A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK AZZURRO

17.03.2008 13:22:32 | Jana F.
Chystáme se v létě do Lignano-Riviera s CK AZZURRO. Máte někdo zkušenost s touto CK?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Lenaa11 26.06.2014 17:14
CK AZZURRO  

Chystáme se za týden s touto ck ..... Snad proběhne vše O.K. :-\ děkuji za každé info...

micák 02.08.2008 08:46
CK Azzurro - Brancaleone  

Asi před sedmi lety v březnu jsem si objednal pobyt u CK Azzurro do Kalábrie na září.Do smlouvy jsem si nechal doplnit, že chci jenom do určitého apartmánu na na konkrétní místo.Tři dny před odjezdem jsem měl telefon, že to nejde a..... klasické výmluvy. :-|
Při osobním jednání jsem nereflektoval na změnu a trval na dodržení podmínek, jinak odstoupím od této smlouvy.Po velmi bouřlivém jednání mi nakonec byly vráceny peníze.Příští rok jsem jel do stejného místa, ovšem pobyt byl od jiné CK.Po příjezdu jsem sondoval, co se stalo, jestli byly apartmány obsazené.Nic jsem se nedozvěděl.Byl jsem tam ve stejném termínu, který byl dojednán s CK Azzurro.V době mého pobytu byla obsazena pouze asi třetina kapacit apartmánů.
Na druhé straně jsem četl na netu většinou kladné recenze na tuto CK a tak se domnívám, že u mne to byl ojedinělý exces.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Mirabel 01.08.2008 21:43
RE: CK AZZURRO  

S ck azzurro jsme cestovali již několikrát a byli jsme spokojeni.Jediný nedostatek,že nemají svoji dopravu a využívají např.Galateu což byl děs do jižní Itálie 36h.v autobuse.Jinak Itálie je krásná hlavně jih-Kalábrie nádherné moře a málo lidí.

• Anonym (1)
karásek
18.05.2008 11:48 88.101.111.***
RE: RE: CK AZZURRO  

Zajímavý jsou organizacní zvyklosti.
přiklad: koupil jsem pobyt u jmenovane
kanceláře v tunisu/hamanet na dobu od
20.5 do 27.5 08./8dní/ Odlet z brna 20.5.08 v 17.15.předpokládám dobu letu 5-6h.mam dojem že jeden den je přeplacen.
Představoval jsem si odlet v ranních hodinách a ubytovací proces odpoledne

• Anonym (1)
Pavlin 17.03.2008 15:04
RE: CK AZZURRO  

My jsme si od nich kupovali pobyt na Sicílii, ale bylo to vlastní dopravou. Jednání v brněnské centrále bylo solidní, na místě bylo vše tak jak slíbili. Žádný problém. Je ale pravda, že jsme je potřebovali jen k tomu, aby jsme si od nich koupili voucher Polycastrum Viaggi (tour operátor pro jižní Itálii).

O CK Azzuro je také diskuse tady: http://cestujeme.name/diskuze.php?cti=1&id=216&idd=&str=1&sum=15&search=1&hledej=azzurro&HLD=A

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Jana F.
17.03.2008 13:22 213.194.221.***
CK AZZURRO  

Chystáme se v létě do Lignano-Riviera s CK AZZURRO. Máte někdo zkušenost s touto CK?

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze