A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Doltour

20.11.2009 12:16:41 | Lukáš Kettner
Zdravím ostatní cestovatele :),

tyhle prázdniny jsme byli s rodinou ve starobylém městečku Antibes, na francouzské riviéře, očividně hlavním středisku CK Doltour.
Dlouho jsem nezažil takovouhle dovolenou, můžu jenom doporučit, úžasná příroda, moře ani nemluvím.
Nyní s nimi letíme na Barbados, tak dám vědět, jaké to bylo.

Hezký den všem,

Kettner
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Zuzka
24.07.2015 09:19 217.117.216.***
Úžasný delegát pan Doležel ml.z Doltouru  

Je to rok, co jsem byla s rodinou v Antibes v campu Pylone. Nevlastníme automobil, tak jsem byla připravena na možnost nákupu v reletivně nedalekém supermarketu. O to větším překvapením pro mne bylo, když nám pan Doležel nabídl nejen odvoz ke Carrefouru, ale zároveň trpělivě počkal, dokud nebudeme mít vše. Reagoval na každou připomínku, jak nejdříve mohl a dokonce nás za vzniklé problémy s řešením jedné nepříjemné situace vzal na výlet do Canyonu du Verdon zdarma. Již leta jezdím do kempů do různých zemí, pravidelně daleko od centra, vždy si vše vyhledám, abych nebyla nepříjemně překvapena, ale s takto nadstandardním přístupem delegáta jsem se setkala poprvé.

• Anonym (1)
Janča
01.05.2015 16:21 188.175.217.***
Těšíme se na další dovolenou  

Tak už se pomalu blíží další léto a s ním i další dovolená. Poprvé za ty roky co jezdíme do Antibes, jsem se rozhodla přidat svoji zkušenost.
Do kempu Pylone jezdíme už několik let a vždy jsme náramně spokojeni! Super moře, neustále pěkné počasí, výletování po památkách a vyžití pro děti - vždycky se rádi vracíme. Přístup delegáta (p. Doležel ml.) vždy špičkový, už se moc těšíme.
Hezký den a příjemnou dovolenou, ať už se chystáte kamkoliv! J.

• Anonym (1)
Vladimíra
17.04.2012 13:02 85.71.202.***

Zdravím a chci předat své poznatky a zážitky s touto cestovní kanceláří. Ale nebudu psát romány, prostě nádhera, skvělé a pro mě je důvod se vracet právě sem, neboť takovýto lidský přístup ke svým klientům jako má p.Doležel , má opravdu jako majitel málokdo.
Touto cestou mu chci poděkovat a těším se na další shledání.
S pozdravem Vladimíra

• Anonym (6)
  • Anonym (4)
ms
12.09.2011 10:40 78.102.233.***
Re: CK Doltour  

doltour s panem dolezalem je hnus prvni kategorie vzadnem pripade nedoporucuju s touto cestovkou cokoliv podnikat ! 1.doltour uvadi ze se jedna o antibes neni to pravda je to vesnice Biot pripojen k antibes coz v prospektech neni nikde uvedeno 2.po prijezdu do kempu se nas "ujal" p. dolezal a oznamil nam ze kazdy mame kazdy jiny mobilhoum ( jesli sme 3 rodiny ze budemem mit mobilhoum u sebe) nebylo tomu tak roztrkal nas po celem kempu s tim ze takovou informaci nedostal a svadel to na p.černíkovou ktera to jakoby zajistovala a ta zas rekla ze za to muze dolezala a stale dokola. Abych nezapomel v mobilhoumu byla vypnuta lednice a pod lednici do pulky mobilhoumu voda z odmazene lednice !3. mobilhoum nam nebyl vpodstate vubec predan - jen tady mate klice .Mobilhoum byl navic anglicky a mel anglicke zasuvky kde byl pouze jeden prodluzovak na mikrovlnku ,TV no a kyz se zapla mikrovlka praskla pojistka v prodluzovaku a 1 den sme byli bez moznosti pouzivat zasuvky.Kdyz sme zjistili ze nam netece tepla voda protoze byla vadna karma trvalo p.dolezalovi doba opravy 2 dny s argumentem ze se mame chodit koupat do spolecnych sprch ze on tam take chodi !!! Po tom praskla venku hadice a z te triskala voda do rozvodne skrine s elektrinou !! oprva opet trva 1 den kde behali kolem toho deti a ja musel improvizovat a hadici omotat rozriznotou pet flaskou.4. slavna polopenze byla naprosto tragicka kazdy den sme ke snidani na ctyrclenou rodinu dostali 2 bagety a nan celi tyden jednu kosku masla dva balicky salamu a dva syry pote jsem dostali a ted ctete jeden jogurt ! a 4 malilnkate buchticky o velikosti "prirovnanim buchticky se šodo".Co se tyka veceri chodili jsme s kastrulkama pres pul kempu kde varili ceske kucharky bohuzel jist se to opravdu nedalo takze sme si museli kopovat potraviny v hypermarketu a vart si sami.5. p.dolezal zajistil skupinovou slevu pro vstup do merilendu kde nas protahl ale listky nam nedal nebod je pote prodal dal ! Vim to od slovenky ktera vubec nepatrila k nasi skupine a ba dkonce ani do kempu.6 doltour si vyzaduje 7 euro jako vzdusne ale ouha vzdusne je 30 centu na osobu ! mi platili 28 euro ! 7. pri odjezdu jsme uklidili mobilhoum a ted ponas doultour pozaduje 40 euro zato ze nebyl mobilhoum uklizen !!! Nikdo si mobilhoum nebyl prevzit ! Delegat neexistoval protoze prazdniny skoncili a proste nebyl. Vsem durazne davam upozorneni na nechutne chovani p.dolezala a doltour aby si dukladne rozmysleli jestli stakovouto cestovkou nekam cestovat .Sam zasebe musim rict ze prisernejsi dovolenou a nechutnost jednani jsem opravdu nezazil a s doultour jiz nikdy vice cestovat a ni moje rodina nebudu ! Co se tyka ostatnich rodin meli obdobne problemi nekde nefungovala ektrina 2 dny nekde nefungoval zachod atd. no proste horor. Vsem vrele nepoporucuju tuto cestovku.

• Anonym (9)
  • Anonym (10)
Lukáš Kettner
20.11.2009 12:16 193.86.147.***
CK Doltour  

Zdravím ostatní cestovatele :),

tyhle prázdniny jsme byli s rodinou ve starobylém městečku Antibes, na francouzské riviéře, očividně hlavním středisku CK Doltour.
Dlouho jsem nezažil takovouhle dovolenou, můžu jenom doporučit, úžasná příroda, moře ani nemluvím.
Nyní s nimi letíme na Barbados, tak dám vědět, jaké to bylo.

Hezký den všem,

Kettner

• Anonym (9)
  • Anonym (20)
Zpět na všechny diskuze