A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Best Choice

11.06.2009 15:13:17 | Jarda212
Znate nekdo CK Best choice ??
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
jarmulak
08.08.2013 22:29 41.196.81.***
Re: CK Best Choice  

Ano zname ji vsichni ucastnici zajezdu do Tuniska.Sok uz na letisti-uplne vzadu z kartonu narychlo postaveny stanek.Jakoze.Sok v Africe.Na hotelu tvrde zaplacenem probihal mistni detsky tabor.Rev binec vsude plno smradu vsechno snezene.OVSEM-delegatky jinych cestovek nam rekli ze je to tady kazdy rok.Tedy tihle loupeznici penez nas nalakali nekam kde vedeli ze to bude peklo.Delegatka Lenka.Furt telefonovala.Byli jsme pro ni obtizny hmyz.Nic nezaridila jen mela hloupe reci.Lhala do oci manipulovala s nasimi stiznostmi.Turnus pred nami popisoval totez.Lidi i kdyby za darmo-ne ne ne.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Xd
05.08.2013 21:39 109.80.157.***

Tak uz krachla i ceska best choice ... Ted to maji na strankach .... :(

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Turista
03.08.2013 07:49 188.167.246.***
Re: Opravdu - Nikdy Více!!!!  

V piatok večer 2.8.2013 poslala centrála slovenskej CK Best Choice nasledujúci email:

Vážení klienti, ctení obchodní partneri a milí priatelia,

Na základe kontinuálneho klesajúceho dopytu o zájazdy do našich ťažiskových destinácií za ostatné letné sezóny, ktorý bol spôsobený ako nepriaznivým vývojom politickej situácie v daných krajinách tak aj nezdravým vývojom konkurenčného prostredia na poli pasívneho cestovnom ruchu na Slovensku, sa spoločnosť BEST REISEN – BEST CHOICE s.r.o. dostala do druhotnej platobnej neschopnosti.

V zmysle hore uvedeného sme nútení ako CK BEST CHOICE oznámiť úpadok a tak koniec činnosti ku dňu 2. Augusta 2013. Cestovná kancelária BEST CHOICE má uzatvorené povinné zmluvné poistenie zájazdu pre prípad úpadku cestovnej kancelárie v poisťovni KOOPERATIVA, Vienna Insurance Group a to v rozsahu 2 500 000 EUR pod číslom zmluvy 169 1018447.

Cestovná kancelária BEST CHOICE pôsobila na slovenskom trhu od roku 2005 ako obstarávateľ zájazdov v rozsahu pasívneho cestovného ruchu do destinácií ako Egypt, Tunisko a Turecko a jej služby využilo ročne tisíce dovolenkárov. Aj napriek značným investíciám, inováciám a opatreniam za ostatné obdobie, sa nám úpadok odvrátiť nepodarilo.

Za prípadné komplikácie sa všetkým zainteresovaným ospravedlňujeme.

S úctou

cestovná kancelária BEST CHOICE

Majiteľom i konateľom českej CK je tá istá osoba ako na Slovensku p. Tarek Dhrif. Je otázka, ak vplyv bude mať krach jeho slovenskej CK na fungovanie českej sesterskej CK.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
turecek
29.04.2013 13:23 85.160.55.***
Re: Opravdu - Nikdy Více!!!!  

Tez jsme se pokouseli loni reklamovat trapny zajezd do Tuniska.Absolutne apaticka delegatka s hubou plnou reci.Vse radne sepsano poslano.Ale kdeze reklamace neuplnych sluzeb nevhodneho ubytovani a podstatneho rozdilu mezi sliby a realitou.Jeste v Praze pohrozili soudem za poskozen dobreho jmena.Takze pokud zaplatite temto hnojum na trhu cestoviho ruchu cekejte cokoliv.Jen ne spokojenou dovolenou.Na reklamaci nas bylo cca 18 turistu.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Radeček
23.04.2013 13:52 82.209.18.***
Re:Opravdu - Nikdy Více!!!!  

Máte naprostou pravdu.A nejhorší je že pokud chcete u této partičky něco reklamovat tak se vám smějí do očí a lžou.A dělají to jak na hotelu v cizině tak v Praze na jakémsi ústředí.Se ani nechce věřit že toto je CK.To je spíš smečka dobrodruhů kterým prostě něco vyjde něco nevyjde.Taková ruleta.A vy jste ta kulička která přeskakuje.

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
16.04.2013 14:44 178.255.168.***
Nikdy Více!!!!  

Horší cestovku jsem nezažila!!!! Zaplatíte si pokoj v hotelu a deset minut předem vám řeknou že není místo?! Neskutečný!!! Jediná zkušenost a nikdy víc už!!!! Bylo nás tam spousty, takže ty co tu píšou kladné věci jsou asi jedni z hodně mála spokojených zákazníků!!! Fůůůůůůůůůůůůůůůůjjjjjjjjjjjjjj BEST CHOICE!!! řekla bych spíš BAD JOKE!!!!!

• Anonym (4)
  • Anonym (3)
nikdy víc!
04.04.2013 06:57 37.188.230.***

Pár dní než jsme odletěli s touto cestovkou do Tuniska, jsem se dostala k těmto recenzím a byla jsem zhrozena, ale furt jsem byla toho názoru, že špatné recenze píší jen věčně nespokojení lidé. Když jsme přistáli v Monastiru, modlila jsem se za to aby nás nedali do jiného hotelu, jak je tady několikrát psáno. Bohužel, delegátka nás neměla ani v papírech, že jsme přileteli a tím naše peklo začalo. I přesto nás poslala se skupinkou do autobusu, který nás měl vysadit u našich hotelů. Půlce turistů už rovnou na letišti delegátka řekla, že budou ubytováni v jiném hotelu, nám to oznámila až před tím šíleným hotelem. Ten hotel byl určen pro ty jejich arabáše, bylo jich tam opravdu velké množství. Když jsme se dostali do hotelu byli jsme omámeni obrovským smradem. O pokojích ani nemluvím, že nesplachuje záchod asi v Tunisku nikomu nevadí a že by se měli utírat do špinavých ručníků také ne, naštěstí jsme byli jedni z tich co jim šla klimatizace. O bordelu kolem bazénů a šíleným bordelu na pláži se vyjadřovat radši nebudu. Moře bylo naštěstí cišté a krásné, takže i přes všechny problémy jsem se snažila dovolenou užít. V Tunisku jsem byla 5x s blue stylem a žádný problém nebyl. Chtěli jsme ušetřit, ale pro příště vím, že radši nějakou tu tisícovku obětuji.

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
kateřina a andrea
25.01.2013 20:20 90.180.63.***

s touto cestovkou máme dobré zkušenosti byli jsme sní už dvakrát a letos pojedeme po třetí,byli jsme v hotelu palm inn,a v hotelu eden club.nemužem si ani na jeden z hotelu stěžovat až na moře které nebylo moc čisté,ale to je příroda.musím ale říct že v eden clubu vaří moc dobře,děti se tam opravdu hodně vyřádí co se týče bazénu a tobogánu bylo to super doporučujeme ahoj

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Parfem006
17.09.2012 20:53 85.161.222.***

A kde jste byli? My letime za 14fni do Egypta a po pravde - zacinam se bat. Petr

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
Hanka
17.09.2012 11:44 80.188.245.***

Nikdy s touto cestovkou.
Měla jsem zkaženou dovolenou.
Delegátka Zuzana se objevila stěží dvakrát na hotelu. Pomalu nic nevěděla. Hlavně mi přijde, že nikdo z této CK nic nevěděl.
Pak ještě ke všemu příjemný let do Bratislavy a směr busem do Prahy. Opravdu úžasný, všem to doporučučji. Na letišti nám brigádík nic nevysvětlil.
Radim, aby jste nikdo neodcestoval do ciziny s touto cestovkou.
Je to slovenská cestovka.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze