě jednou paní Evě Šulcové moc děkujeme (((clap))) (((clap))) (((clap)))

Zpět na všechny diskuze