A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK BEST BURK

04.03.2011 21:43:28 | snehurka30
Dobrý den,
byli jste někdy s touto cestovkou?
Hledám nějaké reference a nemůžu nic najít.
Mají poměrně levné ubytování v Chorvatsku.
Díky za postřehy.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
jirka
21.06.2015 18:54 188.75.128.***
výlety  

Dobrý den,jedeme letos od ck best burk na dovolenou,nevíte někdo přibližné ceny a nabídku výletů?Děkuji.

Hana
26.06.2014 05:08 46.135.33.***

Dobrý den, s CK Best Burk jezdím už několik let. Většinou v červnu. Kdo není náročný na ubytování a je zvyklý na skromnější podmínky, jede opravdu za sluníčkem a k moři, je určitě spokojený.Je pravda, že v autobuse jsou sedačky blízko u sebe. To je myslím jediné mínus.Ale cesta autobusem se dá vydržet. Přestávky bohatě stačí. Řidiči jedou bezpečně. A cenově je dovolená v Chorvatsku pomalu levnější jak v Čechách. Právě jsem se z ní vrátila a ani mi nevadilo, že tam nebyly pařáky a každý den si sprchlo. Přijela jsem odpočatá, opálená, vykoupaná a spokojená. 8-) Příště jedu zase. (((clap)))

Langusta 86 05.01.2014 22:03
CK BEST BURK a dopravce Mirobus  

Dobrý den, po přečtení několika recenzí, jsem byl velice překvapen kritikou na dopravce Mirobus! S CK BEST BURK jezdím již několik let a jsem nadmíru spokojen, jak s cestovní kanceláří, tak i z novým dopravcem Mirobus. Pokud vím, tak firma Mirobus žádné přízemní autobusy nevlastní, tudíž kritika v tomto směru je nesprávná. Firma Mirobus obnovila vozový park novým autobusem, který jsem si sám vyzkoušel na cestě Silvestr v Paříži, opět překvapen, velký prostor mezi sedadly, už ta cesta byl zážitek. Takže lidičky, kdo se chystáte s touto cestovná kanceláří a dopravcem na dovču, můžete být naprosto klidní a budete určitě spokojení. Přeji Vám i cestovní kanceláři a dopravci Mirobus mnoho úspěchů v novém roce 2014. Lukáš

• Anonym (4)
  • Anonym (2)
Lucka
26.12.2013 20:09 78.102.63.***
Re:  

Dobrý den.Musím reagovat na zdejší názory,s touto ck a autobusovou dopravou Mirobus jsme již cestovali a byli jsme velice spokojeni.Řidiči se o nás vzorně starali a to samé platí i o delegátech.A jestli je někdo nespokojený s prostorem v autobuse,tak musí asi začít cestovat s leteckou dopravou.My jsme byli opravdu moc spokojení a příště opět vycestujeme s touto ck a budeme rádi když nás poveze opět tak pěkný autobus.Ale chápu že jsou mezi námi i tací co budou mít vždy problémy.
Přeji hezký den.

ing.Jiří Prokůpek
26.12.2013 19:36 78.102.63.***

Dobrý den vážení .Dovolte,abych také napsal několik řádků do této diskuze ohledně dopravní společnosti Mirobus společně s CK Best Burk .Asi před pěti lety jseme cestovali s CK Plustour do Paříže a měl jsem tu čest již poněkolikáté vyzkoušet kvalitu autobusů této společnosti,protože jsou prý výhradními přepravci dané CK .Ani jednou jsme se při poznávacích zájezdech např. Paříž klasik,květinové Holandsko,Florencie-Řím,Neapol-Pompeje a v letošním roce jsme se znovu podívali do Paříže a Lucemburska tzv.Paříž speciál nesetkali s jediným problémem na těchto, ne zrovna krátkých cestách.Jestli mohu za sebe a mou ženu hodnotit tuto společnost,tak hodnotím jen a jen v kladném slova smyslu,počínaje kvalitou autobusů,profesionalitě a znalosti jejich řidičů.Myslím si,že by si od tohoto dopravce měli brát ostatní společnosti v tomto oboru příklad!!! a to jsme za ty roky cestování po celé Evropě měli možnost hodnotit a porovnávat s ostatními.Jinak se chystáme na důvěrné doporučení a referencí od spousty známých v příštím roce 2014 strávit společně s vnoučátky dovolenou s CK Best Burk v Chorvatském sv.Filip a Jak.kemp Barbarosa klidnou a nenáročnou rodinou dovolenou.Na závěr bych se chtěl omluvit těm,který jsem tímto článkem do diskuze vyjádřil můj osobní názor popsaném v těchto řádcích,ale ruku na srdce,nikdo z nás není vždy a všude 100%.Dovolte mi na konec tohoto článku upřímně popřát dopravní společnosti Mirobus a CK Best Burk do roku 2014 především zdraví,štěstí a osobní pohodu,dopravci spoustu najetých kilometrů bez nehod,CK mnoho spokojených klientů po celý rok. S pozdravem ing. Jiří Prokůpek

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
13.08.2013 16:10 46.135.105.***

vrátili jsme se tento týden z dovolené autobusem mirobusu, který měl sedačky tak blízko za sebou, že jsme museli mít nohy natažéné do uličky. katastrofa

richard
27.07.2013 18:48 90.180.228.***
Re: mirobus  

letos jezdí firma Mirobus, která má pouze přízemní autobusy, které jsou stavené tak, aby tam bylo co nejvíce sedaček ale velmi malé úložné prostory, když je bus plný. Když jezdil Pelánbus s patem, tak se nám to nikdy nestalo. S touto cestovkou pojedeme znovu až po změne dopravy.

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
markéta
21.07.2013 20:52 78.102.91.***
Re: mirobus  

to jako opravdu?Jedeme za měsíc a bylo nám řečeno,že naopak letos mají jezdit lepší autobusy...

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
richard
17.07.2013 23:03 46.135.22.***
mirobus  

Jeli jsme letos na dovolenou s Ck best burk ale už nikdy víc. Mirobus je naprostá katastrofa. Všechny naše kufry jsme měli pod nohama. Jeďte radši s někým jiným

• Anonym (1)
Aneta
07.07.2013 00:57 90.180.228.***
Re: CK BEST BURK  

Dobrý den, musím se také přiklonit k názoru uživatele Eva... Jeli jsme před lety s firmou Mirobus na dovolenou a náš autobus začal hořet. Je to opravdu nepříjemný zážitek, když vás za jízdy probudí kouř a v autobuse byl naprostý chaos, protože od motoru šlehali plameny. Tento zážitek bych si nerada zopakovala, a tudíž se obrátím na jinou cestovní kancelář. Je sice pravda, že firma Mirobus od té doby nakoupila několik novějších autobusů ale starají se o ně stále špatně. Z vyšetřování vyplynulo, že autobus začal údajně hořet protože tam údržbáři Mirobusu namontovali silné pojistky, aby jim fungovala klimatizace.

Zpět na všechny diskuze