A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Čedok Egypt Taba

09.11.2008 09:07:05 | blankaH
Vybírám zájezd do Egypta na letošní vánoce do Taby. Nemohu se rozhodnout pro jakou CK po pročítání různých recenzí jsem v rozpacích.
Jedu sama a nejsem jazykově moc vybavená. Potřebuji spolehlivost CK. Z hotelů bych chtěla něco klidnějšího, menšího. Líbí se mi to prostředí v horách. Jediný výlet o který hodně stojím je Mojžíšova hora a tak jestli někdo máte i tuto zkušenost, která CK je schopná dobře toto zorganizovat, budu jen ráda za radu. Ještě prosím jaké bylo počasí v prosinci v Tabě?
Děkuji Blanka
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
admin2 25.12.2008 12:07
admin  

Zdravim, k dotazum ohledne kvality hotelu, pocasi atd. doporucuji nahlednout na vlastni egyptskou sekci zde:
http://egypt.orbion.cz/

Mejte se!

delfin_brb 25.12.2008 11:28
taba  

Byl jsem taktez v Hilton Nuweiba Coral Resort. Je to hodne stranou od ostatnich hotelu a dost odloucene. Koraly jsou tak 10 az 15 min chuze nalevo a prestoze je more casto klidne jako rybnik, tak pod vodou je to dost zvirene, ze to takovy pozitek neni. Prvni tyden byl hotel poloprazdny a byla to nadhera. Druhy tyden se zaplnil na vic jak 80% a uz to bylo horsi (prevazne rusaci, kteri pili vodku uz od 10 dopoledne jak o zavod). Samotny hotel je dobry, co jsem slysel, tak patri k 2 nejlepsim v dane oblasti. Rozhodne se vyplati kdyztak dat vsimne na recepci a byt v 1. nebo 2. patre (pokoj s balkonem, v prizemi velke otviraci dvere, do kterych cumi kazdy prochazejici). Mojzisova hora je klasika, kterou tam porada kazda cestovka. Nahoru se jde za tmy s baterkou (pruvod svetylek je videt az na horu). Hodne lidi tam celou cestu nahoru zpiva ruzne nabozenske pisnicky. Jel jsem na velbloudu, tak jsem aspon kazdou chvilku poslouchal neco jineho :) a za tu cenu se ten velbloud vyplati, ikdyz parkrat po ceste zakopl a a samozrejme chodil porad po okraji srazu. Nahore se tisni snad tisic neli vic lidi, ze tam neni k hnuti. Slusny vyhled je zabrany uz tak 2 hodiny pred vychodem asi.Cestou dolu doporucuji kratsi cestu(odbocka vlevo za domkem/y pod vrcholem). Po ceste je kransy vyhled, nekolik zajimavych mist, a uchvatny vyhled na klaster pod Vami mezi 40-50 m vysokymi stenami. A predevsim, malo lidi. Osobne bych ale vic doporucil vylet do Petry, ktera je nadherna. Vylet na Jeruzalem taky zato stoji.

Yanina 10.11.2008 09:30
TABA  

Dobrý den, mohu se podělit o zkušenost -byla jsem 2x v Tabě v hotelu Hilton Nuweiba Coral Resort. Je to velmi klidný hotel a jeho zvlášnostní je písečná pláž s normální vstupem do moře. Takže pokud nehledáte vysloveně šnorchlování u korálových útesů, je to dobrá volba. Hotel je klidný a zárukou je i převážně anglická "usedlejší" klientela. Ruským klientům se nevyhnete nikde v Egyptě, ale většina se zřejmě přesouvá do oblasti Taba Heights. Hotel je dobrý jako výchozí právě pro výlet na Mojžíšovu horu. Hotely v Tabě evokují výhled na hory, ale je to opravdu pouze výhled. Já obě cesty absolvovala s Eximem a naprosto bez problémů. Ubytování však probíhá bez asistence delegáta, ale je to v pohodě i se základní znalostí angličtiny. Doporučuji zkusit požádat o budovu č. 3.

blankaH
09.11.2008 09:07 92.62.224.***
CK Čedok Egypt Taba  

Vybírám zájezd do Egypta na letošní vánoce do Taby. Nemohu se rozhodnout pro jakou CK po pročítání různých recenzí jsem v rozpacích.
Jedu sama a nejsem jazykově moc vybavená. Potřebuji spolehlivost CK. Z hotelů bych chtěla něco klidnějšího, menšího. Líbí se mi to prostředí v horách. Jediný výlet o který hodně stojím je Mojžíšova hora a tak jestli někdo máte i tuto zkušenost, která CK je schopná dobře toto zorganizovat, budu jen ráda za radu. Ještě prosím jaké bylo počasí v prosinci v Tabě?
Děkuji Blanka

Zpět na všechny diskuze