A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Bohemian Fantasy

07.01.2010 22:21:35 | Calabasas
Máte někdo prosím zkušenosti s touto cestovní kanceláří? Sídlí v Olomouci...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
22.06.2014 10:54 109.81.210.***
Re: CK Bohemian Fantasy  

my jsme byli několikrát a spokojenost

pavla
10.05.2014 15:30 212.109.191.***
Legoland  

Dnes jsem se vrátila ze zájezdu do Legolandu s touto ck a musím říct, že vše bylo naprosto perfektně organizované. Řidiči profíci, vše na čas a podle plánu, paní delegátka nám podala veškeré potřebné informace. Byla jsem velmi spokojená (((clap))) .
Co však pokulhávalo, byla komunikace s ck přes maily. Jakýkoliv dotaz jsem musela posílat několikrát a ve výsledku se dotazovat telefonicky. Jediný kdo reagoval na maily okamžitě byla paní Wiedermannová a tímto ji děkuji.
Tento zájezd můžu všem doporučit.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
04.12.2013 20:01 194.108.133.***

Dobrý den. Mohla by jste uvést termín zájezdu a název zájezdu, o kterém píšete? RNDr. Ida Wiedermannová, ředitelka CK Bohemian fantasy spol s r.o.

• Anonym (5)
  • Anonym (7)
Mart
01.10.2013 20:17 77.242.90.***

S touto ck mam zatim jedinou zkusenost a to diky neschopnosti delegatky velice spatnou, nezvladala ani organizacne, ani vedomostne. Prijeli jsme velice zklamani a posledni den jsme kvuli ni ani neabsolvovali vylet, na ktery jsme se moc tesili...

• Anonym (6)
  • Anonym (5)
Jana
29.07.2013 13:33 94.113.170.***

Já mám také špatnou zkušenost, několikrát jsem psala na e-mailové adresy se žádosti o zaslání podkladů k platbě či nabídky na dovolenou, ale žádný zájem o prodání zájezdu. Velmi špatná komunikace.

• Anonym (6)
  • Anonym (12)
klaryta 18.07.2013 21:10

Zkušenost mám dobrou.... Byla jsem s něma v Osvětimi a v Solných dolech Wieliczka. Průvodce jsme měli Ing. Borise Navrátila (nejsem si jistá příjmením) a vše bylo naprosto v pořádku.
Jediné, co nám nepřálo bylo počasí, jelikož celý den pršelo.
Řidiči autobusu byli taky fajn. V autobusu bylo teplo, možná až příliš :-)

V srpnu se chystám s touto cestovkou do Vídně.

• Anonym (4)
  • Anonym (6)
saba
11.12.2011 17:03 83.240.61.***
varovani  

S touto ck jsme jeli na zajezd do Krakova a uz nikdy vice! koupili jsme zajezd sice u ck cebus s kterou mame jen ty nejlepsi zkusenosti, ale v autobuse jsme se dozvedeli, ze ho porada ck bohemia Fantasy. Delegatka nam prilis nevyhovovala, prislo nam, ze vubec nema prehled kdo k ni patri. Ovsem nejhorsi byli dopravci. Pri ceste zpet do Brna, coz je cesta kolem 5hodin nam nebylo ani jednou zastaveno. Kdyz jsme o to delegatku pozadaly, byly jsme odeslani na wc v autobuse, ale tato prestavka ma prece i zdravotni funkci ne? clovek se rad, pri takto dlouhe ceste protahne. Po ceste jsme v autobuse mrzli, a myslim, ze jsme nebyly jedini. Ja to odskakala horeckou a bolesti v krku. Mely jsme dojem, ze ridice i delegatku zajima pouze to, aby byly co nejrive doma. Zajezd byl krasny, ale tato zkusenost nam zcela zkazila celkovy dojem.

• Anonym (7)
  • Anonym (13)
Calabasas
07.01.2010 22:21 93.99.142.***
CK Bohemian Fantasy  

Máte někdo prosím zkušenosti s touto cestovní kanceláří? Sídlí v Olomouci...

• Anonym (7)
  • Anonym (14)
Zpět na všechny diskuze