A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK e-click travel

04.01.2012 10:18:34 | Juanito
Juanito
Mate nekdo zkusenosti s cestovni kancelari e-click travel ?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Michal
06.01.2013 17:35 84.244.117.***
Re: CK e-click travel  

Ano ta Paříž to bylo jedno fiasko. Dvě slečny jako že průvodkyně v Paříži což by bylo super kdyby alespoň jedna z nich uměla třeba frncouzsky což ani omylem a též o paříži skoro nic nevěděli tak jsme se vydali samostatně a užili si to podle sebe což ostatní kteří strávili dny s průvodkyněmi byli celý zoufalíněkolikrát se ztratili, nic neviděli natož si něco koupit. Hotel na okraji Paříže -bomba jen hodinu a pul cesty :-) pokoj katastrofa zdi se loupali a koupelna jedna velká plíseň ale tu jednu noc jsme to přežili bylo nám řečeno - co by jste za ty peníze chtěli.Lidem co bylo po prvním dni špatně druhý den řidiči nemilostně vyhodili na ulici v 10 ráno a do autobusu pustili až při odjezdu v 1 v noci a to ještě chudáci nevěděli že do autobusu prší a bude na ně lít voda ze stropu což bylo řidičům zcela jedno.
Závěr : Když do Paříže tak příště na vlasní pět alespoň si to užijete

• Anonym (2)
  • Anonym (6)
petrnovotny201@gmail.com
17.09.2012 10:08 90.177.206.***

Já s nimi byl nedávno v Pekingu. Absolutní pecka, vše super zorganizováno a žádný problém.

Petr

• Anonym (3)
  • Anonym (9)
mole1
14.03.2012 20:56 85.71.229.***
CK e-click travel  

Byl jsem s nim na zmíněném zájezdu v Římě - 9.-11.3. S cestovkou poprvé, do té doby vždy na vlastní pěst, tudíž jsem na ledacos zvyklý a hlavně nevím, co přesně bych měl čekat. Jen pár věcí, které mne ale maličko zarazily:

1) Ač zástupkyně kanceláře na pražském letišti slibovala delegáta v Římě, čekal na nás pouze italský řidič autobusu s něčím, co angličtinu připomínalo velmi vzdáleně. Nicméně řidič byl pohodář, sympaťák, velmi milý a očividně optimista, takže to nějak zachránil.

2) Informace od cestovky nebyly zcela přesné (například cena RomaPass není dnes 25 ale 30eur).

Víceméně toho asi víc vytknout nemůžu - hotel, který vybrali byl celkem ok - 4hvězdy, velmi pěkný (jen měl pekelné snídaně a byl hodně daleko od centra). Dopravu z a na letiště skutečně zajistili, tak jak slíbili. Za zpoždění letu cestovka nemohla - technice neporučíš, stejně tak jako za lidi na zájezdu.

Suma sumárum - pokud bych se rozhodl jet znovu s cestovkou (jakože se nerozhodnu, protože mi leze na nervy čekání na dalších 40 lidí), asi bych s nimi klidně jel.

• Anonym (2)
  • Anonym (6)
Monicka 13.03.2012 09:12

Dcera se včera vrátila z eurovíkendu v Římě a byla velice spokojená. Dokonce célé výpravě dodatečně zajistili transfer z letiště do hotelu a zpět.

• Anonym (4)
  • Anonym (5)
admin2 04.01.2012 20:18
admin - přesun  

Dobry den, presouvam tema k patricne ck, kterou jsem u nas (diky vam) zalozila. Prejeme stastny vyber!:)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Míla Kafka
04.01.2012 11:04 90.177.206.***

No nevím, máme od nich pro rodiče koupenou Paříž, tak uvidíme, dáme všem reference po návratu. Trochu mi připadá, že ta cestovka prodává jen přes slevové servery, nenašel jsem jinde jejich nabídku !

• Anonym (1)
  • Anonym (8)
Juanito 04.01.2012 10:18
CK e-click travel  

Mate nekdo zkusenosti s cestovni kancelari e-click travel ?

• Anonym (1)
  • Anonym (12)
Zpět na všechny diskuze