A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Ck Dolce Vita

12.09.2011 15:40:35 | Michael1
Michael1
Chci se zeptat jestli má někdo zkušenost s Ck Dolce Vita?? Zda to je solidní cestovka ??
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
07.04.2013 14:04 194.228.11.***
Re: Ck Dolce Vita  

Měl jsem zaplacenou dovolenou přes Cest.agenturu Invia,u CK Dolce vita,a dva dny před odletem mě nedali pokyny k odletu a další informace,raději mě sdělili ,že se udajně letadlo nenaplnilo a že nikam neletím,Invia mi nabídla nahradní dovolenou tak jsem tedy odletěl,po návratu,jsem podal pojistnou událost u ČPP,kde mě za dva měsíce proplatili cenu zajezdu 24.tis,ale obratem do deseti dnů ji chtěli celou částku zpět,udajně že to nebyla pojistná udalost.Tak co ktomu dodat,je to u nás pěkný bordel

M.K.
23.07.2012 12:42 89.29.117.***

Už není co, je v úpadku a má venku 100 klientů. Dalších 200 se těšilo na dovolenou, na kterou už neodjede.

Skota
13.07.2012 18:57 89.176.228.***

Moje zkušenosti s touto cestovní kanceláří také nejsou dobré,nejprve nám zrušili let pro nenaplněné letadlo,týden před odletem-přišla nabídka náhradní jiné destinace/kréta/.Nad očekávání jsme skutečně do destinace dorazili,tak nás delegát informoval o změně hotelu!!!S touto CK raději NE. >:)

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Tea01
11.07.2012 12:03 78.80.212.***

S CK Dolce Vita jsme byli v červnu na Krétě. Vše proběhlo naprosto v pořádku. Od odletu, přes ubytování, delegáta až po přílet domů. :-) Byla to krásná dovolená...

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
Olina
28.06.2012 16:42 88.101.158.***
Blesk  

Co se vám pane macháčku přihodilo tak strašného?Mám letět a váš příspěvek mě dost vyděsil. :-!

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
netrefilka 20.06.2012 13:56

Je mi líto,že jste byl nespokojený :-(já od nich měla také koupené turecko,ale po 14dnech jsem raději vše zrušila přišla jsem o 2000kč,ale raději jsme je oželeli než mít potom šediny a být nas...ý někde daleko >:).Bohužel Blesk nekupuji,ale muselo to být vážně děs,když jste podnikl takové kroky a jsem ráda,že jste to nehodil za hlavu,všichni mají právo vědět co je to zač.Stejně si myslím,že to nemají Češi,podle komunikace.

Martin Machacek
09.06.2012 10:09 62.169.169.***

Neni neni neni nic tak spatneho jsem nikdy nepotkal budu davat stiznost na COI plus asociaci cestovnich kancelari jelikoz neco tak hrozneho jsem nikdy nevidel a nejvetsi pradepodobnosti dam svuj pribeh do blesku aby vsichni vedeli co je muze potkat >:)

Martin Machacek
09.06.2012 10:05 62.169.169.***
Varovani durazne  

Dejte si vsichni pozor neseriozni strasne jednani sprosty delegati nikdy vice majitel arogantni hulvat nikdy vice >:) Nic nefunguje osobni hrozna zkusenosti jsou to lhari a podvodnici >:)

• Anonym (2)
  • Anonym (4)
Leesina 04.06.2012 13:49
Super  

V sobotu jsem se vrátila z Djerby, na které jsem byla od CK Dolce Vita a nebyl absolutně žádný problém, akorát mě tady ti věční stěžovatelé na všechno skoro odradili, když jsem na CK Dolce Vita četla recenze. Lidi, je to v pohodě, ty negativní recenze ignorujte a nenechte si kazit dovolenou.

• Anonym (2)
  • Anonym (4)
Zeror 03.06.2012 07:33

S touto cestovkou létám již od počátku jejího vzniku a vždy vše naprosto v pohodě. Doporučuji :o)

Zpět na všechny diskuze