A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK ATA

15.03.2011 08:09:54 | snehurka30
Prosím o názory na CK ATA- chteli bychom s nima jet do Biogradu.Nikde jsem žádnou recenzi nenašla.
Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
03.10.2015 08:48 109.80.251.***
Re: CK ATA  

Velká pochvala a poděkování paní Tesařové - CK ATA. Nejen že ubytování bylo pěkné, doprava bez problémů, Biograd je krásný, prostě pohodová dovolená, ale paní Tesařová nám tuto krásnou dovolenou zachránila. Muž v den odjezdu onemocněl, takže jsem dvě hodiny před odjezdem rušila zájezd. Paní Tesařová nám okamžitě vykomunikovala jak s ubytovatelem, tak s dopravcem posunutí odjezdu o týden. Díky ní jsmne nepřišli ani o den zaplaceného pobytu. Tento přístup ke klientům považujeme za silně nadstandardní a zasluhující poděkování.

Musilová
06.08.2014 14:04 78.156.48.***
CK ATA NEJHORŠÍ CESTOVKA KTEROU ZNÁM A PROTO NENALEDTE  

Paní Tesařová lže a nedodržuje podmínky Měli jsme mít apartmán a chodit na jídlo do jiné vilky s tím jsme souhlasili Byli jsme skupina s osmi lidí . Nakonec se k nám do apatrmánu nastěhovala paní kuchařka která neuměla ani vařit . Jídlo bylo opravdu hrozné .Samej polotovar který si přivezla s čech a s toho plácala co se dalo . zabrala nám skoro celou lednici .Tak když jsme si chtěli dát všichni polastové lahve do lednice tak nám je vyhodila protože neměla místo na potraviny které nestáli za nic . Nepochopím jak tato cestovka může pořád fungovat PROTO RADÍM VŠEM NEJEZDĚTE S TOUTO CESTOVKOU .

Petr Vaníček
02.09.2013 15:18 77.104.245.***
Itálie, Lido Adriano; rezidence Belveder  

Chtěli bychom ještě jednou moc poděkovat za služby, které nám nabídla CK - ATA. Všichni jsme si pobyt u moře obrovsky užili a byli jsme moc spokojeni. Díky patří i paní kuchařce, která se o nás starala přímo výtečně.
Komunikace s paní Tesařovou před odjezdem i na místě výborná. Kvalita odpovídala ceně. Celkem 12 lidí zde strávilo pěkný pobyt.
Vše na místě odpovídalo popisu.
:-)
Rozhodně míníme CK - ATA doporučovat a rádi někdy zase využijeme jejich služeb.

P. Vaníček, oddíl Duha Kapka

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Katka
02.09.2012 13:47 77.104.210.***

Dobrý den, mám obdobné zkušenosti s dovolenou. Ihned po příjezdu jsem se dožadovala nápravy, protože co CK nabízela nám nebylo poskytnuto. Internetové stránky Lida Adriana - Rezidence Belveder byly po mé stížnosti předělány.

Tímto Vás prosím, nemáte náhodou někdo původní znění nabídky tj z července, začátku srpna.

Děkuji

Vika1
23.08.2012 18:11 94.113.170.***
Re: Lido Adriano, Belveder, 11.-18.8.2012  

S vašimi názory naprosto souhlasím. Lidi si vůbec neuvědomují, že za pár korun (které ale pro ně samé mohou být docela dost) měřeno cenami v navštívené zemi, nemohou chtít žádný luxus. Bohužel

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Černý Jiří
23.08.2012 08:59 82.99.180.***
Lido Adriano, Belveder, 11.-18.8.2012  

Vážení,
moc rád se s vámi podělím o zážitky z dovolené, kterou jsem si zařídil s CK ATA.
Zájezd jsem si našel na netu a hledal jsem nějaké letovisko, které si užijí i moje děti (7 a 4 let).
Domluva po telefonu s pí. Tesařovou byla bezproblémová, zaplatil jsem zálohu, pak doplatek, došly instrukce a mohl jsem vyrazit. Nemohu posoudit, jaké byly neshody při přepravě autobusy, já zvolil dopravu svým vozem.
Dorazil jsem na Belveder, kontaktoval paní delegátku, vše úplně v pořádku, ubytování je slušné, ono by si mnoho lidí na tomto diskuzním fóru mělo uvědomit poměr cena-kvalita, já byl za svoje peníze spokojenej, interiér byl rozhodně lepší než exteriér, ocenil jsem hlavně dostupnost všeho, na co si jen vzpomenete. Pláž 100m, sprchy v apartmánech, popř. na bazéně, obchod 5 min cesty (pěšky), Mirabilandia 18km, vyžití pro děti báječné, jim se tam moc líbilo! To že Belveder vypadá zvenčí jako holobyt, to je mi úplně jedno, já jedu na levnou dovolenou a priority mám jiné, než někteří na foru. Pokud se někdo chce vyvalovat v 5* apartmánech, tak by ta cena byla úplně někde jinde, a to počítejte takové další služby v luxusu, na Belvederu jsem si přivolával výtah sám, v 5* bych musel dávat ještě dýško portierovi ve výtahu!!! To nejsou jen takové domněnky, já jsem cestoval po světě dost a vím, za co se kde platí.
No zkrátka, pokud si někdo stěžuje na nepořádek na pláži, je už trochu někde jinde, podle mého názoru za to nemůže cestovka, to je prostě věc místních lidí, sám jsem byl svědkem, jak úklidový vůz uklidil plážovou cestu a hned po nich tam dělali Italové bordel až do rána. Copak může někdo říci, že u nás v Čechách je pořádek? Zaleťte si třeba do Egypta, tam budete "uzavřeni" v turistických komplexech, kam se nedostane ani jeden domorodec, tam se ten pořádek udržuje líp než v holých ulicích Adriana. Když přijedu k někomu na návštěvu, také nehodnotím pořádek či nepořádek na sousedovém dvoře, jde o to, jak si to užiji já sám!!!
Děkuji paní Tesařové a jejímu týmu, moc jsme si to jako rodina užili a jeli bychom znovu.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
123
14.08.2012 00:49 217.117.216.***
CK ATA  

Prosím,nejezděte nikdy s CK ATA nikam na dovolenou,týden před odjezdem samé změny..změna ubytování do nižší kategorie,vše bez delegáta,takže musíte se starat o vše na vlastní pěst,delegátka je prý pí.Tesařová v Čechách,když by byl nějaký problém.Autobus vás vysadí 500m,kde vás nikdo nečeká a v 5.h.ráno se táhnete sami cizím městem s kuframa.Mapa,kterou od pí.Tesařové obdržíte, neodpovídá,takže penzion hledáte jak šílení.Paní majitelka cestovky vše do mailu naslibuje,aniž by si to ověřila..jen samá lež...Naštěstí majitelé penzinu byli moc fajn a vše nám vynahradili.Určitě bychom se do stejného penzionu vrátili,ale ne s touto CK.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Lenka
13.08.2012 12:35 217.117.217.***

Právě jsme se vrátili ze sluníčkové dovolené z Lido Adriano. Pobývali jsme v residenci Belveder. Chci touto cestou moc moc poděkovat Blaničce, úžasné kuchařce a delegátce v jedné osobě. Její práce je opravdu náročná a zvládá ji s naprostou pohodou a úsměvem. Její kuchařské umění je skvělé a vydíme ho po dojezdu i na váze. :))) Maminkovská kuchyně se prostě nezapře. Blaničko, moc ti za celou skupinu Matvíků děkujeme a posíláme pusinky. :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* Za každého člena výpravy jednu. ;-)

• Anonym (2)
  • Anonym (6)
Vizner 12.07.2012 13:01
CK ATA Rumunsko  

Dovolená v Rumunsku byla úžasná, děkujeme za zprostředkování S pozdravem Víznerovi

SoňaA-Ostrov 10.07.2012 11:07

Reakce na Váš komentář.
Zkušenosti s Itálií já osobně nemám, ráda bych se vyjádřila k lehátkové dopravě.
Léta jezdím s paní Tesařovou tímto autobusem, s paní Tesařovou jsme vždy jezdili i kromě jiného kvůli tomuto způsobu dopravy. Letos jsme poprvé byli nuceni jet s jiným dopravcem, kterého paní Tesařová najala, jednalo se o dopravu CZAD Prachatice. Cesta byla bezproblémová, řidiči, příjemní ochotní, byli přistaveny i svozové autobusy, které nás přiváželi k autobusu k i od. Přesto pokud bych znovu s CK ATA cestovala, dala bych opět přednost lůžkovému autobusu, protože je lepší hůře ležet než lépe sedět. I ostatní cestující si vždy pochvalovali to, že se mohou přes noc natáhnout a nepřijedou s oteklýma nohama, jako se stalo teď mé kamarádce. Dalším poznatkem z tohoto nelehátkového autobusu bylo, jak lidem chybí lehátka, neboť jedna rodina dala dítě lehnout pod sedačky, druhá rodina nechala dítě ležet na sedačkách a sama si lehal do uličky. Tak posuďte co je lepší?
Soňa A.

Zpět na všechny diskuze