A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK BonTon

23.06.2008 08:21:36 | Sabina Hinková
Zdravím všechny cestovatele!
Prosím Vás, pokud máte někdo zkušenosti z CK Bonton, dejte mi prosím vědět! Nabízí docela dobré last momenty, ale protože mi tato CK nic neříká, chtěla bych ještě nějaké reference...
Nerada bych se celou dovolenou vztekala, do čeho že jsem to dala peníze...
Tak děkuji všem, Sabina Hinková
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Joanna 07.04.2013 16:02
Re: CK BonTon  

To 5.54.122 - a hlavně na Thassos, kde žijete, že..... ;-) ;-) ;-) ;-)

• Anonym (5)
  • Anonym (4)
big cestovatel
07.04.2013 15:47 5.54.122.***
Re: CK BonTon  

S Bontonem kamkoliv pojedete naprosta spokojenost!!! ;-)

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Jarkad
11.08.2008 13:42 88.100.119.***
Chorvatsko  

Dobrý den já jsem nedávno přijela z Chorvatska a cestovní kancelář mě natchla ... cesta byla bezproblémov velmi luxusním pohodlným autobusem .. řidiči velmi ochotní s humorem ... ubytování pěkné a vše co bylo v katalogu napsáno splněno ... Jedna zmých nejlepších dovolených. Určitě pojedu s touto Ck aji příští rok ... :-P

• Anonym (4)
  • Anonym (3)
janulinka
05.07.2008 21:00 83.131.152.***
chorvatsko  

no, jak myslite p.hinkova, ale v chorvatskem drveniku meli klienti za 2 dny po dovolene, nebot tam byly neopravnene v prostorach, ktere nebyly povoleny, tak se radeji informujte primo v ck bonton co vam asi povi ;-)

• Anonym (4)
  • Anonym (3)
bufina 23.06.2008 16:41
RE: CK BonTon  

Nevím já mám na to jiný názor.Byla jsem s nimi letos v Řecku a nemohu si stěžovat.Asi opravdu vždy záleží jak se skloubí cesta,ubytování a vše co k dovče patří.Rozhodně se toho nebojte.Každá cestovka je risk a tahle za ty prašule určitě stojí a nebudete litovat. :-P

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
Šárka Kolářová
23.06.2008 10:54 88.100.105.***
RE: CK BonTon  

ahojky mám zkušenosti s cestovní kanceláří BonTon. Byla jsem min.rok s přítelem v Chorvatsku.Ubytovaní super, ale cesta hrůza.V autobuse nešla klimatizace a cesta do chorvatska nám trvala asi 21 hodin...no moc nedoporučuji

• Anonym (5)
  • Anonym (4)
Sabina Hinková
23.06.2008 08:21 62.77.120.***
CK BonTon  

Zdravím všechny cestovatele!
Prosím Vás, pokud máte někdo zkušenosti z CK Bonton, dejte mi prosím vědět! Nabízí docela dobré last momenty, ale protože mi tato CK nic neříká, chtěla bych ještě nějaké reference...
Nerada bych se celou dovolenou vztekala, do čeho že jsem to dala peníze...
Tak děkuji všem, Sabina Hinková

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
Zpět na všechny diskuze