A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Dolce Vita =Sunny days ?

25.06.2010 10:33:10 | lachtanka
lachtanka
Ahoj měl již někdo možnost letos zkusit tuto novou CK? Je to prý bývalá sunny days,má stále stejné hotely i způsob zpracování web stránek.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
admin2 28.12.2014 13:17
Re: dovolená Tunis Omar Khayn  

Dobrý den,

chci jen poprosit, neuvádějte zde žádná celá jména zaměstnanců CK, postupujeme v souladu s přáními našeho právního oddělení.

Děkuji a přeji krásný den,

Zuzka

Jaja 24.07.2012 13:58

Svatá pravda, ale lidé budou pořád zkoušet a kvůli pár korun. Potom všechno zkažené, čekání na peníze. Takové CK jsou opravdu k ničemu. Taková byla i Tomi tour i s panem Fischerem. Nikdo ho neokradl, ale na všechno neměl. Teď CK Fischer funguje a dobře i bez p.V.F, :-[

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
23.07.2012 13:57 193.86.230.***

ten komu se podařilo odletět a přiletět nechť si gratuluje.Lidé jsou nicméně nepoučitelní, stále budou kupovat u neprověřených cestovek.....nevím co je k tomu vede asi myšlenka , že něco ušetří?Osobně nejezdím s nikým podobným a neprověřeným.

• Anonym (1)
Beruška
23.07.2012 13:23 88.102.144.***
dovolená Tunis Omar Khayn  

Dobrý den,
letos v červnu jsme byli s CK Dolce Vita na dovolené v Tunisu.Úplně parádní dovolená!!!!!!!!!!!!! :-[ Delegát Lotfi byl perfektní, neschledali jsme žádný problém...jídlo dobrý a bylo ho dost....pití taky dobrý, společnost úžasná....a na záver? mám novou kamarádku a jsem ráda, že jsem na dovolené byla..... ;-)

• Anonym (3)
Tomi Tour
23.07.2012 12:14 85.71.132.***
Re: CK Dolce Vita =Sunny days ?  

Já už jenom vzpomínám na zlaté časy ck Fischer a ck Tomi tour nejlepší ck kdy byla
ona sice taky zkrachovala ale majitel Václav Fischer velice solidní člověk kterého napálilo mnoho lidí a už jak šel do politiky udělal obrovskou chybu někdo ho moc pak nemusel tak ho zlikvidoval a ještě z něho udělal podvodníka Václav Fisher byl jasnou ukázkou člověka který chtěl změnit myšlení Čechu a chtěl zamávat politikou a ono se mu to v Čechách pěkně vymstilo ale ono to tak bývá u nás kdo moc mluví moc pak mlčí

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
tadeas
23.07.2012 11:14 90.181.133.***

Tady to mate. Vsichni, co zde psali, jak je skvela a VZDY JEN S DOLCE VITA :-D
http://www.novinky.cz/ekonomika/273908-ck-dolce-vita-vyhlasila-upadek-v-tunisku-ma-100-klientu.html

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
23.07.2012 10:08 90.182.205.***

Ano, CK Dolce Vita = Sunny Days (viz. pan Kamal Jabeur), nyni i Dolce Vita vyhlasila upadek. Jsem zvedavy, jake bude jmeno nove cestovky :)

Pavla
19.07.2012 20:55 85.70.78.***
ck dolce vita  

letos v únoru jsem zakoupila zájezd s touto ck na djerbu hotel vincci helios beach,až potom jsem narazila na tyto recenze a pak sem se trochu obávala.3 dny před odletem 3.čevence mi přišel email je nám líto ale museli jsme změnit váš hotel,na hotel palm beach,na který jsem četla opravdu jen špatné recenze,nehledě na to v daleko nižší cenové relaci,ale také 4*,a tím to pro ck haslo.nesmíte se ale nechat odbýt po zdlouhavém vyjednávání nám byl alespon vrácen finanční rozdíl.jinak delegátka byla výborná,let proběhl v pořádku se splečností čsa,a nakonec i hotel palm beach club byl fajn.jen nechápu jak hotel který mám zamluvený s velkým časovým předstihem je pak o sezonu obsazen,stalo se mi to již 2x,ale vždy nám byl nabídnut hotel ještě vyšší kategorie jako kompenzace za změnu.co mě zarazilo že ck i potom nadále hotel vincci helios nabízela i když byl na celou sezonu obsazen! jinak vše ostatní proběhlo v pořádku a na nic jiného si nemohu stěžovat. <:-)

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
marta
05.07.2012 11:41 82.150.169.***

Ahoj,letos v červnu jsme byli s CK Dolce Vita na Djerbě. Po některých recenzích tady jsem měla obavy,naštěstí zbytečně. Organizace dobrá,delegátka Jana vynikající,hotel Isis přesně dle fotografií,veškerý servid,který jsme platili,byl dodržen. Za nás dávám 1 a pokud budou mít zase nějakou zajímavou dovolenou,určitě jí u téhle cestovky využiju.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze