A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK BK TOUR - Chorvatsko

29.02.2008 13:41:03 | Vinmany
Vinmany
Dobrý den chystáme se s přítelkyní do Chorvatska autem do Apartmánu. Byla nám doporučena CK BK Tour chtěli bychom znát i další názory bývalých klientu jesli vše bylo ok..? Předem děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
chacharlipinsky 31.03.2015 22:58
Chorvatsko  

tak se letos chystáme poprvé s touto CK do Chorvatska (na doporučení známé) a trošku nás teď z těch komentů jímá hrůza :-!

Dana
16.12.2014 18:33 90.180.233.***
Spokojenost  

My jsme s touto cestovkou velice spokojeni. Nebyli jsme tedy ani v Chorvatsku ani v Itálii, ale pronajímáme si chaty nebo chalupy v ČR a SR. Voucher opravdu přijde asi 10 dní před odjezdem. Zatím se nám nestalo, že by chalupa nebyla připravená nebo uklizená, ale za to by nemohla cestovka, ale majitel. Tato CK nám vždy vyšla vstříc, pokud jme chtěli zjistit informace navíc. Jednou jsme potřebovali ubytovat jedno dítě na rámec osob, cestovka nám to ochotně zajistila u majitele a bylo to uvedeno i na voucheru. Příští rok opět objednáme chatu od BK Touru, protože mají objekt na netu přesně popsaný a vše souhlasí. Nemám ráda cestovky, které napíšou, že apt má 4 lůžka, ale již nenapíšou, že se jedná o dvě palandy, tak to se zde nemůže stát. BK Tour má přesně uvedeno , zda se jedná o palandu, rozkládací lůžko apod. Pro nás je tato CK sázka na jistotu. :-)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Kristýna
04.09.2014 11:28 46.135.37.***

Opravdu nedoporučuji. Meli jsme podobný zážitek jako Pani Mirka.

• Anonym (2)
Heda
12.07.2013 09:35 89.24.222.***

s touto CK jsme byli letos podruhé na dovolené v Chorvatsku, objednávali jsme ubytování přes internet, vše probíhalo v pořádku, ubytování bylo vždy takové, jako na fotkách, jenom je fakt, že delegáte jsme v Chorvatsku ani neviděli, takže případné řešení problému by probíhalo kdoví jak...
cestování autobusem nemůžu hodnotit, jezdíme vlastním autem.
Celková spokojenost s BK Tour.

• Anonym (5)
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
20.06.2013 11:13 195.5.186.***

My jsme s touto cestovkou také jeli,do Itálie autobusem, mají cizí dopravce, takže v autobuse lidi z padesáti cestovek, zmatek, masová turistika:).
Měli jsme také uvedené špatné místo výstupu! Smlouvu jsme uzavírali s cestovkou a ne s dopravcem, jak zde již někomu odpovídali, že je to chyba dopravce. Zkrátka zmatek, neinformovanost, totéž při zpáteční cestě. To jsme s žádnou jinou cestovkou ještě nezažili. Nikdy více! Své jméno nechci uvádět.

• Anonym (4)
  • Anonym (3)
klára chovancová
15.03.2013 10:48 78.98.82.***
chorvátsko dovolenka pre celiatikov  

Chcem sa informovať, aká bola dovolenka v chorvátsku s barca tours trnava, bolo to v roku 2012, vo vile Mandič na ostrove Brač. Chcela by som ísť tento rok, ale nemám bližšie informácie a cestovke ako i uvedenej dovolenke. Ďakujem

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Jaromír
09.01.2013 14:30 193.179.126.***
Silvestr 2013  

S CK BK tour jsme strávili letošního silvestra na horách a vše proběhlo bez problému. Doporučuji u větších chat jet např. ve 2 rodinách cenově je to pak přijatelnější.

• Anonym (5)
  • Anonym (3)
Mirka
11.09.2012 13:42 91.221.2.***
CK BK tour  

Lidé pozor! S CK BK tour si rozmyslete vaši dovolenou. Byli jsme na dovolené s touto cestovní kanceláří v Tetíně a jedním slovem hrůza! Peřiny a polštáře zapáchaly a byly samé velké fleky, dokonce jsme našli i zaschlou plíseň. Co se týče nábytku, tak ten by byl dobrý pro bezdomovce a voda, která byla ze studně po dešti zapáchala, takže se nedala pít. Žádná informace o tom že je tam voda pouze užitková u tohoto objektu na internetu doposud není.A přístup majitele objektu byl nehorázný až drzý, když nás po upozornění na nedostatky vykazoval z objektu se slovy: "Jestli se Vám to za ty peníze nelíbí, tak můžete jít". Tuto dovolenou jsme opouštěli hned druhý den, t.j. v neděli a neměli jsme kam zavolat, protože CK BK tour v neděli nepracuje a nikdo není k dispozici na telefon.
Proto bedlivě vybírejte, aby jste nedopadli jako my a ostatní nespokojení klienti.

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
Patrik Menšl
11.04.2012 19:52 109.80.24.***
Re: CK BK TOUR - Chorvatsko  

Dobry den nahodou jsem narazil na tuto diskusi na googlu a trochu me zarazily nektere negativni ohlasy. Ja s nima byl v Italii a Chorvatsku pokazde teda apartman vlastni doprava, ale byli jsme moc spokojeni. Letos chci zas do Chorvatska tam je to moře bezkonkureční :-)

• Anonym (4)
  • Anonym (10)
Neregistrovaný uživatel
31.03.2012 16:15 195.22.45.***
Re: CK BK TOUR  

Dobrý den je pravda že jsem Vás telefonicky neinformoval a to s toho důvodu že jsem nevěděl o nájezdové službě (moje hloupost asi jsem si pořádně nepřečetl pokyny)ale mám zato že by jste mi moc nepomohli když to moc neřešila ani česká delegátka na místě.Nevím jestli byla z Vaší CK ale nám řekla že náš apartmán je obsazen z důvodu že jeden z klientů je v nemocnici a ostatní nemůžou jed domů bez něj a proto je ani vystěhovat,což jsme samozřejmě chápali.Ale že nás delegátka šoupne do samého středu města když jsme chtěli zahradní komplex to jsem neskousl.A jestě musím napsat ze jsem samozřejmě vypisoval po příjezdu domů jakýsi papír o spokojenosti klientů a dávali jsme ho paní XYZ u které jsme dovolenou koupili,ale jestli Vám ho odeslala nebo ho z nějakého důvodu "ztratila"to nevím a ani jsem to neměl čas ani chuť řešit s pozdravemVeselý Josef

• Anonym (4)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze